Poprzedni temat
Następny temat
Drukuj temat
Strona 8 z 11 1 2 6 7 8 9 10 11
Dołączył: Jan 2005
Posty: 1,781
T
Pooh-Bah
Pooh-Bah
T Offline
Dołączył: Jan 2005
Posty: 1,781
wwwujek ja znalazlem cos przeciw Twoim typom
Polska (+1,5) juz nie mozna zagrac w STS !
Ktos beznadziejny musiał przywalic za ostro w jednym punkcie.
Ludzie robcie tak jak Rafik - troche wysilku i puszcajcie typy grubo w kliku punktach, a nie w jednym ..bo potem reszta nic porzadnego juz nie zagra..

Bonus: Unibet
Dołączył: Mar 2004
Posty: 15,586
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2004
Posty: 15,586
Originally Posted by nawoj
Ja nie byłbym taki pewny.Buczki to niezle cwaniaczki.wczoraj np zagrałem sobie zakład(nordicbet),że do 10 min w meczu Dania -Polska bedzie powyżej 4.5 bramki-kurs 2.Dzisiaj mi dokleili w historii zakładów,że to Polska ma zdobyc over 4.5-wczoraj na 100% nie było słowa Poland.Moim zdaniem,powinni mi anulowac zakład.No ale wierze,że do 1o nasi jebną 6
mareczku - cfaniaczkiem to przy tym zakladzie byłeś Ty wink
Przecież wiadomo - że w 10min na 95% padnie 5-goli (wyj. meczyk francuzów???). Tak wiec w tym przyp. to nie buczki zabawiał się w cfaniaków - laugh

ale tak czy inaczej wydaje mi się że pykną - z Rosją w 6min prowadzili 5-1

Dołączył: Jan 2004
Posty: 575
addict
addict
Dołączył: Jan 2004
Posty: 575
A co myślicie o rzekomej grypie w naszej drużynie? Jeśli te informacje są prawdziwe, to będzie niestety niemałe osłabienie. Dzisiaj w nocy słuchałem wypowiedzi trenera i Lijewskiego. Pierwszy narzekał na kłopoty zdrowotne, ale na mecz ma być wszystko ok, drugi natomiast stwierdził, iż najbardziej trzeba obawiać się 4 zawodników grających we Flensburgu. Mówił, że to właśnie oni stanowią o sile zespołu Danii.

Dołączył: Jan 2007
Posty: 1,045
D
old hand
old hand
D Offline
Dołączył: Jan 2007
Posty: 1,045
Siemanko . Wzieliście pod uwage doniesienia z "Dziennika" ,żę ponad połowa polskich zawodników jest chora ? http://sport.wp.pl/kat,65242,wid,8712480,wiadomosc.html?rfbawp=1170328624.707&ticaid=1324d
Jestem patriotom , ale w bukmacherce to się nieliczy, ja zagram awans Duńczyków po kursie 1.80 w totomixie

Dołączył: Jan 2005
Posty: 1,781
T
Pooh-Bah
Pooh-Bah
T Offline
Dołączył: Jan 2005
Posty: 1,781
Na poziomie pólfinałow takich imprez jak Mistrzostwa Swiata,
takie "przecieki" do prasy ... TO JEDNA Z TAKTYK.
Nawet jak by nasi grali z urwanymi rękami, nie postawie przeciwko Polsce !!!



Dołączył: Jun 2003
Posty: 25,529
H
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
H Offline
Dołączył: Jun 2003
Posty: 25,529
Originally Posted by Dżunior
Siemanko . Wzieliście pod uwage doniesienia z "Dziennika" ,żę ponad połowa polskich zawodników jest chora ? http://sport.wp.pl/kat,65242,wid,8712480,wiadomosc.html?rfbawp=1170328624.707&ticaid=1324d
Jestem patriotom , ale w bukmacherce to się nieliczy, ja zagram awans Duńczyków po kursie 1.80 w totomixie


laugh laugh sorry, ale nie wytrzymalem
post do skasowania

Dołączył: Jan 2005
Posty: 1,781
T
Pooh-Bah
Pooh-Bah
T Offline
Dołączył: Jan 2005
Posty: 1,781
Na poziomie pólfinałow takich imprez jak Mistrzostwa Swiata,
takie "przecieki" do prasy ... TO JEDNA Z TAKTYK.
Nawet jak by nasi grali z urwanymi rękami, nie postawie przeciwko Polsce !!!



Dołączył: Jan 2004
Posty: 575
addict
addict
Dołączył: Jan 2004
Posty: 575
Właśnie na TVN 24 mówili, że jedyna niewiadomą jest dyzpozycja G. Tkaczyka, który nie uczestniczył we wczorajszym treningu , a teraz przebywa w pokoju. Pozostali mimo drobnych niedyspozycji grali normalnie.

