Poprzedni temat
Następny temat
Drukuj temat
Strona 6 z 9 1 2 3 4 5 6 7 8 9
Dołączył: Dec 2004
Posty: 6,142
L
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
L Offline
Dołączył: Dec 2004
Posty: 6,142
Post deleted by tomo

Bonus: Unibet
Dołączył: Jan 2007
Posty: 72
K
journeyman
journeyman
K Offline
Dołączył: Jan 2007
Posty: 72
Post deleted by tomo

Dołączył: Dec 2004
Posty: 5,369
B
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
B Offline
Dołączył: Dec 2004
Posty: 5,369
nie mam pojecia o eurolidze kobiet , bo buck jej nie wystawia , ale ide dzis dop profa prosze o jakies info od kompetentnej osoby , dziekuje

Dołączył: Jan 2007
Posty: 72
K
journeyman
journeyman
K Offline
Dołączył: Jan 2007
Posty: 72
dlaczego usunieto moje posty na ten temat??

Dołączył: Apr 2006
Posty: 19,172
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2006
Posty: 19,172
Bo podales suche typy bez zadnej analizy.

Dołączył: Jan 2005
Posty: 2,028
Pooh-Bah
Pooh-Bah
Dołączył: Jan 2005
Posty: 2,028
Dzisiaj widziałbym porażke Wisły,z Wilnem zawsze ciezko im szło.TEO jak dla mnie swietna druzyna:
Yelena Leuchanka
Sandra Valuzyte
Jurgita Streimikyte
Ausra Bimbaite
Rima Valentiene
Ebony Hoffman
Katie Douglas
Indre Dudenaite
Egle Sulciute
Gintare Petronyte
Milica Dabovic
Niamh Dwyer
Sarune Jasiunskaite
Sarune Povilionyte
Irena Vizbariene
Dodac do tego ostatni wystep we włoszech gdzie meczyły sie z Schio+zawodniczki narzekające na rozne dolegliwosci.Meczu z Polfa nie biore pod uwage bo tam miało byc oszczedzanie zawodniczek a jak było to wiemy.
Dołaczyła tez Dabovic z Moskwy,byc moze zagra.
kurs 2,55 Wilno
dodatni hcp na TEO +4,5 1,85 -to dla mnie juz okazja.
Jakie sa Wasze opinie na temat tego meczu?

Drugim typem jest +7,5 Gdynia.
Gambrinus juz nie ten sam co kiedys,podobnie jak Lotos:)z tym ze polki notuja ostatnio po wzmocnieniu dobra dyspozycje.

Dołączył: Mar 2006
Posty: 508
M
addict
addict
M Offline
Dołączył: Mar 2006
Posty: 508
Maiga dalej nie gra w Mondeville?

Dołączył: Jan 2005
Posty: 2,028
Pooh-Bah
Pooh-Bah
Dołączył: Jan 2005
Posty: 2,028
Originally Posted by mamuska26
Maiga dalej nie gra w Mondeville?


W sobote w lidze nadal nie grała,zreszta przegrały z Villeneuve.

Dołączył: Apr 2006
Posty: 1,244
M
veteran
veteran
M Offline
Dołączył: Apr 2006
Posty: 1,244
mam taki maly offtopic, co to za zespol z czeskiej kobiet ®abovøesky? gra to gdzies w pucharach? ladny bilansik maja 14-0-0 i 1625:687

Dołączył: Apr 2006
Posty: 1,244
M
veteran
veteran
M Offline
Dołączył: Apr 2006
Posty: 1,244
czy to Gambrinus? bo widze po tabeli jeszcze jest jedno Brno

Dołączył: Oct 2002
Posty: 3,360
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Oct 2002
Posty: 3,360
na bank Gambrinus ... zreszta kobitki maja bilans 254 wygranych z rzedu w lidze czeskiej wink

Dołączył: Jan 2007
Posty: 70
H
journeyman
journeyman
H Offline
Dołączył: Jan 2007
Posty: 70
Mam takie pytanie bo obstawiem mecz Euroligi kobiet UMMC Ekaterinburg - USVO Valenciennes na gospodynie w profie. Tam pisało że mecz zaczyna sie o godzinie 16, ale faktycznie rozpoczął sie o godzinie 15 naszego czasu. A ja obstawilem o 15.25, wiec w trakcie jego trwania, wieć teraz powinien być zwrot, i mam pytanie czy oni to uwzględnia??
Prosze o odpowiedz dzieki pozdro

