|
|
Dołączył: Aug 2004
Posty: 166
member
|
|
member
Dołączył: Aug 2004
Posty: 166 |
Co zrobić żeby mieć internet w kamienicy w której nie da się założyć stałego łącza? (UPC choć ma swoją skrzynke twierdzi ze da się tylko kablówkę od nich w tym miejscu załozyć, pozostałych dostawców brak; na tepsie powiedzieli że neostrady sie nie da bo są łącza przestarzałe) Wiem że są jakies blueconnecty i Iplusy ale nie wiem jak to sie sprawdza w praktyce i słyszałem że sie placi duzo za to.
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2003
Posty: 2,560
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Aug 2003
Posty: 2,560 |
Spróboj w firmie airbytes, jesli dziala u Ciebie w miescie.
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2003
Posty: 15,179
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jun 2003
Posty: 15,179 |
Spróbuj się rozejrzeć za dostawcą radiowym.
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2005
Posty: 6,311
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2005
Posty: 6,311 |
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2003
Posty: 1,658
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Apr 2003
Posty: 1,658 |
Spróbuj się rozejrzeć za dostawcą radiowym. Właśnie to miałem napisać,sytuacje poniekąd mam podobną i internet drogą radiową,na Śląsku jest kilka tego typu firm (albo i jeszcze więcej),więc może w Twoim mieście coś się znajdzie.Poszukaj w google,coś powinno być. pozdrawiam
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2004
Posty: 166
member
|
|
member
Dołączył: Aug 2004
Posty: 166 |
chodzi o katowice, o dziwo w centrum nie ma stałego łącza.. Ale powiedzcie mi kto np korzysta z radiowego lub netii i jak w praktyce to działa i ile kosztuje, Bo np o I-Plusie słyszałem ze jakosc łącza jest fatalna, nawet gg rozłącza, nie mówiąc juz o braku możliwość przeglądania np youtube i predkosciach rzedu 6kb/s
|
|
|
|
|
Dołączył: Oct 2005
Posty: 3,832
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Oct 2005
Posty: 3,832 |
Ja mam radiowe... płace 49zł/miesiac Zalozyla mi firma która kiedys prowadzila kafejke internetowa... jak są silne wiatry/deszcz/snieg to czesto wolno chodzi... mam przyczepiony do komina metalową rurę na której jest talerz... kiedyś miałem jakąś puszkę, ale słąbo działało, ponieważ nie mam dobrego dojścia do ich nadajnika... można powiedzieć troche za niski dom, dlatego ta rura, żeby było wyżej. Ale kamienica to chyba wyższa niz normalny dom jest 
|
|
|
|
|
Dołączył: Oct 2005
Posty: 3,832
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Oct 2005
Posty: 3,832 |
Aha... 49zł place za 128kb, kiedys mialem 64kb za 40zl ale dawali za 49zl 128 to mam 
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2005
Posty: 6,311
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2005
Posty: 6,311 |
Ja z kolei słyszałem (nie wiem, bo dopiero będę miał), że Netia ma bardzo wysoką jakość. Tzn. może dwa razy do roku jest przerwa w sygnale. Wejdź na http://www.netia.pl/ i sprawdź ceny...
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2004
Posty: 166
member
|
|
member
Dołączył: Aug 2004
Posty: 166 |
q*wa, gdzie bym nie zadzwonił słysze ze akurat w tym miejscu podłaczenie przez dana firme jest niemozliwe (UPC, tepsa, Netia niestety również) :/ Scisłe centrum katowic, paranoja
|
|
|
Link skopiowany do schowka