Poprzedni temat
Następny temat
Drukuj temat
Strona 2 z 15 1 2 3 4 14 15
Dołączył: Dec 2004
Posty: 10,306
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2004
Posty: 10,306
Niech mi ktoś pomoże wyciągnąć moje 150$ od partybets.com frown

Bonus: Unibet
Dołączył: Nov 2003
Posty: 3,241
Huachipato
Huachipato
Dołączył: Nov 2003
Posty: 3,241
Directly To Account

In e-mail which we'll send you right after you've made your order we'll tell you our bank information, delivery number and the total amount of your order. With this information you can make the payment in your netbank (in case you have a netbank) or in your bank office. If you live outside EU-area we have to charge you 6,73 euros for our bank fee. If this bank fee is not charged from us we'll return this money back to you with your order.

Jest ktos w stanie to przetłumaczyc ?

Dołączył: Dec 2004
Posty: 10,306
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2004
Posty: 10,306
pewnie jakieś błędy drobne będą , ale podejmę się :

W maili który wysłaliśmy do Ciebie , zaraz po tym jak wydałeś swoją wolę (chyba o wypłatę chodzi) , napisaliśmy Ci naszą informację bankową, numer dostarczenia? i całkowitą sume Twojego rozporządzenia wink. Z tymi informacjami możesz wykonać opłatę w Twoim netbanku (jeśli go masz) albo w Twoim banku. Jeśli żyjesz poza Unią Europejska musimy nałożyć na Ciebie marżę bankową w wysokości 6.73 euro. Jeśli bank nie pobierze jej od nas , zwrócimy ją Tobie...

mniej więcej o to chodzi tongue

Dołączył: Nov 2003
Posty: 3,241
Huachipato
Huachipato
Dołączył: Nov 2003
Posty: 3,241
wielkie dzięki bursztyk za pomoc wink

Dołączył: Dec 2004
Posty: 10,306
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2004
Posty: 10,306
nie ma sprawy piwo

Dołączył: Nov 2003
Posty: 3,241
Huachipato
Huachipato
Dołączył: Nov 2003
Posty: 3,241
A kupował ktos juz w takim sklepie internetowym ( ten jest w finlandii )i ma pojęcie co sie po koleji robi zeby dostac zamówiony towar ?

Dołączył: Nov 2003
Posty: 3,241
Huachipato
Huachipato
Dołączył: Nov 2003
Posty: 3,241

Dołączył: Dec 2004
Posty: 10,306
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2004
Posty: 10,306
Aaa no to trza było mówić tongue zakupu nie robiłem....

jak zamówisz towar , dostaniesz maila z kontem na które masz wpłacić hajsy za zakup... ot cała filozofia wink

Dołączył: Nov 2003
Posty: 3,241
Huachipato
Huachipato
Dołączył: Nov 2003
Posty: 3,241
aha czyli tak jak u nas ooo

Dołączył: Dec 2004
Posty: 10,306
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2004
Posty: 10,306
Quote
Ordering is very easy. Just navigate on our website, search products you want to order and add them into your shopping cart by clicking "Add To Cart" -button. When you've added all the wanted products in your shopping cart click "Pay The Order" –button on a top bar. Now you will be asked to give your name / address information, e-mail, payment method and delivery method (registered delivery (comes with a tracking code and is as fast as a priority delivery), priority (faster) or economy (slow)). After giving all the asked information and accepting your order the program will immediately send you an confirmation e-mail which includes all information of your order, instructions for paying your order and a link to the page which allows you to follow the process of your order. From this page you can check your order status or cancel it if you like.

blablabla... zakup jest bardzo łatwy , wystarczy wybrać produkty klikając 'Add to Cart'... jak już wybierzesz wszystko co chesz kupić kliknij 'Pay The Order' .. wpisz swoje dane i rodzaj wysyłki (priorytet czy normalna).. jak już to potwierdzisz dostaniesz maila z numerem konta , na które masz wpłacić hajsy... Niezwłocznie po otrzymaniu hajsów wysyłamy zakupy.. takie wiesz , blablabla...

