Poprzedni temat
Następny temat
Drukuj temat
Strona 4 z 15 1 2 3 4 5 6 14 15
ameryt #825364 02/01/2007 08:39
Dołączył: Nov 2003
Posty: 289
A
enthusiast
enthusiast
A Offline
Dołączył: Nov 2003
Posty: 289
Gdzie znajde swoje dane które podawałem przy rejestracji ??

Bonus: Unibet
ameryt #826707 02/01/2007 18:53
Dołączył: Nov 2004
Posty: 24,983
Likes: 2
W
Fundator
Fundator
W Offline
Dołączył: Nov 2004
Posty: 24,983
Likes: 2
members->prawy górny róg->wybierasz update personal details

wHiTe_StAr #834545 05/01/2007 13:11
Dołączył: Jan 2005
Posty: 3,799
P
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
P Offline
Dołączył: Jan 2005
Posty: 3,799
wygralem troche $ we frerolu na bet365 i chcialbym obstawic 2 mecze z tenisa i niewiem jak to zrobic caly czas mi wyskakuja te moje 2 pozycje ale zeby je obstawiac osobno co trzeba zmienic tam w ustawieniach z gory dzieki za pomoc
nigdy tam nie obstawialem i kiepsko znam angielski
bardzo prosze o pomoc

Dołączył: Aug 2004
Posty: 55
G
journeyman
journeyman
G Offline
Dołączył: Aug 2004
Posty: 55
Jest jakas promocja od wpłat?? Na betbrain pisza o 1% od wpłaty ale czy to aktualne?? Dzieki za odpowiedz

gallardo18 #875077 18/01/2007 20:19
Dołączył: Aug 2004
Posty: 55
G
journeyman
journeyman
G Offline
Dołączył: Aug 2004
Posty: 55
oczywiscie chodzilo o 15%:)

Dołączył: Jan 2005
Posty: 614
addict
addict
Dołączył: Jan 2005
Posty: 614
Originally Posted by piotrek1978
wygralem troche $ we frerolu na bet365 i chcialbym obstawic 2 mecze z tenisa i niewiem jak to zrobic caly czas mi wyskakuja te moje 2 pozycje ale zeby je obstawiac osobno co trzeba zmienic tam w ustawieniach z gory dzieki za pomoc
nigdy tam nie obstawialem i kiepsko znam angielski
bardzo prosze o pomoc

jak masz juz wybrane zaklady z zielonym kwadracie po prawej stronie, nacisnij 'Multiple Bet Options'

pzdr

lekki #900675 27/01/2007 17:01
Dołączył: Dec 2005
Posty: 30,622
P
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
P Offline
Dołączył: Dec 2005
Posty: 30,622
wyskoczyla mi jakas informacja o certyfikacie i przez przypadek anulowalem, teraz nie moge wejsc na strone :/

co zrobic?
mieliscie taki przypadek ?

pettersen #901836 27/01/2007 22:54
Dołączył: Jun 2006
Posty: 1,237
veteran
veteran
Dołączył: Jun 2006
Posty: 1,237
Skurkowańcy konto mi zablokowali.
Pewnie przez to ze im nie odsyłałem akceptacji wpłat kartą Visa.
Ale juz dość miałem skanowania i słania przy najmniejszym depozycie.

robert423 #901967 28/01/2007 01:01
Dołączył: Nov 2000
Posty: 27,081
C
"I'll slip an extra shrimp on the barbie for you"
"I'll slip an extra shrimp on the barbie for you"
C Offline
Dołączył: Nov 2000
Posty: 27,081
Pamiętaj, że takie coś musisz zrobić tylko jednorazowo i wtedy masz wieczny spokój jeśli chodzi o daną firmę.

Conrad #907040 29/01/2007 17:37
Dołączył: Jan 2005
Posty: 444
N
addict
addict
N Offline
Dołączył: Jan 2005
Posty: 444
Male pytanie
Zrobilem zaklad i chcac go sprawdzic w bet history sprawdzilem ze jest on jako Unsettled bet-czyli z tego co rozumiem zaklad nie "umiejscowiony" czyli chyba nie wazny??? O co chodzi ??? Nie mam doswiadczenia z tym bukmacherem. Zna ktos odpowiedz ???

nerti #907045 29/01/2007 17:38
Dołączył: Nov 2005
Posty: 30,870
Y
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Y Offline
Dołączył: Nov 2005
Posty: 30,870
Originally Posted by nerti
Male pytanie
Zrobilem zaklad i chcac go sprawdzic w bet history sprawdzilem ze jest on jako Unsettled bet-czyli z tego co rozumiem zaklad nie "umiejscowiony" czyli chyba nie wazny??? O co chodzi ??? Nie mam doswiadczenia z tym bukmacherem. Zna ktos odpowiedz ???

