|
|
Dołączył: Sep 2001
Posty: 111
member
|
|
member
Dołączył: Sep 2001
Posty: 111 |
nomad poszukiwany!! czy mozesz cos blizej o tym meczu i uzasadnienie dlaczego typujesz x2 na pewniaka?? kurs warty grzechu <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
|
Anonymous
Unregistered
|
|
Anonymous
Unregistered
|
Nomad czuwa.......
witam pieknie. Zamość miasto ładne, stadionik ciekawy ( jak na II lige), gra do chwili obecnej b. przyzwoita, miejsce w tabeli wprost rewelacyjne...ehhhhh..chce sie żyć..gdyby nie jedno!!!! .pora moi drodzy powoli wracać na miejsce w szyku!..... ..chyba sami to wiecie drodzy zawodnicy?.:-)) ..aha i najważniejsze: X2 ..głowy nie dam za to pare groszy to i owszem..nawet więcej niż pare Ps. rzadko się tu na forum odzywam...zaledwie kilka razy i byle czego ( jak niektórzy nie gadam)
pa
|
|
|
|
|
|
Anonymous
Unregistered
|
|
Anonymous
Unregistered
|
nomad sadzisz ze hetman nie wygra tylko dlatego ze to juz czas na ich spadek w tabeli??? a może mógłbys bardziej uzasadnić ten mecz skoro zaszczyciłeś juz nas swoją obecnością
|
|
|
|
|
|
Anonymous
Unregistered
|
|
Anonymous
Unregistered
|
Hi Baca,
...sam wiesz , że są momenty kiedy wszystkiego nie mozna powiedzieć....i nie dlatego , że jestem samolub.....przejrzyj moje rzadkie typy na forum...jescze się nigdy nie pomyliłem!...też sie dziwie ale niekoniecznie myśle , że pora już na ten pierwszy raz.... ...mówie krótko: ja tak gram ale jak ktoś chce gwarancji to niech gra trzydrogowo:-)
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2001
Posty: 282
enthusiast
|
|
enthusiast
Dołączył: Jul 2001
Posty: 282 |
Może nomad jesteś kibicem Zagłębia Sosnowiec? <img src="/ubbthreads/images/graemlins/confused.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
|
Anonymous
Unregistered
|
|
Anonymous
Unregistered
|
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2001
Posty: 765
|
|
Dołączył: Jul 2001
Posty: 765 |
Ja jestem kibicem Zagłębia Sosnowiec i wiem że sosnowicznie mogą spokojnie wywieść conajmniej punkcik z Zamościa <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> ,ale nie można o tym meczu poiedzieć że to 100% X2 :rolleyes:
Pozdrowionka!
PS. Jest w ogóle na tym forum jeszcze ktoś z Sosnowca ? <img src="/ubbthreads/images/graemlins/confused.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
|
Anonymous
Unregistered
|
|
Anonymous
Unregistered
|
dlatego miły kibicu nikt nie używa tu procentów!.... X2
|
|
|
|
|
|
Anonymous
Unregistered
|
|
Anonymous
Unregistered
|
.a swoją pomyślcie ja się czuje: jestem kibicem hetmana a gram X2......aż mi wstyd...
|
|
|
|
|
|
Anonymous
Unregistered
|
|
Anonymous
Unregistered
|
nie wiem czemu ale zaufam ci nomad stawiam x2
|
|
|
|
|
Dołączył: Oct 2001
Posty: 513
addict
|
|
addict
Dołączył: Oct 2001
Posty: 513 |
Witam Panow
Pozwole sobie zabrac glos w tej kwestii , otoz jestem z Sosnowca i bardzo dobrze znam sie z kilkoma zawodnikami ( koledzy z podworka). Mysle ze chlopakow stac na remis albo i na wygrana , ale pod warunkiem ze zagraja jak ze szczakowianka 5:1 !!!! , ale na to sie nie zanosi. W Zamosciu w druzynie Zaglebia zagra prawdopodobnie Tomasz Kulawik ( takie chodza sluchy) ale czy to cos zmieni . Biorac pod uwage ze Zaglebie na wyjezdzie w szesciu meczach 4 razy zremisowalo a 2 przegralo to nie sadze aby tam wygrali , OBYM SIE MYLIL Moj typ to remis .
|
|
|
|
|
Dołączył: Oct 2001
Posty: 513
addict
|
|
addict
Dołączył: Oct 2001
Posty: 513 |
Witam jeszcze raz
Z tego co mi wiadomo w najbliższym meczu z Hetmanem Zamość pod znakiem zapytania stoi występ Roberta Rosińskiego ( to zle )oraz Tomasza Stolpy( zadne oslabienie). Nie zagra także Andrzej Zięba, którego w dalszym ciągu wykluczają kartki. Zespół Zamościa zagra w najsilniejszym składzie.
W Zaglebiu prawie na 100% zagra byly zawodnik Wisly Krakow -Tomasz Kuawik pozdrawiam
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2001
Posty: 134
member
|
|
member
Dołączył: Jun 2001
Posty: 134 |
rzeczowa analiza - powinienes w miare mozliwosci informowac tutaj na formum o meczach zaglebia wszak bedziesz dysponowal zawsze najlepszymi wiadomosciami.
|
|
|
|
|
Dołączył: Oct 2001
Posty: 513
addict
|
|
addict
Dołączył: Oct 2001
Posty: 513 |
Oryginalnie wysłał vroon: [qb]rzeczowa analiza - powinienes w miare mozliwosci informowac tutaj na formum o meczach zaglebia wszak bedziesz dysponowal zawsze najlepszymi wiadomosciami.[/qb] ok postaram sie <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2001
Posty: 765
|
|
Dołączył: Jul 2001
Posty: 765 |
Dziś ok. 18.00 w STSie u nas w Sosnowcu było kilku zawodników Zagłębia , w świetnych humorach - ciekawe co stawiali... <img src="/ubbthreads/images/graemlins/confused.gif" alt="" />
Może sie ucieszyli jak zobaczyli taki kurs na X2... <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" />
Pozdrówa!
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2001
Posty: 765
|
|
Dołączył: Jul 2001
Posty: 765 |
Dziś ok. 18.00 w STSie u nas w Sosnowcu było kilku zawodników Zagłębia , w świetnych humorach - ciekawe co stawiali... <img src="/ubbthreads/images/graemlins/confused.gif" alt="" />
Może sie ucieszyli jak zobaczyli taki kurs na X2... <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" />
Pozdrówa!
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2001
Posty: 1,581
veteran
|
|
veteran
Dołączył: Jul 2001
Posty: 1,581 |
dobrze że mecz byl tak wcześnie... nie wszyscy chętni zdążyli obstawić w tym ja (byłem w stsie o 11.05) <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
|
Anonymous
Unregistered
|
|
Anonymous
Unregistered
|
Czy może ktoś podac mi wynik tego meczu, bo nawet na futbol.pl go nie ma :eek:
|
|
|
|
|
|
Anonymous
Unregistered
|
|
Anonymous
Unregistered
|
juz wiem! całe szczescie ze nie zagrałem. a robiliscie tyle szumu.
|
|
|
|
|
Dołączył: Sep 2001
Posty: 2,456
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Sep 2001
Posty: 2,456 |
Oryginalnie wysłał Jamesik: [qb]juz wiem! całe szczescie ze nie zagrałem. a robiliscie tyle szumu.[/qb] A gdzie dorwales wynik tego meczu ??? <img src="/ubbthreads/images/graemlins/confused.gif" alt="" />
|
|
|
Link skopiowany do schowka