Poprzedni temat
Następny temat
Drukuj temat
Strona 7 z 27 1 2 5 6 7 8 9 26 27
Dołączył: Aug 2005
Posty: 28,891
Profesor
Profesor
Dołączył: Aug 2005
Posty: 28,891
Jeszcze przypomniała mi sie bajka która zawsze leciala na koniec 5-10-15 czy teleranka smirk

"Jazon z gwiezdnego patrolu" a oprócz tego to HE-MAN :]

Bonus: Unibet
Dołączył: Sep 2003
Posty: 2,372
Pooh-Bah
Pooh-Bah
Dołączył: Sep 2003
Posty: 2,372
Adam Słodowy smile

i z innej beczki - wspaniały program "Sonda"

Dołączył: Apr 2006
Posty: 19,172
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2006
Posty: 19,172
[Linked Image]

to te prawdziwe Turtles wink hehe

Dołączył: Aug 2005
Posty: 28,891
Profesor
Profesor
Dołączył: Aug 2005
Posty: 28,891
Originally Posted by KeeP
i z innej beczki - wspaniały program "Sonda"

Program rewelacja...szczególnie początek.Jeden z prowadzących bodajże zginął w wypadku samochodowym frown

Pankracy laugh

Dołączył: Apr 2005
Posty: 32,699
Porucznik
Porucznik
Dołączył: Apr 2005
Posty: 32,699
Miło powspominać stare dobre czasy ..
Jak byłem gówniarzem to bardzo lubiłem chodzić na tory kolejowe i obserwować jak jeżdzą pociągi.
Czasami chowało się po jakichś krzakach bo straszyli ze maszynista nas złapie i nie wiadomo co zrobi laugh
Jak wybraliśmy się z kolegą, najpierw jednak odwiedziliśmy sklep,
wydaliśmy trochę gotówki i kupiliśmy 50 ! gum Turbo. Były wtedy chyba po 20 groszy czy jakoś tak. Wszystkie oczywiście je skonsumowaliśmy grin Brzuch troche bolał ale smaku tych gum się nie zapomina ..

@Ralph - ja w kolejkach nie stałem ale doskonale pamietam jaki zapach miała moja gumka do mazania.
Nikomu jej nie pożyczałem. Zawsze mi było jej szkoda.

Bajek w dzieciństwie to ja za duzo nie oglądałem, wiedziałem ze to nie za bardzo dla mnie tongue

Jak pisał wcześniej Zbigniew - w piłe czy kosza grało się bez opamiętania, a czasami ile trzeba było się naczekać lub naprosić aby starsi wzięli do drużyny. Choć ja coś z piłka potrafiłem zrobic to rzadko miałem takie sytuacje, ale pamiętam jak koledzy czekali ..
Graliśmy do późna, czesto juz gały nie było widać a boiska żal było opuszczać.

Teraz to nie to samo, w październiku chyba chcieliśmy sobie chwile pokopać w piłke, idziemy na boisku a tam nikogo nie ma smirk
Dzieciaki teraz mają inne rozrywki - palenie, play`e, kompy, wódzia, winko.

Pamiętam również moje kolekcje naklejek zarówno z NBA jak i z mundiali. Całe oszczędnosci wydawałem aby zamówić brakujace naklejki.

Miałem podobnie jak Zabielany - po szkole codziennie do kumpla na mecze NBA, ja miałem drużyny Wschodu on Zachodu.
Pisemka Magic Basketball do dziś mam tongue

Shane wczesniej wspomniał o szkolnych sklepikach, u nas prowadziły go dziewczyny zawsze z najstarszych klas. Równiez lubilismy sobie do nich chodzić i je drażnic tekstami czy dostaniemy coś za 15 groszy, czy jest coś za darmo ..

