|
|
Dołączył: Jul 2001
Posty: 765
|
|
Dołączył: Jul 2001
Posty: 765 |
Moim zdaniem rozgrywki pucharu UEFA są dla NAS największą szansą na dokopanie bukom... Tu jest zawsze najmniej niespodzianek ,szczególnie w rewanżach kiedy można było podejżeć drużyny w pierwszych meczach... To moim zdaniem 99% typy na awanse do kolejnej rundy : (kursy z profa)
Liberec 1.1 FC Kopenchaga 1.18 St. Liege 1.15 Parma 1.1 Dynamo M. 1.05 Rangers 1.35(!) Fiorentina 1.28 Union B. 1.28 PAOK 1.2
Jeżeli chodzi o mecze to myśle że będzie tak :
CZ Belgrad 1 1.34 Grazer AK 1 1.99 Aston V. 2 2.6 Osijek 1 1.36 Ajax 2 1.78 Dinamo M 2 1.63 Leeds 1 1.26 PAOK 1 1.32 Rangers 1 1.63 Valencia 1 1.13 Milan 1 1.09
Wybrałem mecze które mają MOIM ZDANIEM największe szanse wejścia - adekwatnie do kursów - czekam na spostrzeżenia, uwagi i nowe (lepsze!?) typy na puchar UEFA.
Pozdrawiam wszystkich !
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2001
Posty: 23,255
xxx
|
|
xxx
Dołączył: Aug 2001
Posty: 23,255 |
<img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" />
Witam! i nie czytam, lecz typuje moje prognozy tutaj prezentuje:
Gl.Rangers-Andzi Machaladża 1 wlasciwie jedyne co wiem o Andzi to to, ze sa z Dagestanu. Jest to zaraz obok Czeczenii, wiec kilku z pilkarzy pewnie zamiast o meczu mysli o azylu w Polsce zatem pewniak! <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" />
Wisla-Hajduk 2 niezbyt patriotyczne, ale haslo 'bust the bookie' obowiazuje. W pierwszym meczu Hajduk mial o wiele wiecej sytuacji i ogolnie gral lepiej. Wiem, ze winikalo to z taktyki itp., ale mimo wszystko technicznie to chorwaci sa jednak lepsi i zostawili po sobie korzystne wrazenie mimo remisu. Za taki kurs mozna zaryzykowac.
HJK Helsinki-Parma 2 gospodarze dali sobie odpoczac w poniedzialkowym meczu przez co buki zacieraly rece. Teraz za to zaplaca <img src="/ubbthreads/images/graemlins/mad.gif" alt="" /> Mimo ze Parma nie gra zachwycajaca, to roznica w poziomie lig jest ogromna. Parma na pewno bedzie chciala strzelic na poczatku gola, a potem... catenaccio <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" />
Silkeborg-Saragossa 2 Dunczycy sa ogolnie slabi, a Saragossa nawet bez szczegolnego wysilku jednak chyba wygra, chociaz nawet za bardzo im na tym zalezec nie bedzie.
Grashoppers-Din.Bukareszt 1 Tutaj na wyczucie, ale zalozmy ze na wyjezdzie szwajcarzy zagrali z kontry i wygrali 3:1. Teraz u siebie moga tez liczyc na kontry i na doping. Oby cos z tej mieszanki wyniklo...
PAOK-Karnten 1 bez zbednego komentarza... kto chce to postawi, a kto nie jest pewny, to nie postawi <img src="/ubbthreads/images/graemlins/cool.gif" alt="" />
Apollon-Ajax 2 niezaleznie od tego, czy na mecz pojada podstawowi zawodnicy ajaxu czy nie, to i tak szeroka kadra ajaxu ma mnostwo swietnych zawodnikow, ktorzy chca sie pokazac
Leeds-Maritimo 1 mlode kozaki z leeds pojada z tak slabym klubem jak FC'maritimo na wyjezdzie' (1 0 2)
Sporting-Midtyjland 1 na ten mecz tez chyba nie ma bata...
moze jeszcze Slavia z Servette 1, ale kto wie :rolleyes:
oczywiscie mozna postawic taki systemik blokowy z tych meczow i dodac pewniaczki z awansow...jednym slowem 'komu dżinu, komu dymu...'
