Poprzedni temat
Następny temat
Drukuj temat
Strona 13 z 13 1 2 11 12 13
Dołączył: Mar 2005
Posty: 125
M
member
member
M Offline
Dołączył: Mar 2005
Posty: 125
to fakt ale skoro siena moze zagrac rezerwami ostende nie jest az takie slabe wygralo w albie i hapoelu i na dodatek ostende gra na koniec wiec himik nie bedzie sie pocil czy siena wygra skoro maja mecz u siebie - ktory bezwzglednie musza wygrac jak i hapoel a alba przy przegranej i tak powinna awansowac jak beda same 1

Bonus: Unibet
Dołączył: Feb 2006
Posty: 129
M
member
member
M Offline
Dołączył: Feb 2006
Posty: 129
Wybaczcie, że zaśmiecam temat, ale mam pytanko odnośnie bet365, czy oni liczą wyniki z dogrywkami czy bez? Z góry dzieki.

Jeśli chodzi o mecze, to niby z jednej strony z tymi handicapami u ruskich to prawda, jednak jak spojrzec na wyniki to u siebie Unics spokojnie wszystkie mecze pow. 10 wygrywał, nie licząc tego z Realem.
Khimki powinni nauczeni doświadczeniem z meczu ALBĄ, trzymać wynik pow. 10, bo wystarczą dwie, trzy trójki i mozna mecz przegrać, a dla podmoskiewskiej drużyny z takim składem odpadnięcie w tej fazie byłoby chyba katastrofą.


Dołączył: Oct 2005
Posty: 472
K
addict
addict
K Offline
Dołączył: Oct 2005
Posty: 472
Bamberg nie tylko bez szans na awans, lecz również bez Wessona i Collinsa, dwóch absolutnie podstawowych graczy. Gran Canaria walczy o 3-cie miejsce w grupie, kurs ok. 1.5. Warto zwrócić uwagę.

Na dziś chyba również Nancy, Strasbourg i Crvena... z ciekawszych kursów


Dołączył: Dec 2004
Posty: 5,369
B
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
B Offline
Dołączył: Dec 2004
Posty: 5,369
mam pytanie skoro o klasyfikacji decyduja bezposrednie mecze
to dlaczego Nancy mimo 2 porazek z lietuvosem okupuje 1
miejsce??? prosze kogos kompetentnego o szczegolowe opisanie co
decyduje w przypadku rownej ilosci puntkow w klasyfikacji
koncowej, dziekuje

Dołączył: Jun 2004
Posty: 1,957
Pooh-Bah
Pooh-Bah
Dołączył: Jun 2004
Posty: 1,957
Jakie jest wasze zdanie na tematu Anwilu
wydaje mi sie ze 'oleja' ten mecz bo i tak nie maja juz o co walczyc
nie znam sie na koszykowce wiec co myslicie aby zagrac na ventspils z handi ?

Dołączył: Oct 2005
Posty: 472
K
addict
addict
K Offline
Dołączył: Oct 2005
Posty: 472
Pewnie dlatego, że taki sam bilans ma jeszcze Hemofarm, więc tworzy się mała tabela... a ponieważ nie wszystkie z tych 3 drużyn rozegrał ze sobą dwa mecze (Nancy gra dziś z Hemofarmem), póki co decyduje bilans małych pkt.

Wszystko jest opisane.

Dołączył: Nov 2005
Posty: 24
K
stranger
stranger
K Offline
Dołączył: Nov 2005
Posty: 24
Czy możesz usćiślić , czy chodzi o te same rezerwy które tydzień temu mimo zagwarantowanego awansu powiozły na wyjezdzie Lukoil ? w postaci Kaukenasa,Eze, Forte, Mc Intyre , Sato ? czy nie wiem o tym ze Siena ma zarejestrowanych w ULEBIE 60 juniorów ? czy może chodzi o piłke nożną ?

Dołączył: Jan 2004
Posty: 4,161
D
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
D Offline
Dołączył: Jan 2004
Posty: 4,161
De Juan Collins moze zagrac poniewaz maja oslabiona druzyne a sankcje nalozone na niego obowiazywaly do niedzieli tylko ze koncowa decyzja nalezy do wlascicieli klubu. Graja Niemiaszki ostatnie spotkanie u siebie i na pewno beda sie starac dla swoich kibicow o wygrana. Graja ostatnimi czasy fatalnie ale to mi przypomina spotkanie Anwilu z Turkami gdzie dalem na naszych alle teraz nie wiem za bardzo czy to tuszac

