|
|
Dołączył: Mar 2005
Posty: 125
member
|
|
member
Dołączył: Mar 2005
Posty: 125 |
to fakt ale skoro siena moze zagrac rezerwami ostende nie jest az takie slabe wygralo w albie i hapoelu i na dodatek ostende gra na koniec wiec himik nie bedzie sie pocil czy siena wygra skoro maja mecz u siebie - ktory bezwzglednie musza wygrac jak i hapoel a alba przy przegranej i tak powinna awansowac jak beda same 1
|
|
|
|
|
Dołączył: Feb 2006
Posty: 129
member
|
|
member
Dołączył: Feb 2006
Posty: 129 |
Wybaczcie, że zaśmiecam temat, ale mam pytanko odnośnie bet365, czy oni liczą wyniki z dogrywkami czy bez? Z góry dzieki.
Jeśli chodzi o mecze, to niby z jednej strony z tymi handicapami u ruskich to prawda, jednak jak spojrzec na wyniki to u siebie Unics spokojnie wszystkie mecze pow. 10 wygrywał, nie licząc tego z Realem. Khimki powinni nauczeni doświadczeniem z meczu ALBĄ, trzymać wynik pow. 10, bo wystarczą dwie, trzy trójki i mozna mecz przegrać, a dla podmoskiewskiej drużyny z takim składem odpadnięcie w tej fazie byłoby chyba katastrofą.
|
|
|
|
|
Dołączył: Oct 2005
Posty: 472
addict
|
|
addict
Dołączył: Oct 2005
Posty: 472 |
Bamberg nie tylko bez szans na awans, lecz również bez Wessona i Collinsa, dwóch absolutnie podstawowych graczy. Gran Canaria walczy o 3-cie miejsce w grupie, kurs ok. 1.5. Warto zwrócić uwagę.
Na dziś chyba również Nancy, Strasbourg i Crvena... z ciekawszych kursów
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2004
Posty: 5,369
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2004
Posty: 5,369 |
mam pytanie skoro o klasyfikacji decyduja bezposrednie mecze to dlaczego Nancy mimo 2 porazek z lietuvosem okupuje 1 miejsce??? prosze kogos kompetentnego o szczegolowe opisanie co decyduje w przypadku rownej ilosci puntkow w klasyfikacji koncowej, dziekuje
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2004
Posty: 1,957
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Jun 2004
Posty: 1,957 |
Jakie jest wasze zdanie na tematu Anwilu wydaje mi sie ze 'oleja' ten mecz bo i tak nie maja juz o co walczyc nie znam sie na koszykowce wiec co myslicie aby zagrac na ventspils z handi ?
|
|
|
|
|
Dołączył: Oct 2005
Posty: 472
addict
|
|
addict
Dołączył: Oct 2005
Posty: 472 |
Pewnie dlatego, że taki sam bilans ma jeszcze Hemofarm, więc tworzy się mała tabela... a ponieważ nie wszystkie z tych 3 drużyn rozegrał ze sobą dwa mecze (Nancy gra dziś z Hemofarmem), póki co decyduje bilans małych pkt.
Wszystko jest opisane.
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2005
Posty: 24
stranger
|
|
stranger
Dołączył: Nov 2005
Posty: 24 |
Czy możesz usćiślić , czy chodzi o te same rezerwy które tydzień temu mimo zagwarantowanego awansu powiozły na wyjezdzie Lukoil ? w postaci Kaukenasa,Eze, Forte, Mc Intyre , Sato ? czy nie wiem o tym ze Siena ma zarejestrowanych w ULEBIE 60 juniorów ? czy może chodzi o piłke nożną ?
