|
|
Dołączył: Oct 2006
Posty: 1,679
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Oct 2006
Posty: 1,679 |
Kartę muzyczną masz zintegrowaną na płycie głównej? Jeśli tak, to sprawdź czy w biosie nie jest ona wyłączona.Pozdrawiam.
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2005
Posty: 3,988
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Aug 2005
Posty: 3,988 |
Kartę muzyczną masz zintegrowaną na płycie głównej? Jeśli tak, to sprawdź czy w biosie nie jest ona wyłączona.Pozdrawiam. dzięki bardzo, jak bede w domu sprawdze 
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2005
Posty: 14,266
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Aug 2005
Posty: 14,266 |
napisalem juz w Rozmowach o dupie Maryni ale moze tu bedzie lepiej poszukuje spolszczenia do Commandos 2 - Men of Courage, posiada ktos??
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2004
Posty: 1,249
veteran
|
|
veteran
Dołączył: Aug 2004
Posty: 1,249 |
witam,
Czy ktoś pomoze rozwiąc taki problem.. Cześto w pracy obstawaim meczyki ale nie moge sciagnąc Flasha,zablokowana funkcja przed admina Czy mozna jakos to złamac??
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2002
Posty: 2,835
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: May 2002
Posty: 2,835 |
Jak masz zablokowane sciaganieto nie problem, bo przynosisz na pendrive, wysylsz mailem itp.
Jak nie mozesz zainstalowac to raczej bez lamania hasla admina niewiele zrobisz, wiec moze ladnie kogos popros tlumaczac to praca?
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2006
Posty: 942
old hand
|
|
old hand
Dołączył: Aug 2006
Posty: 942 |
Witam, mam taki dla mnie to straszny problem, nie wiem kompletnie co zrobić... Gdy grałem na swoim kompie zreetował mi się i gdy chciałem ponownie go uruchomić na monitorze pisze NO SIGNAL i strasznie coś piszczy, bardzo proszę o pomoc, zależy mi na czasie gdyż za chwilkę zmykam z kafejki ;/
Z góry dzięki
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2006
Posty: 942
old hand
|
|
old hand
Dołączył: Aug 2006
Posty: 942 |
Witam, mam taki dla mnie to straszny problem, nie wiem kompletnie co zrobić... Gdy grałem na swoim kompie zreetował mi się i gdy chciałem ponownie go uruchomić na monitorze pisze NO SIGNAL i strasznie coś piszczy, bardzo proszę o pomoc, zależy mi na czasie gdyż za chwilkę zmykam z kafejki ;/
Z góry dzięki Ludziska proszę o pomoc.. już za chwilke spadam a chcialbym w domu co z gratem pokombinowac .. licze na Was 
|
|
|
|
|
Dołączył: Sep 2003
Posty: 2,372
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Sep 2003
Posty: 2,372 |
karta graficzna wyjmij i włóż z powrotem...przedmuchaj styki.. albo kabel od monitora nei łączy ale skoro piszczy to raczej na 100% coś z kartą
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2005
Posty: 231
enthusiast
|
|
enthusiast
Dołączył: Aug 2005
Posty: 231 |
Pilnie potrzebuje programu do przeróbki filmu rmvb do Divx. Próbowałem kilka, ale część nie chodzi (Media Koder), albo trial konwertuje tylko 50% filmu. Oczywiście zależy mi na darmowej aplikacji
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2005
Posty: 1,531
veteran
|
|
veteran
Dołączył: Aug 2005
Posty: 1,531 |
POMOCY !
Gralem w gry on line, i przegladalem strony. Wciskalem klawisz Alt Gr oraz / . , i nagle obraz z pionu przemienil sie na poziom a myszka w laptopie dziala na odwrot, pion z poziomem. Zresetowalem koputer i dalej mam to samo, nawet teraz jak pisze. Pewnie to sie gdziesz zmienia w ustawieniach. Moze ktos pomoze.PLISSS
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2005
Posty: 6,311
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2005
Posty: 6,311 |
Koło godziny w tray'u powinieneś mieć ikonę ATI albo nvidii. Tam w ustawieniach możesz zmienić "Obrót ekranu" i opcje 90, 180 stopni. Też tak kiedyś miałem...
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2005
Posty: 1,531
veteran
|
|
veteran
Dołączył: Aug 2005
Posty: 1,531 |
POMOCY !
Gralem w gry on line, i przegladalem strony. Wciskalem klawisz Alt Gr oraz / . , i nagle obraz z pionu przemienil sie na poziom a myszka w laptopie dziala na odwrot, pion z poziomem. Zresetowalem koputer i dalej mam to samo, nawet teraz jak pisze. Pewnie to sie gdziesz zmienia w ustawieniach. Moze ktos pomoze.PLISSS Ufffff. Zrobione 
|
|
|
|
|
Dołączył: Sep 2005
Posty: 14,202
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Sep 2005
Posty: 14,202 |
Pilnie potrzebuje programu do przeróbki filmu rmvb do Divx. Próbowałem kilka, ale część nie chodzi (Media Koder), albo trial konwertuje tylko 50% filmu. Oczywiście zależy mi na darmowej aplikacji Probowalem, kilka programow to ciagle cos nie gralo.
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2006
Posty: 7,490
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2006
Posty: 7,490 |
Czy ktos moglby wrzucic DZIAŁAJĄCĄ liste hubow do DC ++?
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2003
Posty: 2,462
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Dec 2003
Posty: 2,462 |
Dzis ukazala sie nowa wersja eMule Plus: Link [ programypc.pl]
Last edited by [g]um[p]; 08/02/2007 15:37.
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2006
Posty: 4,718
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2006
Posty: 4,718 |
[ Linked Image] taki blad mi wyskakuje, co moze byc tego przyczyna ? ;/
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2006
Posty: 3,686
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2006
Posty: 3,686 |
mam maly problem mam 2 usb do jednego mam podlaczona neostrade a do drugiego wlozylem pendrive i niepokazuje mi go!!!!! pisze ze nei rozpoznaje urzadzenia i ster....:/:/ jak mam go odczyatc :/mam na nim dokumenty do zlecenia i musze jak najszybciej zgrac na kompa:(
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2005
Posty: 29,378
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: May 2005
Posty: 29,378 |
moze sprobuj na moment odlaczyc neo albo zamien miejscami pendrive z neo
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2006
Posty: 3,686
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2006
Posty: 3,686 |
poszlo juz 3 razy wkladalem wyjmowalem i ruszylo
|
|
|
|
|
Dołączył: Feb 2005
Posty: 2,742
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Feb 2005
Posty: 2,742 |
Mam prblem z tunerem TV WinFast DV2000. Zainstalowałem nowsze sterowniki i spolszczenie do tego i teraz gdy przeskakuje między kanałami zamiast normalnego dźwięku jest szum dopiero przeskoczenie na inny kanał i ponownie powrót dźwięk jest poprawny. Wiecie jak zrobić by działało poprawnie? Bo nie chcę istalować tych starszych sterowników.
|
|
|
Link skopiowany do schowka
|
|