Poprzedni temat
Następny temat
Drukuj temat
#851832 11/01/2007 05:38
Dołączył: Sep 2004
Posty: 26,931
B
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
B Offline
Dołączył: Sep 2004
Posty: 26,931
Thu 11

kosz New Jersey @ Chicago 8:00pm

kosz Cleveland @ Phoenix 10:30pm

======================================================

uwaga Gospodarze na drugim miejscu.
uwaga Prosze podawać sensowne informacje.
uwaga Uprasza się o niepodawanie suchych typów.
uwaga Pomocne linki w przyklejonym temacie w dziale US Sports

Bonus: Unibet
Baqu #853103 11/01/2007 17:53
Dołączył: Jul 2005
Posty: 10,769
shaken not stirred
shaken not stirred
Dołączył: Jul 2005
Posty: 10,769
Czwartkowa posucha, więc wymyśliłem coś takiego:

Andres Nocioni (-0.5) - Vince Carter most rebounds @1.85 expekt

Garść liczb:

Cały sezon:
Noc 6,1 zb
VC 5,9 zb

Dom vs wyjazd:
Noc 6,0 zb
VC 5,3 zb

10 ostatnich meczy:
Noc 6,9 zb
VC 5,3 zb

Nie jest to oczywiście żaden wielki typ, ale czasem chętnie sobie jakigoś 'specialsa' z expektu zagram. Nocioni ewidentnie ostatnio więcej zbiera, do tego niekiedy grywa na pozycji silnego skrzydłowego jak Bulls grają niższym składem (co dziś jest wyjątkowo prawdopodobne) a Carter po wypadnięciu Krstica i niepewnej formie Jeffersona jest jednak głównie dostarczycielem punktów smile

Dołączył: Jul 2005
Posty: 10,769
shaken not stirred
shaken not stirred
Dołączył: Jul 2005
Posty: 10,769
Dwa newsy:

Earl Boykins i Julius Hodge (plus 700'000$) przechodzą do Bucks za S.Blake'a.
Chris Webber został oficjalnie zwolniony przez 76ers i rozpoczyna poszukiwanie nowego klubu.

Dołączył: Dec 2006
Posty: 1,210
H
veteran
veteran
H Offline
Dołączył: Dec 2006
Posty: 1,210
Chicago-Ny nets
typ:1
Nocioni,Hinrich,Gordon ekipa lux..pozatym w 1 meczu Nets wygrali 91-86 ( 1 mecz w tym sezonie oczywiscie).. w New Yersey..jak wiaodmo na wyjazdach Chicago nie jest tak rewelacyjne jak we wąłsnej hali..na swoim parkiecie graja bardzo dobrze..natomiast Nets wyazdy bardzo słabo 4 win 9 lost..jstem niemal pewny dzisiejszego zwyciestwa Byków..do tego Hinrich wrocil i odrazu pyknal 33pts..dzis bedzie rewanz za porazke w New Yersey..kurs 1,40 nie najgorzej mozna grac..handi 0-6 tez warto zagrac..
nie chce mi sie duzo o tym meczu pisac,gram za duza kaske bo swietny typ na dzis tongue

Dołączył: Jan 2005
Posty: 26,258
L
antimadrista
antimadrista
L Offline
Dołączył: Jan 2005
Posty: 26,258
-6,5 w Pinnie, zagralem juz wczesniej wink

Dołączył: Dec 2006
Posty: 1,210
H
veteran
veteran
H Offline
Dołączył: Dec 2006
Posty: 1,210
Originally Posted by lupus
-6,5 w Pinnie, zagralem juz wczesniej wink


i dobrze <piwo> ..ja zagralem czysta 1..a na drugim kuponie mam dubelka bulls z hc i phoenix

Dołączył: Sep 2004
Posty: 26,931
B
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
B Offline
Dołączył: Sep 2004
Posty: 26,931
dzieki za informacje lupus, na pewno dużo nam to pomoże wiedząc co Ty już zagrałes duch

Baqu #854097 11/01/2007 21:42
Dołączył: Sep 2005
Posty: 46
S
newbie
newbie
S Offline
Dołączył: Sep 2005
Posty: 46
Webber bedzie grac w Nets smile

Dołączył: Dec 2002
Posty: 3,126
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2002
Posty: 3,126
ehh te chicago normalnie porazka z nimi. Wygrywali pierwsza polowe 15 i na koniec przegrali frown dupki

Dołączył: Dec 2006
Posty: 1,210
H
veteran
veteran
H Offline
Dołączył: Dec 2006
Posty: 1,210
a zeby to....ehh


Moderatorzy  rafal08 

Link skopiowany do schowka
Kto jest teraz online
11 zarejestrowanych użytkowników (Lukasz111, burbon, latajaca_holenderka, aker, rafal08, betowiec, Akhu, forty, ElNinho[mmdea], 11kera11, kamel), 2,816 gości, oraz 6 wyszukiwarek.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
Strona główna forum105
Tematy51,283
Posty5,833,916
Użytkownicy24,790
Najwięcej online13,128
Sep 24th, 2025
Powered by UBB.threads™ PHP Forum Software 8.0.1