Poprzedni temat
Następny temat
Drukuj temat
Strona 6 z 15 1 2 4 5 6 7 8 14 15
Dołączył: Nov 2005
Posty: 6,311
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2005
Posty: 6,311
Na youtube powinno już być...

Bonus: Unibet
Dołączył: Oct 2005
Posty: 16,318
Impossible is nothing
Impossible is nothing
Dołączył: Oct 2005
Posty: 16,318
nie ma jeszcze właśnie. smile
JAk będziecie mieli jakoś skombinowac ten mecz to prosze o kontakt.
pozdr

Dołączył: Oct 2002
Posty: 9,548
M
Didżej
Didżej
M Offline
Dołączył: Oct 2002
Posty: 9,548
[Linked Image] [imageshack.us]


I gdzie ktoś taki ma tego szukać?

Bo niby u mnie jest coś takiego, dokładnie:

[Linked Image] [imageshack.us]




ALE, u tej osoby właśnie takiego czegoś nie ma... czy to możliwe? ...

Więc pytanie jest następujące...

Co zrobić, żebym mógł tej osobie, przesłać pliki przez GG smile


piwo z góry...

Dołączył: Nov 2006
Posty: 445
K
addict
addict
K Offline
Dołączył: Nov 2006
Posty: 445
Misiek, moze ta druga osoba ma starsza wersje gg smile



A ja szukam zaproszenia na crackers-team.net

Kto ma niech zaprosi na priv wink

Dołączył: Nov 2006
Posty: 3,990
L
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
L Offline
Dołączył: Nov 2006
Posty: 3,990
Wie ktos gdzie w anglii mozna qpic tanio telefony ? chodzi mi o SPV c600 / SDA II Music

mam qmpla i brata aktualnie w londynie i mogliby cos podeslac...

jakies pomysly ?;) tylko nie maja za duzo czasu zeby chodzic wiec trzeba mi konkrety wink

pozdrawiam

Dołączył: Nov 2005
Posty: 6,311
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2005
Posty: 6,311
Proste: u pakoli.
Popytaj, na pewno coś znajdziesz.

Dołączył: Apr 2006
Posty: 103
D
member
member
D Offline
Dołączył: Apr 2006
Posty: 103
Czemu nie mogę tego ogladac meczu Polakow w necie na tej srtonie z linkami http://www.soccerlive.tv.pl/ sa linki do TV 2 Danmark (3->6)
(Duń) Media Player i to mi nie chodzi? co zrobic, żeby chodziło wyskakuje mi ze nie mam licencjio a a w innych, że Nie można odtworzyć pliku, ponieważ zawartość została zmodyfikowana. A sopcast mi sie tnie. POMOCY

Dołączył: Dec 2005
Posty: 9,194
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2005
Posty: 9,194
dynamo a jakie masz łącze ? laugh

Dołączył: Aug 2004
Posty: 4,300
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Aug 2004
Posty: 4,300
nie moge się zdecydować na laptopa. cena ok. 3000 zł; matryca 14 cali. Jak najbardziej uniwersalny. Jakieś sugestie?

Dołączył: Sep 2006
Posty: 3,801
Z
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Z Offline
Dołączył: Sep 2006
Posty: 3,801
"Obraz XX wieku. Omów temat, analizując wybrane dzieła z literatury, sztuki oraz tekstów filozoficznych."

Z czego by tu można było skorzystać?
Myślałem o książce "Bunt mas" - José Ortega y Gasset. Czy to dobry pomysł i czy coś jeszcze moglibyście polecić?

Dołączył: Aug 2004
Posty: 48,493
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Aug 2004
Posty: 48,493
Originally Posted by lelu
Wie ktos gdzie w anglii mozna qpic tanio telefony ? chodzi mi o SPV c600 / SDA II Music

mam qmpla i brata aktualnie w londynie i mogliby cos podeslac...

jakies pomysly ?;) tylko nie maja za duzo czasu zeby chodzic wiec trzeba mi konkrety wink

pozdrawiam

Dalston, Hackney grin , promocje u operatorow (święta).
Ostatnio na londynek.net widziałem bodajże NOKIE N70 za około 90 funtów (ale tej stronie nie ufam;-) ), i całe ebay brytyjskie!




Dołączył: Mar 2003
Posty: 4,759
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2003
Posty: 4,759
Potrzebna jest mi pomoc przy prostej bazie danych w Accessie. Moje GG: 4464990.

