Poprzedni temat
Następny temat
Drukuj temat
Strona 1 z 2 1 2
#8602 27/09/2001 02:33
Dołączył: Jul 2001
Posty: 765
M
M Offline
Dołączył: Jul 2001
Posty: 765
Moim zdaniem rozgrywki pucharu UEFA są dla NAS największą szansą na dokopanie bukom...
Tu jest zawsze najmniej niespodzianek ,szczególnie w rewanżach kiedy można było podejżeć drużyny w pierwszych meczach...
To moim zdaniem 99% typy na awanse do kolejnej rundy : (kursy z profa)

Liberec 1.1
FC Kopenchaga 1.18
St. Liege 1.15
Parma 1.1
Dynamo M. 1.05
Rangers 1.35(!)
Fiorentina 1.28
Union B. 1.28
PAOK 1.2

Jeżeli chodzi o mecze to myśle że będzie tak :

CZ Belgrad 1 1.34
Grazer AK 1 1.99
Aston V. 2 2.6
Osijek 1 1.36
Ajax 2 1.78
Dinamo M 2 1.63
Leeds 1 1.26
PAOK 1 1.32
Rangers 1 1.63
Valencia 1 1.13
Milan 1 1.09

Wybrałem mecze które mają MOIM ZDANIEM największe szanse wejścia - adekwatnie do kursów - czekam na spostrzeżenia, uwagi i nowe (lepsze!?) typy na puchar UEFA.

Pozdrawiam wszystkich !

Bonus: Unibet
#8603 27/09/2001 03:32
Dołączył: Aug 2001
Posty: 23,255
K
xxx
xxx
K Offline
Dołączył: Aug 2001
Posty: 23,255
<img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" />

Witam! i nie czytam, lecz typuje
moje prognozy tutaj prezentuje:

Gl.Rangers-Andzi Machaladża 1
wlasciwie jedyne co wiem o Andzi to to, ze sa z Dagestanu. Jest to zaraz obok Czeczenii, wiec kilku z pilkarzy pewnie zamiast o meczu mysli o azylu w Polsce zatem pewniak!
<img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" />

Wisla-Hajduk 2
niezbyt patriotyczne, ale haslo 'bust the bookie' obowiazuje. W pierwszym meczu Hajduk mial o wiele wiecej sytuacji i ogolnie gral lepiej. Wiem, ze winikalo to z taktyki itp., ale mimo wszystko technicznie to chorwaci sa jednak lepsi i zostawili po sobie korzystne wrazenie mimo remisu. Za taki kurs mozna zaryzykowac.

HJK Helsinki-Parma 2
gospodarze dali sobie odpoczac w poniedzialkowym meczu przez co buki zacieraly rece. Teraz za to zaplaca <img src="/ubbthreads/images/graemlins/mad.gif" alt="" />
Mimo ze Parma nie gra zachwycajaca, to roznica w poziomie lig jest ogromna. Parma na pewno bedzie chciala strzelic na poczatku gola, a potem... catenaccio <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" />

Silkeborg-Saragossa 2
Dunczycy sa ogolnie slabi, a Saragossa nawet bez szczegolnego wysilku jednak chyba wygra, chociaz nawet za bardzo im na tym zalezec nie bedzie.

Grashoppers-Din.Bukareszt 1
Tutaj na wyczucie, ale zalozmy ze na wyjezdzie szwajcarzy zagrali z kontry i wygrali 3:1. Teraz u siebie moga tez liczyc na kontry i na doping. Oby cos z tej mieszanki wyniklo...

PAOK-Karnten 1
bez zbednego komentarza... kto chce to postawi, a kto nie jest pewny, to nie postawi <img src="/ubbthreads/images/graemlins/cool.gif" alt="" />

Apollon-Ajax 2
niezaleznie od tego, czy na mecz pojada podstawowi zawodnicy ajaxu czy nie, to i tak szeroka kadra ajaxu ma mnostwo swietnych zawodnikow, ktorzy chca sie pokazac

Leeds-Maritimo 1
mlode kozaki z leeds pojada z tak slabym klubem jak FC'maritimo na wyjezdzie' (1 0 2)

Sporting-Midtyjland 1
na ten mecz tez chyba nie ma bata...

moze jeszcze Slavia z Servette 1, ale kto wie :rolleyes:

oczywiscie mozna postawic taki systemik blokowy z tych meczow i dodac pewniaczki z awansow...jednym slowem 'komu dżinu, komu dymu...'

bust tha madafuckin' bookie

#8604 27/09/2001 15:06
A
Anonymous
Unregistered
Anonymous
Unregistered
A
Kemp dobre Typy. Sam tak obstawiłem.
mój kupon z wczoraj w Prof
716 Galatasaray 2 3,5
713 Panathinaikos 1 2,4
712 Liverpool 1 1,38
866 Ajax 2 1,78
861 Aston V. 2 2,6
885 Split 2 4,3 <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />
881 Valkeak. 2 4,9 <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />

na razie wszystko weszło
pozdrawiam


<img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />

#8605 27/09/2001 15:24
Dołączył: May 2001
Posty: 31,406
Likes: 2
Dołączył: May 2001
Posty: 31,406
Likes: 2
Kemp mogę Cibie zapewnić że żaden piłkarz z Andżi nie myśli o azylu,a na pewno nie w Polsce.95% naszych klubowych graczy nie zarabia tyle co płacą w Andżi.

