Poprzedni temat
Następny temat
Drukuj temat
Strona 2 z 4 1 2 3 4
kamasss #900227 27/01/2007 15:34
Dołączył: Oct 2005
Posty: 1,876
P
Pooh-Bah
Pooh-Bah
P Offline
Dołączył: Oct 2005
Posty: 1,876
Panowie nie rozumiem Waszych opinii...zachowujecie się tak jakbyście z Waszymi partnerkami prowadzili wojnę płci. Jakbyście sie czuli gdyby Wasza dziewczyna/żona zapomniała o Waszych urodzinach i też dla niej byłby to dzień jak co dzień?! Nikt nie każde Wam traktować Walentynek jako święta, potraktujcie to jako okazję by pokazać partnerce, że Wam na niej zależy. Przecież tu nie chodzi o jakieś wspaniałe wyjście do restauracji, czy wyjazd do Paryża. Wystarczy jedna czerwona róża i kilka szczerych słów. Wierzcie mi, że kobieta odpłaci się Wam tej nocy smile A poza tym Walentynki są świętem zakochanych, a nie dniem kobiet...tutaj partnerki również wykazują się inicjatywą. Wniosek: Zrobicie jak zechcecie ale nie narzekajcie potem na nude i monotonię w Waszych związkach.małżeństwach. pzdr piwo

Bonus: Unibet
Pierniczek #900388 27/01/2007 16:11
Dołączył: Mar 2005
Posty: 6,529
X
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
X Offline
Dołączył: Mar 2005
Posty: 6,529
Originally Posted by Pierniczek
Panowie nie rozumiem Waszych opinii...zachowujecie się tak jakbyście z Waszymi partnerkami prowadzili wojnę płci. Jakbyście sie czuli gdyby Wasza dziewczyna/żona zapomniała o Waszych urodzinach i też dla niej byłby to dzień jak co dzień?! Nikt nie każde Wam traktować Walentynek jako święta, potraktujcie to jako okazję by pokazać partnerce, że Wam na niej zależy. Przecież tu nie chodzi o jakieś wspaniałe wyjście do restauracji, czy wyjazd do Paryża. Wystarczy jedna czerwona róża i kilka szczerych słów. Wierzcie mi, że kobieta odpłaci się Wam tej nocy smile A poza tym Walentynki są świętem zakochanych, a nie dniem kobiet...tutaj partnerki również wykazują się inicjatywą. Wniosek: Zrobicie jak zechcecie ale nie narzekajcie potem na nude i monotonię w Waszych związkach.małżeństwach. pzdr piwo
Nareszcie ktoś dobrze gada smile piwo
Dla mnie to jest ważny dzień bo dziewczyna obchodzi też wtedy urodziny, wiec dzień jak codzień to nie jest... 2 święta na raz grin
Jakieś pomysły? Ułóżmy wspólnymi siłami wiersz, dobry pomysł grin

Pierniczek #900470 27/01/2007 16:24
Dołączył: Feb 2005
Posty: 1,175
old hand
old hand
Dołączył: Feb 2005
Posty: 1,175
Dobrze gada polac mu piwo w koncu ekspert tongue
hmmm Kuba co by Ci polecic poprostu kup jedna czerwona roze bez zadnego przybrania i spędz z nia milo czas smile

xqwzts #900515 27/01/2007 16:30
Dołączył: Mar 2006
Posty: 4,718
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2006
Posty: 4,718
co do kwestii walentynek popieram Pierniczka smile

..a teraz jak adammm napisał, że my napiszemy wiersz to wychodze na przeciw z inicjatywa i zaczynam:

Aurelio! kochanie moje, tyś jesteś jak oferta meczów
Ile Cię kochać trzeba ten każdy się dowie, kto przeoczył pewniaka po kursie 2.0
Twą stawkę pomnażam dzis we własnej osobie, by piekne weszło ako
Ichcę Ci powiedzieć, że Ciebie kocham, jak izzzzi meczyk po kursie 6.0 smile

