Poprzedni temat
Następny temat
Drukuj temat
Strona 7 z 13 1 2 5 6 7 8 9 12 13
robert423 #887798 22/01/2007 23:08
Dołączył: Jun 2006
Posty: 1,237
veteran
veteran
Dołączył: Jun 2006
Posty: 1,237
z tym ze ja wpłacałem kartą, moze dlatego tak się uparli, teraz jeszcze dla swiętego spokoju wysłałem im skany

Bonus: Unibet
robert423 #887824 22/01/2007 23:34
Dołączył: Jun 2003
Posty: 3,728
G
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
G Offline
Dołączył: Jun 2003
Posty: 3,728
... jakoś przestało mi sie śpieszyć z obrotem, nie wiem czy lepiej nie olać tej promocji i wypłacić kasy póki jeszcze sie te łajzy nie przyczepili

gryzonko #887856 23/01/2007 00:05
Dołączył: Nov 2000
Posty: 27,081
C
"I'll slip an extra shrimp on the barbie for you"
"I'll slip an extra shrimp on the barbie for you"
C Offline
Dołączył: Nov 2000
Posty: 27,081
Spokojnie, firmie brakuje doświadczenia. Pierwszy raz mają do czynienia z bukmacherką. smile

Conrad #888073 23/01/2007 08:33
Dołączył: Jun 2006
Posty: 1,237
veteran
veteran
Dołączył: Jun 2006
Posty: 1,237
dostałem e-meil konto zweryfikowane, jeszcze jakąś ankietę wypełniłem 'czy jesteś zadowolony z supportu. Dla mnie suport mają naprawdę niezły

robert423 #888080 23/01/2007 08:39
Dołączył: Jun 2006
Posty: 1,237
veteran
veteran
Dołączył: Jun 2006
Posty: 1,237
Na adres ponizej wysyłałem skany

Pay-Pro [email protected] (for emails)
International Phone: + 350 41120
Toll free for Canada and US: Phone: 1 (866) 604-7794
Toll Free for Europe**: Phone: 00 800 5000 7789

**UK, Rep. of Ireland, Spain, France, Belgium, Netherlands, Germany, Denmark,Italy, Switzerland, Sweden, Luxembourg, Hungary, Poland, Norway and Portugal**

robert423 #888081 23/01/2007 08:39
Dołączył: Jun 2006
Posty: 1,237
veteran
veteran
Dołączył: Jun 2006
Posty: 1,237

robert423 #888247 23/01/2007 10:58
Dołączył: Nov 2000
Posty: 27,081
C
"I'll slip an extra shrimp on the barbie for you"
"I'll slip an extra shrimp on the barbie for you"
C Offline
Dołączył: Nov 2000
Posty: 27,081
To wyjaśniła się kwestia czy można do nich za darmo zadzwonić na 00 800 5000 7789. Aż miło widzieć Polskę na tej liście. smile

Przypominam o kodzie promocji NEWUSER100, który musi być podany podczas rejestracji by konto zostało objęte promocją $100 ekstra. Inaczej bonus nie zostanie przyznany.

Conrad #888432 23/01/2007 12:35
Dołączył: Jul 2006
Posty: 236
enthusiast
enthusiast
Dołączył: Jul 2006
Posty: 236
A wypłacił już ktoś od nich spokojnie pieniądze, najlepiej więcej niż wpłacił?
Ja wpłaciłem 100 obróciłem 6 - krotnie i dopisali mi 100$ mam teraz cos koło 300$, niespecjalnie do mnie przemawiaja więc myślę o wyniesieniu się od nich.

No i teraz pytanie i tą 100$ którą od nich dostałem muszę coś jeszcze obracać (coś tam i tak jeszcze pogram nie będę beszczelny smile ) ???

terkin #888461 23/01/2007 12:52
Dołączył: Dec 2004
Posty: 10,306
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2004
Posty: 10,306
While running checks for accounts with similar information, it has come to
our attention that your account is associated with several users linked by
referrals, which have been accessing their PartyAccounts from the same location
at various times. We have also noticed that the names and addresses in the
accounts have particular similarities to yours and were opened with the sole
purpose of obtaining our 'Tell-A-Friend' bonus.

We have therefore proceeded to close all the accounts involved and the funds
have been confiscated. We request you not to create anymore accounts at our
site as this will result in immediate account closure.

We thank you for your patience in this regard.

Contact us anytime, we are available around the clock to assist you with
your account related questions and suggestions.

Sincerely,

Chaitanya
Investigations Team
[email protected]


blush patrzcie co dostałem blush

ręce opadają :|

puke złodziej a nie bukmacher puke


bursztyk #888463 23/01/2007 12:56
Dołączył: Dec 2004
Posty: 10,306
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2004
Posty: 10,306
Dodam tylko że ani jedno zdanie nie jest prawdziwe !!!!

Co oni w chuj lecą? Taka potężna firma a na moje 200$ (bo powinni mi jeszcze 50 dolców dać) się połaszczyli?!

bursztyk #888471 23/01/2007 13:02
Dołączył: Dec 2004
Posty: 10,306
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2004
Posty: 10,306
Podpowie mi ktoś co powinienem teraz zrobić?

Nie pogodzę się ot tak z utratą 600 PLN, nie ma opcji !

bursztyk #888490 23/01/2007 13:16
Dołączył: Nov 2000
Posty: 27,081
C
"I'll slip an extra shrimp on the barbie for you"
"I'll slip an extra shrimp on the barbie for you"
C Offline
Dołączył: Nov 2000
Posty: 27,081
Terkin, jak już otrzymasz bonus to możesz całość wypłacić.

