Poprzedni temat
Następny temat
Drukuj temat
Strona 5 z 15 1 2 3 4 5 6 7 14 15
Dołączył: Oct 2006
Posty: 175
M
member
member
M Offline
Dołączył: Oct 2006
Posty: 175
Originally Posted by micha$
Kończy mi się umowa na telefon komórkowy. Czego mogę żądać w zamian za przedłużenie umowy?

W jakiej sieci masz?

Bonus: Unibet
Dołączył: Oct 2006
Posty: 175
M
member
member
M Offline
Dołączył: Oct 2006
Posty: 175
Originally Posted by Kylo
http://www.humor.mocny.com/zdejmowanie,simlocka.html

Kiedys zdejmowalem z tej strony simlocka w Nokii 5510 i wszystko w porzadeczku. 3zł + VAT

A płatne sms-em czy jak?

Dołączył: Oct 2006
Posty: 175
M
member
member
M Offline
Dołączył: Oct 2006
Posty: 175
Originally Posted by kacperek76
Originally Posted by micha$
Kończy mi się umowa na telefon komórkowy. Czego mogę żądać w zamian za przedłużenie umowy?


np. w zamian za podpisanie kolejnej umowy telefon w bardzo preferencyjnych cenach;)

Telefon albo jak kto woli dodatkowe minuty do wygadania, bo niektórym na telefonie nie musi zależeć, zresztą i do telefonu mogą dodać jakieś minuty, wszystko zależy m.in. od kwoty abonamentu. Chociaż tak właściwie to mi się wydaje, że pre-paidy są lepsze.

Dołączył: Feb 2005
Posty: 1,175
old hand
old hand
Dołączył: Feb 2005
Posty: 1,175
Originally Posted by milanak
Originally Posted by Kylo
http://www.humor.mocny.com/zdejmowanie,simlocka.html

Kiedys zdejmowalem z tej strony simlocka w Nokii 5510 i wszystko w porzadeczku. 3zł + VAT

A płatne sms-em czy jak?
Ja używałem takiego czegoś do ściągnięcia sim locka z nokii 3310
http://www.peters1.dk/unlock/nokia/code_calculator.php?sprog=pl
ale tam nie ma Twojego modelu nokii chyba...

Dołączył: Feb 2005
Posty: 1,175
old hand
old hand
Dołączył: Feb 2005
Posty: 1,175
a jednak jest grin

Dołączył: Aug 2004
Posty: 48,493
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Aug 2004
Posty: 48,493
Czy istnieje możliwość zdjęcia sim- lock`a z telefonu Sony Ericsson W850i (30 funtów za tę usługę, to przynajmniej jak dla mnie, dość suża suma).

Dołączył: Feb 2005
Posty: 1,175
old hand
old hand
Dołączył: Feb 2005
Posty: 1,175
Do takiego dobrego telefonu to chyba raczej nie przez internet albo jakis kabel usb! Raczej tylko w jakimś komisie smile

Dołączył: Oct 2002
Posty: 7,474
M
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
M Offline
Dołączył: Oct 2002
Posty: 7,474
szukam wszytkiego o założeniu własnej działalności gospodarczej, zasady, pomysłuy, możliwości dofinansowania i takie tam. Był taki temat już kiedyś, ale przekopanie się przez forumowa wyszukiwarke nic nie dalo... pomożecie? smile

Dołączył: Aug 2005
Posty: 1,531
C
veteran
veteran
C Offline
Dołączył: Aug 2005
Posty: 1,531
Moze wiecie, sciagaja juz SIMLOCKI z Noki N-70

jezeli tak to moze uda sie przez jakas tronke lub gdzies np. we Wroclawiu.

Dołączył: Feb 2006
Posty: 3,349
M
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
M Offline
Dołączył: Feb 2006
Posty: 3,349
Panowie.. Mam prośbę.. Na prezentacji maturalnej wybrałem temat o problemie władzy w literaturze.. Zastanawiam się teraz jakie dobrać do tego lektury.. Na pewno wezmę Orwella.. Znacie jakieś fajne, ciekawe książki, na podstawie których mógłbym rozstrząsać problem władzy?

Dołączył: Aug 2003
Posty: 2,635
ivo Offline
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Aug 2003
Posty: 2,635
Originally Posted by ComeWithMe
Moze wiecie, sciagaja juz SIMLOCKI z Noki N-70

jezeli tak to moze uda sie przez jakas tronke lub gdzies np. we Wroclawiu.

W niedziele na gieldzie przy Robotniczej nie bedzie z tym zadnego problemu.