..ale denne, poeta to ja nie będę smile

..a ja tam moją koleżankę zabieram na spacerek brzegiem morza, biore termos, przygotowywuję ładną walentynkę i będzie miło, ewentualnie na zakończenie, jeżeli sobie zasłuży to zajdziemy na coś ciepłego i lampke wina w jakiejś restauracji smile

xqwzts #900577 27/01/2007 16:43
Dołączył: Dec 2005
Posty: 9,194
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2005
Posty: 9,194
Niebo , słońce, a nawet muchy laugh
Wiedza ,że dzisiaj jest 14 luty.

wiedz ma mila ,
że taka miłość jak nasza,
nikomu sie nie sniła !
Nie mowie tego dlatego
że dzisiaj jest dzień 14 lutego
ale mowie to po to abyś wiedziala
kogoś pokochala
tego kogoś kto kocha,miluje i szanuje
a na Twoj widok krew mocniej mu pulsuje


:D:D:D:D:D::D:D:D:D:D:D:D

Mr.Eco #900604 27/01/2007 16:47
Dołączył: Oct 2005
Posty: 16,318
Impossible is nothing
Impossible is nothing
Dołączył: Oct 2005
Posty: 16,318
Originally Posted by Lucky_Luck[PL
]Niebo , słońce, a nawet muchy laugh
Wiedza ,że dzisiaj jest 14 luty.

wiedz ma mila ,
że taka miłość jak nasza,
nikomu sie nie sniła !
Nie mowie tego dlatego
że dzisiaj jest dzień 14 lutego
ale mowie to po to abyś wiedziala
kogoś pokochala
tego kogoś kto kocha,miluje i szanuje
a na Twoj widok krew mocniej mu pulsuje


:D:D:D:D:D::D:D:D:D:D:D:D
a to dopiero poeta.
Drugi Kochanowski się nam szykuje.
piwo

Dołączył: Feb 2005
Posty: 1,175
old hand
old hand
Dołączył: Feb 2005
Posty: 1,175
Paktofonika - Rób co chcesz
"Rób co chcesz, może wieczór ze świecami
Lecz zadowolona będzie suka skuta kajdankami.." piwo juz jest pomysl wink

Klakier #900742 27/01/2007 17:16
Dołączył: Oct 2005
Posty: 3,666
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Oct 2005
Posty: 3,666
Originally Posted by Klakier
Paktofonika - Rób co chcesz
"Rób co chcesz, może wieczór ze świecami
Lecz zadowolona będzie suka skuta kajdankami.." piwo juz jest pomysl wink


lol laugh

gobel #900759 27/01/2007 17:21
Dołączył: Dec 2006
Posty: 239
H
enthusiast
enthusiast
H Offline
Dołączył: Dec 2006
Posty: 239
Ja tam.. walentynki spędze sam.. z dziewczyną sie pokłóciłem przed walentynkami.. tragedia..

Klakier #900760 27/01/2007 17:21
Dołączył: Mar 2006
Posty: 3,686
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2006
Posty: 3,686
Originally Posted by Klakier
Paktofonika - Rób co chcesz
"Rób co chcesz, może wieczór ze świecami
Lecz zadowolona będzie suka skuta kajdankami.." piwo juz jest pomysl wink
Zdeka proste te teksty maja, pierwsze skojarzenie to skrzywione podłoże psychiczne jakas sytuacja z przeszlosci (odrzucenie przez kobiety,wysmiewanie go poprzez plec zenska,lub problemy z po..........:)

gobel #900789 27/01/2007 17:26
Dołączył: Jun 2005
Posty: 20,425
Ana <3
Ana <3
Dołączył: Jun 2005
Posty: 20,425
Pierniczek , ło czym Ty nawijasz? okazja by coś pokazać? miłość jest na pokaz, uczucia są na pokaz? jak mawia Kaziu Marcinkiewicz, czyny nie słowa laugh co mi z tego, że 100 razy powie mi Kocham Cię, jak gówno robi w tym kierunku wink dziwne wnioski wyciągasz, gdy oleję 14.02 mam później narzekać na nudę i monotonię? ZERO logiki! nudą i monotonią są właśnie bzdetne walentynki, nudne są róże... o wiele bardziej romantyczne, miłe i ciekawe są akcje z zaskoczenia, bez sztucznej okazji, bez daty w kalendarzu.

14.02 powoduje presję i nacisk społeczny tongue chrzanię to!


