|
|
Dołączył: Aug 2005
Posty: 6,244
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Aug 2005
Posty: 6,244 |
Eee ja to się dopiero nie stresuję. Nie trzeba mi tego  Ale jest tak jak piszesz, mam pisemny egzamin albo zaliczenie to ludzie jakby nigdy nie ściągali z pierwszych ławek  ostatnio miałem kolosa z Biomedyki to wszyscy na "hurra" do ostatnich ławek. Ja spokojnie wracam z papierosa, a tu wszystko zajęte. Siadam sobie spokojnie w 2. ławce. Przyszła babka zadała 3 pytania i stanęła sobie na końcu sali i obserwowała co kto robi w ostatnich rzędach  Ja z książeczki spisałem potrzebne informacje i pierwszy oddałem prace 
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2004
Posty: 17,060
podwórkowy attaché
|
|
podwórkowy attaché
Dołączył: Nov 2004
Posty: 17,060 |
U mnie dziś była zerówka wszyscy rzucili się na miejscówki ja przegapiłem bo musiałem wziąśc wpis . Jednak baba powiedziała iż w pierwszej turzy zostają do K wszyscy i wykorzystująć ten moment zajełem najlepsze miejsce z najgorszych z bzegu i w środku ale jakoś dałem rady napisać na półtora z 2 pytań  .
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2004
Posty: 17,060
podwórkowy attaché
|
|
podwórkowy attaché
Dołączył: Nov 2004
Posty: 17,060 |
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2005
Posty: 14,266
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Aug 2005
Posty: 14,266 |
a teraz wszyscy studenci razem Wierze, ze moge zdac!!! Wierze, ze moge trzy dostaaaaac!!! 
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2005
Posty: 6,244
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Aug 2005
Posty: 6,244 |
Piecia ale to szeptanie jest czasami strasznie denerwujące. Jestem starostą na roku i ktoś zapodał plote, że dzisiaj o tej i o tej będą wyniki z jakiegoś przedmiotu. oczywiście podpierając się moją osobą twierdząc, że informacja pochodzi ode mnie. No i poprzychodziło dzisiaj sporo osób mimo iż wyniki mają być jutro.  Siedzę sobie wtedy spokojnie u dziewczyny w szpitalu, a tu co chwile telefon albo sms "gdzie wyniki, gdzie wyniki"
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2004
Posty: 17,060
podwórkowy attaché
|
|
podwórkowy attaché
Dołączył: Nov 2004
Posty: 17,060 |
Największe marzenie studenta , 3 choćby z trzema 
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2005
Posty: 6,244
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Aug 2005
Posty: 6,244 |
a teraz wszyscy studenci razem Wierze, ze moge zdac!!! Wierze, ze moge trzy dostaaaaac!!!  Hehe  Dobra piosnka jest 
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2004
Posty: 17,060
podwórkowy attaché
|
|
podwórkowy attaché
Dołączył: Nov 2004
Posty: 17,060 |
ThOmas to patrzę zajmując takie stanowisko używasz dopalaczy dodatkowej wiedzy w postaci ściąg ? Nie ładnie  . Ja tam staram się wszelkie plotki traktować z lekkim przymróżeniem oka , chyba że to coś po jakimś czasie zauważę iż jest prawdą . Do czwartku mam wolne , więc mogę iść się położyć i wyspać . Dobranoc  i powodzenia jutro 
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2005
Posty: 14,266
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Aug 2005
Posty: 14,266 |
fajna byla tez akcja jak mielismy dostac wpis od dosc bardzo wymagajacego doktorka, ale zanim dostalo sie wpis trzeba bylo zaliczyc caly material z semestru, z natury rowny gosc, da sie z nim pozartowac i pogadac normlanie, siedzimy z kumplami na korytarzu nikt sie nie uczy tylko sie wszyscy dobrze bawimy, przychodza kolezanki z roku kazda w rece zeszyt, widac po minie ze mocno zestresowane i zagaduja do nas czemu sie nie uczymy a my ze juz mamy wpis bo gosc daje od reki, jak to uslyszaly to moment swieczki w oczach i pobiegly pod pokoj doktorka, wracaja mowia ze zamkniete drzwi a my ze wlasnie wszedl do bufetu i wszystie do bufetu!! potem sie juz zczaily bo kilka osob nie wytrzymalo ze smichu 
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2005
Posty: 14,266
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Aug 2005
Posty: 14,266 |
a jeszcze jedno pytanie, bo mnie tak naszlo w zwiazku z zima!! a musze powiedziec ze bardzo lubie jezdzic w zime tym bardziej po jakis wiejskich mocno oblodzonych i zasniezonych drogach, oczywiscie z dala od zabudowan ;p ma ktos jakies namiary albo sie orientuje gdzie mozna pojezdzic takim samochodem co ma z tylu zamontowane male obrotowe kolka, co niby mozna sie na tym nauczyc wychodzic z poslizgow na lodzie, z chcecia bym pojezdzial takim po jakims wyznaczonym torze  chyba wiecie o co mi chodzi?? interesuje mnie cos blisko Kielc, swego czasu na torze Kielce byly robione takie szkolenia co jakis czas ale teraz cisza..
