Poprzedni temat
Następny temat
Drukuj temat
#887670 22/01/2007 22:12
Dołączył: Aug 2004
Posty: 166
O
member
member
O Offline
Dołączył: Aug 2004
Posty: 166
Co zrobić żeby mieć internet w kamienicy w której nie da się założyć stałego łącza? (UPC choć ma swoją skrzynke twierdzi ze da się tylko kablówkę od nich w tym miejscu załozyć, pozostałych dostawców brak; na tepsie powiedzieli że neostrady sie nie da bo są łącza przestarzałe)
Wiem że są jakies blueconnecty i Iplusy ale nie wiem jak to sie sprawdza w praktyce i słyszałem że sie placi duzo za to.

Bonus: Unibet
Dołączył: Aug 2003
Posty: 2,560
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Aug 2003
Posty: 2,560
Spróboj w firmie airbytes, jesli dziala u Ciebie w miescie.

Dołączył: Jun 2003
Posty: 15,179
F
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
F Offline
Dołączył: Jun 2003
Posty: 15,179
Spróbuj się rozejrzeć za dostawcą radiowym.

Dołączył: Nov 2005
Posty: 6,311
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2005
Posty: 6,311
Oraz sprawdź Netię.

Dołączył: Apr 2003
Posty: 1,658
P
Pooh-Bah
Pooh-Bah
P Offline
Dołączył: Apr 2003
Posty: 1,658
Originally Posted by Fro_Lech
Spróbuj się rozejrzeć za dostawcą radiowym.

Właśnie to miałem napisać,sytuacje poniekąd mam podobną i internet drogą radiową,na Śląsku jest kilka tego typu firm (albo i jeszcze więcej),więc może w Twoim mieście coś się znajdzie.Poszukaj w google,coś powinno być.

pozdrawiam


Dołączył: Aug 2004
Posty: 166
O
member
member
O Offline
Dołączył: Aug 2004
Posty: 166
chodzi o katowice, o dziwo w centrum nie ma stałego łącza..
Ale powiedzcie mi kto np korzysta z radiowego lub netii i jak w praktyce to działa i ile kosztuje, Bo np o I-Plusie słyszałem ze jakosc łącza jest fatalna, nawet gg rozłącza, nie mówiąc juz o braku możliwość przeglądania np youtube i predkosciach rzedu 6kb/s

Dołączył: Oct 2005
Posty: 3,832
K
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
K Offline
Dołączył: Oct 2005
Posty: 3,832
Ja mam radiowe... płace 49zł/miesiac

Zalozyla mi firma która kiedys prowadzila kafejke internetowa... jak są silne wiatry/deszcz/snieg to czesto wolno chodzi... mam przyczepiony do komina metalową rurę na której jest talerz... kiedyś miałem jakąś puszkę, ale słąbo działało, ponieważ nie mam dobrego dojścia do ich nadajnika... można powiedzieć troche za niski dom, dlatego ta rura, żeby było wyżej. Ale kamienica to chyba wyższa niz normalny dom jest smile

Dołączył: Oct 2005
Posty: 3,832
K
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
K Offline
Dołączył: Oct 2005
Posty: 3,832
Aha... 49zł place za 128kb, kiedys mialem 64kb za 40zl ale dawali za 49zl 128 to mam smile

Dołączył: Nov 2005
Posty: 6,311
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2005
Posty: 6,311
Ja z kolei słyszałem (nie wiem, bo dopiero będę miał), że Netia ma bardzo wysoką jakość. Tzn. może dwa razy do roku jest przerwa w sygnale.
Wejdź na http://www.netia.pl/ i sprawdź ceny...

Dołączył: Aug 2004
Posty: 166
O
member
member
O Offline
Dołączył: Aug 2004
Posty: 166
q*wa, gdzie bym nie zadzwonił słysze ze akurat w tym miejscu podłaczenie przez dana firme jest niemozliwe (UPC, tepsa, Netia niestety również) :/ Scisłe centrum katowic, paranoja


Moderatorzy  Biszop, rafal08 

Link skopiowany do schowka
Kto jest teraz online
4 zarejestrowanych użytkowników (rafal08, betowiec, Lukasz111, 11kera11), 2,663 gości, oraz 7 wyszukiwarek.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
Strona główna forum105
Tematy51,283
Posty5,833,866
Użytkownicy24,790
Najwięcej online13,128
Sep 24th, 2025
Powered by UBB.threads™ PHP Forum Software 8.0.1