|
|
Dołączył: Sep 2004
Posty: 26,931
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Sep 2004
Posty: 26,931 |
Thu 11  New Jersey @ Chicago 8:00pm  Cleveland @ Phoenix 10:30pm ====================================================== Gospodarze na drugim miejscu.
Prosze podawać sensowne informacje.
Uprasza się o niepodawanie suchych typów.
Pomocne linki w przyklejonym temacie w dziale US Sports
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2005
Posty: 10,769
shaken not stirred 
|
|
shaken not stirred 
Dołączył: Jul 2005
Posty: 10,769 |
Czwartkowa posucha, więc wymyśliłem coś takiego: Andres Nocioni (-0.5) - Vince Carter most rebounds @1.85 expekt Garść liczb: Cały sezon: Noc 6,1 zb VC 5,9 zb Dom vs wyjazd: Noc 6,0 zb VC 5,3 zb 10 ostatnich meczy: Noc 6,9 zb VC 5,3 zb Nie jest to oczywiście żaden wielki typ, ale czasem chętnie sobie jakigoś 'specialsa' z expektu zagram. Nocioni ewidentnie ostatnio więcej zbiera, do tego niekiedy grywa na pozycji silnego skrzydłowego jak Bulls grają niższym składem (co dziś jest wyjątkowo prawdopodobne) a Carter po wypadnięciu Krstica i niepewnej formie Jeffersona jest jednak głównie dostarczycielem punktów 
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2005
Posty: 10,769
shaken not stirred 
|
|
shaken not stirred 
Dołączył: Jul 2005
Posty: 10,769 |
Dwa newsy:
Earl Boykins i Julius Hodge (plus 700'000$) przechodzą do Bucks za S.Blake'a. Chris Webber został oficjalnie zwolniony przez 76ers i rozpoczyna poszukiwanie nowego klubu.
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2006
Posty: 1,210
veteran
|
|
veteran
Dołączył: Dec 2006
Posty: 1,210 |
Chicago-Ny nets typ:1 Nocioni,Hinrich,Gordon ekipa lux..pozatym w 1 meczu Nets wygrali 91-86 ( 1 mecz w tym sezonie oczywiscie).. w New Yersey..jak wiaodmo na wyjazdach Chicago nie jest tak rewelacyjne jak we wąłsnej hali..na swoim parkiecie graja bardzo dobrze..natomiast Nets wyazdy bardzo słabo 4 win 9 lost..jstem niemal pewny dzisiejszego zwyciestwa Byków..do tego Hinrich wrocil i odrazu pyknal 33pts..dzis bedzie rewanz za porazke w New Yersey..kurs 1,40 nie najgorzej mozna grac..handi 0-6 tez warto zagrac.. nie chce mi sie duzo o tym meczu pisac,gram za duza kaske bo swietny typ na dzis 
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2005
Posty: 26,258
antimadrista
|
|
antimadrista
Dołączył: Jan 2005
Posty: 26,258 |
-6,5 w Pinnie, zagralem juz wczesniej 
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2006
Posty: 1,210
veteran
|
|
veteran
Dołączył: Dec 2006
Posty: 1,210 |
-6,5 w Pinnie, zagralem juz wczesniej  i dobrze <piwo> ..ja zagralem czysta 1..a na drugim kuponie mam dubelka bulls z hc i phoenix
|
|
|
|
|
Dołączył: Sep 2004
Posty: 26,931
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Sep 2004
Posty: 26,931 |
dzieki za informacje lupus, na pewno dużo nam to pomoże wiedząc co Ty już zagrałes 
|
|
|
|
|
Dołączył: Sep 2005
Posty: 46
newbie
|
|
newbie
Dołączył: Sep 2005
Posty: 46 |
Webber bedzie grac w Nets 
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2002
Posty: 3,126
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2002
Posty: 3,126 |
ehh te chicago normalnie porazka z nimi. Wygrywali pierwsza polowe 15 i na koniec przegrali  dupki
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2006
Posty: 1,210
veteran
|
|
veteran
Dołączył: Dec 2006
Posty: 1,210 |
|
|
|
Link skopiowany do schowka