Poprzedni temat
Następny temat
Drukuj temat
Strona 11 z 16 1 2 9 10 11 12 13 15 16
Dołączył: Oct 2005
Posty: 16,318
Impossible is nothing
Impossible is nothing
Dołączył: Oct 2005
Posty: 16,318
Originally Posted by kaka85
Originally Posted by mateusz2201
laugh laugh

co ma znaczyc ten post panie nabijaczu?

no rzeczywiscie troche przesadzilem
przepraszam piwo
ale nie chce sie klocic peace
postaram sie panowac nad emocjami smile

Bonus: Unibet
Dołączył: Oct 2005
Posty: 16,318
Impossible is nothing
Impossible is nothing
Dołączył: Oct 2005
Posty: 16,318
Originally Posted by Rancorn
http://wiadomosci.gazeta.pl/wiadomosci/1,53600,3858612.html?skad=rss

fajna zabawa :/ żal

patologia jak dla mnie
to sie przeciez w glowie nie miesci


Dołączył: Jan 2003
Posty: 21,969
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Jan 2003
Posty: 21,969
mateusz2201

---> . <---

To jest kropka, skopiuj sobie jeśli na twojej klawiaturze nie wsytępuje. Lekcja druga pod tytułem przecinek jutro.

Dołączył: Feb 2005
Posty: 1,175
old hand
old hand
Dołączył: Feb 2005
Posty: 1,175
orginalne zabawy nie powiem! cos chyba nie tak z glowka

Dołączył: Oct 2005
Posty: 16,318
Impossible is nothing
Impossible is nothing
Dołączył: Oct 2005
Posty: 16,318
Originally Posted by Kameleon
mateusz2201

---> . <---

To jest kropka, skopiuj sobie jeśli na twojej klawiaturze nie wsytępuje. Lekcja druga pod tytułem przecinek jutro.

Ok. Postaram się dzisiaj pójść na jakieś korepetycje i mam nadzieję, że jutro będę już mistrzem ortografi. smile

Dołączył: Jan 2005
Posty: 17,415
C
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
C Offline
Dołączył: Jan 2005
Posty: 17,415
Lipiec jedziesz z PZPN!!! boks

Wiceminister finansow mnie rozjebal w Faktach hahahaha laugh oni sie przyjrza dokladnie tym co maja oddac akcyze hahha laugh czy nie zanizyli wartosci hahaha laugh a kto komu zabroni mi sprzeda/kupic samochodu za 1 euro no kto?? Chyba niewidzialna ręka sprawiedliwości laugh


Dołączył: Oct 2005
Posty: 16,318
Impossible is nothing
Impossible is nothing
Dołączył: Oct 2005
Posty: 16,318
http://wiadomosci.onet.pl/1467785,69,item.html
Troszeczke mnie zamuliło.

Dołączył: Jan 2005
Posty: 26,258
L
antimadrista
antimadrista
L Offline
Dołączył: Jan 2005
Posty: 26,258
Originally Posted by BZYCZEK
....no to Lupus odpisuje bo nie zgadzam sie z Toba w kazym punkcie grin
-przestałem pisac gdyz pracuje do późna,do dziewczyny mam 40km a więc czasu na pisanie na forum mam bardzo mało...
-druzynką Chivas od czasu do czasu pogrywam wink
-nie płakałem tylko sie wzruszyłem <zobaczymy Lupusiku jak bedzie u Ciebie tongue >
-żenie sie za 19 miesiecy i jestem z tego powodu bardzo hura

Ozenisz sie i po Tobie tongue
Zostaniesz udupiony po wsze czasy, wiesz, ze malzenstwo to nie taka prosta rzecz, wzrasta odpowiedzialnosc za druga osobe, a potem za przyszle dzieci wink
I nie pograsz juz Chivas grin

Nie bierz se tego serio, tak sie zbijam, fajnie byc kochanym piwo

Dołączył: Nov 2004
Posty: 17,060
P
podwórkowy attaché
podwórkowy attaché
P Offline
Dołączył: Nov 2004
Posty: 17,060
Originally Posted by lupus
NIc nie bylo przypadkiem ;]
Ona tak specjalnie.

