|
|
Dołączył: Dec 2004
Posty: 10,306
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2004
Posty: 10,306 |
Niech mi ktoś pomoże wyciągnąć moje 150$ od partybets.com 
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2003
Posty: 3,241
Huachipato
|
|
Huachipato
Dołączył: Nov 2003
Posty: 3,241 |
Directly To Account
In e-mail which we'll send you right after you've made your order we'll tell you our bank information, delivery number and the total amount of your order. With this information you can make the payment in your netbank (in case you have a netbank) or in your bank office. If you live outside EU-area we have to charge you 6,73 euros for our bank fee. If this bank fee is not charged from us we'll return this money back to you with your order.
Jest ktos w stanie to przetłumaczyc ?
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2004
Posty: 10,306
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2004
Posty: 10,306 |
pewnie jakieś błędy drobne będą , ale podejmę się : W maili który wysłaliśmy do Ciebie , zaraz po tym jak wydałeś swoją wolę (chyba o wypłatę chodzi) , napisaliśmy Ci naszą informację bankową, numer dostarczenia? i całkowitą sume Twojego rozporządzenia  . Z tymi informacjami możesz wykonać opłatę w Twoim netbanku (jeśli go masz) albo w Twoim banku. Jeśli żyjesz poza Unią Europejska musimy nałożyć na Ciebie marżę bankową w wysokości 6.73 euro. Jeśli bank nie pobierze jej od nas , zwrócimy ją Tobie... mniej więcej o to chodzi 
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2003
Posty: 3,241
Huachipato
|
|
Huachipato
Dołączył: Nov 2003
Posty: 3,241 |
wielkie dzięki bursztyk za pomoc 
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2004
Posty: 10,306
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2004
Posty: 10,306 |
nie ma sprawy 
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2003
Posty: 3,241
Huachipato
|
|
Huachipato
Dołączył: Nov 2003
Posty: 3,241 |
A kupował ktos juz w takim sklepie internetowym ( ten jest w finlandii )i ma pojęcie co sie po koleji robi zeby dostac zamówiony towar ?
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2003
Posty: 3,241
Huachipato
|
|
Huachipato
Dołączył: Nov 2003
Posty: 3,241 |
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2004
Posty: 10,306
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2004
Posty: 10,306 |
Aaa no to trza było mówić  zakupu nie robiłem.... jak zamówisz towar , dostaniesz maila z kontem na które masz wpłacić hajsy za zakup... ot cała filozofia 
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2003
Posty: 3,241
Huachipato
|
|
Huachipato
Dołączył: Nov 2003
Posty: 3,241 |
aha czyli tak jak u nas 
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2004
Posty: 10,306
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2004
Posty: 10,306 |
Ordering is very easy. Just navigate on our website, search products you want to order and add them into your shopping cart by clicking "Add To Cart" -button. When you've added all the wanted products in your shopping cart click "Pay The Order" –button on a top bar. Now you will be asked to give your name / address information, e-mail, payment method and delivery method (registered delivery (comes with a tracking code and is as fast as a priority delivery), priority (faster) or economy (slow)). After giving all the asked information and accepting your order the program will immediately send you an confirmation e-mail which includes all information of your order, instructions for paying your order and a link to the page which allows you to follow the process of your order. From this page you can check your order status or cancel it if you like. blablabla... zakup jest bardzo łatwy , wystarczy wybrać produkty klikając 'Add to Cart'... jak już wybierzesz wszystko co chesz kupić kliknij 'Pay The Order' .. wpisz swoje dane i rodzaj wysyłki (priorytet czy normalna).. jak już to potwierdzisz dostaniesz maila z numerem konta , na które masz wpłacić hajsy... Niezwłocznie po otrzymaniu hajsów wysyłamy zakupy.. takie wiesz , blablabla...
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2003
Posty: 3,241
Huachipato
|
|
Huachipato
Dołączył: Nov 2003
Posty: 3,241 |
No czyli jak koszulka na nasze kosztuje 80 zł to zadnych dodatkowych kosztów związanych z wysyłką nie bedzie
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2004
Posty: 10,306
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2004
Posty: 10,306 |
Nie jestem pewny... w mailu dostaniesz sumę do wpłacenia
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2003
Posty: 3,241
Huachipato
|
|
Huachipato
Dołączył: Nov 2003
Posty: 3,241 |
Aha to juz wszystko wiem  i jeszcze raz dzięki za natychmiastową pomoc 
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2004
Posty: 10,306
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2004
Posty: 10,306 |
nie ma sprawy 
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2006
Posty: 103
member
|
|
member
Dołączył: Apr 2006
Posty: 103 |
Mógłby mi ktoś napisać ( ale tak wytłumaczyć na chłopski rozum) kiedy w angielskim używa się do, does, did i tak dalej (to się chyba operator nazywa) a kiedy nie. Chdzi mi o to, że wniektorych zdaniach sie używa a w innych nie bo, że do i does jest do czasu ter. a did do przeszlego to wiem.
|
|
|
|
|
Dołączył: Feb 2006
Posty: 3,349
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Feb 2006
Posty: 3,349 |
Operatora "do", "does" i w czasie przeszłym "did" używa się przede wszystkim przy zadawaniu pytań..
Prosty przykład:
Czas teraźniejszy (Present Simple):
I like tea. Pytanie: Do you like tea?
Czas przeszły (Past Simple):
I bought bananas. Pytanie: Did you buy bananas?
Ważne: Kiedy używasz operatora did, to czasownik nie ma formy w czasie przeszłym.
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2006
Posty: 3,990
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2006
Posty: 3,990 |
'does' kierujesz do 3 osoby (she/he/it)
np. Does he like tea ? [a nie "Do he like tea ?"]
a teraz moj problem;]
Ma ktos moze albo wie skad mozna zasssac sterowniki do pocket pc Ipaq rz1710 ? [Hewlett Packard]
i czy da sie zmienic w nim jezyk, czy trzeba doinstalowac ?;]
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2006
Posty: 103
member
|
|
member
Dołączył: Apr 2006
Posty: 103 |
to co napisaliście wiem, ale niekiedy w ogóle się tego nie używa, a czasem tak i o to mi chodzi
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2006
Posty: 103
member
|
|
member
Dołączył: Apr 2006
Posty: 103 |
analogicznie, przy niektorych pytaniach sie uzywa a przy niektorych nie
|
|
|
|
|
Dołączył: Feb 2006
Posty: 3,349
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Feb 2006
Posty: 3,349 |
Dynamo, podaj przykłady, o które Ci chodzi, że nie używa się operatora... Bo nie wiem do końca o co chodzi. Jak podasz przykład to wytłumaczę. Pozdrawiam.
|
|
|
Link skopiowany do schowka
|
|