Poprzedni temat
Następny temat
Drukuj temat
Strona 7 z 12 1 2 5 6 7 8 9 11 12
Dołączył: Aug 2005
Posty: 6,244
T
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
T Offline
Dołączył: Aug 2005
Posty: 6,244
Eee ja to się dopiero nie stresuję. Nie trzeba mi tego tongue

Ale jest tak jak piszesz, mam pisemny egzamin albo zaliczenie to ludzie jakby nigdy nie ściągali z pierwszych ławek grin

ostatnio miałem kolosa z Biomedyki to wszyscy na "hurra" do ostatnich ławek. Ja spokojnie wracam z papierosa, a tu wszystko zajęte. Siadam sobie spokojnie w 2. ławce. Przyszła babka zadała 3 pytania i stanęła sobie na końcu sali i obserwowała co kto robi w ostatnich rzędach laugh Ja z książeczki spisałem potrzebne informacje i pierwszy oddałem prace laugh

Bonus: Unibet
Dołączył: Nov 2004
Posty: 17,060
P
podwórkowy attaché
podwórkowy attaché
P Offline
Dołączył: Nov 2004
Posty: 17,060
U mnie dziś była zerówka wszyscy rzucili się na miejscówki ja przegapiłem bo musiałem wziąśc wpis . Jednak baba powiedziała iż w pierwszej turzy zostają do K wszyscy i wykorzystująć ten moment zajełem najlepsze miejsce z najgorszych z bzegu i w środku ale jakoś dałem rady napisać na półtora z 2 pytań smile .

Dołączył: Nov 2004
Posty: 17,060
P
podwórkowy attaché
podwórkowy attaché
P Offline
Dołączył: Nov 2004
Posty: 17,060
Originally Posted by Dziabor
przypomniala mi sie historia z naszego ostatniego wykladu z meteo... zaraz po naszym wykladzie byla zerowka z czegos tam dla 4 roku, na uczelni poszla fama ze profesor zwalnia z egzaminu pierwsze 4 rzedy i daje im wpis, zeby mial mniej sprawdzania, nie do opisania bylo to jak 4 rok rezerwowal sobie miejsca u naszego roku laugh

laugh laugh takie famy są zawsze najlepsze wystarczy jak ktoś coś szepnie i już zaraz wszyscy o tym gadają laugh

Dołączył: Aug 2005
Posty: 14,266
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Aug 2005
Posty: 14,266
a teraz wszyscy studenci razem

Wierze, ze moge zdac!!!
Wierze, ze moge trzy dostaaaaac!!! laugh

Dołączył: Aug 2005
Posty: 6,244
T
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
T Offline
Dołączył: Aug 2005
Posty: 6,244
Piecia ale to szeptanie jest czasami strasznie denerwujące. Jestem starostą na roku i ktoś zapodał plote, że dzisiaj o tej i o tej będą wyniki z jakiegoś przedmiotu. oczywiście podpierając się moją osobą twierdząc, że informacja pochodzi ode mnie.

No i poprzychodziło dzisiaj sporo osób mimo iż wyniki mają być jutro. smirk

Siedzę sobie wtedy spokojnie u dziewczyny w szpitalu, a tu co chwile telefon albo sms "gdzie wyniki, gdzie wyniki"

Dołączył: Nov 2004
Posty: 17,060
P
podwórkowy attaché
podwórkowy attaché
P Offline
Dołączył: Nov 2004
Posty: 17,060
Największe marzenie studenta , 3 choćby z trzema laugh

Dołączył: Aug 2005
Posty: 6,244
T
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
T Offline
Dołączył: Aug 2005
Posty: 6,244
Originally Posted by Dziabor
a teraz wszyscy studenci razem

Wierze, ze moge zdac!!!
Wierze, ze moge trzy dostaaaaac!!! laugh

Hehe laugh Dobra piosnka jest grin

Dołączył: Nov 2004
Posty: 17,060
P
podwórkowy attaché
podwórkowy attaché
P Offline
Dołączył: Nov 2004
Posty: 17,060
ThOmas to patrzę zajmując takie stanowisko używasz dopalaczy dodatkowej wiedzy w postaci ściąg ? Nie ładnie grin . Ja tam staram się wszelkie plotki traktować z lekkim przymróżeniem oka , chyba że to coś po jakimś czasie zauważę iż jest prawdą .

Do czwartku mam wolne , więc mogę iść się położyć i wyspać .
Dobranoc papa i powodzenia jutro piwo

Dołączył: Aug 2005
Posty: 14,266
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Aug 2005
Posty: 14,266
fajna byla tez akcja jak mielismy dostac wpis od dosc bardzo wymagajacego doktorka, ale zanim dostalo sie wpis trzeba bylo zaliczyc caly material z semestru, z natury rowny gosc, da sie z nim pozartowac i pogadac normlanie, siedzimy z kumplami na korytarzu nikt sie nie uczy tylko sie wszyscy dobrze bawimy, przychodza kolezanki z roku kazda w rece zeszyt, widac po minie ze mocno zestresowane i zagaduja do nas czemu sie nie uczymy a my ze juz mamy wpis bo gosc daje od reki, jak to uslyszaly to moment swieczki w oczach i pobiegly pod pokoj doktorka, wracaja mowia ze zamkniete drzwi a my ze wlasnie wszedl do bufetu i wszystie do bufetu!! potem sie juz zczaily bo kilka osob nie wytrzymalo ze smichu laugh