bust tha madafuckin' bookie
|
|
|
|
|
|
Anonymous
Unregistered
|
|
Anonymous
Unregistered
|
Kemp dobre Typy. Sam tak obstawiłem. mój kupon z wczoraj w Prof 716 Galatasaray 2 3,5 713 Panathinaikos 1 2,4 712 Liverpool 1 1,38 866 Ajax 2 1,78 861 Aston V. 2 2,6 885 Split 2 4,3 <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> 881 Valkeak. 2 4,9 <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />
na razie wszystko weszło pozdrawiam
<img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2001
Posty: 31,410 Likes: 2
|
|
Dołączył: May 2001
Posty: 31,410 Likes: 2 |
Kemp mogę Cibie zapewnić że żaden piłkarz z Andżi nie myśli o azylu,a na pewno nie w Polsce.95% naszych klubowych graczy nie zarabia tyle co płacą w Andżi.
|
|
|
|
|
|
Anonymous
Unregistered
|
|
Anonymous
Unregistered
|
Ale mimo wszystko to pewniak. <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2001
Posty: 31,410 Likes: 2
|
|
Dołączył: May 2001
Posty: 31,410 Likes: 2 |
Ato już caiem inna sprawa.POlecam dzisiejsze handicapy w Totomix.Jest kilka bardzo,ale to bardzo ciekawych.
|
|
|
|
|
Dołączył: Feb 2001
Posty: 201
enthusiast
|
|
enthusiast
Dołączył: Feb 2001
Posty: 201 |
Co myslicie o meczu steaua-st.gallen czy steaua awansuje???
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2001
Posty: 486
addict
|
|
addict
Dołączył: Jun 2001
Posty: 486 |
95% naszych klubowych graczy nie zarabia tyle co płacą w Andżi
Forty z kad masz takie informacje? Czy srednia pensja 25tys zl/mies bez premii w Wisle Krakow to za malo. Osobiscie znam M.Zajaca i wiem ile sie zarabia w Wisle w Legii nie jest duzo gorzej lecz tego nie wiem. Jezeli wiesz ile zarabiaja pilkarze Machaczkali bylbym wdzieczny gdybys mi powiedzial.
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2001
Posty: 31,410 Likes: 2
|
|
Dołączył: May 2001
Posty: 31,410 Likes: 2 |
A rosyjskiego forum.nalepiej płacą w Spartaku,CsKA,Zenit i właśnie Andżi.Legia z Wisłą nie Uzbirałaliby połowy kwot jakimi dysponują te kluby.Inna sprawa to pochodzenie tych pieniędzy.Z drugiej strony w Rosji działa system licencji,których nie spełnia wg mnie żaden polski klub.To jest dużo bogatsze państwo, jak widzę myślisz.
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2001
Posty: 521
addict
|
|
addict
Dołączył: Apr 2001
Posty: 521 |
A czy oni tak dobrze grają jak im płacą ??? <img src="/ubbthreads/images/graemlins/confused.gif" alt="" /> ???
|
|
|
|
|
|
Anonymous
Unregistered
|
|
Anonymous
Unregistered
|
Forty wywolal dzisiejsze handicapy w Totomixie: Zagralem wiec system 3z5 78 Milan - Borysow H (0-2) X 5,0 95 Union - Valkeakoski 2 7,1 99 Wisla - Hajduk 2 3,5 101Brugge- Nikozja H (0-2) X 5,0 112 Perm - Czerepowiec(hokej) 2 2,1 Kursy na dwubramkowe zwyciestwa Milanu i FC Brugge rano wynosily 7,0 i 6,0, ale nadal sa atrakcyjne. Gracie inne handicapy na UEFA Cup?
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2001
Posty: 3,731
|
|
Dołączył: Jan 2001
Posty: 3,731 |
Oto co dziś wygra: 1 Twente v Polonia Warszawa on 27 Sep 01 Twente to win @ 1.61 2 SC Freiburg v Puchov on 27 Sep 01 SC Freiburg to win @ 1.23 3 Club Brugge v Olympiakos Nikosia FC on 27 Sep 01 Club Brugge to win @ 1.17 4 Fiorentina v Dnepr on 27 Sep 01 Fiorentina to win @ 1.33 5 Leeds United v Maritimo on 27 Sep 01 Leeds United to win @ 1.28 6 Valencia v Chernomoretz on 27 Sep 01 Valencia to win @ 1.15
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2000
Posty: 27,081
"I'll slip an extra shrimp on the barbie for you"
|
|
"I'll slip an extra shrimp on the barbie for you"
Dołączył: Nov 2000
Posty: 27,081 |
Jak Rangersi nie wygrają to się chyba załamię. Dorzuciłbym jeszcze troche na nich ale kurs 1.61 u Hilla jest już nieaktualny...
