Poprzedni temat
Następny temat
Drukuj temat
Strona 19 z 28 1 2 17 18 19 20 21 27 28
Trewor #853963 11/01/2007 21:09
Dołączył: Dec 2001
Posty: 1,483
veteran
veteran
Dołączył: Dec 2001
Posty: 1,483
hokej Colorado - Detroit OT+SH 3-4 OT hura

Zaczyna mi się podobać to granie z OT+SH tongue . Czerwone Skrzydła pokazały swoją wyższość, która nie podlegała dyskusji. Gol Zetteberga oraz karny w jego wykonaniu... hmmm... po prostu majstersztyk smile .


hokej Phoenix - Detroit - poziom 4

No nic jedziemy dalej.

Typ: 2


__________________________________________________

[Linked Image] [trewor.be]

Bonus: Unibet
Trewor #854179 11/01/2007 22:24
Dołączył: Nov 2005
Posty: 222
enthusiast
enthusiast
Dołączył: Nov 2005
Posty: 222
No nie wytrzymam ;p

Udało się im i tyle smile DET miało szczęście ze Joe miał gorszy dzień. A majstersztyk to bramka Wojtka Wolskiego jak wjechał w obronę Skrzydeł jak w masło. Hasek nawet nie widział kiedy krążek wpadł do bramki tongue
A Zetteberg tego karnego podpatrzył od Fobby. Peter załadował taką brameczke w finale IO w 94 gdy Szwedzi zdobyli złoty medal(po karnych). Potem wyjechał za ocean gdzie zaczął piękną karierę w Quebeck Nordiques i Colorado Avalanche... ale to juz inna bajka smile teraz sie chłopina marnuje w Philadelphi :]

Colorado Avalanche Rulez!!! grin

joesakic #856040 12/01/2007 19:18
Dołączył: Dec 2001
Posty: 1,483
veteran
veteran
Dołączył: Dec 2001
Posty: 1,483
hokej Phoenix - Detroit 1-5 hura - mission complete

Po wyniku można sądzić, że Skrzydła wygrały bezstresowo, ale na żywo nie wyglądało to tak wesoło. Po dwóch tercjach, mimo ogromnej przewagi w strzałach, bo aż 30-11 dla DET (PHX w 2. tercji zaledwie 2 strzały shocked ) wygrywali oni tylko 1-0 po bramce Holmstroma. Pod koniec 2. części gry Robert Lang otrzymał 4 minuty kary i już wtedy wiedziałem czym to się skończy. 26 sekunda 3. tercji i 1-1 po golu Perreaulta w PP. Na szczęście statystyka strzałów w końcu znalazła swoje odzwierciedlenie w wyniku: 45 minuta Holmstrom, 50 minuta Datsyuk, 55 minuta Holmstrom po raz trzeci i 58 Datsyuk. Końcowy wynik 5-1 i Kojoty w końcu sprowadzone na ziemię smile .
Ojcowie sukcesu: Holmstrom 3 gole i 1 asysta; Datsyuk 2 gole i 3 asysty; Zetterberg 3 asysty i oczywiście Lang 1 asysta i te niezapomniane 4 minuty kary wink .


hokej Nashville - Columbus

Dzisiaj wg mnie trochę uboga oferta. Mimo to wypadałoby coś wybrać, co by jutro człowiek miał motywację zwlec się z łózka, żeby na wynik spojrzeć laugh . Nashville z solidnej drużyny wyrośli w tym sezonie na jednego z faworytów do tytułu, ale na takie dywagacje chyba jeszcze trochę za wcześnie. Do bramki po kontuzji wrócił już Vokuon, który musi się starać, bo pod jego nieobecność Mason wyrósł do rangi naprawdę dobrego bramkarza. W Columbus zabraknie ich motoru napędowego jakim jest R. Nash oraz możliwe, że nie zagra Fedorov. Z tych i innych względów, mimo niskiego kursu...