No i oczywiście nigdy nie zapomne jak byłem chyba w 5 klasie podstawówki i poszlismy z kolega kupić słuchawki do walkmana.
Na hali kumpel pyta czy dostanie jakieś słuchawki, kobieta odpowiada ze ma kilka rodzaji. Oczywiście chcielismy kupić najtansze. Babka daje najtansze, na nich napis SQNY, cena chyba 3 złocisze a kolega do niej z tekstem :
- Jest na nie gwarancja ? Jeśli tak to na jaki czas ? laugh
Nie zapomne miny tej kobiety sprzedającej i odpowiedzi :
- Prosze sobie nie zartować. Kupujecie słuchawki za 3 zł a chcielibyscie gwarancje.

Aaaa ! I Kaskada ( chyba tak sie nazywał ten napój) smakowała wyśmienicie grin

I jak pisał wyżej Szewa - byliśmy lepsi grin

Dołączył: Apr 2006
Posty: 19,172
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2006
Posty: 19,172
Pamietam ze zbieralem jeszcze wszystko co zwiazane z dinozaurami. Mialem taki album z filmu Park Jurajski, naklejki tam zbieralem. i takie czasopisane co do kazdego byla dolaczona plastikowa czesc dinozaura fosforyzujaca.

Dołączył: Apr 2004
Posty: 18,397
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2004
Posty: 18,397
Originally Posted by odgdog
Pytanie:
Albo "czołgi" w piaskownicy?

oo ta gra to była najlepsza grin mimo, że jestem chyba dość młody (19 rok leci) była to zabawa mojego dzieciństwa grin każde wakacje do późnego wieczora dawaliśmy z kolegami wink

picie w woreczkach, andruty w podstawówce też fajna sprawa wink

Dołączył: Sep 2004
Posty: 27,489
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Sep 2004
Posty: 27,489
A podkładaliście monety na tory pod nadjeżdżający pociąg ? wink

Dołączył: Aug 2005
Posty: 14,266
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Aug 2005
Posty: 14,266
Originally Posted by Szewczenko
A podkładaliście monety na tory pod nadjeżdżający pociąg ? wink

pewnie laugh

Dołączył: Mar 2003
Posty: 4,759
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2003
Posty: 4,759
U mnie 50 metrów od bloku (i domu) były tory i się podkładało kamienie i szkło, a później zbierało proszek. Co do gier to pamiętam, że grało się w krowę, albo koniec (na plecy komuś się wskakiwało i walczyło z drugim koniem).

Dołączył: Apr 2004
Posty: 18,397
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2004
Posty: 18,397
Originally Posted by Szewczenko
A podkładaliście monety na tory pod nadjeżdżający pociąg ? wink

jakieś 200m od domu miałem tory, a więc wiadomo laugh

nigdy nie zapomnę też ucieczek z torów. Ganiali nas kolesi pilnujący porządków (SOC-iści?? przynajmniej tak na nich mówiliśmy grin)
W piłe grało się bez względu czy deszcz czy słońce, zimno czy ciepło i każdy grał. Nie liczyły się umiejętności, tylko sam udział. A teraz? mam problem, żeby z 2 kumpli zebrać raz na miesiąc i pójść pokopać na boisko szkolne smirk ehh nie doceniało się tamtego życia frown

Dołączył: Sep 2005
Posty: 14,202
K
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
K Offline
Dołączył: Sep 2005
Posty: 14,202
Kiedys podlozylem kamyk na tory, ale chwile pozniej po przemysleniu
zrezygnowalem bo balem sie, ze pociag wykoleje laugh

Ehh az wstyd jak sie mysli o tych bzdetach smile

Dołączył: Jul 2004
Posty: 25,975
W
Wiara Gwarancja Wygranej
Wiara Gwarancja Wygranej
W Offline
Dołączył: Jul 2004
Posty: 25,975
Nie ma to jak opedy na dzialkach ,jakies Brzoskwinie ,czeresnie ,gruszki ulalal bylo wtedy.

