|
|
Dołączył: Dec 2001
Posty: 1,483
veteran
|
|
veteran
Dołączył: Dec 2001
Posty: 1,483 |
 Colorado - Detroit OT+SH 3-4 OT  Zaczyna mi się podobać to granie z OT+SH  . Czerwone Skrzydła pokazały swoją wyższość, która nie podlegała dyskusji. Gol Zetteberga oraz karny w jego wykonaniu... hmmm... po prostu majstersztyk  . Phoenix - Detroit - poziom 4 No nic jedziemy dalej. Typ: 2__________________________________________________ [Linked Image] [ trewor.be]
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2005
Posty: 222
enthusiast
|
|
enthusiast
Dołączył: Nov 2005
Posty: 222 |
No nie wytrzymam ;p Udało się im i tyle  DET miało szczęście ze Joe miał gorszy dzień. A majstersztyk to bramka Wojtka Wolskiego jak wjechał w obronę Skrzydeł jak w masło. Hasek nawet nie widział kiedy krążek wpadł do bramki  A Zetteberg tego karnego podpatrzył od Fobby. Peter załadował taką brameczke w finale IO w 94 gdy Szwedzi zdobyli złoty medal(po karnych). Potem wyjechał za ocean gdzie zaczął piękną karierę w Quebeck Nordiques i Colorado Avalanche... ale to juz inna bajka  teraz sie chłopina marnuje w Philadelphi :] Colorado Avalanche Rulez!!! 
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2001
Posty: 1,483
veteran
|
|
veteran
Dołączył: Dec 2001
Posty: 1,483 |
 Phoenix - Detroit 1-5  - mission complete Po wyniku można sądzić, że Skrzydła wygrały bezstresowo, ale na żywo nie wyglądało to tak wesoło. Po dwóch tercjach, mimo ogromnej przewagi w strzałach, bo aż 30-11 dla DET (PHX w 2. tercji zaledwie 2 strzały  ) wygrywali oni tylko 1-0 po bramce Holmstroma. Pod koniec 2. części gry Robert Lang otrzymał 4 minuty kary i już wtedy wiedziałem czym to się skończy. 26 sekunda 3. tercji i 1-1 po golu Perreaulta w PP. Na szczęście statystyka strzałów w końcu znalazła swoje odzwierciedlenie w wyniku: 45 minuta Holmstrom, 50 minuta Datsyuk, 55 minuta Holmstrom po raz trzeci i 58 Datsyuk. Końcowy wynik 5-1 i Kojoty w końcu sprowadzone na ziemię  . Ojcowie sukcesu: Holmstrom 3 gole i 1 asysta; Datsyuk 2 gole i 3 asysty; Zetterberg 3 asysty i oczywiście Lang 1 asysta i te niezapomniane 4 minuty kary  . Nashville - ColumbusDzisiaj wg mnie trochę uboga oferta. Mimo to wypadałoby coś wybrać, co by jutro człowiek miał motywację zwlec się z łózka, żeby na wynik spojrzeć  . Nashville z solidnej drużyny wyrośli w tym sezonie na jednego z faworytów do tytułu, ale na takie dywagacje chyba jeszcze trochę za wcześnie. Do bramki po kontuzji wrócił już Vokuon, który musi się starać, bo pod jego nieobecność Mason wyrósł do rangi naprawdę dobrego bramkarza. W Columbus zabraknie ich motoru napędowego jakim jest R. Nash oraz możliwe, że nie zagra Fedorov. Z tych i innych względów, mimo niskiego kursu... Typ: 1__________________________________________________ [Linked Image] [ trewor.be]
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2001
Posty: 1,483
veteran
|
|
veteran
Dołączył: Dec 2001
Posty: 1,483 |
 Nashville - Columbus 2-0  Valencia - LevantePo przebiegu tematu widać, że odszedłem od gry  . Jak dotąd chwalę sobie tą decyzję, ale dzisiaj widzę, że Valencia może być fajnym typem. U siebie bardzo mocni, do składu wrócili już prawie wszyscy kontuzjowani gracze. W przodzie Morientes z niesamowitym Villa, za nimi Baraja, a z boku siejący popłoch Joaquin. Obrona też przedstawia się imponująco: w bramce doświadczony Canizares, a przed nim m. in. Ayala i ofensywnie usposobiony Miguel. Myślę, że to powinno wystarczyć na graczy Levante wśród których zabraknie jak gdzieś czytałem Kapo. Do tego dochodzi stadion Mestalla, na którym Valencia nie zwykła przegrywać. Typ: 1 Columbus - NashvilleMówią, że nie powinno się kusić losu, ale ja mimo to spróbuję. Wczoraj Predators ładnie pokonali Kurtki 2-0. Dobrze