|
|
Dołączył: Jan 2005
Posty: 1,291
veteran
|
|
veteran
Dołączył: Jan 2005
Posty: 1,291 |
Ciekawe jakie handi bedzie na Wisle ?! Mysle ze handi na krakowianki mozna sprobowac bo jednak zawodniczki szczegolnie po wygranej nad "dream teamem" z Moskwy nabraly wiary w swoje umiejetnosci. bwin Wisła +14.5 1.85 myślę , że warto spróbować 
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2002
Posty: 8,948
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2002
Posty: 8,948 |
Holdsclaw w Valenci to juz nie gra z tego co wiem My tez to wiemy gdybys ze zrozumieniem przeczytal tekst to moze bys do tego doszedl - szkoda slow. Handi 14,5 na Wisle brzmi niezle warto sprobowac. NIe liczac pierwszego meczu ze Sopronem 58-83( gdy byly na etapie zgrywania teamu ) Wislaczki z nikim juz potem nie przegraly wyzej niz 14,5 . Tyle ze Valencia u siebie b. grozna Jekatierinburg dostal 79-63 , a Gambrinus Brno 73-59 . Tylko Fenerbahce wygral tam ( a tak w gwoli ciekawostki Wisla przed sezonem ograla Fenebahce w turnieju towarzyskim  ) . Jesli tylko trojki beda siedziec to nie bedzie zle.
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2005
Posty: 15,207
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2005
Posty: 15,207 |
Ros Cesares Valencia - Wisła KrakówTyp: 2 (+14pkt) Kurs: 1.952 Buk: Pinnacle Stawka: 7/10 "Wiślaczki" faworytkami meczu w Valencii z pewnością nie są, ale handicap zaproponowany przez Pinnacle, to już lekka przesada. Podopieczne Omanicia może i ostatnio nie zachwycały, ale przyczyną tego były liczne mikrourazy niemal każdej z zawodniczek. Teraz wygląda na to, że wszystkie dziewczyny są zdrowe, co znalazło przełożenie w pewnej, wyjazdowej wygranej z ŁKS. Dodatkowo zespół wzmocniony gwiazdą WNBA Holdsclaw wygląda nadzwyczaj solidnie i aż mi się wierzyć nie chce by jechał do Valencii na skazanie, jak wskazują bukmacherzy. Zespół Dydek być może i wygra, ale z pewnością nie w takich rozmiarach, bo "Biała Gwiazda" tanio skóry nie sprzeda. http://www.mecz.org/forum/ubbthreads.php?ubb=showflat&Number=908785&page=0#Post908785
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2003
Posty: 6,731
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2003
Posty: 6,731 |
Jak wiadomo nie liczą się tutaj różnice pkt a tylko wygrana - potrzeba dwóch aby przejśc do kolejnej rundy. Sądze że olimpijki ostatnio w dużo lepszej formie niż na początku sezonu wobec tego biorę 17,5 na nie w Samarze. Bezapelacyjne drużyna rosyjska jest faworytem ale nie sądze żeby zdemolowała Franzucki
|
|
|
|
|
Dołączył: Sep 2005
Posty: 2,396
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Sep 2005
Posty: 2,396 |
Mocno mnie zastanawia typ Fenerbache (-16,5) - Namur na 1 w prof. 1,78 Wygląda to dość optymistycznie. Ofensywne Fenrbache chyba nie zadowoli się jakąś minimalna wygraną w moim mniemaniu. Co o tym sadzicie?
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2002
Posty: 1,367
veteran
|
|
veteran
Dołączył: Apr 2002
Posty: 1,367 |
Dodatkowo zespół wzmocniony gwiazdą WNBA Holdsclaw wygląda nadzwyczaj solidnie wzmocnione wzmocnione,tyle ze amerykanka w tym spotkaniu nie wystapi,bo kierownictwo zespolu stwierdzilo ze nie jest wystarczajaco zgrana z zespolem i postawilo na Canty i De Forge(jak wiadomo w eurolidze moga grac wylacznie 2 amerykanki w jednym spotkaniu)
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2005
Posty: 2,028
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Jan 2005
Posty: 2,028 |
Mondeville - Bourges ten mecz bedzie mozna oglądnac w necie,poczatek 20,30 http://normandie.france3.fr/
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2005
Posty: 2,028
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Jan 2005
Posty: 2,028 |
|
|
|
|
|
Dołączył: Feb 2007
Posty: 33
newbie
|
|
newbie
Dołączył: Feb 2007
Posty: 33 |
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2006
Posty: 5,681
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Aug 2006
Posty: 5,681 |
|
|
|
|
|
Dołączył: Feb 2007
Posty: 33
newbie
|
|
newbie
Dołączył: Feb 2007
Posty: 33 |
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2006
Posty: 5,681
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Aug 2006
Posty: 5,681 |
Wisła nie taka słaba,poza tym istnieje też taka możliwosc ze Valncia odpusci lekko mecz aby gra jeszcze raz u siebie ...kiedys to było bardzo czesto stosowane..no ale jak teraz bedzie nie wiadomo Wisłe stac było na wygranie w Moskwie ze Spartakiem to czemu nie z Hiszpankami
Last edited by tomo; 02/02/2007 14:02.
