Poprzedni temat
Następny temat
Drukuj temat
Strona 2 z 7 1 2 3 4 5 6 7
martenka #810198 25/12/2006 17:23
Dołączył: Dec 2004
Posty: 1,803
Dołączył: Dec 2004
Posty: 1,803
przegram 20$ w mansion specjalnie w pokera !! oczekuje MB . PILNEEEEE TERAZZZ

Bonus: Unibet
Tombal #874155 18/01/2007 16:16
Dołączył: Sep 2006
Posty: 3,659
A
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
A Offline
Dołączył: Sep 2006
Posty: 3,659
Wlasnie mam swoje pierwsze problemy z wyplata. Nie spodziewalem sie , ze to mnie spotka akurat u nich.

Wplacilem do nich netellerem, zeby wyrobic bonus w pokera. Bonus wyrobilem, wczoraj zlecilem wyplate, dzisiaj wchodze na konto, patrze moje pieniadze sa z powrotem, wyplata anulowana, mysle co za cholera. Ide na chata i dowiaduje sie, ze pieniadze moge wyplacic tylko na konto w banku. Probuje sie dowiedziec dlaczego, a gosc mi mowi, ze neteller przestal przyjmowac pieniadze z hazardu graczy z USA, no to ja mowie, ze jestem przeciez z Polski, jego cieta riposta brzmiala, ze tak, ale przeciez mam konto w dolarach haha co to ma kurwa do rzeczy. Mowie mu, ze dla proby przed chwila zrobilem depozyt 10$ netellerem i ze moge wplacac netellerem, a wyplaty tylko na konto, a on prosto, ze tak, jeszcze go naciskalem, to mi powiedzial, ze sobie moge skarge wyslac i dal maila.

Kwota nie jest duza, ale nie mam zamiaru wyplacac na konto tracic na podwojnym przewalutowaniu i czasie, konto mam prawie wszedzie w dolarach i cala kase trzymam na e-walletach.

Kto mi cos podpowie co moge zrobic w takiej sytuacji?

Moze ktos wie cos wiecej na ten temat, lub mial podobny problem?


asghan #874157 18/01/2007 16:17
Dołączył: Sep 2006
Posty: 3,659
A
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
A Offline
Dołączył: Sep 2006
Posty: 3,659
Zjadlo mi pol tekstu co jest. Jeszcze raz



Wlasnie mam swoje pierwsze problemy z wyplata. Nie spodziewalem sie , ze to mnie spotka akurat u nich.

Wplacilem do nich netellerem, zeby wyrobic bonus w pokera. Bonus wyrobilem, wczoraj zlecilem wyplate, dzisiaj wchodze na konto, patrze moje pieniadze sa z powrotem, wyplata anulowana, mysle co za cholera. Ide na chata i dowiaduje sie, ze pieniadze moge wyplacic tylko na konto w banku. Probuje sie dowiedziec dlaczego, a gosc mi mowi, ze neteller przestal przyjmowac pieniadze z hazardu graczy z USA, no to ja mowie, ze jestem przeciez z Polski, jego cieta riposta brzmiala, ze tak, ale przeciez mam konto w dolarach haha co to ma do rzeczy. Mowie mu, ze dla proby przed chwila zrobilem depozyt 10$ netellerem i ze moge wplacac netellerem, a wyplaty tylko na konto, a on prosto, ze tak, jeszcze go naciskalem, to mi powiedzial, ze sobie moge skarge wyslac i dal maila.

Kwota nie jest duza, ale nie mam zamiaru wyplacac na konto tracic na podwojnym przewalutowaniu i czasie, konto mam prawie wszedzie w dolarach i cala kase trzymam na e-walletach.

Kto mi cos podpowie co moge zrobic w takiej sytuacji?

Moze ktos wie cos wiecej na ten temat, lub mial podobny problem?


asghan #874167 18/01/2007 16:20
Dołączył: May 2004
Posty: 27,145
Blade Runner
Blade Runner
Dołączył: May 2004
Posty: 27,145
Wydaje się, że nic nie zrobisz. Skoro już tak postanowili, że nie wypłacają na netellera, to chyba niewiele zdziałasz.

Chyba nie masz wyboru i musisz wypłacać na konto.

Bzyku #874232 18/01/2007 16:37
Dołączył: Sep 2006
Posty: 3,659
A
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
A Offline
Dołączył: Sep 2006
Posty: 3,659
a mozna im chociaz jakos popsuc opinie ? tongue

asghan #874354 18/01/2007 17:27
Dołączył: Sep 2006
Posty: 3,659
A
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
A Offline
Dołączył: Sep 2006
Posty: 3,659
Due to recent legislation and related events, US members will no longer be able to transfer funds to or from any online gambling site effective January 17th, 2007. All other NETELLER services remain available to US members. They can continue to hold funds safely in their NETELLER accounts until such time as they decide to move the funds. The changes in gambling merchant transfers do not affect the ability of US member to maintain funds in their NETELER e-wallet accounts. NETELLER protects all members’ funds (all deposited, in-transit and un-cleared funds) by holding the value in independent trust accounts. NETELLER is authorised and regulated by the Financial Services Authority in the UK.
Mike: NETELLER continues to allow US members to transfer funds to non-gambling merchants. Additionally, NETELLER offers a peer-to-peer transfer service that allows members to instantly send money to friends and family around the world. US member NETELLER accounts will NOT be closed, your funds will continue to be held securely and you will always have full access to funds held by NETELLER. Currently we are experiencing unprecedented volumes through our withdrawals department. Due to this volume there maybe delays of up to 2 weeks for an EFT withdrawal and 6-8 weeks for cheque withdrawal. If you have any further questions, please visit http://updates.neteller.com.

