|
|
Dołączył: Dec 2004
Posty: 1,803
|
|
Dołączył: Dec 2004
Posty: 1,803 |
przegram 20$ w mansion specjalnie w pokera !! oczekuje MB . PILNEEEEE TERAZZZ
|
|
|
|
|
Dołączył: Sep 2006
Posty: 3,659
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Sep 2006
Posty: 3,659 |
Wlasnie mam swoje pierwsze problemy z wyplata. Nie spodziewalem sie , ze to mnie spotka akurat u nich.
Wplacilem do nich netellerem, zeby wyrobic bonus w pokera. Bonus wyrobilem, wczoraj zlecilem wyplate, dzisiaj wchodze na konto, patrze moje pieniadze sa z powrotem, wyplata anulowana, mysle co za cholera. Ide na chata i dowiaduje sie, ze pieniadze moge wyplacic tylko na konto w banku. Probuje sie dowiedziec dlaczego, a gosc mi mowi, ze neteller przestal przyjmowac pieniadze z hazardu graczy z USA, no to ja mowie, ze jestem przeciez z Polski, jego cieta riposta brzmiala, ze tak, ale przeciez mam konto w dolarach haha co to ma kurwa do rzeczy. Mowie mu, ze dla proby przed chwila zrobilem depozyt 10$ netellerem i ze moge wplacac netellerem, a wyplaty tylko na konto, a on prosto, ze tak, jeszcze go naciskalem, to mi powiedzial, ze sobie moge skarge wyslac i dal maila.
Kwota nie jest duza, ale nie mam zamiaru wyplacac na konto tracic na podwojnym przewalutowaniu i czasie, konto mam prawie wszedzie w dolarach i cala kase trzymam na e-walletach.
Kto mi cos podpowie co moge zrobic w takiej sytuacji?
Moze ktos wie cos wiecej na ten temat, lub mial podobny problem?
|
|
|
|
|
Dołączył: Sep 2006
Posty: 3,659
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Sep 2006
Posty: 3,659 |
Zjadlo mi pol tekstu co jest. Jeszcze raz
Wlasnie mam swoje pierwsze problemy z wyplata. Nie spodziewalem sie , ze to mnie spotka akurat u nich.
Wplacilem do nich netellerem, zeby wyrobic bonus w pokera. Bonus wyrobilem, wczoraj zlecilem wyplate, dzisiaj wchodze na konto, patrze moje pieniadze sa z powrotem, wyplata anulowana, mysle co za cholera. Ide na chata i dowiaduje sie, ze pieniadze moge wyplacic tylko na konto w banku. Probuje sie dowiedziec dlaczego, a gosc mi mowi, ze neteller przestal przyjmowac pieniadze z hazardu graczy z USA, no to ja mowie, ze jestem przeciez z Polski, jego cieta riposta brzmiala, ze tak, ale przeciez mam konto w dolarach haha co to ma do rzeczy. Mowie mu, ze dla proby przed chwila zrobilem depozyt 10$ netellerem i ze moge wplacac netellerem, a wyplaty tylko na konto, a on prosto, ze tak, jeszcze go naciskalem, to mi powiedzial, ze sobie moge skarge wyslac i dal maila.
Kwota nie jest duza, ale nie mam zamiaru wyplacac na konto tracic na podwojnym przewalutowaniu i czasie, konto mam prawie wszedzie w dolarach i cala kase trzymam na e-walletach.
Kto mi cos podpowie co moge zrobic w takiej sytuacji?
Moze ktos wie cos wiecej na ten temat, lub mial podobny problem?
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2004
Posty: 27,145
Blade Runner
|
|
Blade Runner
Dołączył: May 2004
Posty: 27,145 |
Wydaje się, że nic nie zrobisz. Skoro już tak postanowili, że nie wypłacają na netellera, to chyba niewiele zdziałasz.
