Poprzedni temat
Następny temat
Drukuj temat
Strona 1 z 2 1 2
#885602 22/01/2007 11:16
Dołączył: Apr 2005
Posty: 32,699
Porucznik
Porucznik
Dołączył: Apr 2005
Posty: 32,699
kosz 22/01 kosz

1:00 Charlotte @ Toronto

1:00 Orlando @ Cleveland

1:00 Chicago @ Indiana

1:30 San Antonio @ Boston

1:30 New York @ Miami Heat

3:00 Memphis @ Denver

3:00 Minnesota @ Utah Jazz

4:00 New Jersey @ Sacramento

4:30 Golden State @ L.A. Lakers


==============================

uwaga Gospodarze na drugim miejscu.
uwaga Prosze podawać sensowne informacje.
uwaga Uprasza się o niepodawanie suchych typów.
uwaga Pomocne linki w przyklejonym temacie w dziale US Sports

Bonus: Unibet
Dołączył: Aug 2006
Posty: 5,681
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Aug 2006
Posty: 5,681
Czy Anthony zagra już dziś w Denver???
Bo jeśli tak to mysle ze handi 10,5 powinno siąsc
Z góry dziekuje smile

Dołączył: Dec 2006
Posty: 1,210
H
veteran
veteran
H Offline
Dołączył: Dec 2006
Posty: 1,210
Denver-Memphis
typ: Denver-10,5
Dzis jak wiadomo do Nuggetsów powraca Carmelo,co daje Denver mozliwosc uzyskania wyzszego wyniku.Memphis w tym seoznie gra szaloną koszykówke stąd tez linai 233..Anthony z Iverosnem będa dzis szalec pod koszem Grizzlies,a w obronie swietny Marcus Camby.Handi jest swietnym rozwiązaniem,under/over loteria,tam moze byc kosmiczny wynik lub tez skromne 120-85 smile ..

Do tego LA Lakers-Golden State under 225..bardzo wysoka linia,nie wiem czmeu az tyle,Warriors ma teraz mocneijszy skład, po wymainie z Atlantą doszli Harrington i Jakcosn. Baron Davis dzis nie zagra,super strzała w GST,co jest kolejnym argumentem do zagrania na under. W Jeziorowcach rzuca "tylko" Bryant,pozatym nie jest to tak strasznie overowa ekipa...Pomiędzy tymi druzynami ostatnie 10 meczy linai ta przkeroczona nie była. Spodziewam sie wyrównanego i zaciętego meczu do o konca..na dzisiejsze spotkanie proponuje az 3 rozwiaznaia :
under 225
Bryant over 28,5
GST +7 hc

aczkolwiek ja gram under i over Bryanta wink

Dołączył: Jan 2007
Posty: 18
H
stranger
stranger
H Offline
Dołączył: Jan 2007
Posty: 18
Baron Davis wlasnie dzis zagra, przynajmniej takie informacje mam

Dołączył: Jan 2006
Posty: 3,265
P
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
P Offline
Dołączył: Jan 2006
Posty: 3,265
Czy Garnet zostal zawieszony przez lige na jakis czas za bojke w ostatnim meczu??

Dołączył: Feb 2003
Posty: 9,371
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Feb 2003
Posty: 9,371
Originally Posted by grajek1987
Czy Anthony zagra już dziś w Denver???

Zagra. "Carmelo Anthony returns Monday" by yahoo.

Originally Posted by przyborro
Czy Garnet zostal zawieszony przez lige na jakis czas za bojke w ostatnim meczu??

Garnett był zawieszony tylko na wczorajszy mecz. "Kevin Garnett was suspended one game by the NBA on Sunday for throwing a punch at Detroit's Antonio McDyess." by yahoo.

Dołączył: Jul 2005
Posty: 10,769
shaken not stirred
shaken not stirred
Dołączył: Jul 2005
Posty: 10,769
Originally Posted by przyborro
Czy Garnet zostal zawieszony przez lige na jakis czas za bojke w ostatnim meczu??

Dostał 1 mecz który już odsiedział (wczoraj z Phoenix).


Nowa kontuzja w ekipie Nets --> tym razem z gry wypada Richard Jefferson (operacja kostki), na ok.6 tygodni (wstępnie).

