Poprzedni temat
Następny temat
Drukuj temat
Strona 7 z 9 1 2 3 4 5 6 7 8 9
Dołączył: Jan 2005
Posty: 1,291
veteran
veteran
Dołączył: Jan 2005
Posty: 1,291
Originally Posted by vonseb
Ciekawe jakie handi bedzie na Wisle ?!
Mysle ze handi na krakowianki mozna sprobowac bo jednak zawodniczki szczegolnie po wygranej nad "dream teamem" z Moskwy nabraly wiary w swoje umiejetnosci.

bwin Wisła +14.5 1.85

myślę , że warto spróbować smile

Bonus: Unibet
Dołączył: Apr 2002
Posty: 8,948
V
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
V Offline
Dołączył: Apr 2002
Posty: 8,948
Originally Posted by JP2
Holdsclaw w Valenci to juz nie gra z tego co wiem
My tez to wiemy gdybys ze zrozumieniem przeczytal tekst to moze bys do tego doszedl - szkoda slow.


Handi 14,5 na Wisle brzmi niezle warto sprobowac.
NIe liczac pierwszego meczu ze Sopronem 58-83( gdy byly na etapie zgrywania teamu ) Wislaczki z nikim juz potem nie przegraly wyzej niz 14,5 . Tyle ze Valencia u siebie b. grozna Jekatierinburg dostal 79-63 , a Gambrinus Brno 73-59 . Tylko Fenerbahce wygral tam ( a tak w gwoli ciekawostki Wisla przed sezonem ograla Fenebahce w turnieju towarzyskim smile ) .
Jesli tylko trojki beda siedziec to nie bedzie zle.

Dołączył: Nov 2005
Posty: 15,207
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2005
Posty: 15,207
kosz Ros Cesares Valencia - Wisła Kraków
Typ: 2 (+14pkt)
Kurs: 1.952
Buk: Pinnacle
Stawka: 7/10

"Wiślaczki" faworytkami meczu w Valencii z pewnością nie są, ale handicap zaproponowany przez Pinnacle, to już lekka przesada. Podopieczne Omanicia może i ostatnio nie zachwycały, ale przyczyną tego były liczne mikrourazy niemal każdej z zawodniczek. Teraz wygląda na to, że wszystkie dziewczyny są zdrowe, co znalazło przełożenie w pewnej, wyjazdowej wygranej z ŁKS. Dodatkowo zespół wzmocniony gwiazdą WNBA Holdsclaw wygląda nadzwyczaj solidnie i aż mi się wierzyć nie chce by jechał do Valencii na skazanie, jak wskazują bukmacherzy. Zespół Dydek być może i wygra, ale z pewnością nie w takich rozmiarach, bo "Biała Gwiazda" tanio skóry nie sprzeda.

http://www.mecz.org/forum/ubbthreads.php?ubb=showflat&Number=908785&page=0#Post908785

Dołączył: Dec 2003
Posty: 6,731
S
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
S Offline
Dołączył: Dec 2003
Posty: 6,731
Jak wiadomo nie liczą się tutaj różnice pkt a tylko wygrana - potrzeba dwóch aby przejśc do kolejnej rundy. Sądze że olimpijki ostatnio w dużo lepszej formie niż na początku sezonu wobec tego biorę 17,5 na nie w Samarze. Bezapelacyjne drużyna rosyjska jest faworytem ale nie sądze żeby zdemolowała Franzucki

Dołączył: Sep 2005
Posty: 2,396
Pooh-Bah
Pooh-Bah
Dołączył: Sep 2005
Posty: 2,396
Mocno mnie zastanawia typ Fenerbache (-16,5) - Namur na 1 w prof. 1,78
Wygląda to dość optymistycznie. Ofensywne Fenrbache chyba nie zadowoli się jakąś minimalna wygraną w moim mniemaniu. Co o tym sadzicie?

Dołączył: Apr 2002
Posty: 1,367
Z
veteran
veteran
Z Offline
Dołączył: Apr 2002
Posty: 1,367
Originally Posted by Valverde
Dodatkowo zespół wzmocniony gwiazdą WNBA Holdsclaw wygląda nadzwyczaj solidnie

wzmocnione wzmocnione,tyle ze amerykanka w tym spotkaniu nie wystapi,bo kierownictwo zespolu stwierdzilo ze nie jest wystarczajaco zgrana z zespolem i postawilo na Canty i De Forge(jak wiadomo w eurolidze moga grac wylacznie 2 amerykanki w jednym spotkaniu)

Dołączył: Jan 2005
Posty: 2,028
Pooh-Bah
Pooh-Bah
Dołączył: Jan 2005
Posty: 2,028
Mondeville - Bourges ten mecz bedzie mozna oglądnac w necie,poczatek 20,30
http://normandie.france3.fr/

Dołączył: Jan 2005
Posty: 2,028
Pooh-Bah
Pooh-Bah
Dołączył: Jan 2005
Posty: 2,028
http://www.fibaeurope.com/cid_f43ul...7kfk0.compID_jr6ZiXqeGhMBtfq1yxqV83.html

Tu mozna głosowac i wybierac zawodniczki na mecz ALL STAR 2007.