Chyba nie masz wyboru i musisz wypłacać na konto.
|
|
|
|
|
Dołączył: Sep 2006
Posty: 3,659
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Sep 2006
Posty: 3,659 |
a mozna im chociaz jakos popsuc opinie ? 
|
|
|
|
|
Dołączył: Sep 2006
Posty: 3,659
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Sep 2006
Posty: 3,659 |
Due to recent legislation and related events, US members will no longer be able to transfer funds to or from any online gambling site effective January 17th, 2007. All other NETELLER services remain available to US members. They can continue to hold funds safely in their NETELLER accounts until such time as they decide to move the funds. The changes in gambling merchant transfers do not affect the ability of US member to maintain funds in their NETELER e-wallet accounts. NETELLER protects all members’ funds (all deposited, in-transit and un-cleared funds) by holding the value in independent trust accounts. NETELLER is authorised and regulated by the Financial Services Authority in the UK. Mike: NETELLER continues to allow US members to transfer funds to non-gambling merchants. Additionally, NETELLER offers a peer-to-peer transfer service that allows members to instantly send money to friends and family around the world. US member NETELLER accounts will NOT be closed, your funds will continue to be held securely and you will always have full access to funds held by NETELLER. Currently we are experiencing unprecedented volumes through our withdrawals department. Due to this volume there maybe delays of up to 2 weeks for an EFT withdrawal and 6-8 weeks for cheque withdrawal. If you have any further questions, please visit http://updates.neteller.com.To mi pokazal gosc na chacie, ok nie przyjmuja od gosci z Usa, ale do cholery jestem z Polski, co z Mansion jacys niereformowalni
|
|
|
|
|
Dołączył: Sep 2006
Posty: 3,659
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Sep 2006
Posty: 3,659 |
ok nie popuscilem i wyplata zlecona na netellera, zobaczymy czy dotrze
|
|
|
|
|
Dołączył: Sep 2004
Posty: 26,931
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Sep 2004
Posty: 26,931 |
nie wie ktoś może co to jest to "fun balance" w koncie ?
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2005
Posty: 231
enthusiast
|
|
enthusiast
Dołączył: Aug 2005
Posty: 231 |
Od wczoraj nie mogę nic obstawić w Mansion. Wyświetla się tylko strona główna, a po przejściu do sportbook lub echange nie ma żadnych zakładów do obstawienia. czy moglibyście sprawdzić u siebie, czy obecnie jest tam możliwość obstawiania zakładów?
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2005
Posty: 231
enthusiast
|
|
enthusiast
Dołączył: Aug 2005
Posty: 231 |
Czy nikt nie gra w Mansione?
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2005
Posty: 975
old hand
|
|
old hand
Dołączył: Nov 2005
Posty: 975 |
U mnie wszystko jest na swoim miejscu.
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2000
Posty: 27,081
"I'll slip an extra shrimp on the barbie for you"
|
|
"I'll slip an extra shrimp on the barbie for you"
Dołączył: Nov 2000
Posty: 27,081 |
Szakira, może grasz z USA czy masz konto zarejestrowane na adres tam? Wczoraj zablokowali Amerykanom możliwość grania w Mansion.
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2006
Posty: 1,237
veteran
|
|
veteran
Dołączył: Jun 2006
Posty: 1,237 |
Wczoraj i ja miałem podobne kłopoty ale dziś jest ok
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2005
Posty: 231
enthusiast
|
|
enthusiast
Dołączył: Aug 2005
Posty: 231 |
Nie gram z USA, konto mam w Polsce założone. Przed chwilą sprawdzałem pojawiły sie kursy na echange, ale w sportbook dalej nie mam?
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2006
Posty: 1,237
veteran
|
|
veteran
Dołączył: Jun 2006
Posty: 1,237 |
Mansion to jednak klasa po 15 minutach pieniądze na Moneybookers
|
|
|
|
|
Dołączył: Sep 2006
Posty: 874
old hand
|
|
old hand
Dołączył: Sep 2006
Posty: 874 |
A mozna jakies dobre kursy u nich zlapac na gieldzie?
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2006
Posty: 1,237
veteran
|
|
veteran
Dołączył: Jun 2006
Posty: 1,237 |
Maja jedne z najlepczych, Back 0% prowizji
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2007
Posty: 12
stranger
|
|
stranger
Dołączył: Jan 2007
Posty: 12 |
Jak według Was wygląda porównanie Mansion z Betfair?
Np. wczoraj na NBA Mansion miał lepsze kursy niż BF, a licząc po opłatach to już wyraźnie lepsze.
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2003
Posty: 6,743
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2003
Posty: 6,743 |
Wiecie coś na temat bonusów w Mansion? No jak się kliknie na rejestrację użytkownika, to tam jest miejsce na referala. 
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2003
Posty: 6,743
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2003
Posty: 6,743 |
Wiecie coś na temat bonusów w Mansion? No jak się kliknie na rejestrację użytkownika, to tam jest miejsce na referala. 
|
|
|
Link skopiowany do schowka
|
|