|
|
Dołączył: Oct 2005
Posty: 16,318
Impossible is nothing
|
|
Impossible is nothing
Dołączył: Oct 2005
Posty: 16,318 |
co ma znaczyc ten post panie nabijaczu? no rzeczywiscie troche przesadzilem przepraszam  ale nie chce sie klocic peace postaram sie panowac nad emocjami 
|
|
|
|
|
Dołączył: Oct 2005
Posty: 16,318
Impossible is nothing
|
|
Impossible is nothing
Dołączył: Oct 2005
Posty: 16,318 |
http://wiadomosci.gazeta.pl/wiadomosci/1,53600,3858612.html?skad=rss
fajna zabawa :/ żal patologia jak dla mnie to sie przeciez w glowie nie miesci
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2003
Posty: 21,969
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jan 2003
Posty: 21,969 |
mateusz2201
---> . <---
To jest kropka, skopiuj sobie jeśli na twojej klawiaturze nie wsytępuje. Lekcja druga pod tytułem przecinek jutro.
|
|
|
|
|
Dołączył: Feb 2005
Posty: 1,175
old hand
|
|
old hand
Dołączył: Feb 2005
Posty: 1,175 |
orginalne zabawy nie powiem! cos chyba nie tak z glowka
|
|
|
|
|
Dołączył: Oct 2005
Posty: 16,318
Impossible is nothing
|
|
Impossible is nothing
Dołączył: Oct 2005
Posty: 16,318 |
mateusz2201
---> . <---
To jest kropka, skopiuj sobie jeśli na twojej klawiaturze nie wsytępuje. Lekcja druga pod tytułem przecinek jutro. Ok. Postaram się dzisiaj pójść na jakieś korepetycje i mam nadzieję, że jutro będę już mistrzem ortografi. 
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2005
Posty: 17,415
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jan 2005
Posty: 17,415 |
Lipiec jedziesz z PZPN!!! Wiceminister finansow mnie rozjebal w Faktach hahahaha  oni sie przyjrza dokladnie tym co maja oddac akcyze hahha  czy nie zanizyli wartosci hahaha  a kto komu zabroni mi sprzeda/kupic samochodu za 1 euro no kto?? Chyba niewidzialna ręka sprawiedliwości
|
|
|
|
|
Dołączył: Oct 2005
Posty: 16,318
Impossible is nothing
|
|
Impossible is nothing
Dołączył: Oct 2005
Posty: 16,318 |
http://wiadomosci.onet.pl/1467785,69,item.html Troszeczke mnie zamuliło.
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2005
Posty: 26,258
antimadrista
|
|
antimadrista
Dołączył: Jan 2005
Posty: 26,258 |
....no to Lupus odpisuje bo nie zgadzam sie z Toba w kazym punkcie  -przestałem pisac gdyz pracuje do późna,do dziewczyny mam 40km a więc czasu na pisanie na forum mam bardzo mało... -druzynką Chivas od czasu do czasu pogrywam  -nie płakałem tylko sie wzruszyłem <zobaczymy Lupusiku jak bedzie u Ciebie  > -żenie sie za 19 miesiecy i jestem z tego powodu bardzo  Ozenisz sie i po Tobie  Zostaniesz udupiony po wsze czasy, wiesz, ze malzenstwo to nie taka prosta rzecz, wzrasta odpowiedzialnosc za druga osobe, a potem za przyszle dzieci  I nie pograsz juz Chivas  Nie bierz se tego serio, tak sie zbijam, fajnie byc kochanym 
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2004
Posty: 17,060
podwórkowy attaché
|
|
podwórkowy attaché
Dołączył: Nov 2004
Posty: 17,060 |
NIc nie bylo przypadkiem ;] Ona tak specjalnie. Napewno tego chcesz? Spojrz na Bzyczka: -przestal pisac na forum, wpada raz na ruski rok i puszcza jakie buziaczki  - skonczyl grac druzyna CHivas  - plakal jak sie oswiadczal  - zeni sie za jakis czas TOz to niemeskie  W pewnym sensie może i było specjalnie , ale ja tego nie odczytałem co to miało znaczyć  . Co do udzielania się na forum to ja też od nie dawno stale się udzielam o ile to można nazwać udzielaniem się 
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2006
Posty: 19,172
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2006
Posty: 19,172 |
Mateusz2201 napisales posta dluzszego niz dwa zdania 
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2004
Posty: 8,023
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jun 2004
Posty: 8,023 |
....no to Lupus odpisuje bo nie zgadzam sie z Toba w kazym punkcie  -przestałem pisac gdyz pracuje do późna,do dziewczyny mam 40km a więc czasu na pisanie na forum mam bardzo mało... -druzynką Chivas od czasu do czasu pogrywam  -nie płakałem tylko sie wzruszyłem <zobaczymy Lupusiku jak bedzie u Ciebie  > -żenie sie za 19 miesiecy i jestem z tego powodu bardzo  Ozenisz sie i po Tobie  Zostaniesz udupiony po wsze czasy, wiesz, ze malzenstwo to nie taka prosta rzecz, wzrasta odpowiedzialnosc za druga osobe, a potem za przyszle dzieci  I nie pograsz juz Chivas  Nie bierz se tego serio, tak sie zbijam, fajnie byc kochanym  Wiem,wiem Lupus ale ja chce tego wszystkiego.Kocham i chce byc kochanym przez "Bzyczka" 
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2005
Posty: 26,258
antimadrista
|
|
antimadrista
Dołączył: Jan 2005
Posty: 26,258 |
Ja nie chce byc kochanym przez Bzyczka 
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2004
Posty: 17,060
podwórkowy attaché
|
|
podwórkowy attaché
Dołączył: Nov 2004
Posty: 17,060 |
Za późno chyba już , co się stało to .... 
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2004
Posty: 8,023
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jun 2004
Posty: 8,023 |
Małe wyjasnienie- "Bzyczka" = ona natomiast Bzyczek = ja 
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2005
Posty: 5,796
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2005
Posty: 5,796 |
Co ja od*ebalem to jest koniec hahah  Ogolnie dwaj kumple sie pytaja czy jade na impreze do takiego jednego clubu i mowia, ze jada busem po 21. Na to ja, ze nie jade. Zdecydowalem sie jednak, ale im nie powiedzialem... I wsiadam do busa, patrze nie ma ich, to wysiadlem od razu. Dzwonie do kumpla, a on mi mowi, ze wczesniej pojechali samochodem i mi nie dali znac, bo powiedzialem, ze nie jade hahahha Masakra 
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2005
Posty: 6,311
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2005
Posty: 6,311 |
Ciekawe ile kosztuje taka reklama forum: [ Linked Image]
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2004
Posty: 3,525
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2004
Posty: 3,525 |
Ale sie nudze;/ Odinstalowałem wczoraj gg i nie mam z kim pisac  Tym bardziej ze nic dzisiaj nie pusciłem nawet nie ma emocji przy sledzeniu Live 
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2004
Posty: 10,306
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2004
Posty: 10,306 |
ja dziś puściłem i żałuje ziomal-111 
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2004
Posty: 17,060
podwórkowy attaché
|
|
podwórkowy attaché
Dołączył: Nov 2004
Posty: 17,060 |
wejdz na chata  i pobajeruj małolatki 
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2004
Posty: 3,525
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2004
Posty: 3,525 |
Piecia84 Polec cos konkretnego  heheh bursztyk jak to bywa raz do przodu 2 razy do tyłu 
|
|
|
Link skopiowany do schowka
|
|