Poprzedni temat
Następny temat
Drukuj temat
Strona 13 z 16 1 2 11 12 13 14 15 16
Dołączył: Dec 2004
Posty: 7,747
G
Inwestor
Inwestor
G Offline
Dołączył: Dec 2004
Posty: 7,747
Originally Posted by Feel-Tsu
po co tak jakos dziwnie kalkulujecie:
jest tak prosto - w naszej grupie juz wiemy kto zagra w 1/4 finalu.

Nic nie jest prosto kolego, twój wywód opiera się na założeniu że Hiszpania nie przegra z Chorwacją ale to nie jest pewnik tylko twoje założenie.

Bonus: Unibet
Dołączył: Aug 2006
Posty: 1,212
veteran
veteran
Dołączył: Aug 2006
Posty: 1,212
zgadzam sie to moje zalozenie, ale czasem na zalozeniach oparty jest kazdy system gry, kazdy scenariusz.....wiesz nie ma sensu siac jakiejs spiskowej teorii dziejow , ze ktos nie bedzie chcial na kogos trafic, choc takie zalozenia Wy tez juz zakladacie, tak wiec dlaczego nie moge zalozyc, ze Hiszpania ogra CRO zeby nie grac z Francja?

p.s jesli Hiszpanie przegraja z Chorwatami to moga wyladowac na czwartym miejscu i co wtedy? mozliwy jest scenariusz ze zarowno Francja jak i Hiszpanie skoncza rywalizacje w grupach na tych miejscach, a jakos dziwnie nie wydaje mi sie to realne......
wiem wiem kolejne zalozenie:)

Dołączył: Dec 2004
Posty: 7,747
G
Inwestor
Inwestor
G Offline
Dołączył: Dec 2004
Posty: 7,747
Sorry za post pod postem, ale jeszcze jedno, radzę uważać z graniem na Duńczyków przed wynikami innych spotkań bo:

- jeśli Hiszpania urwie punkty Chorwacji

oraz

- Węgry nie przegrają z Rosją lub przegrają dwoma bramkami i więcej (czyli Rosja nie wygra jedną bramką)

to Dania będzie już przed swoim meczem pewna awansu czwartego miejsca i o ile w drugiej grupie wygrają dziś swoje mecze Polska i Niemcy (a to już będzie wiadomo przed meczem Duńczyków) to Dania może wcale nie być zainteresowana wygrywaniem z Czechami bo po co? żeby grać z gospodarzami turnieju w ćwierćfinale ?! Myślę że na miejscu Duńczyków wolałbym jako ich trener grać z Polską.

Więc uwaga, kurs 1,08 w bwin na Danię a może być mina.

Dołączył: Aug 2006
Posty: 1,212
veteran
veteran
Dołączył: Aug 2006
Posty: 1,212
Dania wygra z Czechami ale i tak zajmie 4. miejsce w grupie bo bedzie slabszy bezposredni mecz z Wegrami, ktorzy pokonaja Rosjan bo sa lepsi i tyle....oczywiscie caly czas funkcjonuje zalozenie zwyciestwo Hiszpanow nad Chorwacja smile

a poza tym Niemcy i Polska wygraja swoje mecze i Dania zagra z Polakami.....

Giertyszek jesli Hiszpania wygra
potem Wegry wygraja
to Dania czy to wygra czy przegra i tak zajmie 4. miejsce w grupie,
jednoczesnie Polska wygrywa ze Slowenia i wszystko clear.......

Dania nie zagra z Niemcami, chocby anwet na glowie staneli to nie zagraja - kolejne zalozenie:)

Dołączył: Dec 2004
Posty: 7,747
G
Inwestor
Inwestor
G Offline
Dołączył: Dec 2004
Posty: 7,747
Tak, masz rację że jeśli Hiszpania i Węgry wygrają to Dania niezależnie od wyniku ma 4 miejsce, więc muszę zmodyfikować moje załozenia :

Zakładając że Dania woli grać z Polską niż z Niemcami to musi przegrać z Czechami o ile wcześnie swoje mecze wygrają lub zremisują zarówno Polska jak i Niemcy a także Hiszpania nie przegra z Chorwacją oraz Rosja wygra z Węgrami minimum trzema bramkami.

Dołączył: Aug 2006
Posty: 364
M
enthusiast
enthusiast
M Offline
Dołączył: Aug 2006
Posty: 364
a moze hiszpania by wolała zagrac w 1/4 z polska i porażka z chorwacją może im pasować , bo jak wygrają to zagrają prawdopodobnie z francją, ja mysle ze coniektórzy będą kalkulowali i dla mnie mecze no bet

Dołączył: Aug 2006
Posty: 1,212
veteran
veteran
Dołączył: Aug 2006
Posty: 1,212
dobra czyli jednym slowem nikt nie bedzie chcial wygrac tamtej grupy ani Hiszpania ani Chorwacja nie chce przeciez grac z Francja, ktora w zalozeniu i tak i tak bedzie u nas czwarta

Dołączył: Aug 2001
Posty: 3,531
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Aug 2001
Posty: 3,531
Panowie zaczynając kalkulacje odnosnie kto na kogo trafia proszę pamietać świętą zasadę w piłce ręcznej najwazniejszy jest bezposredni pojedynek między drużynami i dlatego różnica bramek jest tylko ważna w tzw małych tabelkach ale one nie będą tu spisywane bo nie było remisów. Czyli wg kolejności ilość punktów, bezpośredni pojedynek, różnica bramek, bramki zdobyte.