Polscy piłkarze są już na hali w Hamburgu, odbędzie się zaraz lekki trening. Potem o 15.00 jadą na obiad a o 18.30 wychodzą na rozgrzewkę i myślę , że wtedy będzie wiadomo na bank co i jak ze składem.

Dołączył: Jan 2007
Posty: 1,045
D
old hand
old hand
D Offline
Dołączył: Jan 2007
Posty: 1,045
a co myślicie o Islandii i Rosjii . Rosja to taki naród ,że jak niedojdzie do czegoś czego chcą to sobie odpuszczają reszte, np. ostatnie mistrzostwa w siatkówke mieli zwycięstwo w kieszeni kiedy tu nagle polacy ich "pojechali bez mydła i trzymanki" , poczuli się tak słabo że odpuścili sobie walke o inne wyższe miejsca z przeciwnikami których mogli "zjeść". Wiem, że siatkówka i piłka ręczna to dwa inne sporty , ale ruska mentalność ? może oni mają to w genach ? chyba dla rusków niebędzie ważne 5 miejsce ... to jest taka moja myśl , żadne statystyki i analizy , poprostu mi się wydaje, że Oni są aż tak dumnym narodem ,że dla nich liczy się tylko strefa medalowa, resztą poprostu gardzą .

Dołączył: Jan 2007
Posty: 1,045
D
old hand
old hand
D Offline
Dołączył: Jan 2007
Posty: 1,045
Originally Posted by HAGIi
Originally Posted by Dżunior
Siemanko . Wzieliście pod uwage doniesienia z "Dziennika" ,żę ponad połowa polskich zawodników jest chora ? http://sport.wp.pl/kat,65242,wid,8712480,wiadomosc.html?rfbawp=1170328624.707&ticaid=1324d
Jestem patriotom , ale w bukmacherce to się nieliczy, ja zagram awans Duńczyków po kursie 1.80 w totomixie


laugh laugh sorry, ale nie wytrzymalem
post do skasowania

"Ten się śmieje, kto się śmieje ostatni"

Dołączył: Sep 2005
Posty: 14,202
K
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
K Offline
Dołączył: Sep 2005
Posty: 14,202
Originally Posted by Dżunior
Originally Posted by HAGIi
Originally Posted by Dżunior
Siemanko . Wzieliście pod uwage doniesienia z "Dziennika" ,żę ponad połowa polskich zawodników jest chora ? http://sport.wp.pl/kat,65242,wid,8712480,wiadomosc.html?rfbawp=1170328624.707&ticaid=1324d
Jestem patriotom , ale w bukmacherce to się nieliczy, ja zagram awans Duńczyków po kursie 1.80 w totomixie


laugh laugh sorry, ale nie wytrzymalem
post do skasowania

"Ten się śmieje, kto się śmieje ostatni"

Zobaczymy czy te Twoje szokujace doniesienia okaza sie prawdziwe bo nikt realnie ujmujac w nie nie wierzy. I nie "patriotom" zlituj sie...

Zeby nie bylo OT Bilety na mecz Polakow ok 120e , wiec na liczna grupe kibicow nie mamy co liczyc. Polacy w gore serca, beda Was ogladac tysiace przed ekranami telewizorow. wink

Dołączył: Oct 2002
Posty: 9,548
M
Didżej
Didżej
M Offline
Dołączył: Oct 2002
Posty: 9,548
A mi taki pomysł przyszedł na I spotkanie półfinałowe tych MŚ:

Francja v Niemcy Over 52.5 @2.20 Sportingbet

I mecz półfinalowy Francja vs Niemcy. Grały już ze sobą te drużyny w II fazie MŚ, wtedy to Niemcy 'niespodziewanie' (bo kurs na szacował się w okolicach ~@3) pokonali Francuzów 29-26 (55 bramek)

Dziś myślę że ta ilość bramek będzie podobna i zarazem zobaczymy bardzo wyrównane widowisko.

Analitycy ustawili taką linię, gdyż mają parę na to argumentów... gdy Francja z Chorwacją w ćwierćfinale, zagrała bardzo 'underowo' był tam wynik 21-18... Wtedy to defensywa... a szczególnie Omayer spisywali się wręcz znakomicie... Ale kurde, przecież 2x takiego spotkania się nie gra na takim 'levelu' tongue w defenysywie i jako bramkarz... Więc wychodzi mi tutaj overek, po bardzo dobrym kursie, jakim jest @2.20.


___

Co do tych komentarzy, np. onetu 'dramatyczne' wieści, to dla mnie to po prostu śmieszne...