Typ: 1


__________________________________________________

[Linked Image] [trewor.be]

Trewor #859707 13/01/2007 19:11
Dołączył: Dec 2001
Posty: 1,483
veteran
veteran
Dołączył: Dec 2001
Posty: 1,483
hokej Nashville - Columbus 2-0 hura


futbol Valencia - Levante

Po przebiegu tematu widać, że odszedłem od gry futbol . Jak dotąd chwalę sobie tą decyzję, ale dzisiaj widzę, że Valencia może być fajnym typem. U siebie bardzo mocni, do składu wrócili już prawie wszyscy kontuzjowani gracze. W przodzie Morientes z niesamowitym Villa, za nimi Baraja, a z boku siejący popłoch Joaquin. Obrona też przedstawia się imponująco: w bramce doświadczony Canizares, a przed nim m. in. Ayala i ofensywnie usposobiony Miguel. Myślę, że to powinno wystarczyć na graczy Levante wśród których zabraknie jak gdzieś czytałem Kapo. Do tego dochodzi stadion Mestalla, na którym Valencia nie zwykła przegrywać.

Typ: 1

hokej Columbus - Nashville

Mówią, że nie powinno się kusić losu, ale ja mimo to spróbuję. Wczoraj Predators ładnie pokonali Kurtki 2-0. Dobrze spisał się Vokoun, swoje dołożyli Arnott i Weber. Dzisiaj Columbus najprawdopodobniej znowu bez Fedorova, a na pewno bez Nasha także...

Typ: 2

hokej Detroit - Chicago

Czuje chyba jakiś sentyment do Czerwonych Skrzydełek. Jest to moja ulubiona drużyna i nie będę tego ukrywał. Jedni lubią np. Colorado, a ja Detroit tongue .
Dzisiaj po dobrym meczu w Phoenix wracają na własny teren i będą podejmować przeciętne, żeby nie powiedzieć słabe Chicago.
Niech punkty zostaną w Detroit !!!

Typ: 1


__________________________________________________

[Linked Image] [trewor.be]

Trewor #861359 14/01/2007 14:27
Dołączył: Dec 2001
Posty: 1,483
veteran
veteran
Dołączył: Dec 2001
Posty: 1,483
futbol Valencia - Levante 3-0 hura

hokej Columbus - Nashville 1-4 hura

hokej Detroit - Chicago 6-3 hura

'Niech punkty zostaną w Detroit !!!' - jak powiedział, tak się stało smile .


hokej Lillehammer - Storhamar

...

Typ: 2


__________________________________________________

[Linked Image] [trewor.be]

Trewor #863629 15/01/2007 16:22
Dołączył: Dec 2001
Posty: 1,483
veteran
veteran
Dołączył: Dec 2001
Posty: 1,483
hokej Lillehammer - Storhamar 2-5 hura

Passo trwaj wiecznie !!!


Ci zza oceanu... no jak im tam... aaa... Amerykańce chyba mają dzisiaj 'Dzień dobroci dla Europejczyków', bo i NHL i NBA startuje dzisiaj dość wcześnie, bo już od ok. 20:00.

kosz Chicago - San Antonio

Byki u siebie spisują się niczym dawna drużyna z MJ. Bilans we własnej hali 16-5? Jak na drużynę bez gwiazd, ale z solidnymi grajkami i Benem Gordonem na czele (przy słabszej jakości transmisji można dostrzec 'podobieństwo' do Michaela tongue ) to naprawdę dobry rezultat. Niestety dla Byków dzisiaj zawita do nich ekipa, która wg mnie również nie ma wybitnej gwiazdy, ale ma za to magiczne trio w osobach Duncana, Parkera i Ginobiliego. Ta trójca wspierana co jakiś czas przez Barry;ego, Finley'a, Bowena czy Horry'ego zdobędzie dzisiaj twierdzę United Center.

'Wallace, who missed the Bulls' 111-66 blowout of the Memphis Grizzlies on Saturday at the United Center because of a sore back, did not practice Sunday' - Chicago Sun Time.

Typ: 2

hokej Boston - Buffalo

Buffalo 2 porażki z rzędu? Na początku sezonu wydawało się to rzeczą niemożliwą, o czym boleśnie się przekonałem. Na szczęście wraz z upływem sezonu złotówka po złotówce Szable zaczęły mi zwracać, to co zabrały. Dzisiaj mają kolejną okazję, aby mi coś oddać. Grają dwumecz z Niedźwiadkami i myślę, że jeden mecz wygrają.