Dołączył: Dec 2003
Posty: 12,888
F
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
F Offline
Dołączył: Dec 2003
Posty: 12,888
mam pytanko czy Strasbourg juz awans ma pewny bo dzis graja z Beskitasem a mam info odnosnie ze francuzi graja dzis mlodymi skoro maja awans ale proszeo potwierdzenie ze awans juz maja pozdro

Dołączył: Nov 2005
Posty: 30,870
Y
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Y Offline
Dołączył: Nov 2005
Posty: 30,870
Originally Posted by fart?
mam pytanko czy Strasbourg juz awans ma pewny bo dzis graja z Beskitasem a mam info odnosnie ze francuzi graja dzis mlodymi skoro maja awans ale proszeo potwierdzenie ze awans juz maja pozdro

http://www.ulebcup.com/ - druzyny z (*) przy nazwie maja juz awans zapewniony....
B. Cola Turka-Strasbourg*

polecam tez poczytac "Prewiev" do interesujacych nas meczow

Dołączył: Dec 2003
Posty: 12,888
F
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
F Offline
Dołączył: Dec 2003
Posty: 12,888
Originally Posted by yaaho
Originally Posted by fart?
mam pytanko czy Strasbourg juz awans ma pewny bo dzis graja z Beskitasem a mam info odnosnie ze francuzi graja dzis mlodymi skoro maja awans ale proszeo potwierdzenie ze awans juz maja pozdro

http://www.ulebcup.com/ - druzyny z (*) przy nazwie maja juz awans zapewniony....
B. Cola Turka-Strasbourg*

polecam tez poczytac "Prewiev" do interesujacych nas meczow

dzieki

Dołączył: Nov 2005
Posty: 30,870
Y
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Y Offline
Dołączył: Nov 2005
Posty: 30,870
Z prewiev o meczu Sieny...

"The hosts have already guaranteed first place in the group, but must win to ensure the best record in the regular season, which would give the team home-court advantage through the elimination rounds."

dalej kazdy twierdzi, ze graja o nic? smile

Dołączył: Aug 2006
Posty: 5,681
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Aug 2006
Posty: 5,681
no i pikeknie ja jzu zagralem belgow z handi!

Dołączył: Jan 2003
Posty: 2,727
T
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
T Offline
Dołączył: Jan 2003
Posty: 2,727
Yahoo te "previevy" czasami mają takie blędy, że lepiej ich nie czytać - pisane są zresztą dużo czasu przed rozpoczęciem meczu, więc można je sobie obić o kant dupy laugh

Co do tego co napisał fart dodam, że jakiś Francuz na BA przekonuje, że trener Strasbourga pod chodzi lekko do tego spotkania m.in mają grać młodym składem i stosować nową taktykę.

2,35 czy htft 4,2 wygląda całkiem nieźle

Dołączył: Jan 2007
Posty: 72
journeyman
journeyman
Dołączył: Jan 2007
Posty: 72
No KIBUC miałes bardzo dobre typy na dzisiaj,
z ktorych skorzystalem. Dzięki wielkie! tongue

B.Cola Turka- Strasbourg 80-88
Sluc Nancy -Hemofarm 89-81
EiffelTowers-C. Zvezda 89-92



stop

Kontynuacja tematu [mecz.org]

Last edited by tomo; 22/01/2007 22:01.
Dołączył: Jan 2007
Posty: 742
K
old hand
old hand
K Offline
Dołączył: Jan 2007
Posty: 742
Elimination Rounds EIGHTHFINALS
Game 1
Tuesday, January 30 CET Local

Gran Canaria - BC FMP 21:00 20:00
Hapoel - Ventspils 18:00 19:00
Strasbourg - Nancy 20:30 20:30
Snaidero - L. Rytas 20:30 20:30
Crvena Zvezda - Khimki 20:00 20:00
Hemofarm - Unics 18:00 18:00
PAOK -Montepaschi 19:15 20:15

Wednesday, January 31 CET Local

Alba - Real Madrid 19:30 19:30


Zastanówmy sie co by tu warto zagrac?

Ten temat zamknięty czytać nie umiemy...

Last edited by sebkos; 29/01/2007 07:20.
Strona 13 z 13 1 2 11 12 13

Moderatorzy  Akhu, rafal08 

Link skopiowany do schowka
Kto jest teraz online
11 zarejestrowanych użytkowników (Sensei, latajaca_holenderka, Lukasz111, aker, rafal08, betowiec, ANZELMO, forty, burbon, 11kera11, ElNinho[mmdea]), 2,832 gości, oraz 13 wyszukiwarek.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
Strona główna forum105
Tematy51,283
Posty5,833,508
Użytkownicy24,790
Najwięcej online13,128
Sep 24th, 2025
Powered by UBB.threads™ PHP Forum Software 8.0.1