Dołączył: Oct 2002
Posty: 7,474
M
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
M Offline
Dołączył: Oct 2002
Posty: 7,474

Dołączył: Feb 2006
Posty: 3,349
M
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
M Offline
Dołączył: Feb 2006
Posty: 3,349
Dzięki marzano wink To drugie "tu" jest bardzo pomocne i na pewno coś wybiorę wink Nie chciałem szukać w necie, ale ta jedna praca jest dość wyczerpująca... Tzn nie chodzi mi o samą pracę co ilość źródeł, z których autor czerpał.. Tego szukałem wink

Dołączył: Mar 2006
Posty: 4,718
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2006
Posty: 4,718
Morten, polecam Ci książkę "Proces" Franza Kafki, jest to historia pewnego skazańca, który dostaje wyrok niewiadomo za co i wszelkie perypetie z tym związane, pokazane jest tam działanie organu władzy w okresie komunistycznym, oraz "Granice" Zofii Nalkowskiej, pokazana historia Zenona Ziembiewicza, który majac wielkie cele i ambicje, dochodząc do władzy ulega wpływom innym i wskutek tego wychodzi jedna wileka d.u.p.a i musi ponieśc konsekwencje czynów ludzi, którzy nim manipulowali podczas gdy sprawował najważniejszy urząd władzy w mieście smile

jak mi później przyjdzie jeszcze coś do głowy to napisze smile

Dołączył: Oct 2002
Posty: 7,474
M
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
M Offline
Dołączył: Oct 2002
Posty: 7,474
Originally Posted by Morten
Tzn nie chodzi mi o samą pracę co ilość źródeł, z których autor czerpał.. Tego szukałem wink


postawiłem się w Twojej sytuacji wink

Dołączył: Dec 2006
Posty: 265
K
enthusiast
enthusiast
K Offline
Dołączył: Dec 2006
Posty: 265
panowie jakie buki oferuja wplaty przez system platnosci allpay oprocz betsoona i betguna??

Dołączył: Sep 2006
Posty: 3,659
A
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
A Offline
Dołączył: Sep 2006
Posty: 3,659
Originally Posted by Morten
Panowie.. Mam prośbę.. Na prezentacji maturalnej wybrałem temat o problemie władzy w literaturze.. Zastanawiam się teraz jakie dobrać do tego lektury.. Na pewno wezmę Orwella.. Znacie jakieś fajne, ciekawe książki, na podstawie których mógłbym rozstrząsać problem władzy?

"Cesarz" Kapuscinskiego

Dołączył: Jul 2005
Posty: 7,781
Ps 1; J 3,16; 2 Tm 2,3
Ps 1; J 3,16; 2 Tm 2,3
Dołączył: Jul 2005
Posty: 7,781
TEMATY PRAC Z WIEDZY O KULTURZE
(ostateczny termin oddania pnlcy - 26 stycznia 2007 r.)

1. Zaprezentuj model rodziny ukazywany w mediach. Odwolaj sie do wybranych reklam, seriali, filmów i programów
telewizyjnych. W jaki sposób kreowana przez medja wizja wplywa, Twoim zdaniem, na postrzeganie
i role rodziny w rzeczywistym swiecie?

2. Na podstawie róznych filmów, artykulów prasowych, reklam i audycji telewizyjnych zanalizuj obecne w kulturze
popularnej wizerunki kobiet lub mezczyzn. Porównaj je z innymi modelami meskosci i kobiecosci znanymi Ci
z histori i lub literatury (np. z romansów rycerskich, poezji romantycznej).

3. Przeanalizuj wizerunek Twojego ulubionego zespolu muzycznego, piosenkarza czy aktora. Uwzględnij te cechy.
które najbardziej do Ciebie przemawiaja. Jak oceniasz wiarygodnosc i autentycznosc wizerunku tworzonego na
uzytek publiczny?

4. Scharakteryzujcie jedna z podanych grup spolecznych: (praca dla dwóch osób)
a) uczniowie szkól ponadgimnazjalnych
b) kibice sportowi
c) kierowcy
Wezcie pod uwage np. ich obyczaje, przesady panujące w danej grupie, charakterystyczny jezyk, sposoby zachowania,
wyglad i strój, upodobania estetyczne oraz inne.
Swoja prace oprzyjcie na przeprowadzonych ankietach (na reprezentatywnej grupie osób), wywiadach oraz wlasnych
obserwacjach.
We wnioskach uwzglednijcie m.in.:
- co Was najbardziej zaskoczylo lub zainteresowalo?
- czy charakteryzowana przez Was grupa jest stosunkowo jednorodna, czy wrecz przeciwnie?

Może ktoś ma coś na jakiś temat?

Dołączył: Oct 2005
Posty: 16,318
Impossible is nothing
Impossible is nothing
Dołączył: Oct 2005
Posty: 16,318
WIecie skąd można ściągnąć mecz ROgera FEderera z Roodickiem?

Dołączył: Feb 2003
Posty: 21,438
Tenis Trader
Tenis Trader
Dołączył: Feb 2003
Posty: 21,438
W telexpressie będzie powtórka całego meczu smile

A jak się nie załapiesz to trochę poczekać i napewno będzie na torrentach...

Strona 5 z 15 1 2 3 4 5 6 7 14 15

Moderatorzy  Biszop, rafal08 

Link skopiowany do schowka
Kto jest teraz online
5 zarejestrowanych użytkowników (JelineK, Lukasz111, rafal08, aker, burbon), 866 gości, oraz 6 wyszukiwarek.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
Strona główna forum105
Tematy51,284
Posty5,834,567
Użytkownicy24,790
Najwięcej online13,128
Sep 24th, 2025
Powered by UBB.threads™ PHP Forum Software 8.0.1