spisał się Vokoun, swoje dołożyli Arnott i Weber. Dzisiaj Columbus najprawdopodobniej znowu bez Fedorova, a na pewno bez Nasha także... Typ: 2 Detroit - ChicagoCzuje chyba jakiś sentyment do Czerwonych Skrzydełek. Jest to moja ulubiona drużyna i nie będę tego ukrywał. Jedni lubią np. Colorado, a ja Detroit  . Dzisiaj po dobrym meczu w Phoenix wracają na własny teren i będą podejmować przeciętne, żeby nie powiedzieć słabe Chicago. Niech punkty zostaną w Detroit !!! Typ: 1__________________________________________________ [Linked Image] [ trewor.be]
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2001
Posty: 1,483
veteran
|
|
veteran
Dołączył: Dec 2001
Posty: 1,483 |
 Valencia - Levante 3-0   Columbus - Nashville 1-4   Detroit - Chicago 6-3  'Niech punkty zostaną w Detroit !!!' - jak powiedział, tak się stało  . Lillehammer - Storhamar... Typ: 2__________________________________________________ [Linked Image] [ trewor.be]
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2001
Posty: 1,483
veteran
|
|
veteran
Dołączył: Dec 2001
Posty: 1,483 |
 Lillehammer - Storhamar 2-5  Passo trwaj wiecznie !!! Ci zza oceanu... no jak im tam... aaa... Amerykańce chyba mają dzisiaj 'Dzień dobroci dla Europejczyków', bo i NHL i NBA startuje dzisiaj dość wcześnie, bo już od ok. 20:00. Chicago - San AntonioByki u siebie spisują się niczym dawna drużyna z MJ. Bilans we własnej hali 16-5? Jak na drużynę bez gwiazd, ale z solidnymi grajkami i Benem Gordonem na czele (przy słabszej jakości transmisji można dostrzec 'podobieństwo' do Michaela  ) to naprawdę dobry rezultat. Niestety dla Byków dzisiaj zawita do nich ekipa, która wg mnie również nie ma wybitnej gwiazdy, ale ma za to magiczne trio w osobach Duncana, Parkera i Ginobiliego. Ta trójca wspierana co jakiś czas przez Barry;ego, Finley'a, Bowena czy Horry'ego zdobędzie dzisiaj twierdzę United Center. 'Wallace, who missed the Bulls' 111-66 blowout of the Memphis Grizzlies on Saturday at the United Center because of a sore back, did not practice Sunday' - Chicago Sun Time. Typ: 2 Boston - BuffaloBuffalo 2 porażki z rzędu? Na początku sezonu wydawało się to rzeczą niemożliwą, o czym boleśnie się przekonałem. Na szczęście wraz z upływem sezonu złotówka po złotówce Szable zaczęły mi zwracać, to co zabrały. Dzisiaj mają kolejną okazję, aby mi coś oddać. Grają dwumecz z Niedźwiadkami i myślę, że jeden mecz wygrają. Typ: 2Na razie tyle. Miejmy nadzieję, że wieczór przebiegnie po mojej myśli i wtedy jeszcze się coś szkrobnie na nockę. A teraz cóż mi pozostało jak nie... siłka  . __________________________________________________ [Linked Image] [ trewor.be]
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2001
Posty: 1,483
veteran
|
|
veteran
Dołączył: Dec 2001
Posty: 1,483 |
 Chicago - San Antonio 99-87  Jak to mawiają: potrwane. Jednak to była podpucha ze strony Amerykańców, żeby te mecze dać wcześniej  . Drzemka w 3. kwarcie zadecydowała o wyniku. Detroit - Montreal...* Typ: 1* - rozpoczyna się ulubiony okres studentów, dlatego też często będzie się można teraz spotkać z '...' w moich postach Życzę powodzenia wszystkim przyszłym magistrom, zwłaszcza sobie i Tobie Joe  . __________________________________________________ [Linked Image] [ trewor.be]
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2005
Posty: 222
enthusiast
|
|
enthusiast
Dołączył: Nov 2005
Posty: 222 |
Życzę powodzenia wszystkim przyszłym magistrom, zwłaszcza sobie i Tobie Joe  . Jak magistrom to chyba tylko sobie bo ja celuje w doktora  Joke of kors  wielkie dzięki i wzajemnie  daj Boże magistra 
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2007
Posty: 11
stranger
|
|
stranger
Dołączył: Jan 2007
Posty: 11 |
Daj Boże i mnie magistra.