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2004
Posty: 4,161
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jan 2004
Posty: 4,161 |
De Juan Collins moze zagrac poniewaz maja oslabiona druzyne a sankcje nalozone na niego obowiazywaly do niedzieli tylko ze koncowa decyzja nalezy do wlascicieli klubu. Graja Niemiaszki ostatnie spotkanie u siebie i na pewno beda sie starac dla swoich kibicow o wygrana. Graja ostatnimi czasy fatalnie ale to mi przypomina spotkanie Anwilu z Turkami gdzie dalem na naszych alle teraz nie wiem za bardzo czy to tuszac
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2003
Posty: 12,888
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2003
Posty: 12,888 |
mam pytanko czy Strasbourg juz awans ma pewny bo dzis graja z Beskitasem a mam info odnosnie ze francuzi graja dzis mlodymi skoro maja awans ale proszeo potwierdzenie ze awans juz maja pozdro
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2005
Posty: 30,870
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2005
Posty: 30,870 |
mam pytanko czy Strasbourg juz awans ma pewny bo dzis graja z Beskitasem a mam info odnosnie ze francuzi graja dzis mlodymi skoro maja awans ale proszeo potwierdzenie ze awans juz maja pozdro http://www.ulebcup.com/ - druzyny z (*) przy nazwie maja juz awans zapewniony.... B. Cola Turka-Strasbourg* polecam tez poczytac "Prewiev" do interesujacych nas meczow
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2003
Posty: 12,888
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2003
Posty: 12,888 |
mam pytanko czy Strasbourg juz awans ma pewny bo dzis graja z Beskitasem a mam info odnosnie ze francuzi graja dzis mlodymi skoro maja awans ale proszeo potwierdzenie ze awans juz maja pozdro http://www.ulebcup.com/ - druzyny z (*) przy nazwie maja juz awans zapewniony.... B. Cola Turka-Strasbourg* polecam tez poczytac "Prewiev" do interesujacych nas meczow dzieki
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2005
Posty: 30,870
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2005
Posty: 30,870 |
Z prewiev o meczu Sieny... "The hosts have already guaranteed first place in the group, but must win to ensure the best record in the regular season, which would give the team home-court advantage through the elimination rounds." dalej kazdy twierdzi, ze graja o nic? 
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2006
Posty: 5,681
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Aug 2006
Posty: 5,681 |
no i pikeknie ja jzu zagralem belgow z handi!
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2003
Posty: 2,727
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jan 2003
Posty: 2,727 |
Yahoo te "previevy" czasami mają takie blędy, że lepiej ich nie czytać - pisane są zresztą dużo czasu przed rozpoczęciem meczu, więc można je sobie obić o kant dupy  Co do tego co napisał fart dodam, że jakiś Francuz na BA przekonuje, że trener Strasbourga pod chodzi lekko do tego spotkania m.in mają grać młodym składem i stosować nową taktykę. 2,35 czy htft 4,2 wygląda całkiem nieźle
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2007
Posty: 72
journeyman
|
|
journeyman
Dołączył: Jan 2007
Posty: 72 |
No KIBUC miałes bardzo dobre typy na dzisiaj, z ktorych skorzystalem. Dzięki wielkie!  B.Cola Turka- Strasbourg 80-88 Sluc Nancy -Hemofarm 89-81 EiffelTowers-C. Zvezda 89-92 Kontynuacja tematu [ mecz.org]
Last edited by tomo; 22/01/2007 22:01.
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2007
Posty: 742
old hand
|
|
old hand
Dołączył: Jan 2007
Posty: 742 |
Elimination Rounds EIGHTHFINALS Game 1 Tuesday, January 30 CET Local
Gran Canaria - BC FMP 21:00 20:00 Hapoel - Ventspils 18:00 19:00 Strasbourg - Nancy 20:30 20:30 Snaidero - L. Rytas 20:30 20:30 Crvena Zvezda - Khimki 20:00 20:00 Hemofarm - Unics 18:00 18:00 PAOK -Montepaschi 19:15 20:15
Wednesday, January 31 CET Local
Alba - Real Madrid 19:30 19:30
Zastanówmy sie co by tu warto zagrac?
Ten temat zamknięty czytać nie umiemy...
Last edited by sebkos; 29/01/2007 07:20.
|
|
|
Link skopiowany do schowka
|
|