|
|
Dołączył: Dec 2006
Posty: 239
enthusiast
|
|
enthusiast
Dołączył: Dec 2006
Posty: 239 |
Czy waszym zdaniem da sie zarabiać na zakładach sportowych? Czy możnam mozna z tego wyżywić rodzine, utrzymać dom, opłacic podatki? Moim zdaniem tak, myśle żę moja przyszłość będzie bardoz związana z zakładami i z bukmacherką , w tym miesiącu jestem na +500-600zł i mi tyle mi wystarcza narazie bo sie ucze.. A Wy?
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2005
Posty: 373
enthusiast
|
|
enthusiast
Dołączył: Jan 2005
Posty: 373 |
dac sie moze i da, jesli sie w tym siedzi non stop, ale czy jest sens? co powiesz dziecku, ze nie kupisz mu bulki bo Arsenal stracil gola w 90. minucie ?
jako dodatek do budzetu jak najbardziej, ale nie jako jedyne zrodlo dochodu...
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2006
Posty: 239
enthusiast
|
|
enthusiast
Dołączył: Dec 2006
Posty: 239 |
No np. ja siedze w w tym ponad 6 godzin na dzień, i myśle że można zarobić na miesiąc z 2-3 tysiące ale wszystko zależy jaki masz budżet i za ile grasz
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2006
Posty: 405
addict
|
|
addict
Dołączył: Nov 2006
Posty: 405 |
Moze i mozna z tego zyc. u mnie wyglada to tak ze jak obstawiam to na koniec wychodze na lekki minus:/
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2004
Posty: 8,416
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2004
Posty: 8,416 |
Wspólna odpowiedź na pierwsze i drugie pytanie postawione w pierwszym poście tematu (nie mylić z pytaniem postawionym w nazwie tematu): TAK
Jest to jednak w obecnych czasach tak trudne i wymaga olbrzymiej wiedzy nie tylko sportowej, ale przede wszystkim matematycznej i analitycznej, że udaje się to jedynie bardzo niewielkiemu odsetkowi osób bawiących się w zakłady bukmacherskie.
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2005
Posty: 2,890
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2005
Posty: 2,890 |
Jestem na plusie  Dużym plusie 
|
|
|
|
|
Dołączył: Feb 2001
Posty: 776
old hand
|
|
old hand
Dołączył: Feb 2001
Posty: 776 |
Manko122 zmień nazwe nicka a zaczniesz zarabiać....
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2005
Posty: 6,311
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2005
Posty: 6,311 |
dac sie moze i da, jesli sie w tym siedzi non stop, ale czy jest sens? co powiesz dziecku, ze nie kupisz mu bulki bo Arsenal stracil gola w 90. minucie ?
jako dodatek do budzetu jak najbardziej, ale nie jako jedyne zrodlo dochodu... Nie zgodzę się z Tobą. Wg mnie, jeżeli ktoś czerpie z tego regularne zyski to czemu nie? Praca jak każda inna. Nawet wymaga więcej umiejętności niż niejedno popularne stanowisko.
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2006
Posty: 405
addict
|
|
addict
Dołączył: Nov 2006
Posty: 405 |
jahu masz cos do mojego nicka?
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2005
Posty: 373
enthusiast
|
|
enthusiast
Dołączył: Jan 2005
Posty: 373 |
ale ja nie mowie, ze nie potrzeba umiejetnosci, wrecz przeciwnie. natomiast prywatnie nie chcialbym, zeby obiad albo czynsz zalezal od tego, czy jakis kopacz ykorzysta karnego w ostatniej minucie meczu.
tak jak mowie, jak najbardziej mozna z tego czerpac zyski i to duze (choc jest to niezwykle trudne), ale nie powinno byc to jedyne zrodlo dochodu.