Boston-Buffalo SH...wiedzialem, że mam podeprzeć :), teraz jeszcze Nashville nie przegra i dzisiejszy kupon chodzi.
PS-Trewis dawaj wcześniej typy, żeby człowiek zdążyl przed zamknięciem STSu.
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2001
Posty: 1,483
veteran
|
|
veteran
Dołączył: Dec 2001
Posty: 1,483 |
 Detroit - Montreal 2-0  Hasek i wszystko jasne. Pan (Marchi) każe, sługa musi. Anaheim - St. LouisGoście 4 mecze bez porażki, gospodarze wymiatają jak rzadko w tym sezonie; kurs marny, ale czasem i takie trzeba zagrać - na więcej nie mam czasu. Typ: 1 GKS Tychy - SosnowiecOpis - nie mam czasu. Typ: 1PS Ładna ekipa magistrów się szykuje  . Przy okazji witam i pozdrawiam nowego odwiedzającego, a starego kolegę z Angli  . __________________________________________________ [Linked Image] [ trewor.be]
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2007
Posty: 11
stranger
|
|
stranger
Dołączył: Jan 2007
Posty: 11 |
Hehe... Ja dzisiaj, za spore fundusze, Montreal - Vancouver under 5.5 :), a na kuponie "za dwójke" sporo meczów poszło, w tym oczywiście x2 na Rangersów 
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2001
Posty: 1,483
veteran
|
|
veteran
Dołączył: Dec 2001
Posty: 1,483 |
 GKS Tychy - Sosnowiec 6-0   Anaheim - St. Louis 2-6  Na szczęście opatrzność nade mną czuwała... a skleroza nie zawsze jest zła  . Buffalo - Boston - poziom 2 Rzecz niesamowita się stała, drużyna Szabel już od 3 meczy nie wygrała. Typ: 1PS Graty Marchi za under w Montrealu. __________________________________________________ [Linked Image] [ trewor.be]
|
|
|
|
|
Dołączył: Oct 2006
Posty: 371
enthusiast
|
|
enthusiast
Dołączył: Oct 2006
Posty: 371 |
no prosze wchodze i co ja widze, mgr. sie tu szykuja...oj chciałbym byc na twoim miejscu roberto..a tu daleka droga..zerkłem na typy bo mysle ze juz jutro wróce do obsatwiania :), były święta,nowy roku i musiałem wypłacić fundusze, tak tak bnyłem na miesiecznym odwyku...straszna sprawa..ale myśle ze juz jutro rusze pełna parą..widze ze niezłą passe miałes  .powodzenia Panie mgr. :]
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2001
Posty: 1,483
veteran
|
|
veteran
Dołączył: Dec 2001
Posty: 1,483 |
 Buffalo - Boston 6-3  Nashville - ColumbusZ tego będzie chyba próg na porażkę Kurtek. Po Nashville grają u siebie z Detroit i z Buffalo. Typ: 1 San Jose - PhoenixTutaj z kolei gram na zwycięstwo Rekinów. Dzisiaj Kojoty, a potem Nutki z St. Louis. Typ: 1 Roddick - SafinA tutaj też progresja... oj trochę się zapędziłem  . Andy Roddick kontra nieobliczalny Safin. Andy przed Australian wygrał pokazowy turniej pokonując m. in. Federera i Murraya; do 3. rundy doszedł raczej bezproblemowo. Safin to tzw. człowiek szlem. Nie pamiętam kiedy Rusek przykładał się do jakiegoś turnieju choćby nawet Master Series. Dla niego istnieją tylko turnieje Wielkiego Szlema. W tegorocznym Australian jednak z jego formą chyba nie jest najlepiej. Jak na razie na dwa mecze, zafundował swoim kibicom dwa 5-setowe thrillery. Dzisiaj, jutro, a może już wczoraj (nie wiem jak u tych Kangurów liczy się czas) to Roddick wyjdzie zwycięsko z tego pojedynku biorąc rewanż za 2004 rok. Typ: 1PS Dzisiaj zrobiłem milowy krok w stronę magistra - badminton bdb  __________________________________________________ [Linked Image] [ trewor.be]
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2001
Posty: 473
addict
|
|
addict
Dołączył: Mar 2001
Posty: 473 |