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2005
Posty: 6,244
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Aug 2005
Posty: 6,244 |
Ja niestety nie wiem gdzie tak można pojeździć. Lubimy z kumplami podziczyć na ośnieżonym parkingu koło Centrum Handlowego 
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2006
Posty: 4,718
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2006
Posty: 4,718 |
u mnie w okolicy jest pełno takich dróg, nie mówiąc co jes na wiejskich drogach w poblizu wsi mojej babci  aktualnie jest najlepszy moment aby pojeździc, ponieważ mało sniegu, ale jest nieźle ubity no i ślisko niesamowicie... piekne uczucie przy 70h leciec bokiem w zakręt  i to w dodatku polonezem (tylni naped) na letnich oponach, chociaz raz przez ten tylni naped rok temu miałem taki poślizg, że zrobiłem ze 2 bączki...myslałem, że się ze.s.ram, widząc nieubłaganie zbliżajace się trzeba...na szczęście były dośc duże zaspy  ..więc Ci tez polecam wyjazd na jakiejś wiejskie dróżki 
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2006
Posty: 4,718
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2006
Posty: 4,718 |
edit: trzeba -> drzewa tak na marginesie, dzis jak jechalem samohodem to praktycznie każdy zakręt bokiem brałem :), oprócz tych w centrum miasta oczywiście 
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2005
Posty: 28,891
Profesor
|
|
Profesor
Dołączył: Aug 2005
Posty: 28,891 |
|
|
|
|
|
Dołączył: Feb 2006
Posty: 3,349
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Feb 2006
Posty: 3,349 |
|
|
|
|
|
Dołączył: Oct 2002
Posty: 4,680
pokakulka
|
|
pokakulka
Dołączył: Oct 2002
Posty: 4,680 |
czuwa jednoczesnie jedzac sniadanie ;p taka to praca ze nawet jak sie je to przy kompie trzeba siedziec...
Last edited by Ða Bartek; 26/01/2007 09:12.
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2004
Posty: 4,300
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Aug 2004
Posty: 4,300 |
Informacja z Gazety Prawnej: NIE ZAPOMNIJ Od 1 lutego polskie prawo uznaje haszysz za środek odurzający 
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2005
Posty: 28,891
Profesor
|
|
Profesor
Dołączył: Aug 2005
Posty: 28,891 |
czuwa jednoczesnie jedzac sniadanie ;p taka to praca ze nawet jak sie je to przy kompie trzeba siedziec... \ Priv
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2005
Posty: 14,266
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Aug 2005
Posty: 14,266 |
Informacja z Gazety Prawnej: NIE ZAPOMNIJ Od 1 lutego polskie prawo uznaje haszysz za środek odurzający  to wczesniej nie byl??
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2005
Posty: 28,891
Profesor
|
|
Profesor
Dołączył: Aug 2005
Posty: 28,891 |
Kurde nie da rady wysłać priv do Ciebie więc napisze tu Jeśli możesz to usuń post koszałka z tematu śmieszne bo to jest w tym linku to jest skandal Pozdrawiam
|
|
|
Link skopiowany do schowka
|
|