Dołączył: Nov 2003
Posty: 3,241
Huachipato
Huachipato
Dołączył: Nov 2003
Posty: 3,241
No czyli jak koszulka na nasze kosztuje 80 zł to zadnych dodatkowych kosztów związanych z wysyłką nie bedzie

Dołączył: Dec 2004
Posty: 10,306
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2004
Posty: 10,306
Nie jestem pewny... w mailu dostaniesz sumę do wpłacenia

Dołączył: Nov 2003
Posty: 3,241
Huachipato
Huachipato
Dołączył: Nov 2003
Posty: 3,241
Aha to juz wszystko wiem wink i jeszcze raz dzięki za natychmiastową pomoc piwo piwo

Dołączył: Dec 2004
Posty: 10,306
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2004
Posty: 10,306
nie ma sprawy piwo smile

Dołączył: Apr 2006
Posty: 103
D
member
member
D Offline
Dołączył: Apr 2006
Posty: 103
Mógłby mi ktoś napisać ( ale tak wytłumaczyć na chłopski rozum) kiedy w angielskim używa się do, does, did i tak dalej (to się chyba operator nazywa) a kiedy nie. Chdzi mi o to, że wniektorych zdaniach sie używa a w innych nie bo, że do i does jest do czasu ter. a did do przeszlego to wiem.

Dołączył: Feb 2006
Posty: 3,349
M
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
M Offline
Dołączył: Feb 2006
Posty: 3,349
Operatora "do", "does" i w czasie przeszłym "did" używa się przede wszystkim przy zadawaniu pytań..

Prosty przykład:

Czas teraźniejszy (Present Simple):

I like tea.
Pytanie:
Do you like tea?

Czas przeszły (Past Simple):

I bought bananas.
Pytanie:
Did you buy bananas?

Ważne:
Kiedy używasz operatora did, to czasownik nie ma formy w czasie przeszłym.

Dołączył: Nov 2006
Posty: 3,990
L
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
L Offline
Dołączył: Nov 2006
Posty: 3,990
'does' kierujesz do 3 osoby (she/he/it)

np. Does he like tea ? [a nie "Do he like tea ?"]



a teraz moj problem;]

Ma ktos moze albo wie skad mozna zasssac sterowniki do pocket pc Ipaq rz1710 ? [Hewlett Packard]

i czy da sie zmienic w nim jezyk, czy trzeba doinstalowac ?;]

Dołączył: Apr 2006
Posty: 103
D
member
member
D Offline
Dołączył: Apr 2006
Posty: 103
to co napisaliście wiem, ale niekiedy w ogóle się tego nie używa, a czasem tak i o to mi chodzi

Dołączył: Apr 2006
Posty: 103
D
member
member
D Offline
Dołączył: Apr 2006
Posty: 103
analogicznie, przy niektorych pytaniach sie uzywa a przy niektorych nie

Dołączył: Feb 2006
Posty: 3,349
M
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
M Offline
Dołączył: Feb 2006
Posty: 3,349
Dynamo, podaj przykłady, o które Ci chodzi, że nie używa się operatora... Bo nie wiem do końca o co chodzi. Jak podasz przykład to wytłumaczę. Pozdrawiam.

Strona 2 z 15 1 2 3 4 14 15

Moderatorzy  Biszop, rafal08 

Link skopiowany do schowka
Kto jest teraz online
3 zarejestrowanych użytkowników (rafal08, Sensei, forty), 1,435 gości, oraz 6 wyszukiwarek.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
Strona główna forum105
Tematy51,285
Posty5,834,880
Użytkownicy24,790
Najwięcej online13,128
Sep 24th, 2025
Powered by UBB.threads™ PHP Forum Software 8.0.1