Pozdrawiam Pawka z Kielc papa

Dołączył: Aug 2006
Posty: 1,212
veteran
veteran
Dołączył: Aug 2006
Posty: 1,212
Pawka ale tak wlasnie ja to robie, licze bezposredni mecz, sam sprawdz na poprzedniej stronie:0

Pawka a moze ty sam masz jakies wlasne zalzoenie na ostatnia kolejke?

Dołączył: Dec 2004
Posty: 8,416
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2004
Posty: 8,416
Dla mnie te całe wasze dywagacje o układach i układzikach to tylko o dupe strzaskać...

Tutaj nikt nie będzie się czaił bo woli grać z Polską albo z Albanią albo z Hondurasem... każdy zagra dzisiaj o zwycięstwo i zajęcie jak najlepszego miejsca w grupie by w ten sposób trafić na teoretycznie najłatwiejszego przeciwnika w ćwierćfinale... tak najłatwiejszego... bo skoro jedna drużyna zajmuje 1 miejsce w grupie a inna 4 to znaczy, że drużyna, która zajęła 1 miejsce jest lepszym zespołem na tej imprezie nawet jeśli nazywa się Polska a nie Francja.

I koniec tych durnych teorii spiskowych...

Dołączył: Aug 2006
Posty: 1,212
veteran
veteran
Dołączył: Aug 2006
Posty: 1,212
tomo ma racje, ja tez przed wejsciem tutaj mialem swoja koncepcje , wszedlem a tu czytam ze ten nie chce na tego, ten na tamtego itd

a prawda jest taka ze dzis trzeba grac zwyciestwa: Niemiec, Polski, Hiszpanii i Węgier i tyle:)

Dołączył: Aug 2001
Posty: 3,531
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Aug 2001
Posty: 3,531
Załozenie jest proste ominąć Chorwację i Hiszpanię jeśli chodzi o "Naszą" grupę a nie wpaść na Niemców i Hiszpanów jeśli chodzi o "tamtą" grupę. Wg mnie warto zagrać tylko Polaków bo z ich wypowiedzi wnioskować należy że im zalezy. Co do Chorwacji to trener Cervar wczoraj oszczędzał zawodników na rewanż za przegraną Chorwatów z Hiszpanią w finale ostatnich MŚ. To dla nich priorytet i napewno kalkulować nie będą. A Francja bedzie i tak na 4 miejscu więc wpadnie na Chorwacje najprawdopodobniej. Dania i Węgry powalcza o to żeby nie trafic na Niemcy ale Niemcy muszą pyknąć Islandię. Naprawdę takie szaleństwo kto na kogo ma nie trafić. Wiem tylko tyle NASI muszą i wygrają bo wczoraj Słowenia płakała po porażce z Islandią bo droga na Igrzyska powoli sie zamyka i są napewno przybici i oleja mecz bo i tak zagraja o 9 miejsce.
Naprwde scenariusze napisze zycie czyli najpierw Niemcy o 15.30 rozpoczna a potem kolejni. To tyle.

Pozdrawiam Pawka z Kielc papa

Dołączył: Aug 2001
Posty: 3,531
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Aug 2001
Posty: 3,531
Sory powinno być Niemców i Francuzów, pomyłka

Dołączył: Feb 2004
Posty: 14,919
P
Live fast, die young
Live fast, die young
P Offline
Dołączył: Feb 2004
Posty: 14,919
Panowie nie szukajmy dziury w calym...ze Polska, ze Dania...karty rozgrywa mecz Hiszpania-Chorwacja - czy komus bedzie zalezalo, zeby ten mecz wygrac? Jak tak to komu? W 1/4 czeka Francja. Ja stawiam, ze w meczu 2 poteg nie bedzie wojny, a bedzie wesola pilka reczna.

Co do Polakow, to z tego, co znamy Wente...zadne uklady nie wchodza w gre...Polacy grali z Dania, grali z Hiszpania i oni najlepiej wiedza kogo chca bardziej...wcale sie nie zdziwie, ze jakby mieli wybor to by wybrali Hiszpanow...Hiszpanie nie graja rewelacyjnie...ta kiedys dla nas niedoscigniona ekipa tuz przed MŚ wygrala z nami u siebie 26:24...i to w duzej mierze dzieki bledom naszych attackerow. Z Dunczykami nawet wygralismy...ale, moim zdaniem Dunczycy sa bardziej niewygodnym dla nas rywalem.