Skiper #887449 22/01/2007 20:47
Dołączył: Oct 2006
Posty: 433
M
addict
addict
M Offline
Dołączył: Oct 2006
Posty: 433
Czy wobec absencji Richarda Jeffersona w NJ w jakis sposob zwiekszaja sie szanse wygranej Sacramento?
Prosze o doradzenie bo zastanawiam sie nad tym meczem ?

MIDA$ #887591 22/01/2007 21:44
Dołączył: Dec 2006
Posty: 1,210
H
veteran
veteran
H Offline
Dołączył: Dec 2006
Posty: 1,210
osobiscie odradzma grania Sacramento-Nets..osatnio Netsi sa w niezlej formie,poukladana gra. Kidd tez zlapal wiatr w żagle..zaciety mecz bedzie na pewno..czuje x wink

Dołączył: Aug 2004
Posty: 9,866
K
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
K Offline
Dołączył: Aug 2004
Posty: 9,866
Znawcą NBA nie jestem. Ale wpadły mi dwa typki na dzisiaj.

Miami... chyba nadszedł czas na zwycięstwo, i tak grają poniżej oczekiwań... jednak skład troszkę za stary... z Dallas dzielnie walczyli, jednak nie dociągnęli... dzisiaj przeciwnik troszkę:) z innej półki... czas na poprawienie bilansu przed własną publiką... za 1,8 wezmę (chyba jednak troszeczkę za dużo)


drugi typ to Minnesota, która gra na wyjeździe z Utah
zawodnicy z Utah chyba sami są zaskoczeni tak dobrym bilansem, tak mi się po prostu wydaje... wyczytałem, że wraca Kevin G. myślę, że będzie to wyrównany mecz, więc 3,6 to swego rodzaju przeszacowanie jak dla mnie... (bilans Utah u siebie wygląda aż za dobrze)


to takie moje bardzo luźne szybkie przemyślenia
pozdrawiam!
kamasss

(ohhh coś właśnie znalazłem, że Wade kontuzja (stąd taki dość spory kurs), że Kevin zawieszony (w takim razie nie ma co grać)
ale chyba te informacje nie są 100% pewne, więc wierzę, że zagrają! za sportsline.com)

Dołączył: Jan 2006
Posty: 6,166
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Jan 2006
Posty: 6,166
Pod znakiem zapytania stanął występ Dwayna Wade'a. Zawodnik ten narzeka na uraz kostki, którą skręcił sobie w ostatnim spotkaniu z Dallas.

Dołączył: Jul 2005
Posty: 10,769
shaken not stirred
shaken not stirred
Dołączył: Jul 2005
Posty: 10,769
Originally Posted by hooltek
osobiscie odradzma grania Sacramento-Nets..osatnio Netsi sa w niezlej formie,poukladana gra. Kidd tez zlapal wiatr w żagle..zaciety mecz bedzie na pewno..czuje x wink

Ja z kolei osobiście polecam...skład Sacto pozwala im spokojnie mysleć o zdominowaniu Netsów, niezłe personalia pod koszem gdzie New Jersey ma dziurę, Ron-Ron wskoczy na Vince'a i nie będzie komu punktów zdobywać smile Sacramento oczywiście ostatnimi czasy gra kiszkę (poza musową wygraną z Bostonem), ale dziś nadarza się dobra okazja na jakiś imponujący występ, taki który pozwoli im uwierzyć w własne siły i powalczyć o play-offy.

Skiper #887691 22/01/2007 22:21
Dołączył: Nov 2005
Posty: 15,207
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2005
Posty: 15,207
kosz L.A.Lakers - Golden State
Typ: under 225 pkt
Kurs: 1.98
Buk: Pinnacle
Stawka: 7/10