Dołączył: Mar 2003
Posty: 4,759
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2003
Posty: 4,759
Może napiszę o co chodzi.

Mam taką bazę:
[Linked Image]

Chcę stworzyć formularz Autor, w którym na samej górze miałbym ID autora i jego nazwę, a poniżej podformularz z jego płytami (tylko jego płytami) z informacjami szczegółowymi, czyli Autor i niżej Płyta-szczegóły. Muszę jakoś połączyć Autor z Płyta-szczegóły za pomocą Płyta. Wie ktoś jak to zrobić?

Dołączył: Apr 2005
Posty: 3,232
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2005
Posty: 3,232
Originally Posted by odgdog
nie moge się zdecydować na laptopa. cena ok. 3000 zł; matryca 14 cali. Jak najbardziej uniwersalny. Jakieś sugestie?

Mozer sprecyzuj do czego bedziesz uzywal. Czy mocniejsza grafa sie przyda?

Dołączył: Feb 2005
Posty: 2,742
P
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
P Offline
Dołączył: Feb 2005
Posty: 2,742
otrzebna mi pomoc w rozwiązaniu przykładu z matmy.
3√0,375 * 3√9 + (3(-1) 4√16/81)(-2)

liczba przed pierwiastkiem to stopień pierwiastka.
A te (-1) i (-2) to potęga

Mi wychodzi z tego
3√0,375 * 3√9 = 1,5
3(-1)(-2)= 9
4√16/81)(-2)= 4/9

w odpowiedziach jest wynik 10,5. Ale mi taki nie wychodzi. I mógłby ktoś rozwiązać to i sprawdził ile faktycznie wychodzi. Jeżeli wychodzi dobrze to jak to trzeba poprawnie zrobić.

Dołączył: Dec 2006
Posty: 5,159
1
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
1 Offline
Dołączył: Dec 2006
Posty: 5,159
Dobrze ci wychodzi ma wyjsc 21,75 wiec albo zle przepisales zadanie albo zla masz odpowiedz smile


Pozdro

Dołączył: Aug 2006
Posty: 188
L
member
member
L Offline
Dołączył: Aug 2006
Posty: 188
witam ile kosztuje zdjecie sim-locka z nokii n71 ale simlock angielski

Dołączył: Aug 2004
Posty: 4,300
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Aug 2004
Posty: 4,300
Originally Posted by rivex
Originally Posted by odgdog
nie moge się zdecydować na laptopa. cena ok. 3000 zł; matryca 14 cali. Jak najbardziej uniwersalny. Jakieś sugestie?

Mozer sprecyzuj do czego bedziesz uzywal. Czy mocniejsza grafa sie przyda?


Przede wszystkim praca biurowa. Ale chciałbym też zagrać w coś od czasu do czasu. Obecnie jestem na etapie http://www.proline.pl/shop.php?prodid=HP+NX7400+EY508ES

Aha. Matryca 14 cali nie jest warunkiem koniecznym.

Dołączył: Mar 2006
Posty: 4,718
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2006
Posty: 4,718
trudno nauczyc sie robic strony internetowe we flashu ? smile jakich trzeba do tego programow jak cos ? smile ..jakim w ogole programem najlepiej sie robi stronki ? smile

Dołączył: Mar 2003
Posty: 4,759
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2003
Posty: 4,759
Gnacik, moim zdaniem nie jest trudno. Najważniejsze, to polubić to czego się chce nauczyć. Co do programów, to Macromedia Flash w wersji, hmmmm, ja dłubałem w starej 5, ale uznałem, że to nie to chcę robić smile Ogólnie stronki we flashu robi się raczej dla krótkiej i efektownej prezentacji jakiejś firmy, produktu. Trzeba być naprawdę dobrym by z tego mieć kasę.

Strona 6 z 15 1 2 4 5 6 7 8 14 15

Moderatorzy  Biszop, rafal08 

Link skopiowany do schowka
Kto jest teraz online
8 zarejestrowanych użytkowników ($-man, latajaca_holenderka, Sensei, rymoholik, burbon, alfa, Lukasz111, rafal08), 2,704 gości, oraz 6 wyszukiwarek.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
Strona główna forum105
Tematy51,284
Posty5,834,414
Użytkownicy24,790
Najwięcej online13,128
Sep 24th, 2025
Powered by UBB.threads™ PHP Forum Software 8.0.1