|
|
|
|
|
Dołączył: Feb 2007
Posty: 33
newbie
|
|
newbie
Dołączył: Feb 2007
Posty: 33 |
ech..słuchaj z tym odpuszczeniem to juz palnoles totalną bzdure!!Zastanow sie po co maja odpuszczc???czy nie lepiej na wawelu sprawe awansu rostrzygnąc?Pomysl i zastanow sie,a po drugie to chyba troche zlekcewazyli hiszpanki wislaczki w 1pojedynku i teraz podejdą do rewanzu w pelni skoncentrowane i umotywowane a ze valencia w tym 2meczu jest zdecydowanym faworytem kurs 1,75 mnie w pelni zadowala
|
|
|
|
|
Dołączył: Feb 2007
Posty: 33
newbie
|
|
newbie
Dołączył: Feb 2007
Posty: 33 |
harris73 jak włączyc to video?
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2005
Posty: 3,799
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jan 2005
Posty: 3,799 |
|
|
|
|
|
Dołączył: Feb 2004
Posty: 14,919
Live fast, die young
|
|
Live fast, die young
Dołączył: Feb 2004
Posty: 14,919 |
mam pytanie po co by chcialy odpuscic? jaki cel dla Valencii ma granie 3 spotkan w 1/8 finalu z Wisla? Poza tym, ze Wisla nie prezentuja jako ekipa koszykarska wielkiej wartosci marketingowej i tym, ze 3 mecze na tym etapie rozgrywek to niepotzrebny wysilek? Pamietajmy, ze kalendarz bedzie teraz napiety, a akurat mecze z Wisla do lekkich fizycznie nie naleza. 1.75 to dobry kurs na Velncie.
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2006
Posty: 5,681
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Aug 2006
Posty: 5,681 |
mam pytanie po co by chcialy odpuscic? jaki cel dla Valencii ma granie 3 spotkan w 1/8 finalu z Wisla? Poza tym, ze Wisla nie prezentuja jako ekipa koszykarska wielkiej wartosci marketingowej i tym, ze 3 mecze na tym etapie rozgrywek to niepotzrebny wysilek? Pamietajmy, ze kalendarz bedzie teraz napiety, a akurat mecze z Wisla do lekkich fizycznie nie naleza. 1.75 to dobry kurs na Velncie. no ok przekonaliscie mnie zagram Valencie i o 17,30 przed telewizorek emocje 
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2005
Posty: 2,383
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Apr 2005
Posty: 2,383 |
no ok przekonaliscie mnie zagram Valencie i o 17,30 przed telewizorek emocje  Mecz w tv bedzie? Gdzie  ?
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2003
Posty: 6,731
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2003
Posty: 6,731 |
mam pytanie po co by chcialy odpuscic? jaki cel dla Valencii ma granie 3 spotkan w 1/8 finalu z Wisla? Poza tym, ze Wisla nie prezentuja jako ekipa koszykarska wielkiej wartosci marketingowej i tym, ze 3 mecze na tym etapie rozgrywek to niepotzrebny wysilek? Pamietajmy, ze kalendarz bedzie teraz napiety, a akurat mecze z Wisla do lekkich fizycznie nie naleza. 1.75 to dobry kurs na Velncie. no ok przekonaliscie mnie zagram Valencie i o 17,30 przed telewizorek emocje  Ciekawe czymże to zostałeś przekonany do gry na Valencię hmm  ... ja tu widzę tylko argumenty że Valencia meczu nie odpuści, a od tego do wygrania daleka jeszcze droga. Wisła nie jest słaba, a Hiszpanki to nie tuzy - JA sobie osobiście gram Wisełkę 
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2006
Posty: 5,681
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Aug 2006
Posty: 5,681 |
no ok przekonaliscie mnie zagram Valencie i o 17,30 przed telewizorek emocje  Mecz w tv bedzie? Gdzie  ? tvp sport
|
|
|
Link skopiowany do schowka
|
|