Poprzedni temat
Następny temat
Drukuj temat
Strona 1 z 2 1 2
#8928 05/10/2001 01:24
Dołączył: Sep 2001
Posty: 111
M
member
member
M Offline
Dołączył: Sep 2001
Posty: 111
nomad poszukiwany!!
czy mozesz cos blizej o tym meczu i uzasadnienie dlaczego typujesz x2 na pewniaka??
kurs warty grzechu <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" />

Bonus: Unibet
#8929 05/10/2001 16:25
A
Anonymous
Unregistered
Anonymous
Unregistered
A
Nomad czuwa.......

witam pieknie. Zamość miasto ładne, stadionik ciekawy ( jak na II lige), gra do chwili obecnej b. przyzwoita, miejsce w tabeli wprost rewelacyjne...ehhhhh..chce sie żyć..gdyby nie jedno!!!!
.pora moi drodzy powoli wracać na miejsce w szyku!.....
..chyba sami to wiecie drodzy zawodnicy?.:-))
..aha i najważniejsze: X2
..głowy nie dam za to pare groszy to i owszem..nawet więcej niż pare
Ps. rzadko się tu na forum odzywam...zaledwie kilka razy i byle czego ( jak niektórzy nie gadam)

pa

#8930 05/10/2001 17:48
A
Anonymous
Unregistered
Anonymous
Unregistered
A
nomad sadzisz ze hetman nie wygra tylko dlatego ze to juz czas na ich spadek w tabeli??? a może mógłbys bardziej uzasadnić ten mecz skoro zaszczyciłeś juz nas swoją obecnością

#8931 05/10/2001 18:13
A
Anonymous
Unregistered
Anonymous
Unregistered
A
Hi Baca,

...sam wiesz , że są momenty kiedy wszystkiego nie mozna powiedzieć....i nie dlatego , że jestem samolub.....przejrzyj moje rzadkie typy na forum...jescze się nigdy nie pomyliłem!...też sie dziwie ale niekoniecznie myśle , że pora już na ten pierwszy raz....
...mówie krótko: ja tak gram ale jak ktoś chce gwarancji to niech gra trzydrogowo:-)

#8932 05/10/2001 18:18
Dołączył: Jul 2001
Posty: 282
P
enthusiast
enthusiast
P Offline
Dołączył: Jul 2001
Posty: 282
Może nomad jesteś kibicem Zagłębia Sosnowiec? <img src="/ubbthreads/images/graemlins/confused.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />

#8933 05/10/2001 18:27
A
Anonymous
Unregistered
Anonymous
Unregistered
A
no comments

#8934 05/10/2001 18:32
Dołączył: Jul 2001
Posty: 765
M
M Offline
Dołączył: Jul 2001
Posty: 765
Ja jestem kibicem Zagłębia Sosnowiec i wiem że sosnowicznie mogą spokojnie wywieść conajmniej punkcik z Zamościa <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> ,ale nie można o tym meczu poiedzieć że to 100% X2 :rolleyes:

Pozdrowionka!

PS. Jest w ogóle na tym forum jeszcze ktoś z Sosnowca ? <img src="/ubbthreads/images/graemlins/confused.gif" alt="" />

#8935 05/10/2001 18:47
A
Anonymous
Unregistered
Anonymous
Unregistered
A
dlatego miły kibicu nikt nie używa tu procentów!....
X2

#8936 05/10/2001 18:48
A
Anonymous
Unregistered
Anonymous
Unregistered
A
.a swoją pomyślcie ja się czuje: jestem kibicem hetmana a gram X2......aż mi wstyd...

#8937 05/10/2001 20:07
A
Anonymous
Unregistered
Anonymous
Unregistered
A
nie wiem czemu ale zaufam ci nomad stawiam x2

#8938 05/10/2001 20:29
Dołączył: Oct 2001
Posty: 513
K
addict
addict
K Offline
Dołączył: Oct 2001
Posty: 513
Witam Panow

Pozwole sobie zabrac glos w tej kwestii , otoz jestem z Sosnowca i bardzo dobrze znam sie z kilkoma zawodnikami ( koledzy z podworka). Mysle ze chlopakow stac na remis albo i na wygrana , ale pod warunkiem ze zagraja jak ze szczakowianka 5:1 !!!! , ale na to sie nie zanosi. W Zamosciu w druzynie Zaglebia zagra prawdopodobnie Tomasz Kulawik ( takie chodza sluchy) ale czy to cos zmieni .
Biorac pod uwage ze Zaglebie na wyjezdzie w szesciu meczach 4 razy zremisowalo a 2 przegralo to nie sadze aby tam wygrali , OBYM SIE MYLIL
Moj typ to remis .