Początkowo myślałem o zagraniu handi na Denver. Jednak te szybko wzrosło to -12pkt, a tak wysoko ustawiona linia wygląda już nie zaciekawie. Dlatego też zdecydowałem się na typowanie under/over, które co prawda ostatnio niezbyt dobrze mi szło - no ale przecież każda passa ma swój koniec.
Co do samego zaś meczu linia ustawiona zdecydowanie za wysoko. Mecz ten będzie zarazem pojedynkiem dwóch wielkich trenerskich indywidualności: Phila Jacksona i Dona Nelson. I choć obie drużyny bez trudu mogą rzucić dziś i po 120 punktów, to wątpię by ci doskonali szkoleniowcy pozwolili aż na takie frywole na boisku. W ostatnich dziesięciu meczach ekipa z Oakland tylko dwa razy przekraczała taką linię, podczas gdy zespół z L.A. cztery razy, przy czym dwa przy pomocy dogrywki. Dlatego też w mojej opinii tylko dodatkowy czas spowoduje pewne przekroczenie 225 punktów, bo w regulaminowym czasie szanse oceniam na ok. 70%.

http://www.mecz.org/forum/ubbthreads.php?ubb=showflat&Number=887689&page=0#Post887689

Dołączył: Dec 2004
Posty: 13,217
J
pewny piniądz
pewny piniądz
J Offline
Dołączył: Dec 2004
Posty: 13,217
Quote
Baron Davis dzis nie zagra,super strzała w GST,co jest kolejnym argumentem do zagrania na under.

Quote
Baron Davis wlasnie dzis zagra, przynajmniej takie informacje mam.
czy ktos rozstrzygnie czy w/w zawodnik zagra dzisiaj?? z gory dziekuje

jackm #887822 22/01/2007 23:32
Dołączył: Apr 2005
Posty: 32,699
Porucznik
Porucznik
Dołączył: Apr 2005
Posty: 32,699
@Jackm - wg moich info dziś Davis nie zagra.
Ale wiadomo jak to jest z NBA wink

Dołączył: Dec 2004
Posty: 13,217
J
pewny piniądz
pewny piniądz
J Offline
Dołączył: Dec 2004
Posty: 13,217
dzieki platynowy007...na NBA sie nie znam dlatego pytam,bo sprzeczne info a ja nie bardzo wiem gdzie szukac... Wiem jak jest,na 5min przed meczem facet ma niegrac,pozniej okazuje sie ze wychodzi w pierwszej piatce i mecz wygrywa wink

jackm #887872 23/01/2007 00:12
Dołączył: Dec 2006
Posty: 427
4
addict
addict
4 Offline
Dołączył: Dec 2006
Posty: 427
Wiek ktos dlaczego w profesjonale na miami bylo tylko 1.26?? Wlasnie przegladalem oferte dzisiejsza. mozna bylo chyba skorzystac ??

4rest #887907 23/01/2007 00:49
Dołączył: Apr 2005
Posty: 32,699
Porucznik
Porucznik
Dołączył: Apr 2005
Posty: 32,699
4rest - kurs byl tak chyba dlatego, ze mial zagrac Wade. Pozniej pojawiły sie glosy ze nie zagra w dzisiejszym meczu i kursy u netowych wzrosly.
No i Wade nie gra dziś.

Dołączył: Dec 2006
Posty: 427
4
addict
addict
4 Offline
Dołączył: Dec 2006
Posty: 427
Dzieki bardzo smile jak na razie i tak miami roznosi ny. dziwne ? smile

Ghost #887933 23/01/2007 01:14
Dołączył: Sep 2004
Posty: 26,931
B
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
B Offline
Dołączył: Sep 2004
Posty: 26,931
Originally Posted by Ghost
Originally Posted by przyborro
Czy Garnet zostal zawieszony przez lige na jakis czas za bojke w ostatnim meczu??

Garnett był zawieszony tylko na wczorajszy mecz. "Kevin Garnett was suspended one game by the NBA on Sunday for throwing a punch at Detroit's Antonio McDyess." by yahoo.



smile

Strona 1 z 2 1 2

Moderatorzy  rafal08 

Link skopiowany do schowka
Kto jest teraz online
14 zarejestrowanych użytkowników ($-man, burbon, forty, Lukasz111, latajaca_holenderka, betowiec, rymoholik, Sensei, rafal08, aker, alfa, ElNinho[mmdea], 11kera11, Akhu), 2,754 gości, oraz 6 wyszukiwarek.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
Strona główna forum105
Tematy51,283
Posty5,833,684
Użytkownicy24,790
Najwięcej online13,128
Sep 24th, 2025
Powered by UBB.threads™ PHP Forum Software 8.0.1