|
|
Dołączył: Nov 2003
Posty: 289
enthusiast
|
|
enthusiast
Dołączył: Nov 2003
Posty: 289 |
Gdzie znajde swoje dane które podawałem przy rejestracji ??
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2004
Posty: 24,983 Likes: 2
Fundator
|
|
Fundator
Dołączył: Nov 2004
Posty: 24,983 Likes: 2 |
members->prawy górny róg->wybierasz update personal details
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2005
Posty: 3,799
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jan 2005
Posty: 3,799 |
wygralem troche $ we frerolu na bet365 i chcialbym obstawic 2 mecze z tenisa i niewiem jak to zrobic caly czas mi wyskakuja te moje 2 pozycje ale zeby je obstawiac osobno co trzeba zmienic tam w ustawieniach z gory dzieki za pomoc nigdy tam nie obstawialem i kiepsko znam angielski bardzo prosze o pomoc
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2004
Posty: 55
journeyman
|
|
journeyman
Dołączył: Aug 2004
Posty: 55 |
Jest jakas promocja od wpłat?? Na betbrain pisza o 1% od wpłaty ale czy to aktualne?? Dzieki za odpowiedz
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2004
Posty: 55
journeyman
|
|
journeyman
Dołączył: Aug 2004
Posty: 55 |
oczywiscie chodzilo o 15%:)
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2005
Posty: 614
addict
|
|
addict
Dołączył: Jan 2005
Posty: 614 |
wygralem troche $ we frerolu na bet365 i chcialbym obstawic 2 mecze z tenisa i niewiem jak to zrobic caly czas mi wyskakuja te moje 2 pozycje ale zeby je obstawiac osobno co trzeba zmienic tam w ustawieniach z gory dzieki za pomoc nigdy tam nie obstawialem i kiepsko znam angielski bardzo prosze o pomoc jak masz juz wybrane zaklady z zielonym kwadracie po prawej stronie, nacisnij 'Multiple Bet Options' pzdr
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2005
Posty: 30,622
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2005
Posty: 30,622 |
wyskoczyla mi jakas informacja o certyfikacie i przez przypadek anulowalem, teraz nie moge wejsc na strone :/
co zrobic? mieliscie taki przypadek ?
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2006
Posty: 1,237
veteran
|
|
veteran
Dołączył: Jun 2006
Posty: 1,237 |
Skurkowańcy konto mi zablokowali. Pewnie przez to ze im nie odsyłałem akceptacji wpłat kartą Visa. Ale juz dość miałem skanowania i słania przy najmniejszym depozycie.
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2000
Posty: 27,081
"I'll slip an extra shrimp on the barbie for you"
|
|
"I'll slip an extra shrimp on the barbie for you"
Dołączył: Nov 2000
Posty: 27,081 |
Pamiętaj, że takie coś musisz zrobić tylko jednorazowo i wtedy masz wieczny spokój jeśli chodzi o daną firmę.
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2005
Posty: 444
addict
|
|
addict
Dołączył: Jan 2005
Posty: 444 |
Male pytanie Zrobilem zaklad i chcac go sprawdzic w bet history sprawdzilem ze jest on jako Unsettled bet-czyli z tego co rozumiem zaklad nie "umiejscowiony" czyli chyba nie wazny??? O co chodzi ??? Nie mam doswiadczenia z tym bukmacherem. Zna ktos odpowiedz ???
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2005
Posty: 30,870
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2005
Posty: 30,870 |
Male pytanie Zrobilem zaklad i chcac go sprawdzic w bet history sprawdzilem ze jest on jako Unsettled bet-czyli z tego co rozumiem zaklad nie "umiejscowiony" czyli chyba nie wazny??? O co chodzi ??? Nie mam doswiadczenia z tym bukmacherem. Zna ktos odpowiedz ??? to znaczy, ze nie jest rozliczony...poczekaj az mecz na ktory postawiles sie skonczy wtedy go rozlicza 
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2005
Posty: 444
addict
|
|
addict
Dołączył: Jan 2005
Posty: 444 |
No dzieki za odpowiedz!!! A jak postawic combo zeby jednej stawki nie podwajalo, potrajalo etc... Sorry ale ide za ciosem.
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2005
Posty: 30,622
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2005
Posty: 30,622 |
hej,
wplacilem przez mb, dzisiaj zlecilem wyplate na mb, nie otrzymalem zadnego komunikatu, moja transakcja widnieje w zakladce wyplaty
jest to pierwsza wyplata, jak dlugo moge na nia czekac ? czy wyslac im jakies dokumenty?
pozdrawiam
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2006
Posty: 449
addict
|
|
addict
Dołączył: Jun 2006
Posty: 449 |
hej,
wplacilem przez mb, dzisiaj zlecilem wyplate na mb, nie otrzymalem zadnego komunikatu, moja transakcja widnieje w zakladce wyplaty
jest to pierwsza wyplata, jak dlugo moge na nia czekac ? czy wyslac im jakies dokumenty?
pozdrawiam nie wiem czy w weekend ktos wyplaci.Raczej w dni robocze
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2005
Posty: 30,622
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2005
Posty: 30,622 |
 już wypłacone  żadnych skanów, zero problemów + bet365
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2007
Posty: 695
addict
|
|
addict
Dołączył: Jan 2007
Posty: 695 |
Bardzo dobry buk z rewelacyjnym supportem na czacie (ale nie po polsku). I takie okazje  : [ Linked Image]
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2005
Posty: 30,622
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2005
Posty: 30,622 |
Bardzo dobry buk z rewelacyjnym supportem na czacie (ale nie po polsku). I takie okazje  : [ Linked Image] no, okazje zajebistteeee
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2005
Posty: 30,622
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2005
Posty: 30,622 |
powiem tak, skur....e specjalnie robia te bledy, pozniej pisza, ze sam zaakceptowales regulamin i to ich juz nie obchodzi , -500€  ale trzeba walczyc z takimi szmaciarzami :/ cofam te + , jeszcze w zadnym buku nie spotkalem sie z taim chamstwem
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2007
Posty: 695
addict
|
|
addict
Dołączył: Jan 2007
Posty: 695 |
Ja też to postawiłem, ale tylko 0,50€, żeby zobaczyć, jak się to skończy. Po rozmowie z konsultantem zwrócili mi kasę... próbowałeś rozmawiać, czy tylko maile?
|
|
|
|
|
Dołączył: Sep 2006
Posty: 874
old hand
|
|
old hand
Dołączył: Sep 2006
Posty: 874 |
Ale dobrze wiedziales, ze to błąd, a teraz masz pretensje...
|
|
|
Link skopiowany do schowka
|
|