Dołączył: Feb 2007
Posty: 33
B
newbie
newbie
B Offline
Dołączył: Feb 2007
Posty: 33
Post deleted by tomo

Dołączył: Aug 2006
Posty: 5,681
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Aug 2006
Posty: 5,681
Post deleted by tomo

Dołączył: Feb 2007
Posty: 33
B
newbie
newbie
B Offline
Dołączył: Feb 2007
Posty: 33
Post deleted by tomo

Dołączył: Aug 2006
Posty: 5,681
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Aug 2006
Posty: 5,681
Wisła nie taka słaba,poza tym istnieje też taka możliwosc ze Valncia odpusci lekko mecz aby gra jeszcze raz u siebie ...kiedys to było bardzo czesto stosowane..no ale jak teraz bedzie nie wiadomo
Wisłe stac było na wygranie w Moskwie ze Spartakiem to czemu nie z Hiszpankami

Last edited by tomo; 02/02/2007 14:02.
Dołączył: Feb 2007
Posty: 33
B
newbie
newbie
B Offline
Dołączył: Feb 2007
Posty: 33
ech..słuchaj z tym odpuszczeniem to juz palnoles totalną bzdure!!Zastanow sie po co maja odpuszczc???czy nie lepiej na wawelu sprawe awansu rostrzygnąc?Pomysl i zastanow sie,a po drugie to chyba troche zlekcewazyli hiszpanki wislaczki w 1pojedynku i teraz podejdą do rewanzu w pelni skoncentrowane i umotywowane a ze valencia w tym 2meczu jest zdecydowanym faworytem kurs 1,75 mnie w pelni zadowala

Dołączył: Feb 2007
Posty: 33
B
newbie
newbie
B Offline
Dołączył: Feb 2007
Posty: 33
harris73 jak włączyc to video?

Dołączył: Jan 2005
Posty: 3,799
P
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
P Offline
Dołączył: Jan 2005
Posty: 3,799
Originally Posted by BonJovi88
harris73 jak włączyc to video?
http://video-direct.france3.fr/player.php?id=6

Dołączył: Feb 2004
Posty: 14,919
P
Live fast, die young
Live fast, die young
P Offline
Dołączył: Feb 2004
Posty: 14,919
mam pytanie po co by chcialy odpuscic? jaki cel dla Valencii ma granie 3 spotkan w 1/8 finalu z Wisla? Poza tym, ze Wisla nie prezentuja jako ekipa koszykarska wielkiej wartosci marketingowej i tym, ze 3 mecze na tym etapie rozgrywek to niepotzrebny wysilek? Pamietajmy, ze kalendarz bedzie teraz napiety, a akurat mecze z Wisla do lekkich fizycznie nie naleza.
1.75 to dobry kurs na Velncie.

Dołączył: Aug 2006
Posty: 5,681
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Aug 2006
Posty: 5,681
Originally Posted by polskignom
mam pytanie po co by chcialy odpuscic? jaki cel dla Valencii ma granie 3 spotkan w 1/8 finalu z Wisla? Poza tym, ze Wisla nie prezentuja jako ekipa koszykarska wielkiej wartosci marketingowej i tym, ze 3 mecze na tym etapie rozgrywek to niepotzrebny wysilek? Pamietajmy, ze kalendarz bedzie teraz napiety, a akurat mecze z Wisla do lekkich fizycznie nie naleza.
1.75 to dobry kurs na Velncie.
no ok przekonaliscie mnie zagram Valencie i o 17,30 przed telewizorek emocje smile

Dołączył: Apr 2005
Posty: 2,383
J
Pooh-Bah
Pooh-Bah
J Offline
Dołączył: Apr 2005
Posty: 2,383
Quote
no ok przekonaliscie mnie zagram Valencie i o 17,30 przed telewizorek emocje smile

Mecz w tv bedzie? Gdzie tongue?

Dołączył: Dec 2003
Posty: 6,731
S
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
S Offline
Dołączył: Dec 2003
Posty: 6,731
Originally Posted by grajek1987
Originally Posted by polskignom
mam pytanie po co by chcialy odpuscic? jaki cel dla Valencii ma granie 3 spotkan w 1/8 finalu z Wisla? Poza tym, ze Wisla nie prezentuja jako ekipa koszykarska wielkiej wartosci marketingowej i tym, ze 3 mecze na tym etapie rozgrywek to niepotzrebny wysilek? Pamietajmy, ze kalendarz bedzie teraz napiety, a akurat mecze z Wisla do lekkich fizycznie nie naleza.
1.75 to dobry kurs na Velncie.
no ok przekonaliscie mnie zagram Valencie i o 17,30 przed telewizorek emocje smile

Ciekawe czymże to zostałeś przekonany do gry na Valencię hmm smirk... ja tu widzę tylko argumenty że Valencia meczu nie odpuści, a od tego do wygrania daleka jeszcze droga. Wisła nie jest słaba, a Hiszpanki to nie tuzy - JA sobie osobiście gram Wisełkę smile

Dołączył: Aug 2006
Posty: 5,681
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Aug 2006
Posty: 5,681
Originally Posted by jamar0
Quote
no ok przekonaliscie mnie zagram Valencie i o 17,30 przed telewizorek emocje smile

Mecz w tv bedzie? Gdzie tongue?
tvp sport

Strona 7 z 9 1 2 3 4 5 6 7 8 9

Moderatorzy  Akhu, rafal08 

Link skopiowany do schowka
Kto jest teraz online
7 zarejestrowanych użytkowników (Sensei, rafal08, Lukasz111, betowiec, forty, latajaca_holenderka, poozon), 2,910 gości, oraz 6 wyszukiwarek.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
Strona główna forum105
Tematy51,283
Posty5,833,416
Użytkownicy24,790
Najwięcej online13,128
Sep 24th, 2025
Powered by UBB.threads™ PHP Forum Software 8.0.1