|
|
Dołączył: Nov 2005
Posty: 6,311
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2005
Posty: 6,311 |
Na youtube powinno już być...
|
|
|
|
|
Dołączył: Oct 2005
Posty: 16,318
Impossible is nothing
|
|
Impossible is nothing
Dołączył: Oct 2005
Posty: 16,318 |
nie ma jeszcze właśnie.  JAk będziecie mieli jakoś skombinowac ten mecz to prosze o kontakt. pozdr
|
|
|
|
|
Dołączył: Oct 2002
Posty: 9,548
Didżej
|
|
Didżej
Dołączył: Oct 2002
Posty: 9,548 |
[Linked Image] [ imageshack.us] I gdzie ktoś taki ma tego szukać? Bo niby u mnie jest coś takiego, dokładnie: [Linked Image] [ imageshack.us] ALE, u tej osoby właśnie takiego czegoś nie ma... czy to możliwe? ... Więc pytanie jest następujące... Co zrobić, żebym mógł tej osobie, przesłać pliki przez GG   z góry...
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2006
Posty: 445
addict
|
|
addict
Dołączył: Nov 2006
Posty: 445 |
Misiek, moze ta druga osoba ma starsza wersje gg  A ja szukam zaproszenia na crackers-team.net Kto ma niech zaprosi na priv 
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2006
Posty: 3,990
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2006
Posty: 3,990 |
Wie ktos gdzie w anglii mozna qpic tanio telefony ? chodzi mi o SPV c600 / SDA II Music mam qmpla i brata aktualnie w londynie i mogliby cos podeslac... jakies pomysly ?;) tylko nie maja za duzo czasu zeby chodzic wiec trzeba mi konkrety  pozdrawiam
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2005
Posty: 6,311
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2005
Posty: 6,311 |
Proste: u pakoli. Popytaj, na pewno coś znajdziesz.
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2006
Posty: 103
member
|
|
member
Dołączył: Apr 2006
Posty: 103 |
Czemu nie mogę tego ogladac meczu Polakow w necie na tej srtonie z linkami http://www.soccerlive.tv.pl/ sa linki do TV 2 Danmark (3->6) (Duń) Media Player i to mi nie chodzi? co zrobic, żeby chodziło wyskakuje mi ze nie mam licencjio a a w innych, że Nie można odtworzyć pliku, ponieważ zawartość została zmodyfikowana. A sopcast mi sie tnie. POMOCY
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2005
Posty: 9,194
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2005
Posty: 9,194 |
dynamo a jakie masz łącze ? 
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2004
Posty: 4,300
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Aug 2004
Posty: 4,300 |
nie moge się zdecydować na laptopa. cena ok. 3000 zł; matryca 14 cali. Jak najbardziej uniwersalny. Jakieś sugestie?
|
|
|
|
|
Dołączył: Sep 2006
Posty: 3,801
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Sep 2006
Posty: 3,801 |
"Obraz XX wieku. Omów temat, analizując wybrane dzieła z literatury, sztuki oraz tekstów filozoficznych."
Z czego by tu można było skorzystać? Myślałem o książce "Bunt mas" - José Ortega y Gasset. Czy to dobry pomysł i czy coś jeszcze moglibyście polecić?
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2004
Posty: 48,493
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Aug 2004
Posty: 48,493 |
Wie ktos gdzie w anglii mozna qpic tanio telefony ? chodzi mi o SPV c600 / SDA II Music mam qmpla i brata aktualnie w londynie i mogliby cos podeslac... jakies pomysly ?;) tylko nie maja za duzo czasu zeby chodzic wiec trzeba mi konkrety  pozdrawiam Dalston, Hackney  , promocje u operatorow (święta). Ostatnio na londynek.net widziałem bodajże NOKIE N70 za około 90 funtów (ale tej stronie nie ufam;-) ), i całe ebay brytyjskie!
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2003
Posty: 4,759
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2003
Posty: 4,759 |
Potrzebna jest mi pomoc przy prostej bazie danych w Accessie. Moje GG: 4464990.
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2003
Posty: 4,759
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2003
Posty: 4,759 |
Może napiszę o co chodzi. Mam taką bazę: [ Linked Image] Chcę stworzyć formularz Autor, w którym na samej górze miałbym ID autora i jego nazwę, a poniżej podformularz z jego płytami (tylko jego płytami) z informacjami szczegółowymi, czyli Autor i niżej Płyta-szczegóły. Muszę jakoś połączyć Autor z Płyta-szczegóły za pomocą Płyta. Wie ktoś jak to zrobić?
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2005
Posty: 3,232
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2005
Posty: 3,232 |
nie moge się zdecydować na laptopa. cena ok. 3000 zł; matryca 14 cali. Jak najbardziej uniwersalny. Jakieś sugestie? Mozer sprecyzuj do czego bedziesz uzywal. Czy mocniejsza grafa sie przyda?
|
|
|
|
|
Dołączył: Feb 2005
Posty: 2,742
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Feb 2005
Posty: 2,742 |
otrzebna mi pomoc w rozwiązaniu przykładu z matmy. 3√0,375 * 3√9 + (3(-1) 4√16/81)(-2)
liczba przed pierwiastkiem to stopień pierwiastka. A te (-1) i (-2) to potęga
Mi wychodzi z tego 3√0,375 * 3√9 = 1,5 3(-1)(-2)= 9 4√16/81)(-2)= 4/9
w odpowiedziach jest wynik 10,5. Ale mi taki nie wychodzi. I mógłby ktoś rozwiązać to i sprawdził ile faktycznie wychodzi. Jeżeli wychodzi dobrze to jak to trzeba poprawnie zrobić.
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2006
Posty: 5,159
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2006
Posty: 5,159 |
Dobrze ci wychodzi ma wyjsc 21,75 wiec albo zle przepisales zadanie albo zla masz odpowiedz  Pozdro
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2006
Posty: 188
member
|
|
member
Dołączył: Aug 2006
Posty: 188 |
witam ile kosztuje zdjecie sim-locka z nokii n71 ale simlock angielski
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2004
Posty: 4,300
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Aug 2004
Posty: 4,300 |
nie moge się zdecydować na laptopa. cena ok. 3000 zł; matryca 14 cali. Jak najbardziej uniwersalny. Jakieś sugestie? Mozer sprecyzuj do czego bedziesz uzywal. Czy mocniejsza grafa sie przyda? Przede wszystkim praca biurowa. Ale chciałbym też zagrać w coś od czasu do czasu. Obecnie jestem na etapie http://www.proline.pl/shop.php?prodid=HP+NX7400+EY508ESAha. Matryca 14 cali nie jest warunkiem koniecznym.
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2006
Posty: 4,718
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2006
Posty: 4,718 |
trudno nauczyc sie robic strony internetowe we flashu ?  jakich trzeba do tego programow jak cos ?  ..jakim w ogole programem najlepiej sie robi stronki ? 
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2003
Posty: 4,759
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2003
Posty: 4,759 |
Gnacik, moim zdaniem nie jest trudno. Najważniejsze, to polubić to czego się chce nauczyć. Co do programów, to Macromedia Flash w wersji, hmmmm, ja dłubałem w starej 5, ale uznałem, że to nie to chcę robić  Ogólnie stronki we flashu robi się raczej dla krótkiej i efektownej prezentacji jakiejś firmy, produktu. Trzeba być naprawdę dobrym by z tego mieć kasę.
|
|
|
Link skopiowany do schowka
|
|