|
|
Dołączył: Apr 2004
Posty: 18,397
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2004
Posty: 18,397 |
faktycznie święto trochę obchodzone na siłę, jednak przyjęło się już u nas w kraju i trzeba w choćby mały sposób pokazać, że się o nim pamiętało. Tyle, że nic oryginalnego nie przychodzi mi do głowy  na dzień dzisiejszy to to co ktoś już wcześniej wspominał, największa czerwona róża jaką znajdę, ale bez przybrania i własnoręcznie napisany wiersz 
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2004
Posty: 17,060
podwórkowy attaché
|
|
podwórkowy attaché
Dołączył: Nov 2004
Posty: 17,060 |
Do dnia dzisiejszego miałem opracowaną jnastępującą strategię : świece , film w domowym zaciszu we dwoje , winko tylko nie takie o jakich wzmianki pojawiają się u Szczypiora w opisach , no i ....  . Jak to mówią łasuchy miłych rzeczy nigdy za wiele 
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2004
Posty: 18,397
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2004
Posty: 18,397 |
u mnie taki wieczór póki co nierealny, mieszkam z mamą jeszcze 
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2004
Posty: 17,060
podwórkowy attaché
|
|
podwórkowy attaché
Dołączył: Nov 2004
Posty: 17,060 |
zawsze możesz jakoś inaczej to zorganizować np. u tego u kogo będzie wolna kwatera
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2004
Posty: 18,397
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2004
Posty: 18,397 |
nieosiągalne, już zastanawiałem się nad tym  pozostaje 'spokojny' wieczór spędzony we dwoje 
|
|
|
|
|
Dołączył: Feb 2005
Posty: 681
addict
|
|
addict
Dołączył: Feb 2005
Posty: 681 |
wracając do tematu jakies propozycje? bo troche zeszlismy z tematu raczej ... 
|
|
|
|
|
Dołączył: Oct 2003
Posty: 930
old hand
|
|
old hand
Dołączył: Oct 2003
Posty: 930 |
Moze i troche przereklamowane swieto ale fak faktem nalezy pokazac ze sie pamieta o tym swiecie. Oczywiscie róza to podstawa a co jeszcze ? Jakis skromny ale mily upominek np. poduszka w ksztalcie serca badz jakas fajna ramka ze wspolnym zdjeciem  Ale chetnie poslucham pozostalych propozycji bo moze skorzystam 
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2004
Posty: 17,060
podwórkowy attaché
|
|
podwórkowy attaché
Dołączył: Nov 2004
Posty: 17,060 |
W poprzednim roku na allegro był misiek do kupienia oczywiście pluszak za 4,99 i 20cm wysokości , więc dokonałem zakupu i panna była zachwycona . Tanio mnie ta impreza wyszła w ogólnym rozrachunku 
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2004
Posty: 18,397
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2004
Posty: 18,397 |
jak już jest mowa o zdjęciu i poduszce to można to połączyć. U mnie w mieście taka poduszka z własnym zdjęciem kosztuje ~30zł 
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2006
Posty: 19,172
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2006
Posty: 19,172 |
Jak nie bede mial kasy dla takiej jednej panny, nawet na roze za 5zł to powiem zeby miala pretensje doi Kubota i Frolundy, a nie do mnie. :MAD: 
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2005
Posty: 571
addict
|
|
addict
Dołączył: Aug 2005
Posty: 571 |
ja mysle tak jakis pluszak, kino, kwiaty - bez fajerwerkow, ale na razie na nic wiekszego nie wpadlem:)
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2004
Posty: 17,060
podwórkowy attaché
|
|
podwórkowy attaché
Dołączył: Nov 2004
Posty: 17,060 |
może lepiej zakupić taki zestaw i pozostać w domowym zaciszu http://aukcjewp.wp.pl/show_item.php?item=158237489Krótki opis gry: Zaczynacie ubrani - rzut kostką decyduje o tym co się dalej będzie działo. Po drodze do mety czekają na ciebie zaskakująco seksowne zadania . Oprócz kostki, do dyspozycji są karty z opisem zadań, które musicie wykonać, np. całuj piersi, pazurkami po pleckach, daj klapsa, poliż tam...itd.. Szalonych zadań tego typu jest mnóstwo – grając w SexEroticę poznasz je wszystkie. Jeśli natomiast staniesz na polu ze scenką, rzucasz kostką i w zależności od liczby oczek losujesz rodzaj scenki erotycznej, np. badanie u lekarza – pielęgniarka, casting do filmu erotycznego...itd. wyobraźcie to sobie !
|
|
|
|
|
Dołączył: Feb 2004
Posty: 7,049
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Feb 2004
Posty: 7,049 |
[ Linked Image] jak dla mnie to troche tandetne wykonanie
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2005
Posty: 26,258
antimadrista
|
|
antimadrista
Dołączył: Jan 2005
Posty: 26,258 |
hehe daj spokoj, kup cos takiego swojej, to liscia na twarzy masz gwarantowanego 
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2004
Posty: 17,060
podwórkowy attaché
|
|
podwórkowy attaché
Dołączył: Nov 2004
Posty: 17,060 |
Tu nie chodzi o wykonanie ale liczy się sama zabawa i możliwośc nowych doznań czy jakoś tak ale wiadomo chyba o co mi chodzi .
|
|
|
|
|
Dołączył: Sep 2006
Posty: 3,801
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Sep 2006
Posty: 3,801 |
To lepiej w chińczyka, ewentualnie rozbieranego pokera zagrać niż w to.
|
|
|
|
|
Dołączył: Feb 2004
Posty: 7,049
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Feb 2004
Posty: 7,049 |
Tu nie chodzi o wykonanie ale liczy się sama zabawa i możliwośc nowych doznań czy jakoś tak ale wiadomo chyba o co mi chodzi . no wlasnie nie... sama realizacja "artystyczna (wizualna)" jest bardzo wulgarna wiec wychodzi z tego istny tani pornus... takie rzeczy to kwestia subtelnosci - czasem tego czego nie widac jest bardziej pociagajace...
|
|
|
|
|
Dołączył: Feb 2005
Posty: 681
addict
|
|
addict
Dołączył: Feb 2005
Posty: 681 |
czas leci...aa pasuje cos konkretnego wymyslec...
|
|
|
|
|
Dołączył: Feb 2006
Posty: 2,871
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Feb 2006
Posty: 2,871 |
Ja to nielubię tego pseudo "święta"  Myślę, że zdecydowanie więcej przyjemności można sprawić partnerce jakimś spontanem bez okazji 
|
|
|
Link skopiowany do schowka
|
|