Bursztyk, prześlij mi proszę swój user/ID do PG, sam napiszę do supportu. Ze swojego IP zakładałeś tylko jedno konto?

Conrad #888646 23/01/2007 15:23
Dołączył: Feb 2005
Posty: 868
Zawisza Bydgoszcz
Zawisza Bydgoszcz
Dołączył: Feb 2005
Posty: 868
Witam.
Czy u Was zaczęło się blokowanie konta od tego:

"Wystąpił błąd podczas logowania!
Login success but USER_CATEGORY FRAUD/COLLUDER/CLOSED "

Kurwa to jest jakaś parodia!!!
Żadnego odzewu ani wyjaśnienia!!!
Jak nie byli przygotowani na promocje to po jakiego grzyba ją oferowali????

Wchodzę dalej do partyaccount a tam to:
"Your account has been blocked. You will not be able to log on or play. An email has been sent to you detailing the reason(s) for this action. If you believe you have received this in error, please contact our customer support. "

Ręce opadają. Nigdy tam nie miałem konta, w żadnym kasynie, pokerze czy tym podobnym. Wogóle o ich istnieniu dowiedziałem się przed tygodniem z tego tematu!

ODRADZAM TAM WCHODZIĆ!

PS
Kasa tam uplynniona okolo + 180 dolcow
Mam, a w zasadzie mialem tam jedno konto, zadnych walkow.
Jakby co to moge Conrad podeslac login czy cokolwiek potrzebne!

monare #888659 23/01/2007 15:32
Dołączył: Dec 2004
Posty: 10,306
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2004
Posty: 10,306
Conrad , to już jest grubsza sprawa blush

4 osoby z zablokowanymi kontami :|

Zrób coś wink

bursztyk #888672 23/01/2007 15:50
Dołączył: Nov 2000
Posty: 27,081
C
"I'll slip an extra shrimp on the barbie for you"
"I'll slip an extra shrimp on the barbie for you"
C Offline
Dołączył: Nov 2000
Posty: 27,081
Panowie, w Partybets jest promocja $100 ekstra (plus chyba dodatkowy prezent w postaci $20 gratis na grę w pokera lub backgammon). Wystarczy podczas rejestracji w PartyBets użyć bonus code (kod promocji): NEWUSER100. Z tą promocją nie ma absolutnie żadnych problemów. smile

Z tego co wiem to problemy dotyczą kont zakładanych wcześniej z jakichś innych, prywatnych kodów, gdzie dostajesz tylko $25 czy $50. W tym wypadku trzeba się kontaktować z supportem i samemu to wyjaśniać.

Conrad #888701 23/01/2007 16:08
Dołączył: Jun 2003
Posty: 3,728
G
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
G Offline
Dołączył: Jun 2003
Posty: 3,728
POwiem ci Conrad szczerze ze mimo ze założyłęm konto przez NEWUSER100 nie czuje sie specjalnie bezpiecznie w partybets, sporo osób miało wcześniej jakiś związek z partypoker, a przy zakładaniu konta ich system nie weryfikuje podstawowych danych pod tym kątem.

gryzonko #888722 23/01/2007 16:13
Dołączył: Apr 2004
Posty: 605
M
addict
addict
M Offline
Dołączył: Apr 2004
Posty: 605
Bez przesady...jak ktos ufa Gamebookers to Partybets rowniez.
A ze cos z softem maja....dotrą sie smile.

Marcin #888729 23/01/2007 16:14
Dołączył: Dec 2004
Posty: 10,306
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2004
Posty: 10,306
Originally Posted by Marcin
Bez przesady...jak ktos ufa Gamebookers to Partybets rowniez.
A ze cos z softem maja....dotrą sie smile.

z softem powiadasz? laugh

gryzonko #888761 23/01/2007 16:24
Dołączył: Nov 2000
Posty: 27,081
C
"I'll slip an extra shrimp on the barbie for you"
"I'll slip an extra shrimp on the barbie for you"
C Offline
Dołączył: Nov 2000
Posty: 27,081
Tak jak każda firma, Party pozwala tylko na jedno prawdziwe konto (Real Money Account/User), na które wpłaciłeś własne pieniądze i grasz na nim.

Jeśli wcześniej miałeś tylko Play Account i grałeś dla zabawy bez wpłacania pieniędzy, to możesz spokojnie otworzyć nowe konto i skorzystać z promocji NEWUSER100.

Conrad #888764 23/01/2007 16:25
Dołączył: Dec 2004
Posty: 10,306
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2004
Posty: 10,306
Conrad , nie pomożesz nam? Na pewno masz większe wpływy grin

Strona 7 z 13 1 2 5 6 7 8 9 12 13

Moderatorzy  rafal08 

Link skopiowany do schowka
Kto jest teraz online
11 zarejestrowanych użytkowników (rafal08, forty, Sensei, betowiec, burbon, latajaca_holenderka, Lukasz111, alfa, rymoholik, $-man, aker), 3,324 gości, oraz 6 wyszukiwarek.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
Strona główna forum105
Tematy51,283
Posty5,833,583
Użytkownicy24,790
Najwięcej online13,128
Sep 24th, 2025
Powered by UBB.threads™ PHP Forum Software 8.0.1