Dołączył: Jan 2007
Posty: 70
H
journeyman
journeyman
H Offline
Dołączył: Jan 2007
Posty: 70
Mam takie pytanie bo obstawiem mecz Euroligi kobiet UMMC Ekaterinburg - USVO Valenciennes na gospodynie w profie. Tam pisało że mecz zaczyna sie o godzinie 16, ale faktycznie rozpoczął sie o godzinie 15 naszego czasu. A ja obstawilem o 15.25, wiec w trakcie jego trwania, wieć teraz powinien być zwrot, i mam pytanie czy oni to uwzględnia??
Prosze o odpowiedz dzieki pozdro

Dołączył: Nov 2001
Posty: 3,332
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2001
Posty: 3,332
Powinni uwzględnic

Dołączył: Jul 2005
Posty: 117
O
member
member
O Offline
Dołączył: Jul 2005
Posty: 117
jak obsatwiacie wisle z walencja? czy nasz emaja jakies szanse na parkicie rywalek? ze statystyk wyglada ze raczje nie...nawet z wloskzmai sie nasz emeczyly 3 tyg tenu,,,,

Dołączył: Feb 2004
Posty: 14,919
P
Live fast, die young
Live fast, die young
P Offline
Dołączył: Feb 2004
Posty: 14,919
Wcale nie sa bez szans, mocniejsza jest ekipa hiszpanska, ale po takim kursie nie warto tego tykac, ew +handi na Wisle.

Dołączył: Jan 2005
Posty: 2,028
Pooh-Bah
Pooh-Bah
Dołączył: Jan 2005
Posty: 2,028
Kursy marne ,ja osobiscie nie wierze aby Valencia przegrała z Wisła.Holdsclaw nie zagra jednak a gdyby zagrała to musiałby wypasc ze składu ktoras z Canty a DeForge.Jedyne do zagrania to Sopron i TEO Vilno.

Dołączył: Dec 2006
Posty: 1,961
J
Pooh-Bah
Pooh-Bah
J Offline
Dołączył: Dec 2006
Posty: 1,961
No kursami na pierwsze mecze nas nie uraczyli za dobrymi.Podzielam zdanie kolegów że Wisła raczej(napewno) meczu w Valenci nie wygra(1,14 na Valencie).Pewnym wydaje sie czeski Gambrinus Brno oraz Bourges.Niestety kursy odpowiednio 1,22 i 1,14 są małę a więc trzeba bedzie do tych meczyków jeszcze cos dołozyc.

Dołączył: Apr 2002
Posty: 8,948
V
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
V Offline
Dołączył: Apr 2002
Posty: 8,948
NIestety dluzsza przerwa urlopowa ( az do czwartku bodajze ) po swietach odbila sie niekorzystnie na formie Wislaczek - do tego zaczely sie jakies drobne mikrouazy i wynikajace z gry kontzuje kolejno: Wielebnowska , Vilipic , Canty , a i 3-trojki nie wpadaja juz tak na zawolanie jak w meczach z Lotosem czy Spartakiem. Wtedy wychodzilo im wszystko. Teraz wszystkie zawodniczki sa do dyspozycji trenera , tylko jeszcze Canty byla lekko oszczedzana w lidze. Do gry powrocila tez niezla defensorka Monika Krawiec ( + rzut za 3 punkty ). Szkoda ze nie bedzie mogla zagrac Holdsclaw no chyba ze za Canty.
Ciekawe jakie handi bedzie na Wisle ?!
Mysle ze handi na krakowianki mozna sprobowac bo jednak zawodniczki szczegolnie po wygranej nad "dream teamem" z Moskwy nabraly wiary w swoje umiejetnosci.

Dołączył: Jul 2005
Posty: 1,163
J
JP2 Offline
old hand
old hand
J Offline
Dołączył: Jul 2005
Posty: 1,163
Holdsclaw w Valenci to juz nie gra z tego co wiem

Strona 6 z 9 1 2 3 4 5 6 7 8 9

Moderatorzy  Akhu, rafal08 

Link skopiowany do schowka
Kto jest teraz online
7 zarejestrowanych użytkowników (latajaca_holenderka, betowiec, Sensei, aker, alfa, Lukasz111, burbon), 3,278 gości, oraz 6 wyszukiwarek.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
Strona główna forum105
Tematy51,283
Posty5,833,800
Użytkownicy24,790
Najwięcej online13,128
Sep 24th, 2025
Powered by UBB.threads™ PHP Forum Software 8.0.1