Poprzedni temat
Następny temat
Drukuj temat
Strona 3 z 13 1 2 3 4 5 12 13
aha' #849648 10/01/2007 14:59
Dołączył: Sep 2003
Posty: 5,812
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Sep 2003
Posty: 5,812
Originally Posted by aha'
A wyplacam bo w tym roku mysle, ze dosc juz bukmacherki jak na razie.
To długo nie pociągnąłeś ;-)

Bonus: Unibet
Dołączył: Dec 2006
Posty: 115
A
member
member
A Offline
Dołączył: Dec 2006
Posty: 115
Ze jak? A po co mam grac i tracic to co zarobilem? W zime i na wiosne bryndza sie robi. Nie ma sensu przewalic tego co sie zarobilo. Ja obstawiam glownie pilke nozna - jest masa kontuzji, przemeczenie wchodzi w gre itp. - robi sie totolotek.
Zobacz np. co sie z Chelsea robi.

Swoj plan zrobilem, chciwy nie jestem - mi wystarczy. Poza tym to wiele czasu zabiera.

Potem bardziej lajtowo moze - liga polska, norweska i brazylijska potem, jakas progresja na Gretne itp. - nie za takie stawki jak sierpien - grudzien. Te 5 miechow na bukmacherke jest najlepsze co widac po problemach pointbetu

aha' #850434 10/01/2007 19:25
Dołączył: May 2006
Posty: 1,043
old hand
old hand
Dołączył: May 2006
Posty: 1,043
Originally Posted by aha'
Ze jak? A po co mam grac i tracic to co zarobilem? W zime i na wiosne bryndza sie robi. Nie ma sensu przewalic tego co sie zarobilo. Ja obstawiam glownie pilke nozna - jest masa kontuzji, przemeczenie wchodzi w gre itp. - robi sie totolotek.
Zobacz np. co sie z Chelsea robi.

Swoj plan zrobilem, chciwy nie jestem - mi wystarczy. Poza tym to wiele czasu zabiera.

Potem bardziej lajtowo moze - liga polska, norweska i brazylijska potem, jakas progresja na Gretne itp. - nie za takie stawki jak sierpien - grudzien. Te 5 miechow na bukmacherke jest najlepsze co widac po problemach pointbetu


stary masz głowę na karku - podziwiam - i najlepszą cechę gracza wiesz kiedy powiedzieć passe - gratulacje
chłodna analiza to jest to -
( u mnie z kolei raczej lepsza jest wiosna - po rozpoznaniu już konkretnym drużyn )
pozdro

Dołączył: Nov 2004
Posty: 2,012
N
Pooh-Bah
Pooh-Bah
N Offline
Dołączył: Nov 2004
Posty: 2,012
Originally Posted by z o R r o
[...] Gracze zawodowi po dobrym dla siebie okresie zaczęli realizować zyski, podobnie jak w lipcu. Dodajmy jeszcze, że okres, o którym mowa był dla graczy zawodowych jeszcze lepszy niż ten z pierwszej połowy roku i stąd być może większe problemy finansowe Pointbetu niż w lecie. [...]

Wg mnie w ostatnim okresie 2006 roku gracze grajacy "pod prad" stracili sporo w PB ale ci ktorzy grali "z pradem" tzn. jak kurs na cos spada to graja (albo graja cos i dlatego kurs spada) zarobili sporo. W czasach kiedy bylo odwrotenie nie mieli problemow z wyplatami wiec moze tych grajacych "z pradem" jest tam wiecej.
Do tego dochodzi koniec roku - kasa potrzebna na swieta, Sylwestra itd. i jeszcze (a moze przede wszystkim przerwa w wielu ligach pilkarskich i wieksze kwoty ludzie przenosza gdzie indziej). Ja jeszcze troche poczekam ale dzialanie strony zaczyna byc zadowalajace i jak bedzie sygnal, ze jest lepiej z wyplatami robie depozyt.

Wojtek

nowy WK #852227 11/01/2007 12:25
Dołączył: Nov 2004
Posty: 7,331
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2004
Posty: 7,331
tak jak mowilem jestem w stalym kontakcie z szefem marketingu w PB, dzisiaj przekazal mi troche nieoficjalnych info...ale na szczescie on polskiego nie zna zeby zobaczyc ze pisze to tutaj:

-nie ma zagrozenia dla PB w tym momencie, zadnej likwidacji nie bedzie
-na problemy wplynely duze zlecenia wypla przed i w czasie swiat, a nastepnie spowodowane obawa o dzialanie strony, niestety ale ludzie sami sie napedzili
-ze wzgledow bezpieczentwa PB trzyma kase na jednym glownym koncie do wyplat, al wieksza czesc jest rozproszona po bankach w okolicznych zajatyckich krajach. Niestety jak glowne konto wskutek duzej liczny wyplat zaczyna wysychac, jeden z szefow PB musi osobiscie sie wybrac i pojezdic po tych bankach i zlecic przelew na glowne konto. W tym momencie on wlasnie podobno to zalatwia i spodziewaja sie zakonczyc to do 21 stycznia
-ogolnie sytuajca powinna powrocic do normalnego stanu w ciagu miesiaca

