Poprzedni temat
Następny temat
Drukuj temat
Strona 7 z 13 1 2 5 6 7 8 9 12 13
Whip #869231 17/01/2007 00:14
Dołączył: Nov 2005
Posty: 50
B
journeyman
journeyman
B Offline
Dołączył: Nov 2005
Posty: 50
http://hasiok.com/connect.php?id=2755
fajny podkład muzyczny hehe

Bonus: Unibet
bulas #869555 17/01/2007 02:38
Dołączył: Nov 2005
Posty: 6,311
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2005
Posty: 6,311

micha$ #869830 17/01/2007 08:14
Dołączył: Jul 2004
Posty: 1,622
Pooh-Bah
Pooh-Bah
Dołączył: Jul 2004
Posty: 1,622
> > Para zakochanych spaceruje po parku:
> > - Kochany, pocałuj mnie jak Romeo piekną Julię...
> > - To znaczy?
> > - Hmm... a może przytul jak Abelard swą Heloize...
> > - Czyli jak?
> > - Jak?! Srak! Czytaleś k**wa coś w ogóle?
> > - Tak! Naszą Szkapę. Ugryźć cię w dupę?

Dołączył: Apr 2006
Posty: 19,172
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2006
Posty: 19,172
http://sport.gazeta.pl/sport/1,74696,3855143.html

shane #870429 17/01/2007 12:15
Dołączył: May 2004
Posty: 2,802
O
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
O Offline
Dołączył: May 2004
Posty: 2,802
Przychodzi baba do lekarza i mówi
- Włosy łonowe mi nie rosną.
A lekarz pyta:
- A jak często pani uprawia seks?
- Pięć razy dziennie. Ale czasem więcej. Taka praca ...
- Proszę pani, na autostradzie trawa też nie rośnie.

Dołączył: Dec 2004
Posty: 2,796
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2004
Posty: 2,796
http://sport.gazeta.pl/sport/1,74696,3855143.html laugh

Dołączył: Jun 2003
Posty: 34,895
M
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
M Offline
Dołączył: Jun 2003
Posty: 34,895
japońcy
laugh laugh

Marcel #870948 17/01/2007 15:41
Dołączył: Jul 2003
Posty: 207
G
enthusiast
enthusiast
G Offline
Dołączył: Jul 2003
Posty: 207

Dołączył: Mar 2006
Posty: 7,490
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2006
Posty: 7,490
Wypowiedz z forum gazety.pl o Australian Open:
Kibicuję (jak co roku) Maratowi Safinowi:) może nie jest doskonały, ale mecze
z jego udziałem to gwarantowane emocje:)))

Marcel #871303 17/01/2007 18:49
Dołączył: Nov 2006
Posty: 1,441
P
veteran
veteran
P Offline
Dołączył: Nov 2006
Posty: 1,441
Originally Posted by Marcel

Japońce udani laugh laugh laugh

Dołączył: Nov 2006
Posty: 3,990
L
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
L Offline
Dołączył: Nov 2006
Posty: 3,990
Elmo roxi hahahhah ;]]]]]]]]]]

to sie nadaje na reklame o wariatach drogowych -> http://ziza.ru/other/012007/15/pics/34_pics_75056.jpg

lelu #871333 17/01/2007 19:02
Dołączył: Jun 2003
Posty: 34,895
M
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
M Offline
Dołączył: Jun 2003
Posty: 34,895

Kylo #871353 17/01/2007 19:12
Dołączył: Aug 2002
Posty: 32,174
C
a.k.a. "Experto"
King Of The Hill
a.k.a. "Experto"
King Of The Hill
C Offline
Dołączył: Aug 2002
Posty: 32,174
Originally Posted by Kylo
Originally Posted by panKa$a
3823026 - wystarczy wpisać na listę gg... laugh

wpisalem, opis BC Khimki + Tours VB + Noliko Maaseik i znowu $$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$ i tyle? smile

hehe, on codziennie ma jakis opis z ktorego wynika ze skroil buki ponownie

Marcel #871360 17/01/2007 19:13
Dołączył: Apr 2004
Posty: 3,525
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2004
Posty: 3,525
Kaczorki zostały ujarzmione smile laugh

Dołączył: Aug 2005
Posty: 28,891
Profesor
Profesor
Dołączył: Aug 2005
Posty: 28,891

Stoin #871645 17/01/2007 20:16
Dołączył: Dec 2004
Posty: 2,796
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2004
Posty: 2,796
Przychodzi facet do sex shopu i szuka dmuchanej lali. Szuka długo, bo sprawdza różne parametry - usta, oczy, nos, włosy. Wreszcie znajduje, niesie do ekspedientki i prosi, by zapakować.
- Może pani jeszcze sprawdzić datę produkcji?
- 9 stycznia 2005 r.
- Oj niedobrze, to Koziorożec.


W lesie spacerują dwaj wieśniacy:
- Wania, smotri kakoj haroszyj i wielikij grib!!
- Gdje?!
- Wot tam, nad wajskowoj bazoj.