Dołączył: Aug 2005
Posty: 14,266
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Aug 2005
Posty: 14,266
a jeszcze jedno pytanie, bo mnie tak naszlo w zwiazku z zima!! a musze powiedziec ze bardzo lubie jezdzic w zime tym bardziej po jakis wiejskich mocno oblodzonych i zasniezonych drogach, oczywiscie z dala od zabudowan ;p ma ktos jakies namiary albo sie orientuje gdzie mozna pojezdzic takim samochodem co ma z tylu zamontowane male obrotowe kolka, co niby mozna sie na tym nauczyc wychodzic z poslizgow na lodzie, z chcecia bym pojezdzial takim po jakims wyznaczonym torze smile chyba wiecie o co mi chodzi?? interesuje mnie cos blisko
Kielc, swego czasu na torze Kielce byly robione takie szkolenia co jakis czas ale teraz cisza..

Dołączył: Aug 2005
Posty: 6,244
T
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
T Offline
Dołączył: Aug 2005
Posty: 6,244
Ja niestety nie wiem gdzie tak można pojeździć. Lubimy z kumplami podziczyć na ośnieżonym parkingu koło Centrum Handlowego smile

Dołączył: Mar 2006
Posty: 4,718
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2006
Posty: 4,718
u mnie w okolicy jest pełno takich dróg, nie mówiąc co jes na wiejskich drogach w poblizu wsi mojej babci smile aktualnie jest najlepszy moment aby pojeździc, ponieważ mało sniegu, ale jest nieźle ubity no i ślisko niesamowicie... piekne uczucie przy 70h leciec bokiem w zakręt smile i to w dodatku polonezem (tylni naped) na letnich oponach, chociaz raz przez ten tylni naped rok temu miałem taki poślizg, że zrobiłem ze 2 bączki...myslałem, że się ze.s.ram, widząc nieubłaganie zbliżajace się trzeba...na szczęście były dośc duże zaspy smile ..więc Ci tez polecam wyjazd na jakiejś wiejskie dróżki smile

Dołączył: Mar 2006
Posty: 4,718
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2006
Posty: 4,718
edit: trzeba -> drzewa

tak na marginesie, dzis jak jechalem samohodem to praktycznie każdy zakręt bokiem brałem :), oprócz tych w centrum miasta oczywiście smile

Dołączył: Aug 2005
Posty: 28,891
Profesor
Profesor
Dołączył: Aug 2005
Posty: 28,891
Jest tu jakiś MOD ?

Dołączył: Feb 2006
Posty: 3,349
M
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
M Offline
Dołączył: Feb 2006
Posty: 3,349
Jestem, słucham?

Dołączył: Oct 2002
Posty: 4,680
pokakulka
pokakulka
Dołączył: Oct 2002
Posty: 4,680
Originally Posted by Stoin
Jest tu jakiś MOD ?

czuwa jednoczesnie jedzac sniadanie ;p

taka to praca ze nawet jak sie je to przy kompie trzeba siedziec...

Last edited by Ða Bartek; 26/01/2007 09:12.
Dołączył: Aug 2004
Posty: 4,300
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Aug 2004
Posty: 4,300
Informacja z Gazety Prawnej:
NIE ZAPOMNIJ Od 1 lutego polskie prawo uznaje haszysz za środek odurzający
laugh

Dołączył: Aug 2005
Posty: 28,891
Profesor
Profesor
Dołączył: Aug 2005
Posty: 28,891
Originally Posted by Ða Bartek
Originally Posted by Stoin
Jest tu jakiś MOD ?

czuwa jednoczesnie jedzac sniadanie ;p

taka to praca ze nawet jak sie je to przy kompie trzeba siedziec...
\
Priv

Dołączył: Aug 2005
Posty: 14,266
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Aug 2005
Posty: 14,266
Originally Posted by odgdog
Informacja z Gazety Prawnej:
NIE ZAPOMNIJ Od 1 lutego polskie prawo uznaje haszysz za środek odurzający
laugh

to wczesniej nie byl??

Dołączył: Aug 2005
Posty: 28,891
Profesor
Profesor
Dołączył: Aug 2005
Posty: 28,891
Kurde nie da rady wysłać priv do Ciebie więc napisze tu

Jeśli możesz to usuń post koszałka z tematu śmieszne bo to jest w tym linku to jest skandal smirk

Pozdrawiam

Strona 7 z 12 1 2 5 6 7 8 9 11 12

Moderatorzy  Biszop, rafal08 

Link skopiowany do schowka
Kto jest teraz online
9 zarejestrowanych użytkowników (latajaca_holenderka, rafal08, Sensei, betowiec, forty, burbon, JelineK, $-man, alfa), 1,357 gości, oraz 12 wyszukiwarek.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
Strona główna forum105
Tematy51,289
Posty5,835,742
Użytkownicy24,790
Najwięcej online13,128
Sep 24th, 2025
Powered by UBB.threads™ PHP Forum Software 8.0.1