- wyplaty beda realizowane wedlug terminu jej zlecenia

ot tyle

mam nadzieje ze nie wszyscy uciekna
kazow

kazow #852295 11/01/2007 12:49
Dołączył: Nov 2004
Posty: 2,012
N
Pooh-Bah
Pooh-Bah
N Offline
Dołączył: Nov 2004
Posty: 2,012
Poradz im, zeby trzymali pieniadze w mbank albo Inteligo - nie beda musieli tyle jezdzic, zeby wyplacic i moze bedzie szybciej ;-)

Wojtek

kazow #852347 11/01/2007 13:08
Dołączył: Dec 2005
Posty: 1,215
K
veteran
veteran
K Offline
Dołączył: Dec 2005
Posty: 1,215
Quote
-ze wzgledow bezpieczentwa PB trzyma kase na jednym glownym koncie do wyplat, al wieksza czesc jest rozproszona po bankach w okolicznych zajatyckich krajach. Niestety jak glowne konto wskutek duzej liczny wyplat zaczyna wysychac, jeden z szefow PB musi osobiscie sie wybrac i pojezdic po tych bankach i zlecic przelew na glowne konto.
Nigdy nie gralem w pointbet, ale jak ktos pisze ze szef firmy musi pojezdzic po bankach azjatyckich, aby zrealizowac przelewy to dla mnie jest to conajmniej smieszne smile

Krupier #852360 11/01/2007 13:15
Dołączył: Sep 2003
Posty: 5,812
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Sep 2003
Posty: 5,812
Ja tam nie wiem, przy pewnych kwotach (a nie jest to raczej 100 000$ czy 200 000$) to nawet w mbanku czy Intelligo formalności byłoby pewnie trochę więcej wink Ale żeby szef firmy jeździł osobiście, to już chyba lekka przesada..

Dołączył: Nov 2004
Posty: 2,012
N
Pooh-Bah
Pooh-Bah
N Offline
Dołączył: Nov 2004
Posty: 2,012
Moze nie ma kogo wyslac bo byla redukcja etatow ;-)

A na powaznie to pewnie kasa nie jest na kontach na 2% tylko zainwestowana w cos bardziej dochodowego i trzeba na bierzaco podejmowac decyzje z czego sie wycofac, zeby zminimalizowac strate. Do tego kwoty tez sa wysoki i moze rzeczywiscie trwa to dlugo i wymaga obecnosci szefa firmy.

Wojtek

nowy WK #852499 11/01/2007 13:48
Dołączył: Dec 2006
Posty: 115
A
member
member
A Offline
Dołączył: Dec 2006
Posty: 115
+ moze jakies kredyty itp. Na pewno tu nie chodzi o sam przelew ale o uplynnienie srodkow, ktore posiadaja. A kierownictwu widac to nie za bardzo pasuje - bo licza straty. Ale na chleb pewnie maja smile

nowy WK #852500 11/01/2007 13:48
Dołączył: Dec 2006
Posty: 115
A
member
member
A Offline
Dołączył: Dec 2006
Posty: 115
+ moze jakies kredyty itp. Na pewno tu nie chodzi o sam przelew ale o uplynnienie srodkow, ktore posiadaja. A kierownictwu widac to nie za bardzo pasuje - bo licza straty. Ale na chleb pewnie maja smile

aha' #852541 11/01/2007 14:17
Dołączył: Apr 2004
Posty: 605
M
addict
addict
M Offline
Dołączył: Apr 2004
Posty: 605
Kazow....z calym szacunkiem....ale jak zaczynasz pisac "cos na uspokojenie" to moze lepiej wcale smile.
Czy my tam zostaniem to sprawa kompletnie nieistotna. Licza sie azjatyccy grcze. Oni zadecyduja co dalej.
Z drugiej strony - jaki % z jakiejs wydumanej inwestycji ktora ograniczyla im plynnosc jest warty spalenia swojego wizerunku na ktory pracowalo sie latami? Jak inwestuja na taki magiczny % to po cholere sie brac za interes ktorego rentownosc operacyjna jest 2-3%?

Marcin #852569 11/01/2007 14:34
Dołączył: Apr 2004
Posty: 605
M
addict
addict
M Offline
Dołączył: Apr 2004
Posty: 605
Z ta rentownoscia to troche splycilem temat smile bo maja dzieki naszym depozytom darmowy kredyt i fajna dziwgnie finansowa ....ale to bez znaczenia w calosci problemu.

