Poprzedni temat
Następny temat
Drukuj temat
Strona 3 z 7 1 2 3 4 5 6 7
Gaske #895068 25/01/2007 15:51
Dołączył: Jul 2003
Posty: 2,034
R
Pooh-Bah
Pooh-Bah
R Offline
Dołączył: Jul 2003
Posty: 2,034
Wysłałem juz propozycje sparingu i sie zarejestrowałem. Rozumie ze wszystkie mecze rozgrywamy systemem pucharowym??? Jesli wygram chciałbym nagrode przekazac do miejscowego Domu Dziecka, tak wiec motywacji mi niezabraknie smile

Pozdrawiam retoox

Bonus: Unibet
Dołączył: Nov 2006
Posty: 131
N
member
member
N Offline
Dołączył: Nov 2006
Posty: 131
Tak sluszna uwaga rodzaj meczu w fazie grupowej NORMALNY

Wszyscy uczestnicy dostali info o pucharze w systemie pocztowym hattrick

prosze o rejestracje wszsytkich uczestnikow na stronie sponsora

www.neosport.pl [neosport.pl]
Szybkie obuwie sportowe

dodatkowy bonus 15 PLN FREE

Dołączył: Mar 2005
Posty: 2,546
K
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
K Offline
Dołączył: Mar 2005
Posty: 2,546
Zalecałbym przed rozpoczęciem rozgrywek ułożyć drabinkę na kolejne rundy pucharu.

KIDD #896034 25/01/2007 20:38
Dołączył: Nov 2006
Posty: 131
N
member
member
N Offline
Dołączył: Nov 2006
Posty: 131
masz racje
jesli chcesz mozesz to zrobic jesli nie zrobie sam smile

Dołączył: Nov 2006
Posty: 131
N
member
member
N Offline
Dołączył: Nov 2006
Posty: 131
w fazie grupowej mecze rozgryway w systemie NORMALNYM
w fazie pucharowej w systemie PUCHAROWYM

zapraszam do rejestracji

www.neosport.pl [neosport.pl]
Szybkie obuwie sportowe

prosze o podanie nr zgloszenia na priv lub poprzez hattrick

Dołączył: Jan 2006
Posty: 8,920
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Jan 2006
Posty: 8,920
Jaki nr zgłoszenia?

Dołączył: Mar 2005
Posty: 2,546
K
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
K Offline
Dołączył: Mar 2005
Posty: 2,546
Może być takie coś:


Dwa najlepsze zespoły, które wygrają swoje grupy trafiają na drużyny z 3 miejsc, które awansowały. Trzeci zespół, który wygra grupe trafia na zespół z najgorszym bilansem sposród drużyn które zajeły 2 miejsce w swoich grupach. Pozostałe 2 drużyny, które zajeły 2 miejsca w swoich grupach trafiają na siebie.

Wyglądało by to tak:

1) Zespół z najlepszym bilansem spośród zwycięzców grup - Gorszy z zespołów, który awansował z 3 miejsca

2) Zespół z 2 bilansem spośród zwycięzców grup - Lepszy z zespołów, który awansował z 3 miejsca

3) Zespół z 3 bilansem spośród zwycięzców grup - Zespół z najgorszym bilansem sposród drużyn, które zajeły 2 miejsca w grupach

4) Zespół z najlepszym bilansem sposród drużyn, które zajeły 2 miejsca w grupach - Zespół z 2 bilansem sposród drużyn, które zajeły 2 miejsca w grupach


Niech organizator przemysli czy te mecze będą rozgrywane na stadionach neutralnych czy na stadionach drużyn rozstawionych.


Półfinały:

Tu można dowolnie połączyć w pary zwycięzców spotkań 1,2,3 i 4. Nalezy także zastanowić się nad stadionem rozgrywania spotkań.

KIDD #902773 28/01/2007 12:31
Dołączył: Nov 2006
Posty: 131
N
member
member
N Offline
Dołączył: Nov 2006
Posty: 131
Drabinka wyglada OK.
Dziekuje
Aby wyrownac szanse w koncu to puchar przyjmijmy zasade rozgrywania meczy na stadionach druzyn slabszych wg rankingu z dnia zgloszenia losowania.
To jest propozycja jesli nie bedzie innych propozycji lub sprzeciwow.
Bedzie obowiazywala

dziekuje i pozdrawiam

www.neosport.pl [neosport.pl]
Szybkie obuwie sportowe

Dołączył: Nov 2006
Posty: 131
N
member
member
N Offline
Dołączył: Nov 2006
Posty: 131
Witam,
jutro pierwsza runda rozgrywek grupowych.
gospodarzy prosze o podanie wyników spotkan wraz z ich numerami.

Nagrode glowna funduje

www.neosport.pl [neosport.pl]
Szybkie obuwie sportowe

Obecnie promocja 15 PLN Free
Zapraszam

www.neosport.pl [neosport.pl]

Dołączył: Mar 2005
Posty: 2,546
K
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
K Offline
Dołączył: Mar 2005
Posty: 2,546
Proponuję od razu ustalić pary półfinałowe:

1-2, 3-4
lub
1-3, 2-4
lub
1-4, 2-3


Niech ktoś wybierze 1 z 3 podanych wyżej schematów.

