|
|
Dołączył: Sep 2003
Posty: 5,812
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Sep 2003
Posty: 5,812 |
A wyplacam bo w tym roku mysle, ze dosc juz bukmacherki jak na razie. To długo nie pociągnąłeś ;-)
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2006
Posty: 115
member
|
|
member
Dołączył: Dec 2006
Posty: 115 |
Ze jak? A po co mam grac i tracic to co zarobilem? W zime i na wiosne bryndza sie robi. Nie ma sensu przewalic tego co sie zarobilo. Ja obstawiam glownie pilke nozna - jest masa kontuzji, przemeczenie wchodzi w gre itp. - robi sie totolotek. Zobacz np. co sie z Chelsea robi.
Swoj plan zrobilem, chciwy nie jestem - mi wystarczy. Poza tym to wiele czasu zabiera.
Potem bardziej lajtowo moze - liga polska, norweska i brazylijska potem, jakas progresja na Gretne itp. - nie za takie stawki jak sierpien - grudzien. Te 5 miechow na bukmacherke jest najlepsze co widac po problemach pointbetu
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2006
Posty: 1,043
old hand
|
|
old hand
Dołączył: May 2006
Posty: 1,043 |
Ze jak? A po co mam grac i tracic to co zarobilem? W zime i na wiosne bryndza sie robi. Nie ma sensu przewalic tego co sie zarobilo. Ja obstawiam glownie pilke nozna - jest masa kontuzji, przemeczenie wchodzi w gre itp. - robi sie totolotek. Zobacz np. co sie z Chelsea robi.
Swoj plan zrobilem, chciwy nie jestem - mi wystarczy. Poza tym to wiele czasu zabiera.
Potem bardziej lajtowo moze - liga polska, norweska i brazylijska potem, jakas progresja na Gretne itp. - nie za takie stawki jak sierpien - grudzien. Te 5 miechow na bukmacherke jest najlepsze co widac po problemach pointbetu stary masz głowę na karku - podziwiam - i najlepszą cechę gracza wiesz kiedy powiedzieć passe - gratulacje chłodna analiza to jest to - ( u mnie z kolei raczej lepsza jest wiosna - po rozpoznaniu już konkretnym drużyn ) pozdro
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2004
Posty: 2,012
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Nov 2004
Posty: 2,012 |
[...] Gracze zawodowi po dobrym dla siebie okresie zaczęli realizować zyski, podobnie jak w lipcu. Dodajmy jeszcze, że okres, o którym mowa był dla graczy zawodowych jeszcze lepszy niż ten z pierwszej połowy roku i stąd być może większe problemy finansowe Pointbetu niż w lecie. [...] Wg mnie w ostatnim okresie 2006 roku gracze grajacy "pod prad" stracili sporo w PB ale ci ktorzy grali "z pradem" tzn. jak kurs na cos spada to graja (albo graja cos i dlatego kurs spada) zarobili sporo. W czasach kiedy bylo odwrotenie nie mieli problemow z wyplatami wiec moze tych grajacych "z pradem" jest tam wiecej. Do tego dochodzi koniec roku - kasa potrzebna na swieta, Sylwestra itd. i jeszcze (a moze przede wszystkim przerwa w wielu ligach pilkarskich i wieksze kwoty ludzie przenosza gdzie indziej). Ja jeszcze troche poczekam ale dzialanie strony zaczyna byc zadowalajace i jak bedzie sygnal, ze jest lepiej z wyplatami robie depozyt. Wojtek
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2004
Posty: 7,331
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2004
Posty: 7,331 |
tak jak mowilem jestem w stalym kontakcie z szefem marketingu w PB, dzisiaj przekazal mi troche nieoficjalnych info...ale na szczescie on polskiego nie zna zeby zobaczyc ze pisze to tutaj:
