|
|
Dołączył: Jun 2006
Posty: 1,237
veteran
|
|
veteran
Dołączył: Jun 2006
Posty: 1,237 |
z tym ze ja wpłacałem kartą, moze dlatego tak się uparli, teraz jeszcze dla swiętego spokoju wysłałem im skany
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2003
Posty: 3,728
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jun 2003
Posty: 3,728 |
... jakoś przestało mi sie śpieszyć z obrotem, nie wiem czy lepiej nie olać tej promocji i wypłacić kasy póki jeszcze sie te łajzy nie przyczepili
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2000
Posty: 27,081
"I'll slip an extra shrimp on the barbie for you"
|
|
"I'll slip an extra shrimp on the barbie for you"
Dołączył: Nov 2000
Posty: 27,081 |
Spokojnie, firmie brakuje doświadczenia. Pierwszy raz mają do czynienia z bukmacherką. 
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2006
Posty: 1,237
veteran
|
|
veteran
Dołączył: Jun 2006
Posty: 1,237 |
dostałem e-meil konto zweryfikowane, jeszcze jakąś ankietę wypełniłem 'czy jesteś zadowolony z supportu. Dla mnie suport mają naprawdę niezły
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2006
Posty: 1,237
veteran
|
|
veteran
Dołączył: Jun 2006
Posty: 1,237 |
Na adres ponizej wysyłałem skany Pay-Pro [email protected] (for emails) International Phone: + 350 41120 Toll free for Canada and US: Phone: 1 (866) 604-7794 Toll Free for Europe**: Phone: 00 800 5000 7789 **UK, Rep. of Ireland, Spain, France, Belgium, Netherlands, Germany, Denmark,Italy, Switzerland, Sweden, Luxembourg, Hungary, Poland, Norway and Portugal**
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2006
Posty: 1,237
veteran
|
|
veteran
Dołączył: Jun 2006
Posty: 1,237 |
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2000
Posty: 27,081
"I'll slip an extra shrimp on the barbie for you"
|
|
"I'll slip an extra shrimp on the barbie for you"
Dołączył: Nov 2000
Posty: 27,081 |
To wyjaśniła się kwestia czy można do nich za darmo zadzwonić na 00 800 5000 7789. Aż miło widzieć Polskę na tej liście.  Przypominam o kodzie promocji NEWUSER100, który musi być podany podczas rejestracji by konto zostało objęte promocją $100 ekstra. Inaczej bonus nie zostanie przyznany.
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2006
Posty: 236
enthusiast
|
|
enthusiast
Dołączył: Jul 2006
Posty: 236 |
A wypłacił już ktoś od nich spokojnie pieniądze, najlepiej więcej niż wpłacił? Ja wpłaciłem 100 obróciłem 6 - krotnie i dopisali mi 100$ mam teraz cos koło 300$, niespecjalnie do mnie przemawiaja więc myślę o wyniesieniu się od nich. No i teraz pytanie i tą 100$ którą od nich dostałem muszę coś jeszcze obracać (coś tam i tak jeszcze pogram nie będę beszczelny  ) ???
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2004
Posty: 10,306
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2004
Posty: 10,306 |
While running checks for accounts with similar information, it has come to our attention that your account is associated with several users linked by referrals, which have been accessing their PartyAccounts from the same location at various times. We have also noticed that the names and addresses in the accounts have particular similarities to yours and were opened with the sole purpose of obtaining our 'Tell-A-Friend' bonus. We have therefore proceeded to close all the accounts involved and the funds have been confiscated. We request you not to create anymore accounts at our site as this will result in immediate account closure. We thank you for your patience in this regard. Contact us anytime, we are available around the clock to assist you with your account related questions and suggestions. Sincerely, Chaitanya Investigations Team [email protected] patrzcie co dostałem  ręce opadają :|  złodziej a nie bukmacher 
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2004
Posty: 10,306
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2004
Posty: 10,306 |
Dodam tylko że ani jedno zdanie nie jest prawdziwe !!!!
Co oni w chuj lecą? Taka potężna firma a na moje 200$ (bo powinni mi jeszcze 50 dolców dać) się połaszczyli?!
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2004
Posty: 10,306
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2004
Posty: 10,306 |
Podpowie mi ktoś co powinienem teraz zrobić?
Nie pogodzę się ot tak z utratą 600 PLN, nie ma opcji !
