|
|
Dołączył: May 2002
Posty: 2,835
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: May 2002
Posty: 2,835 |
Moze ktos mial podobnie... Nie moge nagrac nic na plyty, ani w programie nero, ani inaczej. Roznie to bywa, ale czasem w polowie, czasem wczesniej komputer sam sie restartuje. A jaki masz zasilacz? bo pewnie jakis 300W no name, co ma 210 W mocy uzytecznej. Nie wiem czy zdajesz sobie sprawe jak nagrywanie obciaża zasilacz (DVD to nawet do 50W mocy dodatkowo wymaga), i wtedy zasilacz działa na maxymalnej mocy i nie wytrzymuje i dlatego nastepuje reset (albo zawieszanie sie kompa) Jak nie to zobacz z inna nagrywarka - moze cos z twoja jest nie tak
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2003
Posty: 4,759
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2003
Posty: 4,759 |
Coś się pewnie za mocno grzeje. Odkurz kompa w środku, sprawdź czy wszystkie wiatraczki pracują.
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2003
Posty: 4,759
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2003
Posty: 4,759 |
Nie widziałem, że jest odpowiedź 
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2005
Posty: 6,311
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2005
Posty: 6,311 |
A ja Ci zaproponuję, żebyś zmienił program do nagrywania płyt. Nero jest chyba najgorszy ze wszystkich...
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2005
Posty: 14,266
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Aug 2005
Posty: 14,266 |
poszukuje do sciagniecia instalke Bearshare po polsku!! wie ktos gdzie znajde?? przeszukalem kilka stron i nie ma, na jedej bylo ale nie chce mi sie pobrac!! poratuje ktos??
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2003
Posty: 4,759
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2003
Posty: 4,759 |
Przecież nawet jakby był po chińsku to obsługa nie powinna sprawić problemów.
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2005
Posty: 14,266
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Aug 2005
Posty: 14,266 |
no fakt, ale jednak wole po polsku  wkoncu jestem Polakiem  to jak ma ktos??
|
|
|
|
|
Dołączył: Sep 2005
Posty: 14,202
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Sep 2005
Posty: 14,202 |
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2005
Posty: 14,266
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Aug 2005
Posty: 14,266 |
dzieki Kylo ale nie wiem czemu scaiga mi sie z predkoscia 800 bajtow/s i po jakiejs minucie rozlacza mnie..  tak samo mam na wiekszosci innych stron z ktorych chce pobrac bearshare, wie ktos czemu mnie rozlacza?? moze ktos bylby tak mily i sciangal to i wyslal mi na [email protected] !! jesli tak to z gory wielkie dzieki!! pzdr
|
|
|
|
|
Dołączył: Sep 2005
Posty: 14,202
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Sep 2005
Posty: 14,202 |
dzieki Kylo ale nie wiem czemu scaiga mi sie z predkoscia 800 bajtow/s i po jakiejs minucie rozlacza mnie..  tak samo mam na wiekszosci innych stron z ktorych chce pobrac bearshare, wie ktos czemu mnie rozlacza?? moze ktos bylby tak mily i sciangal to i wyslal mi na [email protected] !! jesli tak to z gory wielkie dzieki!! pzdr Ok wyslane.
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2005
Posty: 14,266
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Aug 2005
Posty: 14,266 |
hmmm, narazie nic jeszcze nie mam, poczekam moze zaraz dojdzie...
|
|
|
|
|
Dołączył: Feb 2005
Posty: 2,504
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Feb 2005
Posty: 2,504 |
hmmm, narazie nic jeszcze nie mam, poczekam moze zaraz dojdzie... na onecie powinno byc gdzies za 2 godziny zmien skrzynke bo strasznie zdziadzieli
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2005
Posty: 14,266
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Aug 2005
Posty: 14,266 |
a jaka polecasz? bo ja sie nie orientuje  zeby miala duza pojemnosc
|
|
|
|
|
Dołączył: Feb 2005
Posty: 2,504
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Feb 2005
Posty: 2,504 |
ja sie na interie przerzucilem ale mnie wystarcza tyle ile daja ale nie wiem ile 
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2005
Posty: 14,266
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Aug 2005
Posty: 14,266 |
dalej nie mam na poczcie bearshara od Kylo  moze wrzucisz na jakis serwer?? sorki za klopot ale nie moge sam sciagnac bo mnie rozlacza z kazdej strony z ktorej chce pobrac :/
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2006
Posty: 6,633
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2006
Posty: 6,633 |
Potrzebuję prezentację w Power Poincie na jakieś 7-8 stron, temat bez znaczenia. Jeżeli by ktoś takową posiadał prosiłbym o przesłanie na maila [email protected]Z góry dziękuje
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2006
Posty: 6,633
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2006
Posty: 6,633 |
I jeszcze jedna mała prośba. Coś o systemach multimedialnych bym potrzebował
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2005
Posty: 14,266
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Aug 2005
Posty: 14,266 |
szukam programu ktory zamienia mp3 na audio
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2002
Posty: 2,325
a.k.a. "croydoncabman"
|
|
a.k.a. "croydoncabman"
Dołączył: Jul 2002
Posty: 2,325 |
Moze ktos mial podobnie... Nie moge nagrac nic na plyty, ani w programie nero, ani inaczej. Roznie to bywa, ale czasem w polowie, czasem wczesniej komputer sam sie restartuje. A jaki masz zasilacz? bo pewnie jakis 300W no name, co ma 210 W mocy uzytecznej. Nie wiem czy zdajesz sobie sprawe jak nagrywanie obciaża zasilacz (DVD to nawet do 50W mocy dodatkowo wymaga), i wtedy zasilacz działa na maxymalnej mocy i nie wytrzymuje i dlatego nastepuje reset (albo zawieszanie sie kompa) Jak nie to zobacz z inna nagrywarka - moze cos z twoja jest nie tak a gdzie moge sprawdzic dane zasilacza?
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2002
Posty: 2,325
a.k.a. "croydoncabman"
|
|
a.k.a. "croydoncabman"
Dołączył: Jul 2002
Posty: 2,325 |
Moze ktos mial podobnie... Nie moge nagrac nic na plyty, ani w programie nero, ani inaczej. Roznie to bywa, ale czasem w polowie, czasem wczesniej komputer sam sie restartuje. A jaki masz zasilacz? bo pewnie jakis 300W no name, co ma 210 W mocy uzytecznej. Nie wiem czy zdajesz sobie sprawe jak nagrywanie obciaża zasilacz (DVD to nawet do 50W mocy dodatkowo wymaga), i wtedy zasilacz działa na maxymalnej mocy i nie wytrzymuje i dlatego nastepuje reset (albo zawieszanie sie kompa) Jak nie to zobacz z inna nagrywarka - moze cos z twoja jest nie tak juz znalazlem. Ma 300W ale czy to no name to nie wiem. ma jakies symbole iso i model numer to iso-400pp
|
|
|
Link skopiowany do schowka
|
|