To mi pokazal gosc na chacie, ok nie przyjmuja od gosci z Usa, ale do cholery jestem z Polski, co z Mansion jacys niereformowalni

asghan #875681 18/01/2007 22:45
Dołączył: Sep 2006
Posty: 3,659
A
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
A Offline
Dołączył: Sep 2006
Posty: 3,659
ok nie popuscilem i wyplata zlecona na netellera, zobaczymy czy dotrze

asghan #887205 22/01/2007 19:43
Dołączył: Sep 2004
Posty: 26,931
B
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
B Offline
Dołączył: Sep 2004
Posty: 26,931
nie wie ktoś może co to jest to "fun balance" w koncie ?

Baqu #916597 01/02/2007 10:40
Dołączył: Aug 2005
Posty: 231
S
enthusiast
enthusiast
S Offline
Dołączył: Aug 2005
Posty: 231
Od wczoraj nie mogę nic obstawić w Mansion. Wyświetla się tylko strona główna, a po przejściu do sportbook lub echange nie ma żadnych zakładów do obstawienia. czy moglibyście sprawdzić u siebie, czy obecnie jest tam możliwość obstawiania zakładów?

szakira #916638 01/02/2007 11:02
Dołączył: Aug 2005
Posty: 231
S
enthusiast
enthusiast
S Offline
Dołączył: Aug 2005
Posty: 231
Czy nikt nie gra w Mansione?

szakira #916674 01/02/2007 11:14
Dołączył: Nov 2005
Posty: 975
A
old hand
old hand
A Offline
Dołączył: Nov 2005
Posty: 975
U mnie wszystko jest na swoim miejscu.

arkadius #916687 01/02/2007 11:21
Dołączył: Nov 2000
Posty: 27,081
C
"I'll slip an extra shrimp on the barbie for you"
"I'll slip an extra shrimp on the barbie for you"
C Offline
Dołączył: Nov 2000
Posty: 27,081
Szakira, może grasz z USA czy masz konto zarejestrowane na adres tam? Wczoraj zablokowali Amerykanom możliwość grania w Mansion.

Conrad #916695 01/02/2007 11:23
Dołączył: Jun 2006
Posty: 1,237
veteran
veteran
Dołączył: Jun 2006
Posty: 1,237
Wczoraj i ja miałem podobne kłopoty ale dziś jest ok

robert423 #916712 01/02/2007 11:30
Dołączył: Aug 2005
Posty: 231
S
enthusiast
enthusiast
S Offline
Dołączył: Aug 2005
Posty: 231
Nie gram z USA, konto mam w Polsce założone. Przed chwilą sprawdzałem pojawiły sie kursy na echange, ale w sportbook dalej nie mam?

szakira #931455 05/02/2007 09:21
Dołączył: Jun 2006
Posty: 1,237
veteran
veteran
Dołączył: Jun 2006
Posty: 1,237
Mansion to jednak klasa po 15 minutach pieniądze na Moneybookers

robert423 #931519 05/02/2007 10:08
Dołączył: Sep 2006
Posty: 874
C
old hand
old hand
C Offline
Dołączył: Sep 2006
Posty: 874
A mozna jakies dobre kursy u nich zlapac na gieldzie?

Dołączył: Jun 2006
Posty: 1,237
veteran
veteran
Dołączył: Jun 2006
Posty: 1,237
Maja jedne z najlepczych, Back 0% prowizji

robert423 #944394 09/02/2007 13:36
Dołączył: Jan 2007
Posty: 12
J
stranger
stranger
J Offline
Dołączył: Jan 2007
Posty: 12
Jak według Was wygląda porównanie Mansion z Betfair?

Np. wczoraj na NBA Mansion miał lepsze kursy niż BF, a licząc po opłatach to już wyraźnie lepsze.

jackey #959960 14/02/2007 16:04
Dołączył: Nov 2003
Posty: 6,743
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2003
Posty: 6,743
Wiecie coś na temat bonusów w Mansion?
No jak się kliknie na rejestrację użytkownika, to tam jest miejsce na referala. santa

jackey #959961 14/02/2007 16:04
Dołączył: Nov 2003
Posty: 6,743
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2003
Posty: 6,743
Wiecie coś na temat bonusów w Mansion?
No jak się kliknie na rejestrację użytkownika, to tam jest miejsce na referala. santa

Strona 2 z 7 1 2 3 4 5 6 7

Moderatorzy  rafal08 

Link skopiowany do schowka
Kto jest teraz online
9 zarejestrowanych użytkowników (latajaca_holenderka, burbon, Sensei, betowiec, Szuman, aker, alfa, rafal08, Lukasz111), 3,072 gości, oraz 6 wyszukiwarek.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
Strona główna forum105
Tematy51,283
Posty5,833,762
Użytkownicy24,790
Najwięcej online13,128
Sep 24th, 2025
Powered by UBB.threads™ PHP Forum Software 8.0.1