Poprzedni temat
Następny temat
Drukuj temat
Strona 4 z 4 1 2 3 4
Pierniczek #905513 28/01/2007 22:57
Dołączył: Apr 2004
Posty: 18,397
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2004
Posty: 18,397
faktycznie święto trochę obchodzone na siłę, jednak przyjęło się już u nas w kraju i trzeba w choćby mały sposób pokazać, że się o nim pamiętało. Tyle, że nic oryginalnego nie przychodzi mi do głowy wink na dzień dzisiejszy to to co ktoś już wcześniej wspominał, największa czerwona róża jaką znajdę, ale bez przybrania i własnoręcznie napisany wiersz wink

Bonus: Unibet
_Korver_ #905573 28/01/2007 23:10
Dołączył: Nov 2004
Posty: 17,060
P
podwórkowy attaché
podwórkowy attaché
P Offline
Dołączył: Nov 2004
Posty: 17,060
Do dnia dzisiejszego miałem opracowaną jnastępującą strategię : świece , film w domowym zaciszu we dwoje , winko tylko nie takie o jakich wzmianki pojawiają się u Szczypiora w opisach , no i .... grin . Jak to mówią łasuchy miłych rzeczy nigdy za wiele tongue

Piecia #905582 28/01/2007 23:13
Dołączył: Apr 2004
Posty: 18,397
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2004
Posty: 18,397
u mnie taki wieczór póki co nierealny, mieszkam z mamą jeszcze smile

_Korver_ #905587 28/01/2007 23:15
Dołączył: Nov 2004
Posty: 17,060
P
podwórkowy attaché
podwórkowy attaché
P Offline
Dołączył: Nov 2004
Posty: 17,060
zawsze możesz jakoś inaczej to zorganizować np. u tego u kogo będzie wolna kwatera

Piecia #905591 28/01/2007 23:17
Dołączył: Apr 2004
Posty: 18,397
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2004
Posty: 18,397
nieosiągalne, już zastanawiałem się nad tym wink pozostaje 'spokojny' wieczór spędzony we dwoje tongue

_Korver_ #907254 29/01/2007 18:36
Dołączył: Feb 2005
Posty: 681
K
addict
addict
K Offline
Dołączył: Feb 2005
Posty: 681
wracając do tematu jakies propozycje? bo troche zeszlismy z tematu raczej ... wink

Kuba88 #907322 29/01/2007 18:49
Dołączył: Oct 2003
Posty: 930
old hand
old hand
Dołączył: Oct 2003
Posty: 930
Moze i troche przereklamowane swieto ale fak faktem nalezy pokazac ze sie pamieta o tym swiecie.
Oczywiscie róza to podstawa a co jeszcze ? Jakis skromny ale mily upominek np. poduszka w ksztalcie serca badz jakas fajna ramka ze wspolnym zdjeciem smile Ale chetnie poslucham pozostalych propozycji bo moze skorzystam smile

SZULC #907505 29/01/2007 19:17
Dołączył: Nov 2004
Posty: 17,060
P
podwórkowy attaché
podwórkowy attaché
P Offline
Dołączył: Nov 2004
Posty: 17,060
W poprzednim roku na allegro był misiek do kupienia oczywiście pluszak za 4,99 i 20cm wysokości , więc dokonałem zakupu i panna była zachwycona . Tanio mnie ta impreza wyszła w ogólnym rozrachunku smile

Piecia #907515 29/01/2007 19:19
Dołączył: Apr 2004
Posty: 18,397
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2004
Posty: 18,397
jak już jest mowa o zdjęciu i poduszce to można to połączyć. U mnie w mieście taka poduszka z własnym zdjęciem kosztuje ~30zł wink

_Korver_ #907565 29/01/2007 19:32
Dołączył: Apr 2006
Posty: 19,172
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2006
Posty: 19,172
Jak nie bede mial kasy dla takiej jednej panny, nawet na roze za 5zł to powiem zeby miala pretensje doi Kubota i Frolundy, a nie do mnie.