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2005
Posty: 2,890
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2005
Posty: 2,890 |
Nie nic... nikt nie ma nic to Twojego nicka... Manko... Manko 
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2006
Posty: 405
addict
|
|
addict
Dołączył: Nov 2006
Posty: 405 |
dla jaho chyba jednak cos nie pasuje
|
|
|
|
|
Dołączył: Sep 2006
Posty: 3,659
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Sep 2006
Posty: 3,659 |
jakis staly zysk mozna generowac, nawet minimalizujac ryzyko, bonusik to tu to tam, sure becik to tu tam i tak ziarnko do ziarnka....
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2005
Posty: 2,890
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2005
Posty: 2,890 |
Nie wszystko pasuje, tylko jak ktoś ma nick "manko"...albo 122xmanko to daje do zastanowienia  Inaczej wiesz co znaczy: Manko?  To mój ostatni wpis w tym temacie 
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2004
Posty: 4,989
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2004
Posty: 4,989 |
jakis staly zysk mozna generowac, nawet minimalizujac ryzyko, bonusik to tu to tam, sure becik to tu tam i tak ziarnko do ziarnka.... tylko zeby zbierac ziarnko do ziarnka to trzbea dyscypliny i wytrwalosci, dlatego uważam ze zyski (stałe) z bukmacherki moga czerpac tylko nie liczni/wytrwali i przestrzegajacych swoich zasad
|
|
|
|
|
Dołączył: Oct 2006
Posty: 55
journeyman
|
|
journeyman
Dołączył: Oct 2006
Posty: 55 |
Dobrze, że kolega nie pracuje w sklepie  do bukmacherki nick jak każdy inny 
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2006
Posty: 405
addict
|
|
addict
Dołączył: Nov 2006
Posty: 405 |
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2005
Posty: 3,034
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Aug 2005
Posty: 3,034 |
Jeżeli miałoby to być jedyne źródło dochodu to nie radze z prostego powodu. Otóż takiego stresu non stop mało kto wytrzyma a pod wpływem nerwów zaczną się błędy i w ten sposób droga do bankrutctwa jest bardzo prosta. Jak czytam czat to widze, że niektórzy nie wytrzymują jak grają po naście złotych a co tu mówić o grze w której obracalibyśmy co miesiąc kilkoma tysiącami z myślą, że jak trafimy na gorszy okres to możemy któregoś pięknego dnia przegrać wszystko i iść pod most. Jednye źródło dochodu absolutnie nie bo nie wyobrażam sobie ciągnąć do końca życia kasy z zakładów i nie mieć zabezpieczenia w postaci jakiejś posady. Oczywiście można się utrzymać z 2-3 lata ale nie jest to sposób na życie. Jeśli zaś jest w zapasie inne źródło utrzymania to spokojnie można się postarać o taki co miesięczny dodatek do pensji z bukmacherki.
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2006
Posty: 239
enthusiast
|
|
enthusiast
Dołączył: Dec 2006
Posty: 239 |
Wiadomo że tylko mały procent ludzi z tego czerpie dochody załóżmy 98%, ale to te zależy od miesiąca bo można zarabić w danym miesiącu 100zł a w innym 5000zł , to nie jest stała wypłata taka sama 
|
|
|
|
|
Dołączył: Feb 2001
Posty: 776
old hand
|
|
old hand
Dołączył: Feb 2001
Posty: 776 |
Z zarabianiem na grze to jest tak jak z każda inna dziedziną - ci ktorzy wkładają w to wiele cerca i sa gotowi wkładać w to wiele godzin pracy beda odnosili cukcesy , ci zaś ktorzy traktują to wyłacznie rekreacyjnie lub zabawowo bedą placili za przyjemność gry...
Z tymi rachunkami nie ma problemu po prostu musisz zarabiać więcej niz wydajesz , po jakimś czasie uzbierasz sobie "kapitał rezerwowy" i nawet jak ci nie idzie to masz na świeże buleczki.
|
|
|
Link skopiowany do schowka
|
|