Marcin #853074 11/01/2007 17:44
Dołączył: May 2006
Posty: 1,043
old hand
old hand
Dołączył: May 2006
Posty: 1,043
panowie jak kazow napisał , że do 21.01.2007 - sprawy wypłat się wyprostują - to pozostaje mu wierzyć - i poczekać te parę dni .
( łatwo mi pisać bo sam nie czekam )
wolałbym , zeby to była prawda bo kursy w p.b są naprawdę rewelacyjne - a i kazow w promocje tej firmy na forum trochę serca włożył i chętnie pomaga userom w tym temacie
niestety sprawy finansowe tej firmy rozgrywają się obok niego i na to nie ma żadnego wpływu - pozostaje czekać -
życzę cierpliwości czekającym na swoje pieniążki

crossmen #853982 11/01/2007 21:13
Dołączył: Sep 2003
Posty: 5,812
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Sep 2003
Posty: 5,812
Kazow, nie pisz, że podajesz tu jakieś nieoficjalne czy poufne informacje bo wszystko co napisałeś mówiła mi już kobieta na czacie kilka dni temu. Jedyną nowością jest data 21 stycznia. Mnie mówiła, że będzie to połowa miesiąca.

Dołączył: Dec 2006
Posty: 115
A
member
member
A Offline
Dołączył: Dec 2006
Posty: 115
kazow - ty lepiej chlopie dowiedz sie nie kiedy kasa bedzie tylko jak sie nazywa i gdzie mieszka szef pointbetu, zeby wiadomo bylo kogo szukac laugh
Toz juz na naszym forum bylo jak jakiegos malolata ktos wydymal na wymianach na 200 pln to caly Gdansk szykowal zeby gosciowi wpierdo****

Wysle sie ekipe z Gdanska czy innego miasta i kaska szybciutko dla Polakow sie znajdzie. I zadne syndykaty chinskie mu nie pomoga laugh wink

aha' #854769 12/01/2007 08:23
Dołączył: Nov 2004
Posty: 7,331
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2004
Posty: 7,331
heh, dowiem sie gdzie mieszka smile mze nawet on nas odwiedzi zeby wreszcie zalozyc to polskie konto w banku wymarzone ... a moze tylko tak dla uspokojenia smile

a tak na serio ... jak juz ktos zauwazyl nie mam wplywu na sprawy finansowe poza rodawaniem troche bonusow dla Polski
troche sie tym juz zajmuje i poswiecilem troche czasu i energii ...

dla niewtjaemniczonych ...robie to spolecznie czyli za friko ... po prsotu lubie i zal patrzec jak sa czasem jakies problemy i praca z kilku miesiecy idzie sie pasc w kilka minut

kazow #855302 12/01/2007 14:24
Dołączył: Dec 2006
Posty: 16
2
23 Offline
stranger
stranger
2 Offline
Dołączył: Dec 2006
Posty: 16
Ma ktos alternatywny adres z ktorego teraz strona chodzi?

23 #855324 12/01/2007 14:43
Dołączył: Nov 2004
Posty: 7,331
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2004
Posty: 7,331
no dzisiaj to ja nawet nie mam i nie moge sie zalogowac

kazow #855343 12/01/2007 14:55
Dołączył: Nov 2004
Posty: 2,012
N
Pooh-Bah
Pooh-Bah
N Offline
Dołączył: Nov 2004
Posty: 2,012
U mnie dzisiaj dzialalo i moglem sie logowac. Teraz dziala www2 ale przekierowyje mnie na www i to nie dziala.
Przyznam sie, ze mnie to bardziej martwi niz powolne wyplaty. Z wyplatami mozna zrozumiec, ze duzo, ciezko zabrac kase itd. Ale jak nie ma kasy i ochoty na zapewnienie normalnego dzialania serwera od ponad roku wlasciwie (kiedy to bylo, ze w weekendy wlasciwie nie dzialal) to trudno miec zaufanie, ze kasa bedzie w PB bezpieczna.
Niestety powoli przechodze do konkurencji :-(((

Wojtek

Strona 3 z 13 1 2 3 4 5 12 13

Moderatorzy  rafal08 

Link skopiowany do schowka
Kto jest teraz online
10 zarejestrowanych użytkowników (rafal08, rymoholik, Lukasz111, latajaca_holenderka, forty, $-man, Sensei, 11kera11, aker, kamel), 939 gości, oraz 6 wyszukiwarek.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
Strona główna forum105
Tematy51,285
Posty5,834,973
Użytkownicy24,790
Najwięcej online13,128
Sep 24th, 2025
Powered by UBB.threads™ PHP Forum Software 8.0.1