Azzaro #900795 27/01/2007 17:26
Dołączył: Feb 2005
Posty: 1,175
old hand
old hand
Dołączył: Feb 2005
Posty: 1,175
Przesłuchaj całą Azzaro smile

Heart #900826 27/01/2007 17:40
Dołączył: Aug 2004
Posty: 9,866
K
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
K Offline
Dołączył: Aug 2004
Posty: 9,866
Originally Posted by Heart
Ja tam.. walentynki spędzę sam.. z dziewczyną się pokłóciłem przed walentynkami.. tragedia..


ale lol
spójrz w kalendarz

Klakier #900830 27/01/2007 17:41
Dołączył: Mar 2006
Posty: 3,686
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2006
Posty: 3,686
calej nei maielm oakzji:) ale z checia zobacze:) ten kawalek tekstu wskazał mi ich nastawienie ostatnimi czasy modny gangsterki p.i.m.p image:PP:P ale przeslucham:)

Pierniczek #901099 27/01/2007 18:47
Dołączył: Jan 2005
Posty: 26,258
L
antimadrista
antimadrista
L Offline
Dołączył: Jan 2005
Posty: 26,258
Originally Posted by Pierniczek
Panowie nie rozumiem Waszych opinii...zachowujecie się tak jakbyście z Waszymi partnerkami prowadzili wojnę płci. Jakbyście sie czuli gdyby Wasza dziewczyna/żona zapomniała o Waszych urodzinach i też dla niej byłby to dzień jak co dzień?! Nikt nie każde Wam traktować Walentynek jako święta, potraktujcie to jako okazję by pokazać partnerce, że Wam na niej zależy. Przecież tu nie chodzi o jakieś wspaniałe wyjście do restauracji, czy wyjazd do Paryża. Wystarczy jedna czerwona róża i kilka szczerych słów. Wierzcie mi, że kobieta odpłaci się Wam tej nocy smile A poza tym Walentynki są świętem zakochanych, a nie dniem kobiet...tutaj partnerki również wykazują się inicjatywą. Wniosek: Zrobicie jak zechcecie ale nie narzekajcie potem na nude i monotonię w Waszych związkach.małżeństwach. pzdr piwo

Ja sobie oczywscie zartuje, choc cos w tym jest wink

Mi tam walentynki zwisaja, bo:

- o tak jestem sam
- nikt mnie nie lubi
- i tak w ten dzien pracuje do 21


lupus #901183 27/01/2007 19:07
Dołączył: Mar 2006
Posty: 3,686
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2006
Posty: 3,686
lupus a dostałes się do tej firmy, co byłeś na rozmowie, a szef w zlotych branzoletach?:)

Azzaro #901236 27/01/2007 19:25
Dołączył: Jan 2005
Posty: 26,258
L
antimadrista
antimadrista
L Offline
Dołączył: Jan 2005
Posty: 26,258
Taa wink

lupus #901591 27/01/2007 20:58
Dołączył: Feb 2004
Posty: 7,049
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Feb 2004
Posty: 7,049
musiales ogolic glowe i zaczac nosic skore zeby sie jakos prezentowac w mietku bosa? tongue

nOcnY #901601 27/01/2007 21:01
Dołączył: Jan 2005
Posty: 26,258
L
antimadrista
antimadrista
L Offline
Dołączył: Jan 2005
Posty: 26,258
W garniaku chodzimy wszyscy smile
On tez, tzn ja go tylko 2 razy widzialem, na codzien jestem z managerem, a ten koles co mialem rozmowe to szef wszystkich szefow, rzadko sie pokazuje.

lupus #901602 27/01/2007 21:02
Dołączył: Feb 2004
Posty: 7,049
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Feb 2004
Posty: 7,049
a jak wyglada kwestia $?

Strona 2 z 4 1 2 3 4

Moderatorzy  Biszop, rafal08 

Link skopiowany do schowka
Kto jest teraz online
14 zarejestrowanych użytkowników (latajaca_holenderka, rafal08, Akhu, Sensei, betowiec, aker, alfa, Kretol, rymoholik, bukma, Green Arrow, forty, Lukasz111, 11kera11), 806 gości, oraz 6 wyszukiwarek.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
Strona główna forum105
Tematy51,285
Posty5,835,097
Użytkownicy24,790
Najwięcej online13,128
Sep 24th, 2025
Powered by UBB.threads™ PHP Forum Software 8.0.1