Napewno tego chcesz?
Spojrz na Bzyczka:
-przestal pisac na forum, wpada raz na ruski rok i puszcza jakie buziaczki tongue
- skonczyl grac druzyna CHivas wink
- plakal jak sie oswiadczal wink
- zeni sie za jakis czas


TOz to niemeskie tongue

W pewnym sensie może i było specjalnie , ale ja tego nie odczytałem co to miało znaczyć wink . Co do udzielania się na forum to ja też od nie dawno stale się udzielam o ile to można nazwać udzielaniem się tongue

Dołączył: Apr 2006
Posty: 19,172
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2006
Posty: 19,172
Mateusz2201 napisales posta dluzszego niz dwa zdania blush

Dołączył: Jun 2004
Posty: 8,023
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Jun 2004
Posty: 8,023
Originally Posted by lupus
Originally Posted by BZYCZEK
....no to Lupus odpisuje bo nie zgadzam sie z Toba w kazym punkcie grin
-przestałem pisac gdyz pracuje do późna,do dziewczyny mam 40km a więc czasu na pisanie na forum mam bardzo mało...
-druzynką Chivas od czasu do czasu pogrywam wink
-nie płakałem tylko sie wzruszyłem <zobaczymy Lupusiku jak bedzie u Ciebie tongue >
-żenie sie za 19 miesiecy i jestem z tego powodu bardzo hura

Ozenisz sie i po Tobie tongue
Zostaniesz udupiony po wsze czasy, wiesz, ze malzenstwo to nie taka prosta rzecz, wzrasta odpowiedzialnosc za druga osobe, a potem za przyszle dzieci wink
I nie pograsz juz Chivas grin

Nie bierz se tego serio, tak sie zbijam, fajnie byc kochanym piwo

Wiem,wiem Lupus ale ja chce tego wszystkiego.Kocham i chce byc kochanym przez "Bzyczka" grin
piwo

Dołączył: Jan 2005
Posty: 26,258
L
antimadrista
antimadrista
L Offline
Dołączył: Jan 2005
Posty: 26,258
Ja nie chce byc kochanym przez Bzyczka laugh

Dołączył: Nov 2004
Posty: 17,060
P
podwórkowy attaché
podwórkowy attaché
P Offline
Dołączył: Nov 2004
Posty: 17,060
Za późno chyba już , co się stało to .... laugh

Dołączył: Jun 2004
Posty: 8,023
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Jun 2004
Posty: 8,023
Małe wyjasnienie- "Bzyczka" = ona natomiast Bzyczek = ja grin

Dołączył: Dec 2005
Posty: 5,796
C
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
C Offline
Dołączył: Dec 2005
Posty: 5,796
Co ja od*ebalem to jest koniec hahah laugh Ogolnie dwaj kumple sie pytaja czy jade na impreze do takiego jednego clubu i mowia, ze jada busem po 21. Na to ja, ze nie jade. Zdecydowalem sie jednak, ale im nie powiedzialem... I wsiadam do busa, patrze nie ma ich, to wysiadlem od razu. Dzwonie do kumpla, a on mi mowi, ze wczesniej pojechali samochodem i mi nie dali znac, bo powiedzialem, ze nie jade hahahha Masakra laugh

Dołączył: Nov 2005
Posty: 6,311
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2005
Posty: 6,311
Ciekawe ile kosztuje taka reklama forum:
[Linked Image]

Dołączył: Apr 2004
Posty: 3,525
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2004
Posty: 3,525
Ale sie nudze;/ Odinstalowałem wczoraj gg i nie mam z kim pisac tongue Tym bardziej ze nic dzisiaj nie pusciłem nawet nie ma emocji przy sledzeniu Live tongue

Dołączył: Dec 2004
Posty: 10,306
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2004
Posty: 10,306
ja dziś puściłem i żałuje ziomal-111 frown

Dołączył: Nov 2004
Posty: 17,060
P
podwórkowy attaché
podwórkowy attaché
P Offline
Dołączył: Nov 2004
Posty: 17,060
wejdz na chata laugh i pobajeruj małolatki wink

Dołączył: Apr 2004
Posty: 3,525
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2004
Posty: 3,525
Piecia84 Polec cos konkretnego smile heheh
bursztyk jak to bywa raz do przodu 2 razy do tyłu frown smile

Strona 11 z 16 1 2 9 10 11 12 13 15 16

Moderatorzy  Biszop, rafal08 

Link skopiowany do schowka
Kto jest teraz online
3 zarejestrowanych użytkowników (betowiec, Sensei, latajaca_holenderka), 2,432 gości, oraz 9 wyszukiwarek.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
Strona główna forum105
Tematy51,284
Posty5,834,176
Użytkownicy24,790
Najwięcej online13,128
Sep 24th, 2025
Powered by UBB.threads™ PHP Forum Software 8.0.1