|
|
Dołączył: Jul 2003
Posty: 2,034
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Jul 2003
Posty: 2,034 |
Wysłałem juz propozycje sparingu i sie zarejestrowałem. Rozumie ze wszystkie mecze rozgrywamy systemem pucharowym??? Jesli wygram chciałbym nagrode przekazac do miejscowego Domu Dziecka, tak wiec motywacji mi niezabraknie  Pozdrawiam retoox
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2006
Posty: 131
member
|
|
member
Dołączył: Nov 2006
Posty: 131 |
Tak sluszna uwaga rodzaj meczu w fazie grupowej NORMALNY Wszyscy uczestnicy dostali info o pucharze w systemie pocztowym hattrick prosze o rejestracje wszsytkich uczestnikow na stronie sponsora www.neosport.pl [ neosport.pl] Szybkie obuwie sportowe dodatkowy bonus 15 PLN FREE
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2005
Posty: 2,546
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2005
Posty: 2,546 |
Zalecałbym przed rozpoczęciem rozgrywek ułożyć drabinkę na kolejne rundy pucharu.
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2006
Posty: 131
member
|
|
member
Dołączył: Nov 2006
Posty: 131 |
masz racje jesli chcesz mozesz to zrobic jesli nie zrobie sam 
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2006
Posty: 131
member
|
|
member
Dołączył: Nov 2006
Posty: 131 |
w fazie grupowej mecze rozgryway w systemie NORMALNYM w fazie pucharowej w systemie PUCHAROWYM zapraszam do rejestracji www.neosport.pl [ neosport.pl] Szybkie obuwie sportowe prosze o podanie nr zgloszenia na priv lub poprzez hattrick
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2006
Posty: 8,920
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jan 2006
Posty: 8,920 |
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2005
Posty: 2,546
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2005
Posty: 2,546 |
Może być takie coś:
Dwa najlepsze zespoły, które wygrają swoje grupy trafiają na drużyny z 3 miejsc, które awansowały. Trzeci zespół, który wygra grupe trafia na zespół z najgorszym bilansem sposród drużyn które zajeły 2 miejsce w swoich grupach. Pozostałe 2 drużyny, które zajeły 2 miejsca w swoich grupach trafiają na siebie.
Wyglądało by to tak:
1) Zespół z najlepszym bilansem spośród zwycięzców grup - Gorszy z zespołów, który awansował z 3 miejsca
2) Zespół z 2 bilansem spośród zwycięzców grup - Lepszy z zespołów, który awansował z 3 miejsca
3) Zespół z 3 bilansem spośród zwycięzców grup - Zespół z najgorszym bilansem sposród drużyn, które zajeły 2 miejsca w grupach
4) Zespół z najlepszym bilansem sposród drużyn, które zajeły 2 miejsca w grupach - Zespół z 2 bilansem sposród drużyn, które zajeły 2 miejsca w grupach
Niech organizator przemysli czy te mecze będą rozgrywane na stadionach neutralnych czy na stadionach drużyn rozstawionych.
Półfinały:
Tu można dowolnie połączyć w pary zwycięzców spotkań 1,2,3 i 4. Nalezy także zastanowić się nad stadionem rozgrywania spotkań.
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2006
Posty: 131
member
|
|
member
Dołączył: Nov 2006
Posty: 131 |
Drabinka wyglada OK. Dziekuje Aby wyrownac szanse w koncu to puchar przyjmijmy zasade rozgrywania meczy na stadionach druzyn slabszych wg rankingu z dnia zgloszenia losowania. To jest propozycja jesli nie bedzie innych propozycji lub sprzeciwow. Bedzie obowiazywala dziekuje i pozdrawiam www.neosport.pl [ neosport.pl] Szybkie obuwie sportowe
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2006
Posty: 131
member
|
|
member
Dołączył: Nov 2006
Posty: 131 |
Witam, jutro pierwsza runda rozgrywek grupowych. gospodarzy prosze o podanie wyników spotkan wraz z ich numerami. Nagrode glowna funduje www.neosport.pl [ neosport.pl] Szybkie obuwie sportowe Obecnie promocja 15 PLN Free Zapraszam www.neosport.pl [ neosport.pl]
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2005
Posty: 2,546
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2005
Posty: 2,546 |
Proponuję od razu ustalić pary półfinałowe:
1-2, 3-4 lub 1-3, 2-4 lub 1-4, 2-3
Niech ktoś wybierze 1 z 3 podanych wyżej schematów.