-nie ma zagrozenia dla PB w tym momencie, zadnej likwidacji nie bedzie -na problemy wplynely duze zlecenia wypla przed i w czasie swiat, a nastepnie spowodowane obawa o dzialanie strony, niestety ale ludzie sami sie napedzili -ze wzgledow bezpieczentwa PB trzyma kase na jednym glownym koncie do wyplat, al wieksza czesc jest rozproszona po bankach w okolicznych zajatyckich krajach. Niestety jak glowne konto wskutek duzej liczny wyplat zaczyna wysychac, jeden z szefow PB musi osobiscie sie wybrac i pojezdic po tych bankach i zlecic przelew na glowne konto. W tym momencie on wlasnie podobno to zalatwia i spodziewaja sie zakonczyc to do 21 stycznia -ogolnie sytuajca powinna powrocic do normalnego stanu w ciagu miesiaca
- wyplaty beda realizowane wedlug terminu jej zlecenia
ot tyle
mam nadzieje ze nie wszyscy uciekna kazow
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2004
Posty: 2,012
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Nov 2004
Posty: 2,012 |
Poradz im, zeby trzymali pieniadze w mbank albo Inteligo - nie beda musieli tyle jezdzic, zeby wyplacic i moze bedzie szybciej ;-)
Wojtek
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2005
Posty: 1,215
veteran
|
|
veteran
Dołączył: Dec 2005
Posty: 1,215 |
-ze wzgledow bezpieczentwa PB trzyma kase na jednym glownym koncie do wyplat, al wieksza czesc jest rozproszona po bankach w okolicznych zajatyckich krajach. Niestety jak glowne konto wskutek duzej liczny wyplat zaczyna wysychac, jeden z szefow PB musi osobiscie sie wybrac i pojezdic po tych bankach i zlecic przelew na glowne konto. Nigdy nie gralem w pointbet, ale jak ktos pisze ze szef firmy musi pojezdzic po bankach azjatyckich, aby zrealizowac przelewy to dla mnie jest to conajmniej smieszne
|
|
|
|
|
Dołączył: Sep 2003
Posty: 5,812
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Sep 2003
Posty: 5,812 |
Ja tam nie wiem, przy pewnych kwotach (a nie jest to raczej 100 000$ czy 200 000$) to nawet w mbanku czy Intelligo formalności byłoby pewnie trochę więcej  Ale żeby szef firmy jeździł osobiście, to już chyba lekka przesada..
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2004
Posty: 2,012
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Nov 2004
Posty: 2,012 |
Moze nie ma kogo wyslac bo byla redukcja etatow ;-)
A na powaznie to pewnie kasa nie jest na kontach na 2% tylko zainwestowana w cos bardziej dochodowego i trzeba na bierzaco podejmowac decyzje z czego sie wycofac, zeby zminimalizowac strate. Do tego kwoty tez sa wysoki i moze rzeczywiscie trwa to dlugo i wymaga obecnosci szefa firmy.
Wojtek
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2006
Posty: 115
member
|
|
member
Dołączył: Dec 2006
Posty: 115 |
+ moze jakies kredyty itp. Na pewno tu nie chodzi o sam przelew ale o uplynnienie srodkow, ktore posiadaja. A kierownictwu widac to nie za bardzo pasuje - bo licza straty. Ale na chleb pewnie maja 
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2006
Posty: 115
member
|
|
member
Dołączył: Dec 2006
Posty: 115 |
+ moze jakies kredyty itp. Na pewno tu nie chodzi o sam przelew ale o uplynnienie srodkow, ktore posiadaja. A kierownictwu widac to nie za bardzo pasuje - bo licza straty. Ale na chleb pewnie maja 
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2004
Posty: 605
addict
|
|
addict
Dołączył: Apr 2004
Posty: 605 |
Kazow....z calym szacunkiem....ale jak zaczynasz pisac "cos na uspokojenie" to moze lepiej wcale  . Czy my tam zostaniem to sprawa kompletnie nieistotna. Licza sie azjatyccy grcze. Oni zadecyduja co dalej. Z drugiej strony - jaki % z jakiejs wydumanej inwestycji ktora ograniczyla im plynnosc jest warty spalenia swojego wizerunku na ktory pracowalo sie latami? Jak inwestuja na taki magiczny % to po cholere sie brac za interes ktorego rentownosc operacyjna jest 2-3%?