Typ: 2

Na razie tyle. Miejmy nadzieję, że wieczór przebiegnie po mojej myśli i wtedy jeszcze się coś szkrobnie na nockę. A teraz cóż mi pozostało jak nie... siłka smile .


__________________________________________________

[Linked Image] [trewor.be]

Trewor #864499 15/01/2007 21:26
Dołączył: Dec 2001
Posty: 1,483
veteran
veteran
Dołączył: Dec 2001
Posty: 1,483
kosz Chicago - San Antonio 99-87 mad

Jak to mawiają: potrwane.
Jednak to była podpucha ze strony Amerykańców, żeby te mecze dać wcześniej frown . Drzemka w 3. kwarcie zadecydowała o wyniku.


hokej Detroit - Montreal

...*

Typ: 1

* - rozpoczyna się ulubiony okres studentów, dlatego też często będzie się można teraz spotkać z '...' w moich postach

Życzę powodzenia wszystkim przyszłym magistrom, zwłaszcza sobie i Tobie Joe tongue .


__________________________________________________

[Linked Image] [trewor.be]

Trewor #865097 16/01/2007 00:36
Dołączył: Nov 2005
Posty: 222
enthusiast
enthusiast
Dołączył: Nov 2005
Posty: 222
Originally Posted by Trewor
Życzę powodzenia wszystkim przyszłym magistrom, zwłaszcza sobie i Tobie Joe tongue .

Jak magistrom to chyba tylko sobie bo ja celuje w doktora laugh laugh laugh
Joke of kors smile wielkie dzięki i wzajemnie tongue daj Boże magistra smirk

joesakic #865281 16/01/2007 01:26
Dołączył: Jan 2007
Posty: 11
M
stranger
stranger
M Offline
Dołączył: Jan 2007
Posty: 11
Daj Boże i mnie magistra.

Boston-Buffalo SH...wiedzialem, że mam podeprzeć :), teraz jeszcze Nashville nie przegra i dzisiejszy kupon chodzi.

PS-Trewis dawaj wcześniej typy, żeby człowiek zdążyl przed zamknięciem STSu.

Marchi #867385 16/01/2007 15:24
Dołączył: Dec 2001
Posty: 1,483
veteran
veteran
Dołączył: Dec 2001
Posty: 1,483
hokej Detroit - Montreal 2-0 hura

Hasek i wszystko jasne.


Pan (Marchi) każe, sługa musi.

hokej Anaheim - St. Louis

Goście 4 mecze bez porażki, gospodarze wymiatają jak rzadko w tym sezonie; kurs marny, ale czasem i takie trzeba zagrać - na więcej nie mam czasu.

Typ: 1

hokej GKS Tychy - Sosnowiec

Opis - nie mam czasu.

Typ: 1

PS Ładna ekipa magistrów się szykuje tongue . Przy okazji witam i pozdrawiam nowego odwiedzającego, a starego kolegę z Angli laugh .


__________________________________________________

[Linked Image] [trewor.be]

Trewor #868987 16/01/2007 21:53
Dołączył: Jan 2007
Posty: 11
M
stranger
stranger
M Offline
Dołączył: Jan 2007
Posty: 11
Hehe...

Ja dzisiaj, za spore fundusze, Montreal - Vancouver under 5.5 :), a na kuponie "za dwójke" sporo meczów poszło, w tym oczywiście x2 na Rangersów laugh

Trewor #871293 17/01/2007 18:46
Dołączył: Dec 2001
Posty: 1,483
veteran
veteran
Dołączył: Dec 2001
Posty: 1,483
hokej GKS Tychy - Sosnowiec 6-0 hura

hokej Anaheim - St. Louis 2-6 mad

Na szczęście opatrzność nade mną czuwała... a skleroza nie zawsze jest zła tongue .


hokej Buffalo - Boston - poziom 2

Rzecz niesamowita się stała, drużyna Szabel już od 3 meczy nie wygrała.

