Poprzedni temat
Następny temat
Drukuj temat
Strona 5 z 13 1 2 3 4 5 6 7 12 13
Dołączył: Oct 2006
Posty: 1,679
Pooh-Bah
Pooh-Bah
Dołączył: Oct 2006
Posty: 1,679
Kartę muzyczną masz zintegrowaną na płycie głównej? Jeśli tak, to sprawdź czy w biosie nie jest ona wyłączona.Pozdrawiam.

Bonus: Unibet
Dołączył: Aug 2005
Posty: 3,988
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Aug 2005
Posty: 3,988
Originally Posted by rcsade
Kartę muzyczną masz zintegrowaną na płycie głównej? Jeśli tak, to sprawdź czy w biosie nie jest ona wyłączona.Pozdrawiam.

dzięki bardzo, jak bede w domu sprawdze piwo

Dołączył: Aug 2005
Posty: 14,266
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Aug 2005
Posty: 14,266
napisalem juz w Rozmowach o dupie Maryni ale moze tu bedzie lepiej tongue

poszukuje spolszczenia do Commandos 2 - Men of Courage, posiada ktos??

Dołączył: Aug 2004
Posty: 1,249
F
veteran
veteran
F Offline
Dołączył: Aug 2004
Posty: 1,249
witam,

Czy ktoś pomoze rozwiąc taki problem..
Cześto w pracy obstawaim meczyki ale nie moge sciagnąc Flasha,zablokowana funkcja przed admina
Czy mozna jakos to złamac??

Dołączył: May 2002
Posty: 2,835
M
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
M Offline
Dołączył: May 2002
Posty: 2,835
Jak masz zablokowane sciaganieto nie problem, bo przynosisz na pendrive, wysylsz mailem itp.

Jak nie mozesz zainstalowac to raczej bez lamania hasla admina niewiele zrobisz, wiec moze ladnie kogos popros tlumaczac to praca?

Dołączył: Aug 2006
Posty: 942
R
old hand
old hand
R Offline
Dołączył: Aug 2006
Posty: 942
Witam, mam taki dla mnie to straszny problem, nie wiem kompletnie co zrobić... Gdy grałem na swoim kompie zreetował mi się i gdy chciałem ponownie go uruchomić na monitorze pisze NO SIGNAL i strasznie coś piszczy, bardzo proszę o pomoc, zależy mi na czasie gdyż za chwilkę zmykam z kafejki ;/

Z góry dzięki

Dołączył: Aug 2006
Posty: 942
R
old hand
old hand
R Offline
Dołączył: Aug 2006
Posty: 942
Originally Posted by RaphY
Witam, mam taki dla mnie to straszny problem, nie wiem kompletnie co zrobić... Gdy grałem na swoim kompie zreetował mi się i gdy chciałem ponownie go uruchomić na monitorze pisze NO SIGNAL i strasznie coś piszczy, bardzo proszę o pomoc, zależy mi na czasie gdyż za chwilkę zmykam z kafejki ;/

Z góry dzięki

Ludziska proszę o pomoc.. już za chwilke spadam a chcialbym w domu co z gratem pokombinowac .. licze na Was piwo

Dołączył: Sep 2003
Posty: 2,372
Pooh-Bah
Pooh-Bah
Dołączył: Sep 2003
Posty: 2,372
karta graficzna
wyjmij i włóż z powrotem...przedmuchaj styki..
albo kabel od monitora nei łączy
ale skoro piszczy to raczej na 100% coś z kartą

Dołączył: Aug 2005
Posty: 231
S
enthusiast
enthusiast
S Offline
Dołączył: Aug 2005
Posty: 231
Pilnie potrzebuje programu do przeróbki filmu rmvb do Divx. Próbowałem kilka, ale część nie chodzi (Media Koder), albo trial konwertuje tylko 50% filmu. Oczywiście zależy mi na darmowej aplikacji

Dołączył: Aug 2005
Posty: 1,531
C
veteran
veteran
C Offline
Dołączył: Aug 2005
Posty: 1,531
POMOCY !

