Poprzedni temat
Następny temat
Drukuj temat
Strona 11 z 13 1 2 9 10 11 12 13
Dołączył: May 2002
Posty: 2,835
M
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
M Offline
Dołączył: May 2002
Posty: 2,835
Originally Posted by tomex23
Moze ktos mial podobnie... Nie moge nagrac nic na plyty, ani w programie nero, ani inaczej. Roznie to bywa, ale czasem w polowie, czasem wczesniej komputer sam sie restartuje.

A jaki masz zasilacz?

bo pewnie jakis 300W no name, co ma 210 W mocy uzytecznej. Nie wiem czy zdajesz sobie sprawe jak nagrywanie obciaża zasilacz (DVD to nawet do 50W mocy dodatkowo wymaga), i wtedy zasilacz działa na maxymalnej mocy i nie wytrzymuje i dlatego nastepuje reset (albo zawieszanie sie kompa)

Jak nie to zobacz z inna nagrywarka - moze cos z twoja jest nie tak

Bonus: Unibet
Dołączył: Mar 2003
Posty: 4,759
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2003
Posty: 4,759
Coś się pewnie za mocno grzeje. Odkurz kompa w środku, sprawdź czy wszystkie wiatraczki pracują.

Dołączył: Mar 2003
Posty: 4,759
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2003
Posty: 4,759
Nie widziałem, że jest odpowiedź tongue

Dołączył: Nov 2005
Posty: 6,311
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2005
Posty: 6,311
A ja Ci zaproponuję, żebyś zmienił program do nagrywania płyt. Nero jest chyba najgorszy ze wszystkich...

Dołączył: Aug 2005
Posty: 14,266
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Aug 2005
Posty: 14,266
poszukuje do sciagniecia instalke Bearshare po polsku!! wie ktos gdzie znajde?? przeszukalem kilka stron i nie ma, na jedej bylo ale nie chce mi sie pobrac!! poratuje ktos??

Dołączył: Mar 2003
Posty: 4,759
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2003
Posty: 4,759
Przecież nawet jakby był po chińsku to obsługa nie powinna sprawić problemów.

Dołączył: Aug 2005
Posty: 14,266
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Aug 2005
Posty: 14,266
no fakt, ale jednak wole po polsku tongue wkoncu jestem Polakiem grin to jak ma ktos??

Dołączył: Sep 2005
Posty: 14,202
K
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
K Offline
Dołączył: Sep 2005
Posty: 14,202

Dołączył: Aug 2005
Posty: 14,266
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Aug 2005
Posty: 14,266

dzieki Kylo ale nie wiem czemu scaiga mi sie z predkoscia 800 bajtow/s i po jakiejs minucie rozlacza mnie.. frown tak samo mam na wiekszosci innych stron z ktorych chce pobrac bearshare, wie ktos czemu mnie rozlacza?? moze ktos bylby tak mily i sciangal to i wyslal mi na [email protected] !! jesli tak to z gory wielkie dzieki!! pzdr

Dołączył: Sep 2005
Posty: 14,202
K
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
K Offline
Dołączył: Sep 2005
Posty: 14,202
Originally Posted by Dziabor

dzieki Kylo ale nie wiem czemu scaiga mi sie z predkoscia 800 bajtow/s i po jakiejs minucie rozlacza mnie.. frown tak samo mam na wiekszosci innych stron z ktorych chce pobrac bearshare, wie ktos czemu mnie rozlacza?? moze ktos bylby tak mily i sciangal to i wyslal mi na [email protected] !! jesli tak to z gory wielkie dzieki!! pzdr

Ok wyslane.

Dołączył: Aug 2005
Posty: 14,266
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Aug 2005
Posty: 14,266
hmmm, narazie nic jeszcze nie mam, poczekam moze zaraz dojdzie...