to znaczy, ze nie jest rozliczony...poczekaj az mecz na ktory postawiles sie skonczy wtedy go rozlicza smile

yaaho #907084 29/01/2007 17:50
Dołączył: Jan 2005
Posty: 444
N
addict
addict
N Offline
Dołączył: Jan 2005
Posty: 444
No dzieki za odpowiedz!!! A jak postawic combo zeby jednej stawki nie podwajalo, potrajalo etc... Sorry ale ide za ciosem.

nerti #924774 03/02/2007 11:12
Dołączył: Dec 2005
Posty: 30,622
P
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
P Offline
Dołączył: Dec 2005
Posty: 30,622
hej,

wplacilem przez mb,
dzisiaj zlecilem wyplate na mb, nie otrzymalem zadnego komunikatu, moja transakcja widnieje w zakladce wyplaty

jest to pierwsza wyplata, jak dlugo moge na nia czekac ? czy wyslac im jakies dokumenty?

pozdrawiam

pettersen #924781 03/02/2007 11:16
Dołączył: Jun 2006
Posty: 449
addict
addict
Dołączył: Jun 2006
Posty: 449
Originally Posted by pettersen
hej,

wplacilem przez mb,
dzisiaj zlecilem wyplate na mb, nie otrzymalem zadnego komunikatu, moja transakcja widnieje w zakladce wyplaty

jest to pierwsza wyplata, jak dlugo moge na nia czekac ? czy wyslac im jakies dokumenty?

pozdrawiam

nie wiem czy w weekend ktos wyplaci.Raczej w dni robocze

limpus123 #925050 03/02/2007 13:18
Dołączył: Dec 2005
Posty: 30,622
P
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
P Offline
Dołączył: Dec 2005
Posty: 30,622
smirk
już wypłacone hura

żadnych skanów, zero problemów

+ bet365

pettersen #947039 10/02/2007 09:55
Dołączył: Jan 2007
Posty: 695
G
addict
addict
G Offline
Dołączył: Jan 2007
Posty: 695
Bardzo dobry buk z rewelacyjnym supportem na czacie (ale nie po polsku). I takie okazje smile :
[Linked Image]

Gandhi #947788 10/02/2007 14:19
Dołączył: Dec 2005
Posty: 30,622
P
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
P Offline
Dołączył: Dec 2005
Posty: 30,622
Originally Posted by Gandhi
Bardzo dobry buk z rewelacyjnym supportem na czacie (ale nie po polsku). I takie okazje smile :
[Linked Image]
no, okazje zajebistteeee

pettersen #947800 10/02/2007 14:21
Dołączył: Dec 2005
Posty: 30,622
P
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
P Offline
Dołączył: Dec 2005
Posty: 30,622
powiem tak, skur....e specjalnie robia te bledy, pozniej pisza, ze sam zaakceptowales regulamin i to ich juz nie obchodzi ,

-500€ papa

ale trzeba walczyc z takimi szmaciarzami :/

cofam te + ,
jeszcze w zadnym buku nie spotkalem sie z taim chamstwem

pettersen #948417 10/02/2007 16:18
Dołączył: Jan 2007
Posty: 695
G
addict
addict
G Offline
Dołączył: Jan 2007
Posty: 695
Ja też to postawiłem, ale tylko 0,50€, żeby zobaczyć, jak się to skończy. Po rozmowie z konsultantem zwrócili mi kasę... próbowałeś rozmawiać, czy tylko maile?

Gandhi #948545 10/02/2007 16:51
Dołączył: Sep 2006
Posty: 874
C
old hand
old hand
C Offline
Dołączył: Sep 2006
Posty: 874
Ale dobrze wiedziales, ze to błąd, a teraz masz pretensje...

Strona 4 z 15 1 2 3 4 5 6 14 15

Moderatorzy  rafal08 

Link skopiowany do schowka
Kto jest teraz online
6 zarejestrowanych użytkowników (ElNinho[mmdea], rafal08, Sensei, kamel, betowiec, forty), 2,620 gości, oraz 6 wyszukiwarek.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
Strona główna forum105
Tematy51,283
Posty5,833,333
Użytkownicy24,790
Najwięcej online13,128
Sep 24th, 2025
Powered by UBB.threads™ PHP Forum Software 8.0.1