Typ: 1

PS Graty Marchi za under w Montrealu.


__________________________________________________

[Linked Image] [trewor.be]

Trewor #871872 17/01/2007 21:04
Dołączył: Oct 2006
Posty: 371
enthusiast
enthusiast
Dołączył: Oct 2006
Posty: 371
no prosze wchodze i co ja widze, mgr. sie tu szykuja...oj chciałbym byc na twoim miejscu roberto..a tu daleka droga..zerkłem na typy bo mysle ze juz jutro wróce do obsatwiania :), były święta,nowy roku i musiałem wypłacić fundusze, tak tak bnyłem na miesiecznym odwyku...straszna sprawa..ale myśle ze juz jutro rusze pełna parą..widze ze niezłą passe miałes smile.powodzenia Panie mgr. :]

Trewor #874532 18/01/2007 18:21
Dołączył: Dec 2001
Posty: 1,483
veteran
veteran
Dołączył: Dec 2001
Posty: 1,483
hokej Buffalo - Boston 6-3 hura


hokej Nashville - Columbus

Z tego będzie chyba próg na porażkę Kurtek. Po Nashville grają u siebie z Detroit i z Buffalo.

Typ: 1

hokej San Jose - Phoenix

Tutaj z kolei gram na zwycięstwo Rekinów. Dzisiaj Kojoty, a potem Nutki z St. Louis.

Typ: 1

tenis Roddick - Safin

A tutaj też progresja... oj trochę się zapędziłem tongue .
Andy Roddick kontra nieobliczalny Safin. Andy przed Australian wygrał pokazowy turniej pokonując m. in. Federera i Murraya; do 3. rundy doszedł raczej bezproblemowo. Safin to tzw. człowiek szlem. Nie pamiętam kiedy Rusek przykładał się do jakiegoś turnieju choćby nawet Master Series. Dla niego istnieją tylko turnieje Wielkiego Szlema. W tegorocznym Australian jednak z jego formą chyba nie jest najlepiej. Jak na razie na dwa mecze, zafundował swoim kibicom dwa 5-setowe thrillery.
Dzisiaj, jutro, a może już wczoraj (nie wiem jak u tych Kangurów liczy się czas) to Roddick wyjdzie zwycięsko z tego pojedynku biorąc rewanż za 2004 rok.

Typ: 1

PS Dzisiaj zrobiłem milowy krok w stronę magistra - badminton bdb laugh


__________________________________________________

[Linked Image] [trewor.be]

Trewor #876751 19/01/2007 12:09
Dołączył: Mar 2001
Posty: 473
B
addict
addict
B Offline
Dołączył: Mar 2001
Posty: 473
Gratuluje milowego kroku w strone magistra :)dziekuje rowniez za typy ktore podajesz na forum smile korzystam z nich bo zbieram na podroz poslubna do Egiptu (termin wrzesien 2007)hi hi hi. Patrzac w przyszlosc moze wiesz kiedy Anaheim wygra ????? bo zaczalem na nich stawiac a tu klops frown

bizon #877273 19/01/2007 16:42
Dołączył: Jan 2007
Posty: 11
M
stranger
stranger
M Offline
Dołączył: Jan 2007
Posty: 11
Nie wiem, czy Trewor się ze mną zgodzi, ale ja przeczuwam, że Kaczki wygrają już dziś smile

Marchi #877732 19/01/2007 19:26
Dołączył: Dec 2001
Posty: 1,483
veteran
veteran
Dołączył: Dec 2001
Posty: 1,483
hokej Nashville - Columbus 4-0 hura

hokej San Jose - Phoenix 5-2 hura

tenis Roddick - Safin 7-6 2-6 6-4 7-6 hura


Dzisiaj jakoś tak bez wielkiego entuzjazmu, ale żeby mieć motywacje do wstania z rana:

hokej Columbus - Detroit

'Skrzydła na fali, Skrzydła niepokonane od 6. meczy, Skrzydła kroczą po kolejny Puchar Stanley'a' - nagłówek z jutrzejszego 'Daily Trewor' tongue .

