|
|
Dołączył: Sep 2005
Posty: 14,202
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Sep 2005
Posty: 14,202 |
Klikam w ankiete: [ Linked Image] [ Linked Image] Wyskakuje :| Wczesniej, klikam w pewnien news to zamiast informacji na temat mnie interesujacy wyskakuje bezposredni link do forum z postem jasia_smietany czy tam czulego_wojtka nie pamietam. Zenada :/ Jesli chodzi o samo forum to onet jest chyba najgorszym portalem. Schodzi na psy, czesciej "przepuszczaja" posty prowokatorow niz userow z wartosciowymi przemysleniami, argumentami...
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2005
Posty: 6,244
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Aug 2005
Posty: 6,244 |
Kurde, ale Wam dobrze. Ja mam jeszcze 2 egzaminy i 3 zaliczenia Jutro wyniki najgorszego z najgorszych więc trzymajcie kciuki  Zdałem izi 
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2006
Posty: 19,172
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2006
Posty: 19,172 |
Brawo th0mas :PIWO:
Ja 1 lutego mam egzamin ze Wstepu Do Socjologii, a potem polowkowy 9 lutego z Makrostruktur... ciezko to widze... Poza tym troche zaliczen zostalo... :|
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2005
Posty: 32,699
Porucznik
|
|
Porucznik
Dołączył: Apr 2005
Posty: 32,699 |
Gratki th0mas Mnie jutro czeka egzamin ustny z systemu politycznego. A jeszcze nie umiem zbyt wiele :/ Do tego ta konstytucja Spokojnie dasz radę Shane ! Socjo to lypa 
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2003
Posty: 21,969
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jan 2003
Posty: 21,969 |
Ja mam jutro logike  Licze, że coś ustrzele fartem na teście i zrobie dobrze zadania otwarte, a wtedy będzie dobrze  Wczoraj była historia i musze przyznać, że wyglądałem jakRoddickw drugimsecie meczu z Rogerem, poprawka za trzy tygodnie 
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2005
Posty: 32,699
Porucznik
|
|
Porucznik
Dołączył: Apr 2005
Posty: 32,699 |
Z logiki bardzo miło wspominam egzamin Było troche nerwow ale poszlo ok. Dasz rade Kameleon  Ok, ja wracam do nauki 
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2005
Posty: 28,891
Profesor
|
|
Profesor
Dołączył: Aug 2005
Posty: 28,891 |
Weeeeeeeeekend
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2005
Posty: 6,244
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Aug 2005
Posty: 6,244 |
Dzięki Panowie. Dzisiaj pisałem z Socjologii. Ciężko się ściągało, ale na 2 pytania z 3 napisałem. Bardzo się rozpisałem na temat: Rozwój osobowości wg Freuda, Plagiata i Erikssona Kamel logika to pryszcz, na 4.0 zdałem 
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2004
Posty: 3,525
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2004
Posty: 3,525 |
No to pije wasze zdrowie !! Weekend czas zaczaćz z Żubrem 
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2006
Posty: 19,172
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2006
Posty: 19,172 |
sobie avatar zmienilem, teraz mam z Lobo 
|
|
|
|
|
Dołączył: Sep 2004
Posty: 27,489
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Sep 2004
Posty: 27,489 |
sobie avatar zmienilem, teraz mam z Lobo  Ciekawe jak długo 
|
|
|
|
|
Dołączył: Sep 2005
Posty: 14,202
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Sep 2005
Posty: 14,202 |
No to pije wasze zdrowie !! Weekend czas zaczaćz z Żubrem  Po żubrze tanie winko + cola? jak kiedyś :>  Swoja drogą Wasze napisałeś z dużej litery, a żubr(piwo) z małej... no tak cenne
|
|
|
|
|
Dołączył: Sep 2005
Posty: 14,202
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Sep 2005
Posty: 14,202 |
Z małej litery znaczy się  Gdzie ten 5 minutowy edit? 
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2006
Posty: 19,172
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2006
Posty: 19,172 |
sobie avatar zmienilem, teraz mam z Lobo  Ciekawe jak długo  hehe, sam nie wiem Szewa  Ostatnio mialem z Punisherem, teraz z Lobo... moze przyjdzie czas na Predatora 
|
|
|
|
|
Dołączył: Feb 2005
Posty: 681
addict
|
|
addict
Dołączył: Feb 2005
Posty: 681 |
ile noclegi kosztuja w gorach? od osoby? i gdzie ile powiedzcie...
|
|
|
|
|
Dołączył: Sep 2004
Posty: 27,489
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Sep 2004
Posty: 27,489 |
ile noclegi kosztuja w gorach? od osoby? i gdzie ile powiedzcie... http://www.gory.com.pl/
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2006
Posty: 4,403
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2006
Posty: 4,403 |
Gratki th0mas Mnie jutro czeka egzamin ustny z systemu politycznego. A jeszcze nie umiem zbyt wiele :/ Do tego ta konstytucja Spokojnie dasz radę Shane ! Socjo to lypa  Idź na korepetycje do Nirtza 
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2006
Posty: 4,718
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2006
Posty: 4,718 |
sobie avatar zmienilem, teraz mam z Lobo  Ciekawe jak długo  hehe, sam nie wiem Szewa  Ostatnio mialem z Punisherem, teraz z Lobo... moze przyjdzie czas na Predatora  chyba najczęsciej na forum zmieniasz sobie avartary  ..ja mojego dafa już dawno chciałem, ale za bardzo sie rpzywiązałem 
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2006
Posty: 19,172
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2006
Posty: 19,172 |
Najczesniej? Eeee, no chyba nie. Ten pozostanie na dlugo cos czuje. Poza tym - avatar avatarem, ale nie rozumiem jak mozna sobie co jakis czas zmieniac nicki 
|
|
|
|
|
Dołączył: Feb 2006
Posty: 3,349
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Feb 2006
Posty: 3,349 |
Ehehe no shane... Ja czasami już nie łapie, kto jest (był) kim itd...
|
|
|
Link skopiowany do schowka
|
|