Poprzedni temat
Następny temat
Drukuj temat
Strona 10 z 15 1 2 8 9 10 11 12 14 15
rivex #883056 21/01/2007 13:18
Dołączył: Sep 2004
Posty: 27,489
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Sep 2004
Posty: 27,489
Chciałem się odnieść do postów Jonathana. Zgadzam się z nim w każdym zdaniu. Jeżeli po studiach nie znajdę porządnej pracy, to prawdopodobnie na ok. dwa lata wyjadę do UK. Właśnie po to żeby uzbierać na dom w Trójmieście. Paradoksalnie wybudowanie domu jest tańsze niż kupno mieszkania. A mając dom (mieszkanie) nie obciążone kredytem w wysokości 2 tyś PLN miesięcznie można już spokojnie rozglądać się za interesującą nas pracą, nawet jeżeli na początek będziemy zarabiać mniej niż oczekujemy.

Jeżeli ktoś zna język i jest w stanie poświęcić dwa lata "kariery" w Polsce, to wyjazd jest bardzo dobrą opcją. Szczególnie jeżeli wyjeżdżamy z parterem/partnerką, wtedy realizacja naszych planów będzie jeszcze szybsza.

Dla mnie wybór między 1500 - 2000 w Polsce, a minimalną, lub lekko powyżej minimalnej w UK jest prosty. Trzeba wziąć pod uwagę, że jeżeli człowiek jest kreatywny, ambitny i szybko przyswajający widzę, to na niskim stanowisku długo nie pozostanie, bo Brytyjczycy umieją docenić takich ludzi. Przynajmniej ja miałem szczęście na takich trafić.

pozdr.

Bonus: Unibet
rivex #885413 22/01/2007 09:24
Dołączył: Dec 2004
Posty: 2,796
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2004
Posty: 2,796
http://nt.interia.pl/wiadomosc_dnia/news/poznaj-przyszlosc-doksztalcania,860623 wink kurs budowlańca przez neta grin

Ps.Moze ukochany przez wielu z NAS wink kurs spawacza bedzie dostepny online laugh

Dołączył: May 2004
Posty: 27,145
Blade Runner
Blade Runner
Dołączył: May 2004
Posty: 27,145
Mam pytanko do znawców tematu:

Co oznacza pojęcie "formalno prawne uwarunkowania bezrobocia"?


Czy chodzi o to, jakie warunki w świetle prawa człowiek musi spełnić by być uznanym przez urząd pracy jako bezrobotny (czyli by mógł być zarejestrowany). Czy o coś innego?

Bzyku #894402 25/01/2007 08:55
Dołączył: Dec 2003
Posty: 14,507
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2003
Posty: 14,507
Pracowal ktos z was jako telemarketer? Bardzo trzeba ludziom wciskac kit? Wydaje mi sie ze to jest telefoniczna akwizycja ale moze sie myle. W Lublinie otworzyla biuro telemarketingowa firma PCM, przyjeli 120 osob. W lutym planuja kolejne 120 i sie zastanawiam czy nie zlozyc CV

Logan #894412 25/01/2007 09:06
Dołączył: Sep 2004
Posty: 27,489
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Sep 2004
Posty: 27,489
Loga chyba nic nie tracisz ? Złóż CV, popracuj i sam stwierdzisz czy ta praca Ci odpowiada.

Czy to jest forma akwizycji ? W większości przypadków pewnie tak ale zależy to też od charakteru firmy.

pozdr.

Szewa #894419 25/01/2007 09:11
Dołączył: Aug 2004
Posty: 4,300
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Aug 2004
Posty: 4,300
zależy czy będziesz sprzedawał koce firmy X, czy może np.: liveboxy tpsa. Firma ma duże znaczenie. mój kolega pracuje teraz w tpsa. nie narzeka (ale to tylko praca tymczasowa)

odgdog #894454 25/01/2007 09:28
Dołączył: Dec 2003
Posty: 14,507
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2003
Posty: 14,507
To jest strona tej firmy http://www.pcm.pl/. Chyba zloze podanie.

Logan #894484 25/01/2007 09:36
Dołączył: Aug 2004
Posty: 4,300
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Aug 2004
Posty: 4,300
To jest firma "outsourcingowa". Jakaś firma, PCM zleca sprzedaż wyrobów (koce, liveboxy, panorama firm, lutownice, skarpety itp). A PCM dostarcza tylko infrastrukture, pracowników itp.

odgdog #894684 25/01/2007 11:30
Dołączył: Mar 2006
Posty: 3,686
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2006
Posty: 3,686
logan stracisz tylko czas !!!! a juz po paru dniach zy... bedziesz stala rozmowa wedlug scenariusza, gardlo siada, wiekszosc ludiz to chamy,a klepac przez 6 czy 8h ciagel to samo niszczy psychike:/

Azzaro #894688 25/01/2007 11:33
Dołączył: May 2004
Posty: 27,145
Blade Runner
Blade Runner
Dołączył: May 2004
Posty: 27,145
Ta... Azzaro już przez to przeszedł... wykrakałem mu, że na tej posadzie max kilka dni wytrzyma zanim go coś trafi i rzuci to w cholerę grin

Bzyku #894727 25/01/2007 11:59
Dołączył: Mar 2006
Posty: 3,686
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2006
Posty: 3,686
nie kilka dni:P 3tyg dałem rade:P

Azzaro #894736 25/01/2007 12:08
Dołączył: Aug 2004
Posty: 4,300
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Aug 2004
Posty: 4,300
to pewnie wszytsko zależy.
kumpel sprzedaje liveboxy w tpsie. jest podobno drugi w Poznaniu. Nie narzeka, żałuje że nie dorabiał sobie tak na studiach.