Typ: 2

kosz Minnesota - Detroit

Tłoki 2 porażki z rzędu; do składu wrócił Billups; drugi mecz w barwach Detroit rozegra Webber...

Typ: 2

Tripelek z profa co by naziemnym przypomnieć o sobie tongue .

tenis Blake - Ginepri
kosz San Antonio - New Orleans
tenis Hanley/Ullyett - Kubot/Marach

Typy: 1


Bizon

Dzięki za gratulacje. Dzisiaj drugi krok - teoria sportu bdb laugh . Ale temat moich ocen uważam już za zamknięty smile .
Co do Anaheim to tak: na mój gust na pewno (jeśli można użyć takiego stwierdzenia) wygrają do meczu z Phoenix włącznie, duża szansa że już do Dallas, gdzie lista kontuzjowanych zaczyna dorównywać liczebnością tym zdrowym, a dzisiaj w Calgary może być ciężko (ale Płomienie bez Iginli). Ale to taka analiza na szybko. Jak śpiewała taka jedna: 'Wszystko się może zdarzyć, gdy głowa pełna marzeń...'. Podobnie jest z NHL. Drużyny potrafią przegrać, wygrać czy zremisować w najmniej oczekiwanym momencie (z wyjątkiem San Jose, które ponoć podpisało kontrakt do 2009 roku, że nie zrobią X-a tongue ).


__________________________________________________

[Linked Image] [trewor.be]

Trewor #878821 20/01/2007 03:34
Dołączył: Jan 2007
Posty: 11
M
stranger
stranger
M Offline
Dołączył: Jan 2007
Posty: 11
4:33 nad ranem .... nie jest dobrze. Detroit wtopiło sromotnie, Anaheim leży jak narazie...dobrze, że Minnesotce idzie smile

Marchi #878902 20/01/2007 05:59
Dołączył: Mar 2001
Posty: 473
B
addict
addict
B Offline
Dołączył: Mar 2001
Posty: 473
Wstaje rano z usmiechem bo mysle ze stan kasy sie powiekszyl a tu g**** puke Mam nadzieje ze moze dzisiaj sie Detroit zrehabilituje confused

bizon #880786 20/01/2007 17:51
Dołączył: Dec 2001
Posty: 1,483
veteran
veteran
Dołączył: Dec 2001
Posty: 1,483
hokej Columbus - Detroit 3-1 mad

kosz Minnesota - Detroit 98-104 2OT hura

Pewne, niezagrożone zwycięstwo Pistons laugh . Billups powrócił i rzutem za 3 pkt. na 1.1 sek. przed końcem pierwszej dogrywki doprowadził do stanu 91-91, a potem juz było z górki tongue .


hokej New Jersey - Philadelphia

Flyers cały czas przegrywają, a ja z tego nie korzystam. Dzisiaj postanowiłem to zmienić mając nadzieję, że Lotnicy się nie zmienią duch .
Ósma porażka z rzędu? I hope (z ang. 'mam nadzieję' tongue ).

Typ: 1

Po tym meczu pewnie jeszcze coś szkrobnę, a teraz trzeba iść pooglądać, jak w Zako przyroda rządzi człowiekiem.


Panowie spokojnie, przecież cały czas nie da się wygrywać. Wczoraj pisałem, że gram jakoś bez przekonania, a i tak jedno trafienie po mojej stronie.

cop Prosiłbym o nie rzucanie w moim temacie odpadami zwrotnymi z żołądka smile .


__________________________________________________

[Linked Image] [trewor.be]

Strona 19 z 28 1 2 17 18 19 20 21 27 28

Moderatorzy  rafal08 

Link skopiowany do schowka
Kto jest teraz online
8 zarejestrowanych użytkowników (betowiec, Sensei, $-man, latajaca_holenderka, rafal08, Lukasz111, alfa, rymoholik), 856 gości, oraz 6 wyszukiwarek.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
Strona główna forum105
Tematy51,285
Posty5,835,145
Użytkownicy24,790
Najwięcej online13,128
Sep 24th, 2025
Powered by UBB.threads™ PHP Forum Software 8.0.1