#8939 05/10/2001 20:46
Dołączył: Oct 2001
Posty: 513
K
addict
addict
K Offline
Dołączył: Oct 2001
Posty: 513
Witam jeszcze raz

Z tego co mi wiadomo w najbliższym meczu z Hetmanem Zamość pod znakiem zapytania stoi występ Roberta Rosińskiego ( to zle )oraz Tomasza Stolpy( zadne oslabienie). Nie zagra także Andrzej Zięba, którego w dalszym ciągu wykluczają kartki. Zespół Zamościa zagra w najsilniejszym składzie.

W Zaglebiu prawie na 100% zagra byly zawodnik Wisly Krakow -Tomasz Kuawik
pozdrawiam

#8940 05/10/2001 21:24
Dołączył: Jun 2001
Posty: 134
V
member
member
V Offline
Dołączył: Jun 2001
Posty: 134
rzeczowa analiza - powinienes w miare mozliwosci informowac tutaj na formum o meczach zaglebia wszak bedziesz dysponowal zawsze najlepszymi wiadomosciami.

#8941 05/10/2001 21:52
Dołączył: Oct 2001
Posty: 513
K
addict
addict
K Offline
Dołączył: Oct 2001
Posty: 513
Quote
Oryginalnie wysłał vroon:
[qb]rzeczowa analiza - powinienes w miare mozliwosci informowac tutaj na formum o meczach zaglebia wszak bedziesz dysponowal zawsze najlepszymi wiadomosciami.[/qb]

ok postaram sie
<img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" />

#8942 05/10/2001 22:55
Dołączył: Jul 2001
Posty: 765
M
M Offline
Dołączył: Jul 2001
Posty: 765
Dziś ok. 18.00 w STSie u nas w Sosnowcu było kilku zawodników Zagłębia , w świetnych humorach - ciekawe co stawiali... <img src="/ubbthreads/images/graemlins/confused.gif" alt="" />

Może sie ucieszyli jak zobaczyli taki kurs na X2... <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" />

Pozdrówa!

#8943 06/10/2001 03:13
Dołączył: Jul 2001
Posty: 765
M
M Offline
Dołączył: Jul 2001
Posty: 765
Dziś ok. 18.00 w STSie u nas w Sosnowcu było kilku zawodników Zagłębia , w świetnych humorach - ciekawe co stawiali... <img src="/ubbthreads/images/graemlins/confused.gif" alt="" />

Może sie ucieszyli jak zobaczyli taki kurs na X2... <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" />

Pozdrówa!

#8944 07/10/2001 17:10
Dołączył: Jul 2001
Posty: 1,581
J
veteran
veteran
J Offline
Dołączył: Jul 2001
Posty: 1,581
dobrze że mecz byl tak wcześnie... nie wszyscy chętni zdążyli obstawić w tym ja (byłem w stsie o 11.05) <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />

#8945 07/10/2001 17:33
A
Anonymous
Unregistered
Anonymous
Unregistered
A
Czy może ktoś podac mi wynik tego meczu, bo nawet na futbol.pl go nie ma :eek:

#8946 07/10/2001 17:43
A
Anonymous
Unregistered
Anonymous
Unregistered
A
juz wiem! całe szczescie ze nie zagrałem. a robiliscie tyle szumu.

#8947 07/10/2001 17:49
Dołączył: Sep 2001
Posty: 2,456
Pooh-Bah
Pooh-Bah
Dołączył: Sep 2001
Posty: 2,456
Quote
Oryginalnie wysłał Jamesik:
[qb]juz wiem! całe szczescie ze nie zagrałem. a robiliscie tyle szumu.[/qb]

A gdzie dorwales wynik tego meczu ???

<img src="/ubbthreads/images/graemlins/confused.gif" alt="" />

Strona 1 z 2 1 2

Link skopiowany do schowka
Kto jest teraz online
4 zarejestrowanych użytkowników (latajaca_holenderka, betowiec, forty, aker), 1,002 gości, oraz 7 wyszukiwarek.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
Strona główna forum105
Tematy51,285
Posty5,835,178
Użytkownicy24,790
Najwięcej online13,128
Sep 24th, 2025
Powered by UBB.threads™ PHP Forum Software 8.0.1