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2000
Posty: 27,081
"I'll slip an extra shrimp on the barbie for you"
|
|
"I'll slip an extra shrimp on the barbie for you"
Dołączył: Nov 2000
Posty: 27,081 |
Terkin, jak już otrzymasz bonus to możesz całość wypłacić.
Bursztyk, prześlij mi proszę swój user/ID do PG, sam napiszę do supportu. Ze swojego IP zakładałeś tylko jedno konto?
|
|
|
|
|
Dołączył: Feb 2005
Posty: 868
Zawisza Bydgoszcz
|
|
Zawisza Bydgoszcz
Dołączył: Feb 2005
Posty: 868 |
Witam. Czy u Was zaczęło się blokowanie konta od tego:
"Wystąpił błąd podczas logowania! Login success but USER_CATEGORY FRAUD/COLLUDER/CLOSED "
Kurwa to jest jakaś parodia!!! Żadnego odzewu ani wyjaśnienia!!! Jak nie byli przygotowani na promocje to po jakiego grzyba ją oferowali????
Wchodzę dalej do partyaccount a tam to: "Your account has been blocked. You will not be able to log on or play. An email has been sent to you detailing the reason(s) for this action. If you believe you have received this in error, please contact our customer support. "
Ręce opadają. Nigdy tam nie miałem konta, w żadnym kasynie, pokerze czy tym podobnym. Wogóle o ich istnieniu dowiedziałem się przed tygodniem z tego tematu!
ODRADZAM TAM WCHODZIĆ!
PS Kasa tam uplynniona okolo + 180 dolcow Mam, a w zasadzie mialem tam jedno konto, zadnych walkow. Jakby co to moge Conrad podeslac login czy cokolwiek potrzebne!
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2004
Posty: 10,306
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2004
Posty: 10,306 |
Conrad , to już jest grubsza sprawa  4 osoby z zablokowanymi kontami :| Zrób coś 
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2000
Posty: 27,081
"I'll slip an extra shrimp on the barbie for you"
|
|
"I'll slip an extra shrimp on the barbie for you"
Dołączył: Nov 2000
Posty: 27,081 |
Panowie, w Partybets jest promocja $100 ekstra (plus chyba dodatkowy prezent w postaci $20 gratis na grę w pokera lub backgammon). Wystarczy podczas rejestracji w PartyBets użyć bonus code (kod promocji): NEWUSER100. Z tą promocją nie ma absolutnie żadnych problemów.  Z tego co wiem to problemy dotyczą kont zakładanych wcześniej z jakichś innych, prywatnych kodów, gdzie dostajesz tylko $25 czy $50. W tym wypadku trzeba się kontaktować z supportem i samemu to wyjaśniać.
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2003
Posty: 3,728
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jun 2003
Posty: 3,728 |
POwiem ci Conrad szczerze ze mimo ze założyłęm konto przez NEWUSER100 nie czuje sie specjalnie bezpiecznie w partybets, sporo osób miało wcześniej jakiś związek z partypoker, a przy zakładaniu konta ich system nie weryfikuje podstawowych danych pod tym kątem.
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2004
Posty: 605
addict
|
|
addict
Dołączył: Apr 2004
Posty: 605 |
Bez przesady...jak ktos ufa Gamebookers to Partybets rowniez. A ze cos z softem maja....dotrą sie  .
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2004
Posty: 10,306
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2004
Posty: 10,306 |
Bez przesady...jak ktos ufa Gamebookers to Partybets rowniez. A ze cos z softem maja....dotrą sie  . z softem powiadasz? 
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2000
Posty: 27,081
"I'll slip an extra shrimp on the barbie for you"
|
|
"I'll slip an extra shrimp on the barbie for you"
Dołączył: Nov 2000
Posty: 27,081 |
Tak jak każda firma, Party pozwala tylko na jedno prawdziwe konto (Real Money Account/User), na które wpłaciłeś własne pieniądze i grasz na nim.
Jeśli wcześniej miałeś tylko Play Account i grałeś dla zabawy bez wpłacania pieniędzy, to możesz spokojnie otworzyć nowe konto i skorzystać z promocji NEWUSER100.
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2004
Posty: 10,306
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2004
Posty: 10,306 |
Conrad , nie pomożesz nam? Na pewno masz większe wpływy 
|
|
|
Link skopiowany do schowka
|
|