odgdog #894750 25/01/2007 12:19
Dołączył: Dec 2003
Posty: 14,507
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2003
Posty: 14,507
Moja dziewczyna w lubelskiej tpsie nadzoruje tych co sprzedaja neostrade i liveboxy. Wszytsko zalezy od osobistych predyspozycji. Sa osoby ktore wyciagaja 4-5 tysiecy, ale zdecydowana wiekszosc męczy sie i bierze 1-1,5

Logan #894915 25/01/2007 14:44
Dołączył: Mar 2006
Posty: 3,686
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2006
Posty: 3,686
No byłem w tpsie i w oddziale szczecinskim najlepsza dziewczyna jako od tpsy wyrabiala 2tys + nagrody itp sprzedawała dziennie kolo 3-4 neo +lb , tylko ze na konto przychdozilo 30% mniej ponad . Wszystko pieknie zcasme wyglada, a taki ch.. z tego jest . Logan a z drugiej strony meczac sie i biorac 1-1,5tys to nie wiem w jaki sposob jak amsz 4.11 na czysto za gdozine . Przy sprzedaniu 2 neo z lb z 6h pracy w nowym systemie dostajesz 100zl - 30% =70zl , a sprzedac 2 cale zestawy neo 1mb +lb dzien w dzien to nawet z predyspozycjami wykonac w ch.. ciezko:) Szczecinki oddzial to poczekalnia dla lduzi suzkajacyhc pracy:) Na 45 osob 90% podczas wyplaty rzucało ch.. ze wplynela kasa od 500 do maks 850zl:/No ale nic sproboj :)mzoe bedzie inaczej:) mi w 3 tyg 3 RAZY GARDLO PADLO, a na koniec psycha:P

Azzaro #895004 25/01/2007 15:27
Dołączył: Nov 2003
Posty: 3,241
Huachipato
Huachipato
Dołączył: Nov 2003
Posty: 3,241
Jezeli jest na forum ktos kto pracuje w firmie kurierskiej DHL to prosiłbym o kontakt na priva bo mam pare krótkich pytan związanych z pracą w tej firmie

Z góry dzięki

Logan #895048 25/01/2007 15:44
Dołączył: Nov 2004
Posty: 24,983
Likes: 2
W
Fundator
Fundator
W Offline
Dołączył: Nov 2004
Posty: 24,983
Likes: 2
Originally Posted by Logan
Pracowal ktos z was jako telemarketer? Bardzo trzeba ludziom wciskac kit? Wydaje mi sie ze to jest telefoniczna akwizycja ale moze sie myle. W Lublinie otworzyla biuro telemarketingowa firma PCM, przyjeli 120 osob. W lutym planuja kolejne 120 i sie zastanawiam czy nie zlozyc CV

Siedziałem w czymś takim dwa miechy,więcej nie dało wytrzymać.Tak jak ktoś pisał to działa na psyche powtarzanie przez 8 godzin oklepanych zdań,może gdyby jakaś kasa była z tego porządna to by sie ludzie trzymali stołków,ale tak to rotacja pracowników była przeogromna.Ale to też zależy od tego co sie sprzedaje

wHiTe_StAr #908770 30/01/2007 10:30
Dołączył: Jan 2005
Posty: 26,258
L
antimadrista
antimadrista
L Offline
Dołączył: Jan 2005
Posty: 26,258
Heh, dzis nie poszedlem do pracy, bo mnie scielo choroba, mam goraczke, ale wlasnie bylem na rozmowie kwalifikacyjnej wink

Szef jest czechem, ja to zawsze musze trafic na jakis lolkow wink
Najlepsze jest to, ze jednym z wymagan, jest b dobra znajomosc programow graficznych, ktorych ja nawet na oczy nie widzialem, ale sciemnialem ostro wink

lupus #908865 30/01/2007 11:19
Dołączył: Nov 2005
Posty: 2,890
G
GSE Offline
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
G Offline
Dołączył: Nov 2005
Posty: 2,890
No to Lupus jak masz wolne, zacznij uczyć się Photoshopa i Ilustratora smile Najlepiej weź zwolnienie na kilka miesięcy... no chyba, ze jesteś tak genialny, że wszystko opanujesz w jeden dzień! Powodzenia smile Jak czegoś nie będziesz wiedział to pisz na priv pomogę! smile

GSE #908877 30/01/2007 11:24
Dołączył: Jan 2005
Posty: 26,258
L
antimadrista
antimadrista
L Offline
Dołączył: Jan 2005
Posty: 26,258
I tak czekam na wyniki rekrutacji, wiec nie bede jej mial od razu tak se pisze ;0

lupus #908973 30/01/2007 12:12
Dołączył: Mar 2006
Posty: 3,686
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2006
Posty: 3,686
Opanowac wszystkeigo w jeden dzien a nawte w tydzien na dobrym poziomie chyba nie am szans:P:P ale do zamylania mzoe i da:) powodzenia:) A ja czekam az w jebany... urzedzie pracy podpsiza jeden swistek,zebym mogl zaczac moj stazyk w agencji:(:(

Strona 10 z 15 1 2 8 9 10 11 12 14 15

Moderatorzy  Biszop, rafal08 

Link skopiowany do schowka
Kto jest teraz online
14 zarejestrowanych użytkowników (rafal08, Sensei, 11kera11, $-man, burbon, Lukasz111, latajaca_holenderka, aker, Zaixi, rymoholik, betowiec, alfa, Akhu, ANZELMO), 2,824 gości, oraz 8 wyszukiwarek.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
Strona główna forum105
Tematy51,283
Posty5,833,691
Użytkownicy24,790
Najwięcej online13,128
Sep 24th, 2025
Powered by UBB.threads™ PHP Forum Software 8.0.1