Dołączył: Feb 2005
Posty: 2,504
A
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
A Offline
Dołączył: Feb 2005
Posty: 2,504
Originally Posted by Dziabor
hmmm, narazie nic jeszcze nie mam, poczekam moze zaraz dojdzie...


na onecie powinno byc gdzies za 2 godziny

zmien skrzynke bo strasznie zdziadzieli

Dołączył: Aug 2005
Posty: 14,266
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Aug 2005
Posty: 14,266
a jaka polecasz? bo ja sie nie orientuje tongue zeby miala duza pojemnosc

Dołączył: Feb 2005
Posty: 2,504
A
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
A Offline
Dołączył: Feb 2005
Posty: 2,504
ja sie na interie przerzucilem ale mnie wystarcza tyle ile daja

ale nie wiem ile smile

Dołączył: Aug 2005
Posty: 14,266
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Aug 2005
Posty: 14,266
dalej nie mam na poczcie bearshara od Kylo frown moze wrzucisz na jakis serwer?? sorki za klopot ale nie moge sam sciagnac bo mnie rozlacza z kazdej strony z ktorej chce pobrac :/

Dołączył: Mar 2006
Posty: 6,633
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2006
Posty: 6,633
Potrzebuję prezentację w Power Poincie na jakieś 7-8 stron, temat bez znaczenia. Jeżeli by ktoś takową posiadał prosiłbym o przesłanie na maila [email protected]

Z góry dziękuje

Dołączył: Mar 2006
Posty: 6,633
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2006
Posty: 6,633
I jeszcze jedna mała prośba. Coś o systemach multimedialnych bym potrzebował

Dołączył: Aug 2005
Posty: 14,266
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Aug 2005
Posty: 14,266
szukam programu ktory zamienia mp3 na audio

Dołączył: Jul 2002
Posty: 2,325
a.k.a. "croydoncabman"
a.k.a. "croydoncabman"
Dołączył: Jul 2002
Posty: 2,325
Originally Posted by maverick
Originally Posted by tomex23
Moze ktos mial podobnie... Nie moge nagrac nic na plyty, ani w programie nero, ani inaczej. Roznie to bywa, ale czasem w polowie, czasem wczesniej komputer sam sie restartuje.

A jaki masz zasilacz?

bo pewnie jakis 300W no name, co ma 210 W mocy uzytecznej. Nie wiem czy zdajesz sobie sprawe jak nagrywanie obciaża zasilacz (DVD to nawet do 50W mocy dodatkowo wymaga), i wtedy zasilacz działa na maxymalnej mocy i nie wytrzymuje i dlatego nastepuje reset (albo zawieszanie sie kompa)

Jak nie to zobacz z inna nagrywarka - moze cos z twoja jest nie tak

a gdzie moge sprawdzic dane zasilacza?

Dołączył: Jul 2002
Posty: 2,325
a.k.a. "croydoncabman"
a.k.a. "croydoncabman"
Dołączył: Jul 2002
Posty: 2,325
Originally Posted by maverick
Originally Posted by tomex23
Moze ktos mial podobnie... Nie moge nagrac nic na plyty, ani w programie nero, ani inaczej. Roznie to bywa, ale czasem w polowie, czasem wczesniej komputer sam sie restartuje.

A jaki masz zasilacz?

bo pewnie jakis 300W no name, co ma 210 W mocy uzytecznej. Nie wiem czy zdajesz sobie sprawe jak nagrywanie obciaża zasilacz (DVD to nawet do 50W mocy dodatkowo wymaga), i wtedy zasilacz działa na maxymalnej mocy i nie wytrzymuje i dlatego nastepuje reset (albo zawieszanie sie kompa)

Jak nie to zobacz z inna nagrywarka - moze cos z twoja jest nie tak

juz znalazlem. Ma 300W ale czy to no name to nie wiem. ma jakies symbole iso i model numer to iso-400pp

Strona 11 z 13 1 2 9 10 11 12 13

Moderatorzy  Biszop, rafal08 

Link skopiowany do schowka
Kto jest teraz online
9 zarejestrowanych użytkowników (rafal08, latajaca_holenderka, bukma, Sensei, betowiec, alfa, $-man, ElNinho[mmdea], JelineK), 964 gości, oraz 10 wyszukiwarek.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
Strona główna forum105
Tematy51,289
Posty5,835,762
Użytkownicy24,790
Najwięcej online13,128
Sep 24th, 2025
Powered by UBB.threads™ PHP Forum Software 8.0.1