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2001
Posty: 929
old hand
|
|
old hand
Dołączył: Apr 2001
Posty: 929 |
Oryginalnie wysłał Conrad: [qb]Jak Rangersi nie wygrają to się chyba załamię. Dorzuciłbym jeszcze troche na nich ale kurs 1.61 u Hilla jest już nieaktualny...[/qb] nie jestes sam <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> wiec musza wygrac - trza byc dobrej mysli <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2001
Posty: 3,546
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jun 2001
Posty: 3,546 |
Oryginalnie wysłał Mario: [qb]"95% naszych klubowych graczy nie zarabia tyle co płacą w Andżi"
Forty z kad masz takie informacje? Czy srednia pensja 25tys zl/mies bez premii w Wisle Krakow to za malo. Osobiscie znam M.Zajaca i wiem ile sie zarabia w Wisle w Legii nie jest duzo gorzej lecz tego nie wiem.[/qb] Na podstawie dodatku do do Rzeczpospoltej z dn.20 lipca `01 (MAGAZYN): Polski piłkarz ma wynagrodzenie zasadnicze, którym jest roczny kontrakt oraz nagrody pienięzne które są odpowiednikiem premii uznaniowych. W klubie misrza polskie Wisle Kraków wysokośc rocznych kontraktów jest równowartościa 60-140 tys dolarów. Za tytuł mistrza - premia 3 miliony złotych Za zwycięstwo - 50 tys zł (wygrali 19 meczy co daje w sumie 950 tys do podziału) Natmiast Legia za kazde zwyciestwo placila 150 tys zł- czyli 3x wiecej - i na koniec sezonu jej piłkarze, ktorym kibice mowili prosto w oczy, ze sprzedają mecze, podzielili miedzy siebie 2.1 mln. zł.
|
|
|
|
|
|
Anonymous
Unregistered
|
|
Anonymous
Unregistered
|
Rangersy weszły Wszystko planowo <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2000
Posty: 27,081
"I'll slip an extra shrimp on the barbie for you"
|
|
"I'll slip an extra shrimp on the barbie for you"
Dołączył: Nov 2000
Posty: 27,081 |
Jeju, poniważ nie było relacji na żywo z meczu Rangers to śledziłem wynik na stronie uefa.com. Jak padła bramka to najpierw podali, że Gordeyev wbił bramkę i Anzhi prowadzi! Serce mi staneło i patrzyłem się w ten ekram osłupiony. Dopiero po kilkudziesięciu sekundach poprawili wynik na 1-0 dla Rangers, a obok dali opis akcji gdzie wytłumaczyli, że to Szkoci wbili bramkę ale piłka się odbiła od Gordeyeva.
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2001
Posty: 297
enthusiast
|
|
enthusiast
Dołączył: Aug 2001
Posty: 297 |
a tak z ciekawosci Panie Administratorze Conradzie ile postawiles na Rangersow, ze takie emocje towarzyszyly temu spotkaniu ? <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2001
Posty: 1,754
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Jan 2001
Posty: 1,754 |
Oryginalnie wysłał Conrad: [qb]Jeju, poniważ nie było relacji na żywo z meczu Rangers to śledziłem wynik na stronie uefa.com. Jak padła bramka to najpierw podali, że Gordeyev wbił bramkę i Anzhi prowadzi! Serce mi staneło i patrzyłem się w ten ekram osłupiony. Dopiero po kilkudziesięciu sekundach poprawili wynik na 1-0 dla Rangers, a obok dali opis akcji gdzie wytłumaczyli, że to Szkoci wbili bramkę ale piłka się odbiła od Gordeyeva.[/qb] Glasgow zagralo ponizej oczekiwan ale wygrali a to jest najwazniejsze <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> , a mecz na zywo mozna bylo sledzic na polsacie sport co nizej podpisany czynil <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> )) Pozdrawiam Ahonen
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2001
Posty: 765
|
|
Dołączył: Jul 2001
Posty: 765 |
I juz wszystjie karty dzisiejszego Pucharu UEFA odkryte... i twierdze że mimo kilku niewielkich niespodzianek -
BYŁ TO DOBRY DZIEŃ !
Pewniaki weszły , a największą (przyjemną) niespodzianke zrobiła mi Aston Villa która wywalczyła zwycięstwo w ostatniej minucie gry...
Szczęście było dziś ze mną (mam nadzieję że z Wami też!) ale bez niego ciężko cokolwiek zdziałać... <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" />
Pozdrawiam wszystkich i mam nadzieje że dzisiejsze mecze daly wszystkim kupe szmalu <img src="/ubbthreads/images/graemlins/cool.gif" alt="" />
|
|
|
Link skopiowany do schowka
|
|