Gratuluje milowego kroku w strone magistra :)dziekuje rowniez za typy ktore podajesz na forum  korzystam z nich bo zbieram na podroz poslubna do Egiptu (termin wrzesien 2007)hi hi hi. Patrzac w przyszlosc moze wiesz kiedy Anaheim wygra ????? bo zaczalem na nich stawiac a tu klops 
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2007
Posty: 11
stranger
|
|
stranger
Dołączył: Jan 2007
Posty: 11 |
Nie wiem, czy Trewor się ze mną zgodzi, ale ja przeczuwam, że Kaczki wygrają już dziś 
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2001
Posty: 1,483
veteran
|
|
veteran
Dołączył: Dec 2001
Posty: 1,483 |
 Nashville - Columbus 4-0   San Jose - Phoenix 5-2   Roddick - Safin 7-6 2-6 6-4 7-6  Dzisiaj jakoś tak bez wielkiego entuzjazmu, ale żeby mieć motywacje do wstania z rana: Columbus - Detroit'Skrzydła na fali, Skrzydła niepokonane od 6. meczy, Skrzydła kroczą po kolejny Puchar Stanley'a' - nagłówek z jutrzejszego 'Daily Trewor'  . Typ: 2 Minnesota - DetroitTłoki 2 porażki z rzędu; do składu wrócił Billups; drugi mecz w barwach Detroit rozegra Webber... Typ: 2Tripelek z profa co by naziemnym przypomnieć o sobie  . Blake - Ginepri San Antonio - New Orleans Hanley/Ullyett - Kubot/MarachTypy: 1BizonDzięki za gratulacje. Dzisiaj drugi krok - teoria sportu bdb  . Ale temat moich ocen uważam już za zamknięty  . Co do Anaheim to tak: na mój gust na pewno (jeśli można użyć takiego stwierdzenia) wygrają do meczu z Phoenix włącznie, duża szansa że już do Dallas, gdzie lista kontuzjowanych zaczyna dorównywać liczebnością tym zdrowym, a dzisiaj w Calgary może być ciężko (ale Płomienie bez Iginli). Ale to taka analiza na szybko. Jak śpiewała taka jedna: 'Wszystko się może zdarzyć, gdy głowa pełna marzeń...'. Podobnie jest z NHL. Drużyny potrafią przegrać, wygrać czy zremisować w najmniej oczekiwanym momencie (z wyjątkiem San Jose, które ponoć podpisało kontrakt do 2009 roku, że nie zrobią X-a  ). __________________________________________________ [Linked Image] [ trewor.be]
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2007
Posty: 11
stranger
|
|
stranger
Dołączył: Jan 2007
Posty: 11 |
4:33 nad ranem .... nie jest dobrze. Detroit wtopiło sromotnie, Anaheim leży jak narazie...dobrze, że Minnesotce idzie 
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2001
Posty: 473
addict
|
|
addict
Dołączył: Mar 2001
Posty: 473 |
Wstaje rano z usmiechem bo mysle ze stan kasy sie powiekszyl a tu g****  Mam nadzieje ze moze dzisiaj sie Detroit zrehabilituje 
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2001
Posty: 1,483
veteran
|
|
veteran
Dołączył: Dec 2001
Posty: 1,483 |
 Columbus - Detroit 3-1   Minnesota - Detroit 98-104 2OT  Pewne, niezagrożone zwycięstwo Pistons  . Billups powrócił i rzutem za 3 pkt. na 1.1 sek. przed końcem pierwszej dogrywki doprowadził do stanu 91-91, a potem juz było z górki  . New Jersey - PhiladelphiaFlyers cały czas przegrywają, a ja z tego nie korzystam. Dzisiaj postanowiłem to zmienić mając nadzieję, że Lotnicy się nie zmienią  . Ósma porażka z rzędu? I hope (z ang. 'mam nadzieję'  ). Typ: 1Po tym meczu pewnie jeszcze coś szkrobnę, a teraz trzeba iść pooglądać, jak w Zako przyroda rządzi człowiekiem. Panowie spokojnie, przecież cały czas nie da się wygrywać. Wczoraj pisałem, że gram jakoś bez przekonania, a i tak jedno trafienie po mojej stronie.  Prosiłbym o nie rzucanie w moim temacie odpadami zwrotnymi z żołądka  . __________________________________________________ [Linked Image] [ trewor.be]
|
|
|
Link skopiowany do schowka
|
|