Oczywiście gospodarzem będzie drużyna niżej rozstawiona w dniu zgłoszenia.
Niech organizator zadecyduje czy finał ma się odbyć na neutralnym boisku czy także obowiązywać będzie zasada niższego rozstawienia.
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2005
Posty: 2,546
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2005
Posty: 2,546 |
Neosport jaki numer zgłoszenia mieliśmy Ci podać ???
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2006
Posty: 131
member
|
|
member
Dołączył: Nov 2006
Posty: 131 |
KIDD dzieki za pomoc Pary polfinalowe 1-4 2-3 final ?? nie ma chyba mozliwosci zagrania na neutralnym chyba ze dwumecz poza rozgrywkami grupowymi gramy oczywiscie systemem pucharowym dziekuje i pozdrawiam zapraszam na: www.neosport.pl [ neosport.pl] Szybkie obuwie sportowe
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2005
Posty: 2,546
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2005
Posty: 2,546 |
Można rozgrywać mecze na neutralnym boisku. Można wybrać nawet stadion na którym ma odbyć się spotkanie.
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2006
Posty: 131
member
|
|
member
Dołączył: Nov 2006
Posty: 131 |
KIDD jesli tak to na neutralnym beda rozgrywane wszystkie pucharowe czekam na wyniki spotkan w formacie: GRUPA 3 KOLEJKA 1 Brzozovianka - www.NEOSPORT.PL [ neosport.pl] 5 - 2 Data: 31.01.2007 o 09:05 MatchID: 111241661 Stadion: Brzozovianka Arena Widzów: 714 dziekuje i pozdrawiam zapraszam na www.neosport.pl [ neosport.pl]
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2006
Posty: 8,920
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jan 2006
Posty: 8,920 |
GRUPA 1 KOLEJKA 1 Zicheneuerstadt FC - SPOCENI 4 - 4 Data: 31.01.2007 o 09:05 MatchID: 111131421 Stadion: Stamford Bridge Widzów: 1085
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2006
Posty: 155
member
|
|
member
Dołączył: Dec 2006
Posty: 155 |
GRUPA 1 KOLEJKA 1 FC Węgorzewo - LKS WZDÓW 2 - 3 Data: 31.01.2007 o 09:05 MatchID: 111185248 Stadion: Bema Arena Widzów: 1222
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2006
Posty: 22,997
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Aug 2006
Posty: 22,997 |
Grupa 2Kolejka 1GKS Gorzów - Fasol Team 0 - 7 Data: 31.01.2007 o 09:05 MatchID: 111135248 Stadion: Milenium Arena Widzów: 410  Cos nie wyszlo .. :Mad:
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2005
Posty: 159
member
|
|
member
Dołączył: Nov 2005
Posty: 159 |
FC Węgorzewo 2-3 ŁKS WZDÓW
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2005
Posty: 2,546
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2005
Posty: 2,546 |
Grupa II Kolejka I full wypas - WENECJA 0 - 3 Data: 31.01.2007 o 09:05 MatchID: 111121751 Stadion: full wypas Arena Widzów: 791
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2006
Posty: 131
member
|
|
member
Dołączył: Nov 2006
Posty: 131 |
NEWS z niepotwierdzonych informacji wynika, ze 1 z druzyn z grupy 3 sie wycofala z turnieju. Wkrotce potwierdzimy to doniesienie i przyznany zostanie vo 0:5 dla druzyny przeciwnej. wszsytkie spotkania grupowe z udzialem tego teamu zakoncza sie vo. Uczestnik pucharu bedzie mogl zagrac sobie w tym terminie zwyczajny sparing dziekuje i pozdrawiam sponosr nagrody glownej www.neosport.pl [ neosport.pl] Szybkie obuwie sportowe
|
|
|
Link skopiowany do schowka