:MAD:

tongue

shane #907810 29/01/2007 20:50
Dołączył: Aug 2005
Posty: 571
addict
addict
Dołączył: Aug 2005
Posty: 571
ja mysle tak jakis pluszak, kino, kwiaty - bez fajerwerkow, ale na razie na nic wiekszego nie wpadlem:)

Poetik #907831 29/01/2007 20:55
Dołączył: Nov 2004
Posty: 17,060
P
podwórkowy attaché
podwórkowy attaché
P Offline
Dołączył: Nov 2004
Posty: 17,060
może lepiej zakupić taki zestaw i pozostać w domowym zaciszu grin http://aukcjewp.wp.pl/show_item.php?item=158237489

Krótki opis gry:
Zaczynacie ubrani - rzut kostką decyduje o tym co się dalej będzie działo.
Po drodze do mety czekają na ciebie zaskakująco seksowne zadania .
Oprócz kostki, do dyspozycji są karty z opisem zadań, które musicie wykonać, np. całuj piersi, pazurkami po pleckach, daj klapsa, poliż tam...itd..
Szalonych zadań tego typu jest mnóstwo – grając w SexEroticę poznasz je wszystkie.
Jeśli natomiast staniesz na polu ze scenką, rzucasz kostką i w zależności od liczby oczek losujesz rodzaj scenki erotycznej, np. badanie u lekarza – pielęgniarka, casting do filmu erotycznego...itd. wyobraźcie to sobie !

Piecia #907841 29/01/2007 21:00
Dołączył: Feb 2004
Posty: 7,049
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Feb 2004
Posty: 7,049
[Linked Image]

jak dla mnie to troche tandetne wykonanie

nOcnY #907842 29/01/2007 21:01
Dołączył: Jan 2005
Posty: 26,258
L
antimadrista
antimadrista
L Offline
Dołączył: Jan 2005
Posty: 26,258
hehe daj spokoj, kup cos takiego swojej, to liscia na twarzy masz gwarantowanego wink

nOcnY #907843 29/01/2007 21:01
Dołączył: Nov 2004
Posty: 17,060
P
podwórkowy attaché
podwórkowy attaché
P Offline
Dołączył: Nov 2004
Posty: 17,060
Tu nie chodzi o wykonanie ale liczy się sama zabawa i możliwośc nowych doznań czy jakoś tak ale wiadomo chyba o co mi chodzi .

Piecia #907847 29/01/2007 21:04
Dołączył: Sep 2006
Posty: 3,801
Z
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Z Offline
Dołączył: Sep 2006
Posty: 3,801
To lepiej w chińczyka, ewentualnie rozbieranego pokera zagrać niż w to.

Piecia #907849 29/01/2007 21:05
Dołączył: Feb 2004
Posty: 7,049
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Feb 2004
Posty: 7,049
Originally Posted by Piecia84
Tu nie chodzi o wykonanie ale liczy się sama zabawa i możliwośc nowych doznań czy jakoś tak ale wiadomo chyba o co mi chodzi .

no wlasnie nie... sama realizacja "artystyczna (wizualna)" jest bardzo wulgarna wiec wychodzi z tego istny tani pornus... takie rzeczy to kwestia subtelnosci - czasem tego czego nie widac jest bardziej pociagajace...

nOcnY #917159 01/02/2007 14:19
Dołączył: Feb 2005
Posty: 681
K
addict
addict
K Offline
Dołączył: Feb 2005
Posty: 681
czas leci...aa pasuje cos konkretnego wymyslec...

Kuba88 #917274 01/02/2007 14:49
Dołączył: Feb 2006
Posty: 2,871
(J) Offline
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Feb 2006
Posty: 2,871
Ja to nielubię tego pseudo "święta" mad Myślę, że zdecydowanie więcej przyjemności można sprawić partnerce jakimś spontanem bez okazji tongue

Strona 4 z 4 1 2 3 4

Moderatorzy  Biszop, rafal08 

Link skopiowany do schowka
Kto jest teraz online
13 zarejestrowanych użytkowników (Akhu, aker, rafal08, betowiec, Sensei, latajaca_holenderka, alfa, rymoholik, Green Arrow, forty, Lukasz111, 11kera11, bukma), 844 gości, oraz 6 wyszukiwarek.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
Strona główna forum105
Tematy51,285
Posty5,835,081
Użytkownicy24,790
Najwięcej online13,128
Sep 24th, 2025
Powered by UBB.threads™ PHP Forum Software 8.0.1