Wszystko to pisze po to, zeby zwrocic uwage, ze Polacy raczej nie beda kalkulowac...takie moje zdanie.


PS. Sebkos juz wiesz o co mi chodzilo z bramkarzami? Czy dalej cisniesz w zaparte ze statystykami z 3 spotkan w tym meczu z Australia? Wlasnie o to mi chodzilo, ze Fritz jest w stanie wygrac mecz swojej ekipie, Omeyer nie. MŚ to specyficzna impreza, gdzie calosezonowa forma nie ma znaczenia.

Dołączył: Nov 2004
Posty: 7,963
G
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
G Offline
Dołączył: Nov 2004
Posty: 7,963
Nie zabardzo sie z Toba zgadzam Polacy moga juz cos zaczac kalkulowac gdyz przed nimi graja Chorwaci z Hiszpanami po nas graja Grancuzi- a czy Ty nigdy nie slyszales o kombinowaniu w grupach chocby na mistrzostwach swiata w pilce noznej- po co sobie maja utrudniac zycie jak moze byc trochu latwiej ??? wg. mnie dojdzie dzis do takich sytuacji!

Dołączył: Dec 2004
Posty: 7,747
G
Inwestor
Inwestor
G Offline
Dołączył: Dec 2004
Posty: 7,747
Originally Posted by tomo
Dla mnie te całe wasze dywagacje o układach i układzikach to tylko o dupe strzaskać...

Tutaj nikt nie będzie się czaił bo woli grać z Polską albo z Albanią albo z Hondurasem... każdy zagra dzisiaj o zwycięstwo i zajęcie jak najlepszego miejsca w grupie by w ten sposób trafić na teoretycznie najłatwiejszego przeciwnika w ćwierćfinale... tak najłatwiejszego... bo skoro jedna drużyna zajmuje 1 miejsce w grupie a inna 4 to znaczy, że drużyna, która zajęła 1 miejsce jest lepszym zespołem na tej imprezie nawet jeśli nazywa się Polska a nie Francja.

I koniec tych durnych teorii spiskowych...

A ja ci mówię tomo że bardzo się mylisz, różnica klas między hiszpanią, chorwacja a pozostalymi zespolami jest bardzo duża. I jeśli któryś zespół będzie mógł wybrać między tą dwójką a pozostałą to wybierze tak żeby nie grać ani z Hiszpanią ani z Chorwacją. Sam się przekonasz po południu.

Dołączył: Dec 2004
Posty: 7,747
G
Inwestor
Inwestor
G Offline
Dołączył: Dec 2004
Posty: 7,747
I jeszcze jedno odnośnie tamtej grupy, to co słusznie zauważył Feel-Tsu, z punktu widzenia tamtej grupy Chorwaci jeśli nie chcą grać z Francją to dziś wygrywa Hiszpania i po sprawie...

Dołączył: Nov 2004
Posty: 7,963
G
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
G Offline
Dołączył: Nov 2004
Posty: 7,963
Originally Posted by Giertyszek
I jeszcze jedno odnośnie tamtej grupy, to co słusznie zauważył Feel-Tsu, z punktu widzenia tamtej grupy Chorwaci jeśli nie chcą grać z Francją to dziś wygrywa Hiszpania i po sprawie...

tu chyba jednak Francja ma mozliwosc wyboru bo gra po Chorwatach!

Dołączył: Apr 2002
Posty: 8,948
V
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
V Offline
Dołączył: Apr 2002
Posty: 8,948
Originally Posted by gremlin
quote]
tu chyba jednak Francja ma mozliwosc wyboru bo gra po Chorwatach!
A ciekawe w jaki sposob - jak ona wyzej niz 4-ta nie moze byc bo przegrala z Islandia ?
Chyba zeby nasi przegrali ze Slowenia. Ale sami z siebie nie maja szans kombinowac.

Dołączył: Feb 2004
Posty: 14,919
P
Live fast, die young
Live fast, die young
P Offline
Dołączył: Feb 2004
Posty: 14,919
gremlin Francja nie ma mozliwosci wyboru...moze sobie grac i jutro, ale matematyki nie oszuka. Zajmie 3 miejsce w grupie, tylko w przypadku porazki Polakow i swojego zwyciestwa. A tak bedzie 4.

Strona 13 z 16 1 2 11 12 13 14 15 16

Moderatorzy  rafal08 

Link skopiowany do schowka
Kto jest teraz online
7 zarejestrowanych użytkowników (Sensei, Lukasz111, rafal08, betowiec, latajaca_holenderka, poozon, kamel), 3,000 gości, oraz 6 wyszukiwarek.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
Strona główna forum105
Tematy51,283
Posty5,833,392
Użytkownicy24,790
Najwięcej online13,128
Sep 24th, 2025
Powered by UBB.threads™ PHP Forum Software 8.0.1