#8606 27/09/2001 15:57
A
Anonymous
Unregistered
Anonymous
Unregistered
A
Ale mimo wszystko to pewniak.
<img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />

#8607 27/09/2001 16:03
Dołączył: May 2001
Posty: 31,406
Likes: 2
Dołączył: May 2001
Posty: 31,406
Likes: 2
Ato już caiem inna sprawa.POlecam dzisiejsze handicapy w Totomix.Jest kilka bardzo,ale to bardzo ciekawych.

#8608 27/09/2001 16:14
Dołączył: Feb 2001
Posty: 201
G
enthusiast
enthusiast
G Offline
Dołączył: Feb 2001
Posty: 201
Co myslicie o meczu steaua-st.gallen
czy steaua awansuje???

#8609 27/09/2001 16:50
Dołączył: Jun 2001
Posty: 486
M
addict
addict
M Offline
Dołączył: Jun 2001
Posty: 486
95% naszych klubowych graczy nie zarabia tyle co płacą w Andżi

Forty z kad masz takie informacje?
Czy srednia pensja 25tys zl/mies bez premii w Wisle Krakow to za malo. Osobiscie znam M.Zajaca i wiem ile sie zarabia w Wisle w Legii nie jest duzo gorzej lecz tego nie wiem. Jezeli wiesz ile zarabiaja pilkarze Machaczkali bylbym wdzieczny gdybys mi powiedzial.

#8610 27/09/2001 17:00
Dołączył: May 2001
Posty: 31,406
Likes: 2
Dołączył: May 2001
Posty: 31,406
Likes: 2
A rosyjskiego forum.nalepiej płacą w Spartaku,CsKA,Zenit i właśnie Andżi.Legia z Wisłą nie Uzbirałaliby połowy kwot jakimi dysponują te kluby.Inna sprawa to pochodzenie tych pieniędzy.Z drugiej strony w Rosji działa system licencji,których nie spełnia wg mnie żaden polski klub.To jest dużo bogatsze państwo, jak widzę myślisz.

#8611 27/09/2001 17:17
Dołączył: Apr 2001
Posty: 521
D
addict
addict
D Offline
Dołączył: Apr 2001
Posty: 521
A czy oni tak dobrze grają jak im płacą ??? <img src="/ubbthreads/images/graemlins/confused.gif" alt="" /> ???

#8612 27/09/2001 18:03
A
Anonymous
Unregistered
Anonymous
Unregistered
A
Forty wywolal dzisiejsze handicapy w Totomixie:
Zagralem wiec system 3z5
78 Milan - Borysow H (0-2) X 5,0
95 Union - Valkeakoski 2 7,1
99 Wisla - Hajduk 2 3,5
101Brugge- Nikozja H (0-2) X 5,0
112 Perm - Czerepowiec(hokej) 2 2,1
Kursy na dwubramkowe zwyciestwa Milanu i FC Brugge rano wynosily 7,0 i 6,0, ale nadal sa atrakcyjne. Gracie inne handicapy na UEFA Cup?

#8613 27/09/2001 18:47
Dołączył: Jan 2001
Posty: 3,731
S
S Offline
Dołączył: Jan 2001
Posty: 3,731
Oto co dziś wygra:
1 Twente v Polonia Warszawa on 27 Sep 01
Twente to win @ 1.61
2 SC Freiburg v Puchov on 27 Sep 01
SC Freiburg to win @ 1.23
3 Club Brugge v Olympiakos Nikosia FC on 27 Sep 01
Club Brugge to win @ 1.17
4 Fiorentina v Dnepr on 27 Sep 01
Fiorentina to win @ 1.33
5 Leeds United v Maritimo on 27 Sep 01
Leeds United to win @ 1.28
6 Valencia v Chernomoretz on 27 Sep 01
Valencia to win @ 1.15

#8614 27/09/2001 19:07
Dołączył: Nov 2000
Posty: 27,081
C
"I'll slip an extra shrimp on the barbie for you"
"I'll slip an extra shrimp on the barbie for you"
C Offline
Dołączył: Nov 2000
Posty: 27,081
Jak Rangersi nie wygrają to się chyba załamię. Dorzuciłbym jeszcze troche na nich ale kurs 1.61 u Hilla jest już nieaktualny...

