|
|
Dołączył: Dec 2004
Posty: 6,142
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2004
Posty: 6,142 |
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2007
Posty: 72
journeyman
|
|
journeyman
Dołączył: Jan 2007
Posty: 72 |
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2004
Posty: 5,369
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2004
Posty: 5,369 |
nie mam pojecia o eurolidze kobiet , bo buck jej nie wystawia , ale ide dzis dop profa prosze o jakies info od kompetentnej osoby , dziekuje
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2007
Posty: 72
journeyman
|
|
journeyman
Dołączył: Jan 2007
Posty: 72 |
dlaczego usunieto moje posty na ten temat??
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2006
Posty: 19,172
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2006
Posty: 19,172 |
Bo podales suche typy bez zadnej analizy.
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2005
Posty: 2,028
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Jan 2005
Posty: 2,028 |
Dzisiaj widziałbym porażke Wisły,z Wilnem zawsze ciezko im szło.TEO jak dla mnie swietna druzyna: Yelena Leuchanka Sandra Valuzyte Jurgita Streimikyte Ausra Bimbaite Rima Valentiene Ebony Hoffman Katie Douglas Indre Dudenaite Egle Sulciute Gintare Petronyte Milica Dabovic Niamh Dwyer Sarune Jasiunskaite Sarune Povilionyte Irena Vizbariene Dodac do tego ostatni wystep we włoszech gdzie meczyły sie z Schio+zawodniczki narzekające na rozne dolegliwosci.Meczu z Polfa nie biore pod uwage bo tam miało byc oszczedzanie zawodniczek a jak było to wiemy. Dołaczyła tez Dabovic z Moskwy,byc moze zagra. kurs 2,55 Wilno dodatni hcp na TEO +4,5 1,85 -to dla mnie juz okazja. Jakie sa Wasze opinie na temat tego meczu?
Drugim typem jest +7,5 Gdynia. Gambrinus juz nie ten sam co kiedys,podobnie jak Lotos:)z tym ze polki notuja ostatnio po wzmocnieniu dobra dyspozycje.
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2006
Posty: 508
addict
|
|
addict
Dołączył: Mar 2006
Posty: 508 |
Maiga dalej nie gra w Mondeville?
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2005
Posty: 2,028
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Jan 2005
Posty: 2,028 |
Maiga dalej nie gra w Mondeville? W sobote w lidze nadal nie grała,zreszta przegrały z Villeneuve.
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2006
Posty: 1,244
veteran
|
|
veteran
Dołączył: Apr 2006
Posty: 1,244 |
mam taki maly offtopic, co to za zespol z czeskiej kobiet ®abovøesky? gra to gdzies w pucharach? ladny bilansik maja 14-0-0 i 1625:687
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2006
Posty: 1,244
veteran
|
|
veteran
Dołączył: Apr 2006
Posty: 1,244 |
czy to Gambrinus? bo widze po tabeli jeszcze jest jedno Brno
|
|
|
|
|
Dołączył: Oct 2002
Posty: 3,360
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Oct 2002
Posty: 3,360 |
na bank Gambrinus ... zreszta kobitki maja bilans 254 wygranych z rzedu w lidze czeskiej 
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2007
Posty: 70
journeyman
|
|
journeyman
Dołączył: Jan 2007
Posty: 70 |
Mam takie pytanie bo obstawiem mecz Euroligi kobiet UMMC Ekaterinburg - USVO Valenciennes na gospodynie w profie. Tam pisało że mecz zaczyna sie o godzinie 16, ale faktycznie rozpoczął sie o godzinie 15 naszego czasu. A ja obstawilem o 15.25, wiec w trakcie jego trwania, wieć teraz powinien być zwrot, i mam pytanie czy oni to uwzględnia?? Prosze o odpowiedz dzieki pozdro
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2007
Posty: 70
journeyman
|
|
journeyman
Dołączył: Jan 2007
Posty: 70 |
Mam takie pytanie bo obstawiem mecz Euroligi kobiet UMMC Ekaterinburg - USVO Valenciennes na gospodynie w profie. Tam pisało że mecz zaczyna sie o godzinie 16, ale faktycznie rozpoczął sie o godzinie 15 naszego czasu. A ja obstawilem o 15.25, wiec w trakcie jego trwania, wieć teraz powinien być zwrot, i mam pytanie czy oni to uwzględnia?? Prosze o odpowiedz dzieki pozdro
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2001
Posty: 3,332
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2001
Posty: 3,332 |
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2005
Posty: 117
member
|
|
member
Dołączył: Jul 2005
Posty: 117 |
jak obsatwiacie wisle z walencja? czy nasz emaja jakies szanse na parkicie rywalek? ze statystyk wyglada ze raczje nie...nawet z wloskzmai sie nasz emeczyly 3 tyg tenu,,,,
|
|
|
|
|
Dołączył: Feb 2004
Posty: 14,919
Live fast, die young
|
|
Live fast, die young
Dołączył: Feb 2004
Posty: 14,919 |
Wcale nie sa bez szans, mocniejsza jest ekipa hiszpanska, ale po takim kursie nie warto tego tykac, ew +handi na Wisle.
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2005
Posty: 2,028
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Jan 2005
Posty: 2,028 |
Kursy marne ,ja osobiscie nie wierze aby Valencia przegrała z Wisła.Holdsclaw nie zagra jednak a gdyby zagrała to musiałby wypasc ze składu ktoras z Canty a DeForge.Jedyne do zagrania to Sopron i TEO Vilno.
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2006
Posty: 1,961
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Dec 2006
Posty: 1,961 |
No kursami na pierwsze mecze nas nie uraczyli za dobrymi.Podzielam zdanie kolegów że Wisła raczej(napewno) meczu w Valenci nie wygra(1,14 na Valencie).Pewnym wydaje sie czeski Gambrinus Brno oraz Bourges.Niestety kursy odpowiednio 1,22 i 1,14 są małę a więc trzeba bedzie do tych meczyków jeszcze cos dołozyc.
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2002
Posty: 8,948
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2002
Posty: 8,948 |
NIestety dluzsza przerwa urlopowa ( az do czwartku bodajze ) po swietach odbila sie niekorzystnie na formie Wislaczek - do tego zaczely sie jakies drobne mikrouazy i wynikajace z gry kontzuje kolejno: Wielebnowska , Vilipic , Canty , a i 3-trojki nie wpadaja juz tak na zawolanie jak w meczach z Lotosem czy Spartakiem. Wtedy wychodzilo im wszystko. Teraz wszystkie zawodniczki sa do dyspozycji trenera , tylko jeszcze Canty byla lekko oszczedzana w lidze. Do gry powrocila tez niezla defensorka Monika Krawiec ( + rzut za 3 punkty ). Szkoda ze nie bedzie mogla zagrac Holdsclaw no chyba ze za Canty. Ciekawe jakie handi bedzie na Wisle ?! Mysle ze handi na krakowianki mozna sprobowac bo jednak zawodniczki szczegolnie po wygranej nad "dream teamem" z Moskwy nabraly wiary w swoje umiejetnosci.
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2005
Posty: 1,163
old hand
|
|
old hand
Dołączył: Jul 2005
Posty: 1,163 |
Holdsclaw w Valenci to juz nie gra z tego co wiem
|
|
|
Link skopiowany do schowka
|
|