Gralem w gry on line, i przegladalem strony.
Wciskalem klawisz Alt Gr oraz / . , i nagle obraz z pionu przemienil sie na poziom a myszka w laptopie dziala na odwrot, pion z poziomem. Zresetowalem koputer i dalej mam to samo, nawet teraz jak pisze. Pewnie to sie gdziesz zmienia w ustawieniach.
Moze ktos pomoze.PLISSS

Dołączył: Nov 2005
Posty: 6,311
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2005
Posty: 6,311
Koło godziny w tray'u powinieneś mieć ikonę ATI albo nvidii. Tam w ustawieniach możesz zmienić "Obrót ekranu" i opcje 90, 180 stopni.
Też tak kiedyś miałem...

Dołączył: Aug 2005
Posty: 1,531
C
veteran
veteran
C Offline
Dołączył: Aug 2005
Posty: 1,531
Originally Posted by ComeWithMe
POMOCY !

Gralem w gry on line, i przegladalem strony.
Wciskalem klawisz Alt Gr oraz / . , i nagle obraz z pionu przemienil sie na poziom a myszka w laptopie dziala na odwrot, pion z poziomem. Zresetowalem koputer i dalej mam to samo, nawet teraz jak pisze. Pewnie to sie gdziesz zmienia w ustawieniach.
Moze ktos pomoze.PLISSS

Ufffff. Zrobione grin ooo

Dołączył: Sep 2005
Posty: 14,202
K
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
K Offline
Dołączył: Sep 2005
Posty: 14,202
Originally Posted by szakira
Pilnie potrzebuje programu do przeróbki filmu rmvb do Divx. Próbowałem kilka, ale część nie chodzi (Media Koder), albo trial konwertuje tylko 50% filmu. Oczywiście zależy mi na darmowej aplikacji

Probowalem, kilka programow to ciagle cos nie gralo.

Dołączył: Mar 2006
Posty: 7,490
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2006
Posty: 7,490
Czy ktos moglby wrzucic DZIAŁAJĄCĄ liste hubow do DC ++?

Dołączył: Dec 2003
Posty: 2,462
A
Pooh-Bah
Pooh-Bah
A Offline
Dołączył: Dec 2003
Posty: 2,462
Dzis ukazala sie nowa wersja eMule Plus:

Link [programypc.pl]

Last edited by [g]um[p]; 08/02/2007 15:37.
Dołączył: Mar 2006
Posty: 4,718
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2006
Posty: 4,718
[Linked Image]

taki blad mi wyskakuje, co moze byc tego przyczyna ? ;/

Dołączył: Mar 2006
Posty: 3,686
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2006
Posty: 3,686
mam maly problem mam 2 usb do jednego mam podlaczona neostrade a do drugiego wlozylem pendrive i niepokazuje mi go!!!!! pisze ze nei rozpoznaje urzadzenia i ster....:/:/ jak mam go odczyatc :/mam na nim dokumenty do zlecenia i musze jak najszybciej zgrac na kompa:(

Dołączył: May 2005
Posty: 29,374
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: May 2005
Posty: 29,374
moze sprobuj na moment odlaczyc neo albo zamien miejscami pendrive z neo

Dołączył: Mar 2006
Posty: 3,686
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2006
Posty: 3,686
poszlo juz 3 razy wkladalem wyjmowalem i ruszylo

Dołączył: Feb 2005
Posty: 2,742
P
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
P Offline
Dołączył: Feb 2005
Posty: 2,742
Mam prblem z tunerem TV WinFast DV2000. Zainstalowałem nowsze sterowniki i spolszczenie do tego i teraz gdy przeskakuje między kanałami zamiast normalnego dźwięku jest szum dopiero przeskoczenie na inny kanał i ponownie powrót dźwięk jest poprawny. Wiecie jak zrobić by działało poprawnie? Bo nie chcę istalować tych starszych sterowników.

Strona 5 z 13 1 2 3 4 5 6 7 12 13

Moderatorzy  Biszop, rafal08 

Link skopiowany do schowka
Kto jest teraz online
9 zarejestrowanych użytkowników (latajaca_holenderka, rafal08, aker, forty, $-man, kamel, Sensei, alfa, betowiec), 2,476 gości, oraz 7 wyszukiwarek.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
Strona główna forum105
Tematy51,284
Posty5,834,296
Użytkownicy24,790
Najwięcej online13,128
Sep 24th, 2025
Powered by UBB.threads™ PHP Forum Software 8.0.1