Oczywiście gospodarzem będzie drużyna niżej rozstawiona w dniu zgłoszenia.

Niech organizator zadecyduje czy finał ma się odbyć na neutralnym boisku czy także obowiązywać będzie zasada niższego rozstawienia.

KIDD #911187 30/01/2007 19:42
Dołączył: Mar 2005
Posty: 2,546
K
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
K Offline
Dołączył: Mar 2005
Posty: 2,546
Neosport jaki numer zgłoszenia mieliśmy Ci podać ???

KIDD #911902 30/01/2007 21:28
Dołączył: Nov 2006
Posty: 131
N
member
member
N Offline
Dołączył: Nov 2006
Posty: 131
KIDD dzieki za pomoc
Pary polfinalowe
1-4 2-3
final ??
nie ma chyba mozliwosci zagrania na neutralnym
chyba ze dwumecz
poza rozgrywkami grupowymi gramy oczywiscie systemem pucharowym

dziekuje i pozdrawiam

zapraszam na:

www.neosport.pl [neosport.pl]
Szybkie obuwie sportowe

Dołączył: Mar 2005
Posty: 2,546
K
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
K Offline
Dołączył: Mar 2005
Posty: 2,546
Można rozgrywać mecze na neutralnym boisku. Można wybrać nawet stadion na którym ma odbyć się spotkanie.

KIDD #912457 31/01/2007 10:20
Dołączył: Nov 2006
Posty: 131
N
member
member
N Offline
Dołączył: Nov 2006
Posty: 131
KIDD
jesli tak to na neutralnym beda rozgrywane wszystkie pucharowe

czekam na wyniki spotkan w formacie:

GRUPA 3
KOLEJKA 1
Brzozovianka - www.NEOSPORT.PL [neosport.pl] 5 - 2
Data: 31.01.2007 o 09:05
MatchID: 111241661
Stadion: Brzozovianka Arena
Widzów: 714

dziekuje i pozdrawiam

zapraszam na

www.neosport.pl [neosport.pl]

Dołączył: Jan 2006
Posty: 8,920
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Jan 2006
Posty: 8,920
GRUPA 1
KOLEJKA 1
Zicheneuerstadt FC - SPOCENI 4 - 4
Data: 31.01.2007 o 09:05
MatchID: 111131421
Stadion: Stamford Bridge
Widzów: 1085

Dołączył: Dec 2006
Posty: 155
K
member
member
K Offline
Dołączył: Dec 2006
Posty: 155
GRUPA 1
KOLEJKA 1
FC Węgorzewo - LKS WZDÓW 2 - 3
Data: 31.01.2007 o 09:05
MatchID: 111185248
Stadion: Bema Arena
Widzów: 1222

Dołączył: Aug 2006
Posty: 22,997
G
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
G Offline
Dołączył: Aug 2006
Posty: 22,997
Grupa 2
Kolejka 1
GKS Gorzów - Fasol Team 0 - 7
Data: 31.01.2007 o 09:05
MatchID: 111135248
Stadion: Milenium Arena
Widzów: 410

blush

Cos nie wyszlo .. :Mad:

KIDD #913382 31/01/2007 14:31
Dołączył: Nov 2005
Posty: 159
Z
member
member
Z Offline
Dołączył: Nov 2005
Posty: 159
FC Węgorzewo 2-3 ŁKS WZDÓW

Dołączył: Mar 2005
Posty: 2,546
K
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
K Offline
Dołączył: Mar 2005
Posty: 2,546
Grupa II
Kolejka I
full wypas - WENECJA 0 - 3
Data: 31.01.2007 o 09:05
MatchID: 111121751
Stadion: full wypas Arena
Widzów: 791


KIDD #915365 31/01/2007 20:25
Dołączył: Nov 2006
Posty: 131
N
member
member
N Offline
Dołączył: Nov 2006
Posty: 131
NEWS

z niepotwierdzonych informacji wynika, ze 1 z druzyn z grupy 3 sie wycofala z turnieju.
Wkrotce potwierdzimy to doniesienie i przyznany zostanie vo 0:5 dla druzyny przeciwnej.
wszsytkie spotkania grupowe z udzialem tego teamu zakoncza sie vo.
Uczestnik pucharu bedzie mogl zagrac sobie w tym terminie zwyczajny sparing

dziekuje i pozdrawiam

sponosr nagrody glownej

www.neosport.pl [neosport.pl]
Szybkie obuwie sportowe

Strona 3 z 7 1 2 3 4 5 6 7

Moderatorzy  Biszop, rafal08 

Link skopiowany do schowka
Kto jest teraz online
11 zarejestrowanych użytkowników (aker, Sensei, kamel, burbon, Lukasz111, ANZELMO, latajaca_holenderka, forty, 11kera11, rafal08, betowiec), 2,742 gości, oraz 11 wyszukiwarek.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
Strona główna forum105
Tematy51,283
Posty5,833,524
Użytkownicy24,790
Najwięcej online13,128
Sep 24th, 2025
Powered by UBB.threads™ PHP Forum Software 8.0.1