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2004
Posty: 605
addict
|
|
addict
Dołączył: Apr 2004
Posty: 605 |
Z ta rentownoscia to troche splycilem temat  bo maja dzieki naszym depozytom darmowy kredyt i fajna dziwgnie finansowa ....ale to bez znaczenia w calosci problemu.
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2006
Posty: 1,043
old hand
|
|
old hand
Dołączył: May 2006
Posty: 1,043 |
panowie jak kazow napisał , że do 21.01.2007 - sprawy wypłat się wyprostują - to pozostaje mu wierzyć - i poczekać te parę dni . ( łatwo mi pisać bo sam nie czekam ) wolałbym , zeby to była prawda bo kursy w p.b są naprawdę rewelacyjne - a i kazow w promocje tej firmy na forum trochę serca włożył i chętnie pomaga userom w tym temacie niestety sprawy finansowe tej firmy rozgrywają się obok niego i na to nie ma żadnego wpływu - pozostaje czekać - życzę cierpliwości czekającym na swoje pieniążki
|
|
|
|
|
Dołączył: Sep 2003
Posty: 5,812
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Sep 2003
Posty: 5,812 |
Kazow, nie pisz, że podajesz tu jakieś nieoficjalne czy poufne informacje bo wszystko co napisałeś mówiła mi już kobieta na czacie kilka dni temu. Jedyną nowością jest data 21 stycznia. Mnie mówiła, że będzie to połowa miesiąca.
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2006
Posty: 115
member
|
|
member
Dołączył: Dec 2006
Posty: 115 |
kazow - ty lepiej chlopie dowiedz sie nie kiedy kasa bedzie tylko jak sie nazywa i gdzie mieszka szef pointbetu, zeby wiadomo bylo kogo szukac  Toz juz na naszym forum bylo jak jakiegos malolata ktos wydymal na wymianach na 200 pln to caly Gdansk szykowal zeby gosciowi wpierdo**** Wysle sie ekipe z Gdanska czy innego miasta i kaska szybciutko dla Polakow sie znajdzie. I zadne syndykaty chinskie mu nie pomoga 
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2004
Posty: 7,331
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2004
Posty: 7,331 |
heh, dowiem sie gdzie mieszka  mze nawet on nas odwiedzi zeby wreszcie zalozyc to polskie konto w banku wymarzone ... a moze tylko tak dla uspokojenia  a tak na serio ... jak juz ktos zauwazyl nie mam wplywu na sprawy finansowe poza rodawaniem troche bonusow dla Polski troche sie tym juz zajmuje i poswiecilem troche czasu i energii ... dla niewtjaemniczonych ...robie to spolecznie czyli za friko ... po prsotu lubie i zal patrzec jak sa czasem jakies problemy i praca z kilku miesiecy idzie sie pasc w kilka minut
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2006
Posty: 16
stranger
|
|
stranger
Dołączył: Dec 2006
Posty: 16 |
Ma ktos alternatywny adres z ktorego teraz strona chodzi?
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2004
Posty: 7,331
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2004
Posty: 7,331 |
no dzisiaj to ja nawet nie mam i nie moge sie zalogowac
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2004
Posty: 2,012
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Nov 2004
Posty: 2,012 |
U mnie dzisiaj dzialalo i moglem sie logowac. Teraz dziala www2 ale przekierowyje mnie na www i to nie dziala. Przyznam sie, ze mnie to bardziej martwi niz powolne wyplaty. Z wyplatami mozna zrozumiec, ze duzo, ciezko zabrac kase itd. Ale jak nie ma kasy i ochoty na zapewnienie normalnego dzialania serwera od ponad roku wlasciwie (kiedy to bylo, ze w weekendy wlasciwie nie dzialal) to trudno miec zaufanie, ze kasa bedzie w PB bezpieczna. Niestety powoli przechodze do konkurencji :-(((
Wojtek
|
|
|
Link skopiowany do schowka
|
|