Przychodzi Maniuś do domu:
- Mamo, żenie się!
- Jak ona ma na imię?
- Roman.
- Maniuś , Roman to przecież chłopiec!
- Kurwa, coście się wszyscy uparli - w przyszłym tygodniu Roman kończy czterdziestkę, a wszyscy w kółko: chłopiec i chłopiec!



Małżeństwo świętuje piątą rocznicę ślubu:
- Muszę ci kochanie coś wyznać - mówi mąż - jestem daltonistą.
- I ja chciałabym coś wyznać - mówi żona - nie jestem z Rzeszowa, jestem z Mozambiku...


RPA. Lata Apartheidu. Przyjezdny biały rozpytuje się tutejszych:
- Słyszałem, że u was można czarnego zabić, pobić, i nic mi się nie stanie, to prawda??
Tutejszy biały daje mu pistolet i mówi:
- Pewnie, pójdź do miasta i zastrzel murzyna, jakiego chcesz i nic ci się nie stanie.
Gdy poszedł do miasta i zobaczył lektykę niesioną przez czterech Murzynów, w której siedział biały. Przyjezdny wycelował w jednego z Murzynów, i strzelił. Tamten upadł martwy, cała lektyka się wywróciła. Wyczołgał się z niej zdenerwowany biały i krzyknął:
- Kur..., znowu guma poszła!!!


Party przy basenie. Dwóch facetów, jeden biały drugi murzyn. Biały wkłada swojego do wody i mówi:
- Dokładnie 32,6 stopnia.
Po czym to samo robi murzyn:
- Dokładnie 2,70 głębokości.


Przychodzi murzyn do lekarza i skarży się na bóle nerek. Lekarz po zastanowieniu mówi:
- Proszę się rozebrać.
Murzyn się rozbiera.
- A teraz niech pan zrobi mostek.
Robi mostek.
- Proszę jeszcze raz ale teraz pod oknem.
Murzyn wykonuje polecenie.
- No tak, wszystko jasne!!!
- No i co mi jest?
- Nie wiem, ale ten hebanowy stolik będzie najlepiej wyglądał pod oknem.


W pewnej murzyńskiej wiosce urodziło się białe dziecko. Zdezorientowani rodzice poszli do szamana po wyjaśnienie tej niespotykanej historii. Szaman pyta ojca:
- A po murzyńsku chociaż to było?
- No pewnie, że po murzńysku!
- Od tyłu?
- No pewnie, że od tyłu!
- A palec w dupie był?
- W mordę! Zapomniałem!
- No i tędy dostało się światło!


Co powstanie ze skrzyżowania murzyna z ośmiornicą?
- Nie wiem, ale będzie to zajebiste do zbierania bawełny!


Murzyn modli się do Boga:
- Dlaczego dałeś mi czarną skórę, Boże?
- Abyś podczas polowania w dżungli był niewidoczny - odzywa się głos z nieba - i aby nie spaliło cię afrykańskie słońce.
- A czemu mam takie kręcone włosy?
- Aby ścięte krótko przylegały do skóry głowy i nie mogły zaplątać się w zarośla, gdy biegniesz przez sawannę.
- Rozumiem -odpowiada Murzyn. - Ale może jeszcze mi powiesz, dlaczego urodziłem się w Chicago?

Dołączył: Feb 2006
Posty: 10,252
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Feb 2006
Posty: 10,252

nie wiem czy to było ale ja to właśnie przesłuchałem i się popłakałem laugh laugh laugh

http://www.foto.nd.e-wro.pl/Neste.mp3

Dołączył: Aug 2004
Posty: 161
K
member
member
K Offline
Dołączył: Aug 2004
Posty: 161
Originally Posted by Rancorn
Originally Posted by host
Na pół roku więzienia w zawieszeniu na dwa lata skazał w poniedziałek sąd w Malborku (Pomorskie) 22-letniego Mateusza C., syna posła PiS Tadeusza Cymańskiego, za prowadzenie samochodu pod wpływem alkoholu.

Podali C. a potem Cymańskiego ... ahahaha smile

CO w tym śmiesznego ? Tadeusz Cymański nie jest skazany, tylko Mateusz. A to ze jest jego synem to juz inna sprawa :]

To jest śmieszne, ze redakcja nie zna prawa i nie wie, ze już po wyroku , nawet nie prawomocnym może podawać dane oskarżonego, jeszcze nie jest skazany.

Dołączył: May 2005
Posty: 930
old hand
old hand
Dołączył: May 2005
Posty: 930

Dołączył: Jun 2004
Posty: 8,023
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Jun 2004
Posty: 8,023
Originally Posted by Baton_vcp

bardzo... laugh laugh

Strona 7 z 13 1 2 5 6 7 8 9 12 13

Moderatorzy  Biszop, rafal08 

Link skopiowany do schowka
Kto jest teraz online
11 zarejestrowanych użytkowników (rafal08, $-man, rymoholik, Lukasz111, alfa, aker, burbon, latajaca_holenderka, Sensei, betowiec, Akhu), 2,728 gości, oraz 6 wyszukiwarek.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
Strona główna forum105
Tematy51,284
Posty5,834,373
Użytkownicy24,790
Najwięcej online13,128
Sep 24th, 2025
Powered by UBB.threads™ PHP Forum Software 8.0.1