#8615 27/09/2001 19:18
Dołączył: Apr 2001
Posty: 929
P
old hand
old hand
P Offline
Dołączył: Apr 2001
Posty: 929
Quote
Oryginalnie wysłał Conrad:
[qb]Jak Rangersi nie wygrają to się chyba załamię. Dorzuciłbym jeszcze troche na nich ale kurs 1.61 u Hilla jest już nieaktualny...[/qb]

nie jestes sam <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" />
wiec musza wygrac - trza byc dobrej mysli <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" />

#8616 27/09/2001 19:31
Dołączył: Jun 2001
Posty: 3,546
S
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
S Offline
Dołączył: Jun 2001
Posty: 3,546
Quote
Oryginalnie wysłał Mario:
[qb]"95% naszych klubowych graczy nie zarabia tyle co płacą w Andżi"

Forty z kad masz takie informacje?
Czy srednia pensja 25tys zl/mies bez premii w Wisle Krakow to za malo. Osobiscie znam M.Zajaca i wiem ile sie zarabia w Wisle w Legii nie jest duzo gorzej lecz tego nie wiem.[/qb]

Na podstawie dodatku do do Rzeczpospoltej z dn.20 lipca `01 (MAGAZYN):

Polski piłkarz ma wynagrodzenie zasadnicze, którym jest roczny kontrakt oraz nagrody pienięzne które są odpowiednikiem premii uznaniowych. W klubie misrza polskie Wisle Kraków wysokośc rocznych kontraktów jest równowartościa 60-140 tys dolarów.

Za tytuł mistrza - premia 3 miliony złotych
Za zwycięstwo - 50 tys zł (wygrali 19 meczy co daje w sumie 950 tys do podziału)


Natmiast Legia za kazde zwyciestwo placila 150 tys zł- czyli 3x wiecej - i na koniec sezonu jej piłkarze, ktorym kibice mowili prosto w oczy, ze sprzedają mecze, podzielili miedzy siebie 2.1 mln. zł.

#8617 28/09/2001 02:10
A
Anonymous
Unregistered
Anonymous
Unregistered
A
Rangersy weszły
Wszystko planowo <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" />

#8618 28/09/2001 03:29
Dołączył: Nov 2000
Posty: 27,081
C
"I'll slip an extra shrimp on the barbie for you"
"I'll slip an extra shrimp on the barbie for you"
C Offline
Dołączył: Nov 2000
Posty: 27,081
Jeju, poniważ nie było relacji na żywo z meczu Rangers to śledziłem wynik na stronie uefa.com. Jak padła bramka to najpierw podali, że Gordeyev wbił bramkę i Anzhi prowadzi! Serce mi staneło i patrzyłem się w ten ekram osłupiony. Dopiero po kilkudziesięciu sekundach poprawili wynik na 1-0 dla Rangers, a obok dali opis akcji gdzie wytłumaczyli, że to Szkoci wbili bramkę ale piłka się odbiła od Gordeyeva.

#8619 28/09/2001 03:45
Dołączył: Aug 2001
Posty: 297
1
enthusiast
enthusiast
1 Offline
Dołączył: Aug 2001
Posty: 297
a tak z ciekawosci Panie Administratorze Conradzie ile postawiles na Rangersow, ze takie emocje towarzyszyly temu spotkaniu ? <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />

#8620 28/09/2001 03:49
Dołączył: Jan 2001
Posty: 1,754
Pooh-Bah
Pooh-Bah
Dołączył: Jan 2001
Posty: 1,754
Quote
Oryginalnie wysłał Conrad:
[qb]Jeju, poniważ nie było relacji na żywo z meczu Rangers to śledziłem wynik na stronie uefa.com. Jak padła bramka to najpierw podali, że Gordeyev wbił bramkę i Anzhi prowadzi! Serce mi staneło i patrzyłem się w ten ekram osłupiony. Dopiero po kilkudziesięciu sekundach poprawili wynik na 1-0 dla Rangers, a obok dali opis akcji gdzie wytłumaczyli, że to Szkoci wbili bramkę ale piłka się odbiła od Gordeyeva.[/qb]

Glasgow zagralo ponizej oczekiwan ale wygrali a to jest najwazniejsze <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> , a mecz na zywo mozna bylo sledzic na polsacie sport co nizej podpisany czynil <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> ))

Pozdrawiam
Ahonen

#8621 28/09/2001 03:56
Dołączył: Jul 2001
Posty: 765
M
M Offline
Dołączył: Jul 2001
Posty: 765
I juz wszystjie karty dzisiejszego Pucharu UEFA odkryte... i twierdze że mimo kilku niewielkich niespodzianek -

BYŁ TO DOBRY DZIEŃ !

Pewniaki weszły , a największą (przyjemną)
niespodzianke zrobiła mi Aston Villa która wywalczyła zwycięstwo w ostatniej minucie gry...

Szczęście było dziś ze mną (mam nadzieję że z Wami też!) ale bez niego ciężko cokolwiek zdziałać... <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" />

Pozdrawiam wszystkich i mam nadzieje że dzisiejsze mecze daly wszystkim kupe szmalu <img src="/ubbthreads/images/graemlins/cool.gif" alt="" />

Strona 1 z 2 1 2

Link skopiowany do schowka
Kto jest teraz online
4 zarejestrowanych użytkowników (rafal08, alfa, rymoholik, aker), 1,356 gości, oraz 6 wyszukiwarek.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
Strona główna forum105
Tematy51,289
Posty5,835,258
Użytkownicy24,790
Najwięcej online13,128
Sep 24th, 2025
Powered by UBB.threads™ PHP Forum Software 8.0.1