Nie ma to jak chodzenie do sklepu ,zawsze lubialem chodzic do sklepu jak mama mowila bo zawsze 2 zlote czasami wiecej sie bralo smile i bylem uszczesliwiony majac nawet 3 zlocisze w kieszeni ,a teraz heh.

Nie ma to jak Pilka i Bejzbol ,osz w morde mistrzostwo swiata.Tenis o blok.Zabawy w policjantow i zlodzieji po calym osiedlu.

Nie ma to jak Bazy w krzakach ,wakacje godzina 7 laki i baza ,co 2,3 dni nowa bo to ktos rozwalil (jakis inny gang) albo sie znudzila.

Nie ma to jak glina hehe.Prosty kijek ,kolka gliny i po oknach.

Nie ma to jak dzwonienie domofonami w nocy do ludzi i uciekanie.
-----------------------------------------------------------------
Jest masa tego do wspominania. smile


Dołączył: Jun 2003
Posty: 34,895
M
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
M Offline
Dołączył: Jun 2003
Posty: 34,895
Sigma i Pi piwo

Dołączył: Apr 2003
Posty: 1,658
P
Pooh-Bah
Pooh-Bah
P Offline
Dołączył: Apr 2003
Posty: 1,658
Ach a ja sobie przypomniałem komiksy,zbierało się wszelkie,pamiętam pierwszy numer Spider-Mena,jak walczył w Władcą murów laugh ,Punisher i inne,czekałem na każdy numer,a Thorgal to wymiatał,nawet teraz uwielbiam ten komiks (aż dziwne,że nikt nie zfilmował).
Dzisiaj już tylko technika,zero miejsca dla wyobraźni,komu się podoba komiks -przecież tam trzeba czytać !! i do tego postaci się nie ruszają.
Szkoda,z jednej strony fajnie żyć na wyższej stopie cywilizacyjnej,ale to tylko z jednej strony...

Dołączył: Jan 2006
Posty: 2,107
M
Felietonista
Felietonista
M Offline
Dołączył: Jan 2006
Posty: 2,107
A pamietacie taki komiks Tytus, Romek i Atomek?

Dołączył: Aug 2001
Posty: 20,044
I see dead people
I see dead people
Dołączył: Aug 2001
Posty: 20,044
hhe , topic był już, ale chyba Conrad go wywalił w porządkach na forum smile
Dobre, dobre ...

Dołączył: Aug 2005
Posty: 6,244
T
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
T Offline
Dołączył: Aug 2005
Posty: 6,244
[T]-error - a Ty pamiętasz coś z dzieciństwa?

Oczywiście bez złośliwości to jest grin

Dołączył: Aug 2004
Posty: 48,493
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Aug 2004
Posty: 48,493
Originally Posted by th0mas
[T]-error - a Ty pamiętasz coś z dzieciństwa?

Oczywiście bez złośliwości to jest grin

odbudowe Warszawy, pierwsze kartki na mieso, syrenka wink

piwo

Dołączył: Aug 2001
Posty: 20,044
I see dead people
I see dead people
Dołączył: Aug 2001
Posty: 20,044
Dużo pamietam .... smile
Trcohę, czasem mniej, wogóle ...
Pamiętam jak się węgiel na Śląsku tworzył i dinozaury smile


Strona 7 z 27 1 2 5 6 7 8 9 26 27

Moderatorzy  Biszop, rafal08 

Link skopiowany do schowka
Kto jest teraz online
11 zarejestrowanych użytkowników ($-man, betowiec, rafal08, latajaca_holenderka, Lukasz111, burbon, rymoholik, alfa, Akhu, ElNinho[mmdea], aker), 2,876 gości, oraz 6 wyszukiwarek.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
Strona główna forum105
Tematy51,284
Posty5,834,402
Użytkownicy24,790
Najwięcej online13,128
Sep 24th, 2025
Powered by UBB.threads™ PHP Forum Software 8.0.1