Nie wierzę żeby to miało być przyczyną dzisiejszej porażki jak już coś... Jeżeli przegramy, to po prostu byliśmy słabsi... albo nie mieliśmy wystarczająco dużo szczęścia... (bo mecz Duńczyków z Islandią.. pokazał że w tych końcówkach, to 'troszkę' szczęścia w tym sporcie, to trzeba mieć... wink )


Dołączył: Dec 2006
Posty: 265
K
enthusiast
enthusiast
K Offline
Dołączył: Dec 2006
Posty: 265
PAnowqie a moze ktos ze znqajacych sie dobrze na handballu podpowie co obstawiac w meczu Hiszpania - Chorwacja ?? Z goruy dziekueje

Dołączył: Nov 2006
Posty: 8,808
_
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
_ Offline
Dołączył: Nov 2006
Posty: 8,808
Na dziś proponuje:
-Polskę
-Niemcy
-Chorwacje

Niemcy wygraja, ponieważ wiele czynników wskazuje na nich: grają u siebie, bedzie duzo niemieckich kibicow, pomagaja im sedziowie smile tak wypowiadal sie trener Hiszpanii.

Polacy równiez powinni wygrac. Jest to turniej ich życia, taka szansa moze sie nie powtorzyc, beda bardzo zmotywowani. Maja dobrego trenera Bogdana Wente.. Wygraja!

Chorwacja- tu bedzie ciezko, ale powinni dac rade.. w fazach frupowych byli nie pokonani, juz raz gralio w grupie i lepsza byla chorwacja

Dołączył: Oct 2005
Posty: 797
S
old hand
old hand
S Offline
Dołączył: Oct 2005
Posty: 797
Co do meczu Niemcy - Francja.. nie wiem czy Francuzi zagraja kolejne slabe spotkanie tak jak to bylo z Niemcami ktorzy wygrali m.in dzieki dobrym interwencja bramkarza (2 rzuty karne w ciagu 2 min w koncowce) ktory cale spotkanie bronil naprawde super..
Moze szczescie Niemcow wlasnie dzis sie skonczy..

Dołączył: Nov 2006
Posty: 4,649
A
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
A Offline
Dołączył: Nov 2006
Posty: 4,649
Niemcy pykna dzis Francuzow Polacy pykna Dunczykow a w Finale przegramy z Niemcami .. i tyle ...

Dołączył: Oct 2001
Posty: 4,382
W
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
W Offline
Dołączył: Oct 2001
Posty: 4,382
Właśnie mecz Polaków zdjęli w Expekt.. Ciekawe jak zmienią się kursy..

Dołączył: Aug 2005
Posty: 7,541
G
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
G Offline
Dołączył: Aug 2005
Posty: 7,541
Bardzo proszę ludzi znających się dobrze na piłce ręcznej o wytypowanie faworyta w meczu Chorwacja-Hiszpania bo chciałbym zagrać grubiej na Chorwatów ale kieruję się tylko dobrą grą Chorwatów w fazach grupowych i przegraniu tylko 1 spotkania.Wydaje się jednak,że kurs 2 zł. warty zaryzykowania,a co wy o tym myślicie ??

Dołączył: Jun 2006
Posty: 2,135
S
SJS Offline
Pooh-Bah
Pooh-Bah
S Offline
Dołączył: Jun 2006
Posty: 2,135
@2.90 na Polaków w expie chyba trochę podskoczyło smile.

Dołączył: Jan 2005
Posty: 3,799
P
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
P Offline
Dołączył: Jan 2005
Posty: 3,799
wedlug mnie dzis wygrane chorwacji ,francji oraz danii

Chorwacja grala najlepszy "szczypior" na tej imprezie niestety akurat slabszy dzien sie im trafil w meczu cwiercfinalowym dzis beda chcieli to powetowac:)

Francja najlepsza defensywa na turnieju podejrzewam ze drugi raz z rzedu sedziowie nie wyprowadza niemcow za"uszy" bo to bylby juz duzy skandal

Dania ekipa ograna duze zainteresowanie tym sportem w ich kraju publika bedzie za nimi a polacy sie wypowiadali ze juz w meczu z Rosja trzesly im sie rece

to sa moje przemyslenia zagralem te 3 mecze na awanse wyzej wymienionych zespolow
za 300 1650 do wziecia jak wygram to sie pochwale:)

Strona 8 z 11 1 2 6 7 8 9 10 11

Moderatorzy  rafal08 

Link skopiowany do schowka
Kto jest teraz online
7 zarejestrowanych użytkowników (forty, $-man, rymoholik, rafal08, aker, ElNinho[mmdea], betowiec), 1,918 gości, oraz 6 wyszukiwarek.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
Strona główna forum105
Tematy51,289
Posty5,835,351
Użytkownicy24,790
Najwięcej online13,128
Sep 24th, 2025
Powered by UBB.threads™ PHP Forum Software 8.0.1